Popüler Konu Sevgili günlük...

simdi misler gibi pilatesimi yapacam sonra dusumu alip oglen yemegine cikcaz insalalh aksilik olmazsa.:Saruboceq:bikac gundur isleri yogun oldugu icinn kismet olmadi.bugun susleneyim bi cikayim,sonrada alisverise cikarimŞeniz

Dün akşam kayınvaldemlere gittik günlükcüm
Benimkinin babası bizi özlemiş...
Kayınvaldem birşeyler hazırlamış yiyoruz...
Bu arada ben tam tamına 57 kilo olmuşum akannehir
Bu zamana kadar hiç bu kadar kilo almamaştım tabi kayınvaldem daha da alacağım diye korkuyor...
Kocam dedi ki anne sen benimkinin kilosuna çok felan diyormuşsun dedi..
Anneside evet oğlum daha fazla almasın diyor..
Kocem sen ne anlarsın anne ben karımı böyle istiyorum etli butlu demez mi :bbo:
Takmış birde her seferinde bebek var mı diyo
Hofff hem yapma diyor hem soruyor alsanaalsanasmile
Günlük ne kadar iyi de olursa olsun rahat edemiyorum yanlarında ailem gibi olmuyor mafoldumben

merhaba günlük dogum gunumu kimse hatırmaladı sanarken yanıldım herkes hatırladı eşim hediye almış bana:asigim: babam annem abım arkadaşlarım herkes aradı beni çok sevindim çokkalkisalkisalkis

Canım günlük öncelikle dilegim adlı üyenün doğum gününü kutlarım...
Nice yıllara inşallahh..

Bugün son sınavımdı.. Sabah erken kalkıp gittim..
Sınav tam bir faciaydı.. Zanedersin ki loto oynadım
hatta bir ara onda bunda şundadır yaptım..
yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik derken batırdım heralde ama çalışmıştım bennn senağlama
sağlık olsun zaten kredisiz bir dersti..

Sonracığıma eve geldim.. çok geçmeden bankaya gidip telefon faturamı ödedim..
Elinmdeki bütün parayı telefona yatırdım çok yüklü gelmiş bu ayy off off

Yarın ise sabah erken kalkıp iş görüşmesine gidecem.. Bir şirkette geçici hosteslik yapacağım kısmetse..
geçici çünkü okulum var..

Yarın olanları gelir anlatırım günlükcüm öpüyorum senii xxx
:asigim:

bir benim ol beni öp
bir bana sahiplen
bir beni sev ikimiz bir beden
ben korkarım sen yoksan
kendi gölgemden
sende bana soyun
yaşamını bende tüket..:

günlükkkk:asigim::asigim::asigim::asigim::asigim:

günlük iyi dinle benim bi kaç gündür hatta 1 haftadan fazladır başım ağıryo off dr gidicem kızım huysuz kimseye bırakamıyorum şimdi hele dişleri kaşınıyo habire mızmızlanıyo çok sinirleniyorum ama sabırla büyüyecek dr kilosu az dedi ama iştahımız yok nasıl alıcaz kilo zorlasam ağlıyo yemiyo zorlamasam hiç aklına gelmiyo ne yapcam ben yaa bide daha dünya kadar işim var ve baş ağrısından kalkıp yapamıyorum ama yapmam lazım bi kalkıyorum sonra tekrar oturuyorum off günlük offffmafoldumben

Ben geldimmmmm Hasta geldiii Değnekleriyle beraberr Açılınnn bakimmmmm kaydirigubbakcemile3
Günlüşümmm 4 şubatta Ayağımdaki Alçı çıkınca Canlı Müzik Dinlemeye Gitmek İstiyorum, Mümkünse Gitar Çalsınn... ( İlgililere Duyurulur) aklinialirimsmile Ben Hastayım ve Ayağım Alçıdaa 1.5 haftadır Yatıyorum eee Eğlenme Zamanım Geldii Dimiiii sositososito Hani Diyorumkii Rövanşdan Sonra Diyorum Bi Götüren Olsa Diyorumm Mesaj Ulaşsın Diyorumm yerimsenibenyerimseniben ayyyy cengiz rövanşdan sonra yaparız bişiler dediiiii sevindirik oldummmm :kedi: ama ama ama enginde görüşmek istiyorrr alçın çıkınca mümkünse en yakın zamanda bi kahve içmek isterim seninle dedii.. ayyy şubatın ortalarında bayağ bi yoğun olucam yaniiii dur randevu defteri tutim bari karışmasınnn bilmiyorumkismile
Rabbim senden neler istedim ben sense çifter çifter gönderdin şu garip hasta kuluna teşekkür ediyorum ama böylede aklım karışıyor be Rabbim birine evet desem diğerinde aklım kalıyor ee bende zamanla karar vericem iyice sınicam sınava tabii tutucam baakalım artıkk :kahve:
Ayyy biliomusunnnn annem şuannn çok çok sevdiğim yemekleri yapıyorr kokular mutfaktan gelmeye başladııı off anneeem harikasın yaaaa cokacimcoook sabahtan beri ceviz yiye yiye ceviz ağacı çıkıcaktı içimde, birde kemiklerim kuvvetlensin diye geceleri süte uyandırıyor annem beni sabahta haşlanmış yumurta peynir falan ohhh tam sağlıklı beyaz beyazz cokacimcoookkaydirigubbakcemile3
Bu arada c.tesi akşamı cengizciğim gelicek remziciğimle beraber hem eti puf getircekler hemde bir kadın bir erkek dizisinin 36 bölümünü birden getirceklerr yerimseniben Neyse yemekten sonra aşk_ı memnuya kadar ben film takıp film izlimm Nefes Filmini izlicemm gel beraber izleyelimmm :içelim:

Bu arada emineee kızımmm engin sürekli konuşuyor pek bi konuşkan bu çocukk kaydirigubbakcemile3 hee bekir askerden geldiğinde şu senin Nişan kıyafetini ve yerinide konuşaım olurmu :roflol: ama önce sırada Aslımız varr ilk önce bi onu nişanlıyalımda seninkini sindire sindiree emirgan korusunda olcaktı dimi eminecimm neyse detayları msn'den konuşuruz şimdi sana yaz için kıyafet bakma zamanııı zemuszemus

Aslı eminee seviyorum ule siziiii opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmile

Hadiiiii ben mutfaktan gelen kokulara yöneliyorummmmm paiii paiiii :nazar:

slm günlüş yenilenmişsin şafagımız maşallah pek bi hızlı gidiyor dün aşkımla 2 saat knştuk ulee nöbetteydi yağmrda nasıl yağıyor ayol bi hayal kurduk gülmektende öldüm parise giidioruz ben alışveriş yapcam dohaoldumsmileiodum
neyse çok anlatmıyım nazar felan dger bide herkes gibi abarma olmayalım yani anladın sen oni:eek:lmaz:
bi hevesle ezeli bekliyorum ya.
dün ferhundeye iyi oldu çok güldüm bogazına bi yapıştı herif aboozemuszemus
aslında var öleleri kardeş bogazına yapışılacak aldatan cinsinden bi onda bi bunda cinsinden ahh ahh bide burda aşk meşk havaları atıolar bugun rüyamda evlenmiodum ya ama saolsunlar hep kandırmacıktan evlenenler oluomuş burda günlük kardeş duydunmu ya.................

emineeee yerim sizin hayaliniziii.. dur engine söylim bizde gelelim pariseee yada cengizemi söyleesem kaydirigubbakcemile3 dur aslıyada sölim hasanı kapsın gelsin odaaa kaydirigubbakcemile3

naber güzeller keyfiniz yerinde bakıyorum bu ara eğlence bol heralde demekki bekar olunca böyle oluyo eğlenin dökün kurtlarınızı anca kendinize gelirsiniz bari eğlendiklerinizde bişeye benzese çarpık çurpuk enişte istemiyoruz ha göz zevkimizi bozmayın siz eti puf mu yiyosunuz kızlar biz aştık eti pankek yiyoruz neyyys hadi size iyi günler fazla açılmayın boğulursunuz...

Çok duygusuz olmuşum... Çok acımasız.. Çok kötü...
Ettiğim ahların hepsi tuttu biliyormusun...
Ve ben buna o kadar çok seviniyorum ki...
ıçim hiç acımıyor onun perişan halini görünce zevk bile alıyorum...
Önceden deli gibi sevdiğim aşık olduğum taptığım adamın yıkılması yerle bir olması beni nasıl bu kadar mutlu edebiliyor ben bile kendime şaşırıyorum..
Büyük aşklarında nefreti çok büyük oluyormuş.
Ağzıma gelen her bedduayı ettim tuttu hepsi...
Pişmanmıyım? Hayır...Onu bu halde görmeyi çok istedim. Oldu...
Ben hakettiğimi aldım o hakettiğini... Ama daha fazlasınıda görücek bunlar kötünün en iyisi...
Ve son olarak vazgeç olmaz artık senle. NOKTA

bugün çarşıya çıktım hava sğuk evde durdum sürekli
iş bulamıyorum zaten :çok üzgünüm:
ne kötü çalışmak istiyoruz namusumuzla ama yok
olan işte bize göre değil
o bile yok :dilcikar:
neyse napam bizim suçumuz mu :kızgın:
demiz kız arkadaşımı aradım 30 dk konuştuk vereliniortak
napalım o da sıkkın maddi sıkıntılardan bunaldı
harçımı nasıl ödüyeceğim diyor
zor zor üniversitede aynı sınıfta aynı yurtta aynı odada kaldık
kardeş gibiydik.
yaza gelse keşke oda kafa dağıtır :sinifsinif:
kafa dağıtmaya ihtiyacımız var
kimin yok ki:kızgın::kızgın::kızgın:
teğet geçti teğet :kızgın::kızgın:

kendime söz verdim günlük yarın yine başlıyorum ve birdaha bırakmamak temennisi ile....hayırlısı bakalım..

merhaba günlük,
trt'de bir kutup masalı diye belgesel film oynuyordu bir saat kadar önce (halen oynuyordur), dayanamadım kapadım televizyonu. neydi öyle yaa:gitme:
ALLAH'ım sabır ver, zor durumda olan tüm canlılara yardım et rabbim, dayanamıyorum yaamafoldumbenmafoldumben

senı sonunda sabıtlemelerı ıyı olmus..
arada kayboluyodun :)..
bugun evden cıkdım alısverıse bı daldım pır daldım..
ne gelse elıme aldım stresden cok sıkıntılı ıdım napım..
cızmede almısım eve gelınce fark ettım eyde topuksuz ne etcem dedım..
nese kaldırdım rafa..
mınım kızımın dogumuna askaldı.. doktor bu ayın sonunda dogum olcak dedı..
cok heyecanlıyım kucuk melegım gelıyo manevı kızım gelıyo dunyaya..
ona ne cıcler aldım pamıgım benım..
okadar hasretmısımkı megersem:KK43:..
annesı sıkıca sarıldı bana okadar cok dua ettıkı..
gozlerım doldu aa hadı bakalım dedım sız eve gıdın usutmeyın cok dolandım bugun ıyıce dagıttım kafayı..bı ara eda aradı senle ılgılı sorular sordu gulmekden catladım ama kabule dıyorum hayırdır ıfademmı alınyo dedım:)..
dolabı duzenledım artık yok alısverıs ..
akşamda eylul le konusdum canım ya bayılıyom ona:)..pamıgım benım ılac gıbı sankı seker:)..
yarında yuvadakı yusufun dogum gunu var onun ıcın ellerımle pasta yapcam sabah erkencıyım yarın hareketlı bıgun bekler sonrada okul uff gene stres..

Çok ukum var benim pembişşş... Dün gece çıktım nane limonumu içerken ukumu açtım:sinifsinif: Artık ben de kendimi bakıma soktum saçlarıma yağları sürdüm, manikürümü yaptım cilt temizliğimi yaptım yatayım artık dedim abim gel kahvaltı yapam dedi sanki uykudan yeni kalktık kahvaltı yapcaz:roflol: Kahvaltımızı ettik biraz sokbet ettik saat 10.30 oldu zor duruyodum hemen uyudum. Saat 14.30 da uyandım kankim geldi ona abiye bakmaya gidicektik kızım çok soğuk dedi dötüm yemiyo dedi iyi gel ben çay yapayım bişiler yiyelim dedim çay yaptık bişiler yedik sonra duramadık hadi çıkalım dedik anamm oo nasıl soğukk yaa dondummm resmennn. Baktık artık hatuna abiye ayırttırdı sevgilisiynen almaya gidicek. Köşede ayrıldık annem aradı ben fırfırlı tabak istiyom diye iyi anne dedim sankim hiç tabak yok, yav koycak yer yok annem ya yer kalmadı kaç koli gönderdik dedim banane ben istiyom dedi şekerparem benim dayanamadım aldım ben de, ordan aşkıma uğradım ben eve gidiyom üşüdüm dedim tmm dur arabayla bırakayım dedi o getirdi artık eve.. Eve geldim annem yemek yapıyomuş yardım ettim yemeğimizi yedik özdilek'e gittik bebe yağımı aldım yeni manikür seti aldım parfüm,far,oje vs aldım çeyizime bu sefer bişi almadım hepsini aldım ztn farklı bişi gelmemişşakkıdı Eve yeni geldik sayılır birazdan uyucam uykum var la valla düzene mi sokuyom yoksa tekrardanaklinialirimsmile haha ama iki günde bozarım beneyvahedigeldismile Hadi ben biraz bakcam yatcam tkr görüşürükk:eek:

Gittiğim her yere peşimden gelmek gibi bir zorunluluğun yok, neden kasıyorsun bu kadar anlamıyorum..:bbo:Seni boşverdiğim kadar beni önemseme diyeceğim ama kafanda çok büyük bir yer kaplıyorum, farkındayım..zemuszemusN'aparsın kıskanılmak hoşuma gidiyor bayanssulusmileama kıskançlık duygusu bir bende yok:nazar:

Bebeklerim sağlıkla gelin.Hayatımın en büyük anlamı sizlersiniz :nazar: :nazar:

hiiiiiiiiiii günlükkkkkk bana dedikiii gönlüm kaydı sana dediiii abooooovv oysaki ben bişi yapmadımkiii uslu uslu konuştum sadeceeeeeeebilmiyorumkismile..az önce hep beraber facede okey oynadık sonra oyun bitti biz sohbete msn'de devam ettik ve açıldıkça açıldı kabak çekirdeği gibiii... kala kaldımmm yaaaa :1shok:
Aslıııııııııııııııı yetişşşş bacımmmm bu okuduğunaa yarın msn'in açık olsun her daimmmm tamammııı=?? mevuzlar değiştiii bacım yaa şu arnavut olan vardı ya haniii kavak yellerindeki Güvene benzeyen facede resimlerini gördüğünn iştee o dediiii:eek: Neyse günlüşüm laptopum şarjı alarm veriyo ben kapatıp yatimm, annem yanıbaşımda zaten kolamın bitmesini ve yatmamı bekliyo malum dönemiyorum sabit yatıyorum ve üstümü örtücekkk ::emir_bebek:
Hadi kaçtım bennn
HERKESE HAYIRLI CUMALARRR.....yerimseniben

gunlugum bana dua et yarindan sag salim cikabileyim.
acayip stres oldum bildigin gibi degil.
toplamda kalin kalin 4 kitabi taradim tum notlarimi finalime calistim ayrica.
ama yarina hala hazir degilim malesef. tatmin olmadim kendi calismamdan cidden.
bu arada lisans boyunca saka maka caliskan bi ogrenciymisim ben gunlugum, tum kitaplarimin arasindan kitaplarimin ozet notlari cikti. onlari da yanima alicam yarin yeniden not cikarmama luzum kalmadi.
evet stresliyim malesef stresliyim cunku icerigi hakkinda tek nokta dahi bilmedigim bir sinava giricem ilk defa. sonu hayir olsun.
diger konular konusunda annemle konustum, en azindan ani kararlarimdan sok olmasini onlemek adina.
neyse o konulari rafa kaldirdim demistim rafta kalsinlar bir muddet daha. hafta sonu deli kar geliyo dediler. umarim kardesimle cikar oynariz. haftasonunu iple cekiyorum.

Son düzenleme:
günlük selam

hatırlar mısın bir film vardı hani

'Cazibe Hanımın Gündüz Düşleri' diye hani Hale Soygazi oynardı heh onu hatırladım birden bu saatte

neden bilmiyorum:nazar:

ama fena film değildi yani

X