Popüler Konu Sevgili günlük...

günlük...
yazayım dedim öylesine boş geçmeyeyim diye
aslında hiç içimden gelmiyo :sinifsinif:
sınava kaldı 2 hafta çok stresliylim eyvahedigeldismile
bugün çok hissizim öylesine yaşıyorum sanki
hayatımı kurmuşum bir sınavın üstüne gidiyorum hayırlısı artık
aşkımla birlikteliğimiz oldu 2.5 yıl
ama günlük 2.5 yıldır her gün evime bırakıyo beni
ben onu yanımda istiyorum
sana geçen gün yazdığım o her zaman hayal ettiğim ve bugün yaşadım dediğim şeyi her gün yaşasam günlük :kedi:
sıkıldım yaaa mafoldumben

selam günlük.sana ilk defa yazıyorum...Hayatın neresindeym bilmiyorum...sınavlara çok az kaldı..son zamanlarım evde ders çalışmakla geçiyor zaten.pek mutlu olduğum söylenemez..mezun olsam ne olucak sanki onuda bilmiyorum ama bir an önce bu okulu bitirip artık ders çalışmaktan kurtulmak istiyorum.şimdilik bu kadar ...

Günlükk Kızzz bügün benim d.günümmmbayanssulusmile KK'dan da mail geldi sağolsun unutulmadım sempatiksalakcinni 23'müde doldurdum bilmiyorumkismile yaşlanıyormuyum neakannehir

GÜNLÜK ,

Dün akşam çok güzeldi :asigim:
KK dan canlarımla buluştuk :1hug:
Görüşemediğim diğer arkadaşlarımda görüşmek nasip olur inşallah :Saruboceq:

Haftasonu gelsin artık günlük akannehir
Bide aşkım hem cumartesi hem pazar çalışmasın :Saruboceq:
He bide ben onu çok seviyom be :asigim:
1 ay 2 hafta günlükk...!!! :sm_cool:

günlükcüüüm ; bugün benim doğum günüm... acaba ondan mı dallarımda tomurcuklar var ya da bahardan mı böyleyim bilmiyorum ama süperim... ohhh misss gibi lilyum ve beyaz gül kokusu da var... yok yok benden diil ; doğum günü çiçeğimden geliyor kaydirigubbakcemile3 çok havalı yaaa ... canım arkadaşımdan taa istanbuldan gelmiş opuyorumnanaktan

dün kankam geldi akşam pastayla... 10 günlük tiyatro bileti almış ; 40gün 40gece kutlayacakmışız doğum günümü... annemlerle pastamızı kestik...

sabah KKnın en şeker jelibonunun sesiyle ( sm793) bir "doğum günü şarkısı" dinledim olumunekankayizsmile sonra minti mintim aradı ; monam kutladı doğum günümü opuyorumnanaktan telefonlar geldi... taa londradan bile arandım... bayanssulusmile kutlamayanlar utansın die liste yapıomuşum gibi oldu ama öle değil valla yanımda olup da beni çok mutlu edenleri anıyorum sadece...

seviyorum ben yaaa doğum günümü ; her ne kadar 29umu da bitirmiş olsam seviyorum işte... opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
ıcımdekı bana kalsın...
cunku...
kucuk böcüke nıce seneler dıleyelım ..ıyıkı dogmus ıyıkı tanımısım onu kk sayesınde..
fatma ah kuzum bısı dıcem sana unuttum gene ..
ay pasaklım nırde aceba ?..
lady hangı wc de uykuya dalmıs ?..
eylulum u ozledım
kedıjık yeter bu mapıslık bacım..
mune abla nerdesın sen duy feryadımı ..
aylın abla ay dun geceden berı ızmıre gelmek ıcın bahane arıyom haberın ldun:)..
elif abla bende senı sevıyorum tavsıyelerıne uycam..
ee sana ne yazsam okuyo bızım hatunlar sımdık okusunlar bakım:)..

Küüüüttt Kütttt Atıııyooooor Kalbimmm...

Bitmedi Gittiii Şu Harbiiimmmm

Liseli Kızlar Gibi Pırr Pııırrr

Uykusuz Gecelere Talim!! :sm_cool:

Allah ım... Bozma Nolursuuun :Saruboceq:

Son düzenleme:
selam günlüğüm
böylelikle seyahat bitti bu yıl içingamyoncuiremsu. O kadar huzurlu kararlıki içim anlatamam, artık onun gerçek yüzünü gördüm ve bi daha inanmamam gerektiğinide öğrendim. O kadar düştü ki gözümden yaptıklarıyla bu sefer anlatamam. Yazık oldu onca verdiğim değere gerçekten. Herneyse ama artık neresınden dönsem kardır demi. Ben onun oyuncağı degılım. Gel diyince gel git diyince git. Yok artık yokkkkkkkk öyleeeeee alsanaalsanasmile. Gitsin o başkalarını kandırsın artık. Büyük konuşmiyim ama bi daha ona güvenmem, onun beni kazanması çok ama çok zor :1closedeyes:
Artık önüme bakıyorum. Geçmişe takılmıyorum günlüğüm. Değer verenlere değer vermek daha mutlu ediyormuş beni bunu bi kez daha anladım...
Herşeyin hayırlısı :Saruboceq:

Bu hafta sonundan itibaren önümüzdeki 1 hafta nasıl geçecek dersin?
Senin tuzun kuru ama benimki bayağı bir yaş olacak...
Neyse,biz iyi olduktan sonra sorun değilde...Sence biz iyi olabilecekmiyiz?-tatlicadiarzu-

Başkalarını toplarken kendinizi dağıtmayın...
O zaman sanki hayatınızda huzur veren bir şeyler veya kişiler yokmuş gibi..
Mutsuz yaşamak yanlışlığına kapılırsınız...
ışte sevgili günlük uzun süredir yanıtını alamadığım sorunun cevabını buldum...
Aynen bu satırlardaki gibi hareket ediyordum.Sonunda hep pişman ve mutsuz olan yine ben oluyordum
Ne yazık ki geç olsada farkına varabildim.Ne oluyor bu aralar bana bi bilsen:):)
Kırmaktan ve kırılmaktan korkmuyorum .Ama sınırınıda çizdim tabiki bunun...
ıçimde rahatlık hissediyorum en azından tepkimi ortaya koyar oldum...
Hakedene halkettiği kadar değer fazlasını verdiğinde bunun farkında bile değilse ilişkilerini keseceksin...
Bu şekildemi davranıcam nasıl yaparım bilmiyorum ama bir yola başkoydum.
Çünkü gerçekten çok yoruldum artık iki yüzlü insanlardan dost sandığım sırtımı yasladığım arkadaşlarımdan...
1sene öncesine reset atabilsem keşke...Hiç tanımasam bazılarını ,bazılarınada taviz vermesem
ıyi niyetimi suistimal edenlerin farkına hemen varabilsem...
Ne güzel olurdu değilmi...Olurdu olurdu eminim...
En azından bundan sonra böyle olur inşallah...Bir hayal kırıklığını daha kaldıramam sanırım...

Bir sureligine yine buralardan ayrilmadan Beirut'lu misafirimiz sayesinde bir kizim daha oldu, iki genc kiz sahibi olmak pek hosmuskaydirigubbakcemile3..hele ucumuzu "kardes" sanmalari bana pek iyi geldi vallahi!!hihoyyyt

Biraz güç ve enerjiye ihtiyacım var ayakta kalabilmek için yoksa bunun sonu hayır değil
Herkesin bir derdi var, Her derdin bir acısı, Acılarım katlanır değil ama, Birde tuz basanı var.. Her aşkın bir hasreti var, Her hasretin bir çilesi, Çilem çekilmez değil ama Birde çektireni var.. Her aşığın bir sözü var, Her sözün bir söyleteni, Söyleyecek çok şeyim var ama Birde susturanı var.. SUSTUM SUSKUNLUĞUM SUSTURANA ARMAĞAN OLSUN....

Son düzenleme:
Sevgili Günlük,
bu aralar sana pek sık uğrar oldum,dün gece bütün mahalle sokaklara döküldük,bizim sokaktaki apartmanın 3. katına hırsız girdi,hemde akşam 21.30-22.00 civarlarında,üstelik apartman kapısından elini kolunu sallaya sallaya girmişler,tam 4 kişi,evin kapısını açıp bir güzel içeri girmişler,ışıkları da yakmışlar ki millet ev sahipleri evde sanıp kuşkulanmasın diye,tv,pc para eder ne bulurlarsa toparlamışlar,onlar evdeyken evsahipleri annelerinden geliyorlarmış,eşimle kızımda balkonda laflıyorlardı,karı koca evlerinin ışığını yanarken görünce hırsız olduğunu anlayıp panikle apartmana girmiş,balkonda olan eşim ve kızım baştan bir anlam verememiş,sonra bir koşturmaca oldu,3 kişi apartman kapısından fırlamış,eşim hırsız bunlar deyince tabii bende soluğu balkonda aldım,peşinden bir gümbürtü 4. hırsızda komşumuzun arabasının üstüne atlayıp kaçtı,herkes sokağa döküldü ama malesef hırsızları yakalayamadılar,polisler,olay yeri inceleme derken bir baktık komşunun arabasının tavanı çökmüş,ifadeler alınırken öğrendik ki hırsızlar bıçakla saldırmış ev sahiplerine,Allah'tan bıçak isabet etmemiş,bıçakla saldıran hırsıza o da yumruk atmış
Mahallece çok korktuk Benim eşimde cengaverdir sağolsun,balkondan hırsızların üstüne atlamaya niyetlendi,Hey Allahım,kızım korkudan öyle bir yapışmışki babasına eşim atlayamadı,hırsız uğursuzlar yakalansın ama hiçbiri boş gezmiyor ki,dün gecekilerde tornavida bıçak levye ne ararsan vardı:mymeka:
Allah'tan bulun inşallah,insanların alın teriyle aldıklarına göz diken yaratıklar:mymeka:
Çalışmak,alın teri dökmek nedir bilmezsinizkötükedihüso
Allah beterinden korusun,iyiki genç çiftin canına birşey olmadı:Saruboceq: gerçi ev sahibi delikanlının yumruk atarken eli incinmiş ama olsun sağlık olsun,buna da şükür.
Rabbim kimseyi böyle şeylerle korkutmasın inşallah:Saruboceq:
Allahım sen koru bizleri:Saruboceq:

nekadar sıkıcı bigün kimse yokken buraya gelmek beni çok sıkıyor bugün bitsede hafta sonu gelse artık :hulya:

nadasa döndüm artık pembiş..nadas oldum....
seni seviyorum sakın unutma..:kedi::kedi::kedi
:

Merhaba günnük sanada hep cuma yazıyorum sempatiksalakcinni içimde sıkıntı var hayır olsun dün gece kötü rüyalar gördüm evimize hırsız giriyormuş kapı sonuna kadar açıkmış annemle beraber içeri girdik sonra yatağımda birini görüyorum o da ablammış ama ben ablamı kapıda bırakıyorum çığlık atamıyorum kısık sesle bağırıyormuşum gerçektede bağırmışım ablam uyandırdı sonra bir sürü şeyler gördüm evde tek kalmışım korkudan gece hep dışarı çıkmışım ne alakaysa,sonra metro çarpcakmış bana son anda koşuyorum kaybolmuşum filan hayır olsun bu mübarek günde neysee yarın okula gitsem mi gitmesem mi kararsızım herkese hayırlı cumalar :Saruboceq

Herşeyden vazgeçtim günlük... İnancım da bitti herşey boş:gitme:

Bi daha güvenebilecekmiyim,
inanbilecekmiyim birisine inan bilmiyorum günlüğüm
soğudum artık herşeyden....bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…