Sevgiliden şiddet görmek

Adam bana bir yanlış anlaşılmadn dolayı bildiğiniz dayak attı. Koluma karnıma yumruklar boğazımı sıkmalar vs. Ve bu adam sırf uzak mesadeyiz diye benim üniversite okuduğum şehre gelip iş bulan birisi. Ben bu olaydan sonra tabiki ayrıldım. Onun öncesinde sinirlendiği zaman anneye küfürler kendi şahsıma ağır küfürler eden biriydi. Ben her zaman uyardım. Doktora gitti hap kullanmaya başladi düzelicem dedi ama 1 hafta sonra bu şiddet olayı yaşandı. Yaşandıktan sonra bana yalvardı gıtme kal beraber düzelelim diye ama ben kalmadım. Ayrıldıktan sonra hayatına hiçbir şey olmamış gibi devam ediyor şu an. İnstagrama başka kadınları ekleme, eski yaptıği meslekleri sırf hava olsun diye hesabına yazma hesabını gizlidsn çıkarma. Ben gizli gizli takip ediyorum tabi. Yazıp sayıp sövesim geliyor hırslanıyorum bu adam benim için neler yapan biriydi. Sizce niye böyle davranıyor?
Morluklar geçti yenilerine yer açmak istiyorsunuz sanırım. Dayak arsızı mı oldunuz. Ananıza küfredip sizi döven birini takip ve kıskanma. Harikasınız. Yazın o halde. Dinlene dinlene döver aralarda sever. Annenize de saygılar baya küfür yemiş malum Haşin müstakbel damattan

Adam bana bir yanlış anlaşılmadn dolayı bildiğiniz dayak attı. Koluma karnıma yumruklar boğazımı sıkmalar vs. Ve bu adam sırf uzak mesadeyiz diye benim üniversite okuduğum şehre gelip iş bulan birisi. Ben bu olaydan sonra tabiki ayrıldım. Onun öncesinde sinirlendiği zaman anneye küfürler kendi şahsıma ağır küfürler eden biriydi. Ben her zaman uyardım. Doktora gitti hap kullanmaya başladi düzelicem dedi ama 1 hafta sonra bu şiddet olayı yaşandı. Yaşandıktan sonra bana yalvardı gıtme kal beraber düzelelim diye ama ben kalmadım. Ayrıldıktan sonra hayatına hiçbir şey olmamış gibi devam ediyor şu an. İnstagrama başka kadınları ekleme, eski yaptıği meslekleri sırf hava olsun diye hesabına yazma hesabını gizlidsn çıkarma. Ben gizli gizli takip ediyorum tabi. Yazıp sayıp sövesim geliyor hırslanıyorum bu adam benim için neler yapan biriydi. Sizce niye böyle davranıyor?
Neden takibe devam ediyorsun ? Dayak yemeye doymadın mi ? Yoksa ölmek mi istiyorsun ?

Yani kızım paçayı kurtarmışsın hala adamla iletişime geçip sövesim var diyorsun sövde gör anyayı konyayı kaşınıyormusun nedir bazen gerçekten bazı kızlarımız başına geleni hakediyor kurtuldum diye kurban keseceğine hala adamı takip ediyorsun

Paçayı sıyırmissin aman diyim iletisime geçme. Bir de takinti yaparsa seni al başına belayı. Ölü taklidi yap, ne halt yerse yesin isterse yüz kişi ile beraber olsun,kıskanclıktan gerekirse öl ama uzak dur. Takıntılı erkek en korktugum tip. Yaşayan biri olarak söylüyorum.

Darp edilmiştim yıllar önce. Öyle bir midem bulandı ki keşke ölse mezarına ... yapsam demiştim. Numaramı değiştirdim. Direkt kaçtım. Hiç de merak etmedim

X