Popüler Konu Sevgili günlük...

selam pempem :eek:
dün beni eski iş yerimden çağırdılar yaa. telefonda dedim aslında gelmicem istemiyorum artık orayı diye. Ama anlamıyorlar, illa gel diyorlar. Gel bi görüşelim kahvemizi iç bari diye :kahve:. Bu gün gitim görüştüm teklifler verip duruyorlar''yok şu şefi, bu müdürü yapıcam seni diye''. Ama ben yok istemiyorum diyorum. Ellerinden gelse zorla kolumdan tutup işletmede iş verecekler kaydirigubbakcemile3 . İyi eleman olmanın verdiği zararları işte bu günlüküm:smiley-cool:. Neyse konuyu kapatık işle ilgili. Başka şeylerle konuştuk eski şefimle. Sonra laf dönüyor geliyor yine işe, iyi biliyor bunlar işi heeeeeeeeee :1ninca:. Ama bendeki inat değilmi. İSTEMİYORUM bilmiyorumkismile. Bi yandanda kötü olamıyorum onlara karşı, çünkü kaç sene orda çalıştım, sonuçta onlar benim en değerli referansım. Sonunda güzel güzel ayrıldım işletmeden...
Şincik tek hayalim ne biliyonmu günlükümboshayallersmile. Artık o istediğim yere yerleşelim arkadaşımla. Yeni bi hayata başlayalım. Yeni insanlar, yeni bir iş ne kadar iyi gelicek bana opuyorumnanaktan. Hadi gelsin artık o güzel gün :kahve:

onu görmek istiyorum...atanmak istiyorum....zayıflamak istiyorum... bu aralar her şeyi istiyorum....

gunluk cok hastayım ayrıca 20 lik dişim cıkıyo boğazlarım şiş bugun doktora gittim ilac verdi ama tık yokohaoldumsmile
yarında dersaneye gtmeyem bari dinlenmem lazım uf ameliyat mı olcam şimdi dişimden:sinifsinif:

off be günlük sende yeni başlangıç yapmışsın, darısı bana olmuyor, yürümüyor işte günlük bizde birşeyler eksik ama anlatamıyorum karşımdakine hep sözler veriyor ama bir kaç gün sürüyor neymiş artık sorumluluk sahibi olacakmış, ben ona iş için baskı yapmayacakmışım vs. gördüm işte günlük 10 günlük izinde bile neler yaptı bana, neleri bitirdi bir anlasa bu evlilik ne kadar daha böyle sürecek bilmiyorum en iyisi benim bir yardım almam lazım, insan eşini yeniden sevmek için çaba sarfedermi oysa dün ne kadar kendimi mutlu hissediyordum öff ya bu adam uzaktan bile kabusum olmaya yetiyor,

off günlük off bu aralar zor günler geçiriyorum, inşallah yakında ferah günler bekliyordur bizide , gene de umutlarım var ilerisi için,:Saruboceq: inşallah herşey güzel olur,benim ve ailem için.

Günnüş ben geldimmm.
Sevgilim bensiz yaşayamazmış ohaoldumsmile O zaman beni üzme düzel be adam :mymeka:
Ne yapacağımı bilmiyorum.Çok kızgınım çok kırgınım.Çokta soğuk konuşuyorum.Aksine o da o kadar iyi davranıyo.kafamçokkarıştı
Neyse günnüş kafamı toplayıp silkelenmem lazım ders çalışmam lazım.:nazar:
Bugün dışarı çıktım.Regl olmuşum kendimi eve nasıl attım bilmiyorumkaydirigubbakcemile3.Ayy günnüş Ağustos ayı gelsinn aklinialirimsmile benim için çok önemli bir ay olacak çünkü.

yuppi sevinçliyim günlük biraz önce aybikle konuştuk ve nasipse yarın görüşcez baya oldu görüşmeyeli aslında uyumam lazım eee malum sabah erken yola çıkıcam haa bu arada yılbaşı hediye çekilişindeki hediyelerinide vercem

Son düzenleme:
canım aşkım ilk defa mutluluktan uyuyamadım seni çok seviyorum

Bugün keyfim yerinde ama karnım çok kötü be günde 1 tane atmam lazımdı hapımdan ama ağrım geçmedi 2 tane attım şimdi yine başladı ağrılarım off...

Sevgili günlük yatıp zıbarmam lazım ben laf anlatamadım kendime :umursamaz:sen söyle bide belki işe yarar kaydirigubbakcemile

bu kadar pc karşısında kalınırmı ya:mymeka:gözüm kurumuş resmen:1shok:sağa sola döndürürken zor dönüyo sanki yada bana öyle geliyobenneyaptımki
yarında bi ton iş beni bekliyoboshayallersmilepuff..bari biraz alışveriş yapıyımda moral olsunbayanssulusmile

Eyyy gidii eyyyyy bu saatlere kadar oturcak adammıydım yahuu bennnn kaydirigubbakcemile3 ayol msn'de engine laf yetiştirmekten bi hal oldummm, susmak bilmiyo yaaa akannehir bir kadın bir erkek dizisinin dvd'lerini almıştım 5. bölümde kaldımm neyse sonra devam ederm artık, bu arada cengizlede konuştuk bende 36 bölümüde var dediiii :1shok: bende 16 bölümü varr geri kalanıı sen tamamlıyorsun dedimm anlaştık dediiii kaydirigubbakcemile3 aslııı bak bak cd alışverişi yapıyoruz artıkk cengizciğimleeee kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Ayy öbürüde gelmiş diyoki sen hala uyumadınmııı yahu ben zatenn tüm gün yatıyorum kıpırdamıyorum bana bakmayın siz yatın dedimmm naniknanik enginciğimle muhabbet bayağ ilerledi kendisi Webmasterde müdürmüş hımm işide iyi neyse arıkk tanıyoruz birbirimizi yavaş yavaş sindire sindiree anacım adaylar çoğaldııı 2010 bereketli geldi mübarekkk (biraz fazla bereketlii) :roflol::roflol:

Neyse ben gidim dinlenim yaaa kafamda beynimde bir sürü cevaplanıcak sorular varr, engin bey bir sürü soru sordu bakalım ne olucak yarınnn hadi ben dinlenimm şekerimmmm paii paiii :nazar:

ben sevdicegimi ozledim ya cabucak gelsin su cuma onsuz olmuyor canim askim hayatimin anlami seni ozledim.

on patronunda benden cekecegi var ona goreguclubacismile

slm günlük
ben dershaneye gitmek istiyorum ama eşimi ikna edemiyorumkaydirigubbakcemile
neymiş beni bekar sanıp asılan olurmuş
miyon tipli olmamım cezası hep çok büyük oluyoalsanaalsanasmile
eşimi nası ikna edicem ben ya
dershanesiz ollmaz bu iişşşşguclubacismile

aaa burda günlük varmışşalkisalkisalkis

ayy kızlar ben varya itiraf ediyorum biraz önce seçl arkadaşımızın günlüğünü okudum..gizli gizlihihoyyyt
ve ona burdan seslenmek isityorum seçilcim bizde seni seviyoruz inşallah senide vericez topikte..olmadı ben alırım seni:jeyyar:

bugün işe gelmek istemedim,ama geldim patronun asık yüzünü görmek istemedim , gördüm daha 9.11 de moralim bozuldu bile ama artık takmıyorum adam napsın başında bir çok dert nasıl gülsün..birazdan bir kaşık suda boğsam yine nefretim geçmeyen oğlu gelir..off yaa ne kadar negatif tahamülsüz biri oldum ben ..ayy şöyle karşıma çalışkan yakşıklı ayaklarımı yerden kesecek biri çıksada kurtulsam bu bunalımdan:eek:

günaydın günnüşüm..... bayanssulusmile

son 2 gün.... inş. başarırım..... aklinialirimsmile

karlar eriyor yaaa...... ohaoldumsmile ama h.sonu yine kar yağışı geliyormuş..... boshayallersmile Rabbim evi, yakacağı olmayanlara yardım etsin.... offf.......... :1no2:

kızım yarın ilk karnesini alacak........ :lepi: alkisalkisalkis çok mutluyuzzz.......... :sm_cool: inş... üniversite diplomasını da görürüz... hihoyyyt gerçi bu devirde ünv. diploması da yetmiyor.... CADIARZU ne diyelimm.... inşşş..... kpss den 90 aldığını da görürüzzz......................
boshayallersmile aklinialirimsmile zemuszemus

sevgili günlük
bu soğuk kış gününde öyle zor kalkıorum ki sabahları artık işe gelmek istemiorum gerçi çalıştığım ortamı seviyorum arkadaşlarımı doktorlarımı seviyorum ama bölümü sevmiyorum çünkü onkoloji bölümü bi insanın başına gelebilecek en kötü hastalık Allah ım herkesin şifasını versin gerçekten insanların gözümün önünde eriyip yok olduğunu görüyorum bu beni mahvediyor gerçi alıştım artık ilk başladığım zamanlarda hasta oluodum nereye gitsem aklıma hastalar geliyordu,yüzleri,çaresizlikleri..
odam bana huzur veriyor burası evim gibi ama bazıları canımızı sıkıyor herkesi Allah a havale ediyorum kimsenin hakkı kimsede kalmaz

Sevgili günnüş;
Bugün kayda değer hiçbirşey yok e dün de olmadı...
Tek kayda değer şey aşk...

O da bana yeter dimi günlüküm?
Bir de yanıbaşımda olsa ya...

:kedi:

X