Popüler Konu Sevgili günlük...

günlük selam

hatırlar mısın bir film vardı hani

'Cazibe Hanımın Gündüz Düşleri' diye hani Hale Soygazi oynardı heh onu hatırladım birden bu saatte

neden bilmiyorum:nazar:

ama fena film değildi yani

kalp kalbe karşıdır derler.. ancak bu kadar olur canım...a.s
bende aynı şeyi anımsadım birden....:nazar:

Günlüşüm.. Yepisyeni Olmuşsun Ben Yokken Hadi Hayırlısı laelaelaelaelae
Herkesleri Çok Özledim Kocaman Kocaman Tüm Sevdiklerimi Öp Emi.. :kedi:
Teknik Bi Arızadan Dolayı Yokum Aralarında Ne Olur Bana Kızmasınlar.. :jeyyar:
En Yakın Zamanda Senin Gibi Yenilenipte Gelicem lülülülülülü:1ninca:

Bukadar mı mutlu olunur boshayallersmile :nazar: :nazar: :nazar:

Allah herşeyi gönlüme göre verio :Saruboceq:

Günlük 14şubatta beni çok büyük sürpriz beklio die tahmin ediorum, hoş sürprizsiz 14şubat geçirtmedi henüz bitanem ama :kedi:

bu sene daha farklı sanki, yoksa tahmin ettiğim şeymiiiiiii:asigim::asigim:

heyecanlı bekleyiş başladı bayanssulusmile

Topicler hayal ürünü ve gönderme mesajlarından geçilmiyor. Bırakalım hanımlar hariçten gazel okumayı, gerçekçi olalım biraz aklinialirimsmile

Ihı ıhım neyse..
Çok şükür, gencim, güzelim e bi de bekarım, kral da benim sultan da
icon_kusmus.gif

Dümeni ben nereye çevirirsem; istikamet orası :jeyyar:
14 şubat stresim de yok, ama benim size sürprizlerim olabilir yukardaki :jeyyar:

Maşallah günlük;
Bir mutsuz olan benim sanırım.:nazar:

Evimize giren o gerizekalı fındık faresi yüzünden biz evimize giremiyoruz iyi mi?Pis yaratık evde hangar gibi geziyor..ışin ilginç yanı kapana koyulan hiç bir şeyide yememiş ya:sinifsinif:

Dün gece eşim evde kaldı hala bir ses yok diyor 3 gün oldu nerede bu pis hayvan..:gitme:
Huylandım kaşınmaya başladım bak gene:bbo:

bugun 4 kardeş alışverişe gidecegiz günnük:dance:abim pzt. işe başlayacak allahım sonunda okul bitti artık koca bir adam oldu cnım abım yerim ben seni yerimmmopuyorumnanaktanbugun çok iş var hem eşime hediye alacagım evlılık yıldönümü için hem de abim için alışveriş yapacagız bakalım belkim bende kendimi araya sıkıştırırım hmm ne dersın gunnukCADIARZUkocam hasta oldu ya grıp olmuş dyorum kendine sıcak bak dıye ama....ayy hasta olunc erkekler hiç çekilmiyo yaa bide işin kötüsü sınavı var yarın baklım ne halt edecegık güzel haberı almak için son 10 gunnnnn inş...:Saruboceq:

günlükkk
off çok soğuk , yarında kar olucakmış.. ama benim bu haftasonu gelin ayakkabılarımı almam lasımdı
poff

Selam günlük... hihoyyyt

Aşkıma ettiğim dualar kabul oluyor günlüğüm aşkımın babasında kanser varmış lakin sanırım ilk evreleriymiş...
Üstelik ne mide, ne bağırsak, ne de akciğermiş...
Araştırılmaya devam edilecekmiş...
Ben aşkımı çok özledim zuzum benim herşeyim gelsin onu böyle böyle öpcem:
bisous10.gif

Çok fenayım dimi günlük?
:jeyyar:
Yasak yavrum yasakkk!
naniknanik
Allah'ım neşemi bozma amin :Saruboceq:
Allah'ım nolur herşeyin hayırlısını ver...
Gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle, hakkımda hayırlısını da gönlüme razı eyle amin...
:Saruboceq:

Ulaa günlükkkkkkkkkkkkk :teytey:

ış görüşmesi başarılı geçtii kaptım işi :jeyyar:
Son kez görüşmeye gidecem
Hostesliği hep isterdim.. Allahım teşekkür ederimm şükürler olsun... :Saruboceq:

Geçici bir dönem çalışmak durumundayım okulum bitseydi keşke..
Ama olsun güzel bir deneyim olur inşallah..
:asigim:

akşam dizim var onu bekliyorum günlük
ne kadar yoğun bir günüm var demi günlük
:roflol:​

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 hayırdırrrr inşallaah hayırdırr inşallaaahhhhhhh günnüşüm 32 bölümüde bugün getircekmişşşş grip olmuşşş oyy kıyamam yaaa:teselli: dedim anne çorbası iç sana tarhana çorbası yapsın dedim, annem tarhana çorbası yapmaz bizim yörenin çorbasını yapar biri yapsada içsek dedi kaydirigubbakcemile3 iyileşim ben yapar davet ederim seni dedimm ama ben iyileşirimki ozamana dedii CADIARZU napsak acepppp seke seke götürürüm artık çorbaaa :roflol:
Varya yata yata gece gündüz kavramı gitti bende ayol sabaha kadar oturuyorum bide kendim oturduğum yetmiyormuş gibi milletide uyutmuyorum, msn'de yada evde kimi bulursam hoooop başlıyorum sohbete yada okey oynamaya ama varya dün 2:30 gibi uyudum sabahta erken kalktım oturduğum yerden namazımı kıldım dualarımıda ettimmmm bi kanadım eksik uçucam öyle huzurluyum yaniiii Şükürr bugüne diyeyim ben çünkü her istediklerim çok şükür RABBıME oluyor yavaş yavaş:Saruboceq:
Ayyyyyy uykum var benim uyusammıkiiii mirmirmirmir 2 tanede film var takıp izlesemmikiiii annneee kahve istiyorum bennnnnn :kahve: Neyse tontişim kahvemi yaparken bende msn'e geçim birini ağıma düşürüp okey oynayalım facede yerimseniben
Hadiiii çauvvvvvv:nazar:

Son düzenleme:
günlükcüm ... ayy ne sıkıcı bir gün ; ya da ben niye böyle sıkılıyorum bugün...
dışarda yağmur var ve soğuk... öksürük de var tamam oldu ; ot çöp içmeye başladım yine...

neşesizim bugün... işte de azcık sorun var ; hiç uğraşasım yok... :umursamaz:

amaaan akşam olsa da eve gitsem bilmiyorumkismile

gunluk an itibari ile sınavlarım bittii...
salıya kadar bekleyip sonuçları göreceğiz..
umarım hayırlısı olur hakkımda. sadece bunun için dua ettim.
bu aralar bi de karışık mesajlar alıyorum ama hadi bakalım sonu nereye bağlancak merak edıyorum bunların.

Merhaba conimmmm :teytey:

Nabıon nan günlük.. walla ben cok neselıyım malum cuma gunu ve mesaı bıtımıne son 2 saat 15dk sırnaşık şey
Yarınkı dersımde ıptal olmus muhasebe dersım vardı sabahtan hocanın mazeretı dolayısıyla
ohhhh aşkımın yanına daha erken gitcem uleeeeeeeee
sevgilim öğlene kdr çalışıyomuş bende öğleden önce kahvaltıya giderim görümceme
sonra aşkısı gelirr....nişanlık bakmaya giderizzzz sonrada eve dönerizz....
kayınvalidemi görümcemi yiğienimi özledim yawww
aşkım en çok seni özledim nan çaktırma :jeyyar:
ya bu bizim nişanla hasanın arkadaşının düğününün aynı güne çakıştığını öğrendik çok kötü oldu yaa... allahım hayır eylesin inş bi çözüm buluruz sinifsinif
bu arada gamzeciğim cengiz beyi çok takdir ettim yoksa eniştemi deseydim ay pardon enişte adayı sırnaşık şey naniknanik
nan özledim nan seni.... keşke gelebilsem yafrumm yaaa mafoldumben
emineemmm şafak sayma nasılll gidiyyyyy :))

bu arada anket işine sardım kendimi çok istiyodum ben kk da en uyumlu çifti seçmeyi bugün yine aklıma geldi bi açıyım konuda arkdşlrn önerilerini alıym dedm...günlüğü okuyan arkdşlrda bi girsn baksn please..

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=11172899#post11172899
ARKADAŞLAR SON ÖNERıLER LÜTFEN....

slm günlük nabersin yaa:1rolleyes:
yeni sayfalar açmışsın sende biz gibi hayırlı olsun bakalım a.s.

günnüş dün, biz deryoşum lyrem tubam hep birlikte şevvale gittik olumunekankayizsmile :eek:
deryşosumun eşi sağolsun taaa karşılara götürdü bizi a.s
süper bi gün geçirdik...çok keyifli muhabbetler ettik :içelim:
şevalle hamilelik bi yakışmış görsen çok tatlı olmuş:CüvCüv:
azkaldı bıdığın doğmasına:ecrin_bebek:

haftayada inşlh deryoşum topluyo bizim tayfayı olumunekankayizsmile :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

:kahve:
he bu arada bakıyorumda hemen arkadan konuşmlarda başlamışsengözlerimebaksanab
olsun günahımız alınıyo kötümü:nazar:

insanlar neden dürüstçe laflarının arkasında duramıyo
neden birilerini piyon olarak kullnaıyo çözemedim

neyse aklinialirimsmile

Allah mutlu etsin...madem öyle işte böyle:1closedeyes:

Selam günlük; Bakıyorum da herkes seni laf atma aracı olarak görüyor ve seni kirletiyorlar :eek:lmaz: Yazık sana, yeni bir sayfa açılmıştı halbuki..

hava nekadar soğuk günnüşüm yaaa
yarın deryoşumla nasıl gidicez biz yaaa
fırtına var dışarıdaaaa
ama mecbur gidicezzzz :)

Slm günlükcüm, sanada ya canım sıkılınca yada mutlu haberlerde geliyorum dimi:))
Sabah herkese gülücükler dağıtıyordum nedenmi???
Aşkım gelecekti bu gece, ama kötü hava şartları engel koydu be günlük...
Acaba gelsemmi diyor, d100 kapanmış :KK43:( nasıl gelcekki...
3 gün için çok hayallerimiz vardı be günlük, canım accayip sıkıldı yağmura bakıp bakıp ağlayasım geliyo...
Rabbim hayırlı değilse yola çıkmasın :KK43:(
Bundan sonrada biraz zor görüşürüz dersaneydi birliğin işleriydi derken çok özlicem aşkımı

pööffff günnükkk saat 6 olsada eve gitsek artıkkk :umursamaz:
o kaaa çok çalıştımki bugün anlatamam
dermanım kalmadı artık, boynum tutuldu inan yorgunluktann akannehir

X