Sevgili kulüp fikirlerinize ihtiyacım var.

cincirik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2024
30
13
28
Merhaba kızlar,

Çalışıyorum, çocuklarım yaz okuluna gidiyor.

Görümcemin 10 gün sonra düğünü var. Ben işe yeni girdiğim için ve çocuklar okula gittiği için gidemeyeceğim.
Eşim tabiki gidiyor.
Yalnız beni iş servisi sabit 7:30 da alıyor , çocuklarımı servis 08:00 da alıyor .
Eşime sen gittiğinde çocukların servisini nasıl ayarlarız diyorum bana servis seni 08:05 de alsın diyor (sivri zeka)

Böyle birşey kabul ettirebileceğimi düşünmüyorum.

Arabamız var, ehliyetim de var , sen otobüsle git ben araba ile götürür getiririm çocukları işime de geç kalsam bile sadece ben kalırım diyorum.

Ama ehliyetimi alalı 1 yıl oldu ve sanki bana güvenmiyor. Yokuşa sürüyor gibi.

Bende gitsem düğüne aynı evin içinde kayınvalidem, büyük eltim ve 3 çocuğu , ortanca eltim ve 4 çocuğu ve 2 kayınbiraderim birde biz .......!!!
Asla otelde ya da pansiyon da kaldırtmazlar.

Ne olur bir fikir, bir cinlik söyleyin.

Not: Çok özür dilerim belirtmemişim düğün başka şehirde

Son düzenleme:
Trafik tecrübeniz yoksa araç kullanmayın. Bir kaç günü taksi ile ya da varsa yakın arkadaş ile halledin. Komşunuz varsa çocukları o bindirsin servise

Aktifim ama bişey de demiyor sadece bir his. Neden vermiyor diye düşününce aklıma bu geldi
Erkek milleti araç konusunda hep öyle hep endişe…
Aktifsen zaten her halükarda aracı bırakmalı bence ya acil bir durum olursa…
Kendine güveniyorsan üstünde dur, güvenmiyorsan taksi kullan bence 4 günden bir şey olmaz…

Öncelikle goruncenizin düğününe katılmamaniz garip geldi. Sonuçta eşinizin kardeşi..sebepleri yazmissiniz eminin daha fazlasi vardır ama gene de doğru bulmadım.
Sorunuza gelince ben de ehliyeti aldım ertesi gün kullanmaya başladım. Çünkü zaten çok geç bir yaşta aklım başıma gelip aldım.. korktum mu bir daha binemezdim. Eşinizi dinlemeyin erken çıkın yavaş yavaş gidin arabayla bırakın çocukları. Korkarsaniz hep böyle sürüp gidecek..1 yılı geçti kullanıyorum hala parkta sorunum var caddelere park yapamıyorum mesela ama çok yol katettim. Ben yaptıysam herkes yapar.

Güveniyorum tabi . Birkaç kere söyledim ama baskı kurunca daha da inada biniyor benimkinde. Biraz bekliyorum gideceklerinden 2 gün önce tekrar denerim

Sibellll senin ağzın ne söylerr kalacağım yerdeki kişi sayısını okumadın mı , evet fazlası var ve buna rağmen gitmek isterim aile yapısına saygım var. Fakat ev meselesi anksiyetemi çom tetikliyor.

Birkac gun icin takside kullanabilirsiniz. İşe hic aracla gitmediyseniz endise ediyor olabilir eşiniz

Sibellll senin ağzın ne söylerr kalacağım yerdeki kişi sayısını okumadın mı , evet fazlası var ve buna rağmen gitmek isterim aile yapısına saygım var. Fakat ev meselesi anksiyetemi çom tetikliyor.
Isten izin alamazsiniz diye gitmek istemediginizi dusunmustum

Okudum haklısınız ama akraba değil kardeş...bı geceden birşey olmaz diye düşünüyorum açıkçası. Benim düğünümde kayinvalidemlerde mutfakta yatanlar vardı mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…