Sevgiliden şiddet görmek

Benim sayemde benim üni okuduğum şehre geldi. Ve benle ayrıldıktan sonra oradan gitmedi. Şimdi 4 ay sonra gittiğimde onu yine orada görücem. Ve şehir çok küçük illaki karşıma başka kadınlarla çıkıp gözüme sokacak. Ben bunu kaldıramıyorum.

Kaldıramadığınız nokta nedir? Karşınıza çıktığı kadınları geceleri nasıl dövdüğünü tahmin edebiliyorsunuzdur sizi de aynı şekilde dövmüş çünkü. Bunu mu kıskanıyorsunuz?

Ya ölebilirdinizzzz hala kaldıramadığınız şey başkasının olma ihtimali mi?? Bu kadar mı sevmiyorsunuz kendinizi?

Ama görseniz hiç takmıyormuş gibi. Kendine fake baklava yapıp profiline koymuş yani shop yapmış yani bi insan nasıl böyle olur anlamıyorum
Bu adam sevmemiş seviyormuş gibi davranmış aslında. Sizde inanmışsınız. Şu yaptığı hareketlere bakarsak arayışta olan boşta kalamayan shopcu keko yani.

Kafana kafana vurdur herhalde kurtuldum diye göbek atmak yerine ne yaptığıyla ilgileniyor olmanın başka açıklaması yok. Sonrasında görüşmüş konuşmuş iletişim kurmuş olman da akıl alır gibi değil. Ailenden falan çekinmese gelir yine aynı şiddeti uygular.
Sen gidince seni bulur iki tatlı söz iki kıskandırma sonra yeni darbelerle belki bu defa darp raporu alıp gerekeni yaparsın. Belki yeniden vurunca yerine gelir

Ama iste sizi dovdugunde gidip darp raporu alip sikayetci olacaktiniz.simdi keyfine bakiyor ve bunu herkesin gozune sokuyor ,sadece sizin degil.bana bisey olmaz, bana kimse dokunamaz gibisinden.kimse sikayetci olmazsa daha coook kadinlari dover.
Olayi yargiya tasisaydiniz keske.simdi daha cesur, simdi siddete daha duskun.nasil olsa sikayetci olan yok.
Sizleri okudukca Aklimi kaciricam kiz evladim var.
Yapmayin boyle ya hala paylasimlarina baktiginizi yaziyorsunuz.hic mi caninizin kiymeti yok.

Adam kaç yaşında?

Ölmediğin için mi takip ediyorsun. Hiç normal değilsin. Hala neden böyle yapıyor diye düşünüyorsun.

Abla işte kendime yediremiyorum. Direkt bu olay olduktan sonra memlekete döndüm zaten. Bağımı kopardıktan sonrasını düşünmedim açıkcası fazla. Darp raporu almak vs. Çünkü üniversite okuduğum yer çok küçük bir yerlerde yine görüp rahatsız edebilirdi. Adam ayrılırken yanında başka bir erkek göreyim dayaktan öldürürüm onu diyen birisi. Ama elindekinin kıymetini de bilemeyen aynı şekilde. Yani bu adama darp raporu alsam da boş. Eski kız arkadaşını da dövmüş galiba aslında kızda sorunlu oda ona vuruyormuş böyle bir ilişki düşünün. Ben bunların hiçbirini kabul etmedim hayatından gittim diye büyük ihtimal hırs içinde. Adamın zaten peşinde bir sürü alacaklısı var. Millete borç yapıp ödememiş birisi. Böyle bir ruh hastasını yargı da düzeltemez. Bir insan bir şeyi huy edindiyse bunu kimse düzeltemez. Ben şimdi 4 ay sonra üniversiteye yine gidince belki beni unutmuş olucaktır bilmiyorum 4 ay uzun bir süre.

Bu adam sevmemiş seviyormuş gibi davranmış aslında. Sizde inanmışsınız. Şu yaptığı hareketlere bakarsak arayışta olan boşta kalamayan shopcu keko yani.
İşte eski yaptığı mesleklerle övünen, shop yapıp kendini olmadığı biri gibi gösteren birisi. Tabi ben ayrıldıktan sonra fark ettim benle iken yapamıyordu çünkü. İşyerindeki arkasından salladığı kızı eklemiş. Üniversiteden birilerini eklemiş işte. Şu an büyük ihtimal özgürüm kafasında. Ben 4 ay sonra gittiğimde ne olur bilemem. Tabi 4 ay çok uzun süre bende bu süre zarfında unuturum kesinlikle. Ben sadece bunları kendime yediremediğim için takıntı yaptım

Boşver şunu bırak annesi yanında olsun. Sen onun annesi değilsin, kardeşi değilsin, bakıcısı değilsin. Gençsin böyle psikopatlardan uzak dur ve yoluna bak.

Başına fazla darbe aldın herhalde buradan anladığım o

kendi iç dünyanda travmatik bir sıkıntın olabilir kesinlikle yargılamak için yazmıyorum ,bu sorunun temeline inip önce kendini iyileştirmen gerekiyor ,çünkü dışardan bakıldığında kesinlikle bu ilişkide durmamalısın,onun kiminle birlikte olduğu da umrunda olmamalı,zaten tutarsız şiddet yanlısı normal olmayan bi adam seninle mutlu değilken şiddet de uygulamısken neden diğer kadınlarla olan ilişkisini merak edesin ki ?

hep sana yaptıklarını hatırla ,hatırla ki onun zaten sağlıklı ilişkiler ekseninde olmadığını gör,durumun varsa psikoterapi danışmanlığı alırsan daha çabuk düzelirsin iyi bir psikolog olmalı tabi,çünkü bu ilişkide tuhaf bir bağlanma sorunun var olmaması gerekirken ,sebebini bulup bundan sonraki hayatına çok güzel katkıları olacak

İşte nedenini bulamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…