sevgililer günü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya bi de böyle kereste birine lisanslı haşortman takımı yelek almış konu sahibi kıyamam ya. Bu adam belli ki çok odun, sizi harcayacak. Ya bdvde okuduğum en sinsi en içten pazarlıklı erkek bu. Bunu koca diye koluna takmaya utanır insan. Kadın ruhundan asla anlamadığı ortada, pis kapitalizm kölesi klişe adam. Gül ve pasta nedir ya, bu resmen "Karıcım sen her kadın gibisin" demek. Bu kadın kendini nasıl özel hissedecek el insaf!!

Altın kısmını bana yazdıysanız şunu söyleyeyim, düğünde takılan bileziklerimi eşimin 3 senede aldığı hediyeleri bozdurup borcumuzu ödedik. Takıntı böyle olmaz nasıl olduğunu anlatmama gerek yok sanırım.

Ya niye takılıyorsunuz bu özel günlere biz sevgiliyiz henüz ne kutladık ne hediye dandik bir gün çünkü bir de evlisiniz yani sevgililer gününe ne takıldınız bu kadar? Adam gül almış, yemek yemişsiniz işte daha ne

Anaaamm ne çok lisanslı kelimesini kullanmış,bağıra bağıra LİSANSLI,PAHALI nekadar görgüsüz birisin öylee
görende kendisi altın almış sanır. Adama Allah sabırlar ihsan etsin. Seneye çıkmaz bu evcilik.

Dışarıda yemek,çiçek,pasta oldukça masraflı su siralar ama yinede hiç birşey yapmayip üstüne ekleyip altınli maltinli biseyler alsa sizin için daha hora geçerdi sanırım.

Ilk evlilik gunumuzde karate filmine goturmustu. Sizin durumunuz yine iyiymis. Sevgililer gunumuzu de kutladigini hic hatirlamiyorum. Sonra da bitti zaten her sey.
Sevgiyi pasta, cicekle olcmeyin. Dusunmus. Belki de becerebildigi o kadardir.

Sadeçe Gül veya Buket almiş olsa ilk Sevgiler Günü Basit olurdu.
Ama Sizi Yemeye çikardi ve pasta aldi.

Konu sahibini tanıyorum galiba , ya da aynı şeyleri söyleyen bir arkadaşım var . Sevgililer gününde yemek , gül çok basitmiş gerçek bir hediye almamış kocası diye uzun uzun anlattı derdini dün bana . Benim kocada ne hediye ne yemek ne gül hiç bir şey yok hatta Kocalık bile yok ben öleyim demekki . Böyle adamlar böyle kadınlara benim gibi kadınlar kalaslra nasıl denk geliyor anlamıyorum

Heyecanlandım. Çekirdeğimi alıp geliyorum. Konu sahibi ikinci evliliğini yapan biriyle ilk evliliğini yapmış. Bu ince detayı da vereyim belki cidden aynı kişidir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…