Popüler Konu Sevgili günlük...

ay bugün içim kıpır kıpır ağzım kulaklarımda ....ay onu gördüm de...bi de kıyafetim aynı olmasaymış çok iyi olcakmış neyse bi da salıları acayip süslencem çok tatlısın çooooooook yerim seni...

Günlük hem bedenen hem psikolojikman rahatsızım..
Dün geceyi acilde geçirdik mide bağırsak enfeksiyonu geçirmişim.Akşam üzeri başlayan bir mide bulantısı,ishal,kusma,sıtma beni gece acillere gönderdi.Serumlar yedim filan..
Ama hiç biri bugün olanlar kadar içimi acımadı benim..Yüreğimi sızlatmadı.
Çok şanslıyımki eşim gibi biriyle evliyim ben.Güçlü bir adamla..O da olmasa ne yapardım bilemiyorum..

bugun moral bozucu birgundu.cok mu ufak,herseyi ben cok mu inceleyip,soguyorum kestirip atiyorum bilmiyorum.biktim ve yoruldum..

:umursamaz: umrumda olacak konusmalar ve icraatlara davet et beni lütfen tahammulüm sınırda ok..

118 18 18 hobaaa bu reklamı duydukça oynuyom günlük yaa kapı gıcırtısına oynuyommsositososito
Bugünn aşkımlaaa gezdikkkk süperdi ama detayları anlatmamm:jeyyar:
Yorulmuşum be günlükk dün de pilates yaptım ondan yoruldumm acıyo karın kaslarım felan bugün dinlendirdim kendimi yrn tkr yapıcam bugün bi de maske yaptım yüzüme ohh bebek gibi oldubayanssulusmile uykum var günlük yaa ama yemekteyizi izliyom bitsin yatarım.. Hadi ben kaçarrr

aaaa sabah siteye yazdığımız mesajlar gitmiş günlüğüm yaw...

günnüğüm ben sana sabah yazmıştım ama uçmuş gitmiş beabilmiyorumkismile
neysem...benim halam geldi sonunda, 48 gün bekleterek...
bu aralar eskisi kadar moralsiz ve sinirli değilim...Allahın izniyle çok daha da iyi olacam
si yu bebişim

anam sabah kk yı bir açtım ne göriyim:1shok:site değişmişakannehirtopiğime yazı yazıyım dedim 2 saatte becerip yazabildim anca!bide smil yapıyım dedim bi baktım bit kadar similler..yok yok bit büyük kalır...mikrorganizma desek yeridirgamyoncuiremsubilgisayarın içine giricektim bakmak için
zaten anca çözdüm kk yı bir senedesempatiksalakcinnidaha bir sene dolmadı:kedi:ama yarısından çoğunu banlı olarak mapuslarda geçirdim
zor günlerdiboshayallersmile
neyse düzelmiş çok şükürhihoyyytacayip sevindim:sm_cool:
liv gitti!!bizi dinlemedi..çok ama çok üzülüyorum pire için yorgan yaktı,sinirlerine engel olamadı
aşkımı deli gibi seviyorum deliiii:asigimnu veren allaha kurban olurum..onun aşkıyla bir gün daha devam ediyo,sesini duyunca kendimi buluyorum..kendime bir kayfe yapıyım bari dur keyiflendim..bi tanede cigara tüttüriyim

naber nan günlük
bi selam verem dedimde keyfim yok konuşmak istemiyorumşakkıdı

merhaba günlüğüm canım benimmmmm
ohh ohhhh bugün ehliyetim geliyor hayırlısıyla şu arabamıda alsam bide haziranda eve çıksam valla başka bişey istemiyorum yaaaaa dün yeni evimn için çatal bıçak takımı siparişi verdim yehuuuu sırnaşık şey benimde evim barkım olacak ohhhh ohhhhhhh :lepi: kötükedihüso dayıcııım benim yaaa onu çok seviyorum kim kime böyle bir iyilik yaparki yaaa hem bana ehliyet paramı verdi sağolsun hemde bana araba alıcak ama şaka maka 2 kredi kartımıda patlattım bu ay 31 martta ikramiye alıcam ikisininde borcunun bi kısmını kapatmayı düşünüyorum bana para lazımmmm araba alıcak dayım allah dayımı başımızdan eksik etmesinnnn onun bakımları olacak e malum ikinci el alıcam arabamı bide üstüne eve çıkıcam bide üstüne can dostalrımın bu yaz nişanı düğünü vs.. olan çok bana para lazım parrraaaaaaaaaa şu zaman geçsede haziran gelsede ikramiyemi bekliyorum gel genel kurul gel ikramiyemmm gellllllllllllll kaydirigubbakcemile

:çok üzgünüm: canım çok sıkkın yaa bugünnn pufffff
işte de canım sıkan bi kaç şey oldu üstüste her zmn olan şeyler ama böle zmnlarda daha sinir bozucu oluoo bırakıp gidesi gelio insanın ama tabe borçlar gelince akla oturuosun oturduğun yerde ztn ay sonunu zor getiriyoruz oraya ödeme buraya para allah yardımcımız olsun inş olcak hepsi
sen sabır ver huzur ver ... bu gün bitsin artık yaaaa daha fazla aksilik olmadan bitsin lütfennn mafoldumben

hihoyyythihoyyytaldık arabayı günnük :sm_cool: en güzelinden makam arabası gibi:jeyyar::dance::dance:
bayıldım arabaya :asigim:ehliyet alıcam inşallah eşim ve babam ögretcekler bana oh oh degme keyfimekaydirigubbakcemile2
aşkımada çok yakıştı nede olsa maliyeci hemde yakışıklı ona yakışmıycakta kime yakışcak dimi sengözlerimebaksanabsempatiksalakcinni
gezdircek beni her yere oh ohkaydirigubbakcemile2zemuszemus çok mutluyum
Allah kazasız belasız mutlu mesud kullanmayı nasip etsin bizezemuszemuszemuszemus

ınançlar azaldı diye mi bütün işlerimi tersine çeviriyorsun.
ısyan bayraklarını çekicem artık.. Ne sabır kalıyor ne güç...
Yeter diyorum gerçekten .. Yeteeer!

Nan Günlük Can :mymeka:

Galiba psikolocciiiikk saatim geldi bebe istim ben kafamçokkarıştı
Nerden çıktı daha kocan yok nasıl yapcaksın gibisindende saf saf bakma kötükedihüso
Anla işte sıyırdım kafayı yada hormonlarımın canı sıkıldı benimle maytap geçmekteee
İmdaaaattt kafamçokkarıştı:roflol:

bugun erkencıyım sana yazmakda..
cunku sabahdan berı yourldum dınlenmeye konusmaya aklımdakılerı yazıpda okumaya ıhtıyacım var..
dısardaydım gene bekledıgım yerden randevu alamadım....
sonra türkan aradı hadı senı yemege gotureyım dedı..
pekı dedım aldı benı durgunlugumu anladı hemen..ama ondada bısı oldugunu ben anladım..
sahılde bı yemek yedık ve konusduk.
eskı gunlerı andık..ondan haberı oldugunu soyledı pısman olmus cok acılar cekmıs..
yapmaya dedım hıc acılmasın o konu dedım..
belkıde bırıne bukadar acı cektırme hakkım yok ama kendım ıcın yapmam gerekıyodu..
vıcdanımla bogusmıycam ..

varlığın öle bi sevinç ki burnumda çilekli sakızımın kokusu boshayallersmile
Allahım neler dinliyorum ben yaa -tatlicadiarzu-
ama bu söz dikkatimi çekti
bu ara hayatımda çok atraksiyon var be günnük,hızına ben bile yetişemiyorum inan ki :hulya:
bugün bi yere dogru yürürken kendimi sahilde incecik kumların üzerinde yürürken elimde havluyla düşündüm...ılık ılık rüzgar esiyodu offf boshayallersmile denize girsem açılsam,kollarımda sevgilim olsa :asigim:
o kadar çok ihtiyacım var ki sessiz sakin bi tatile...
bu arada liv üzdün bizi be canımm...gereksiz insanlar var işte napcaksın ohaoldumsmile
nese ben kankacığımın topüğüne gidiyim sempatiksalakcinni
zaten girdigim topu topu 3topik var artık :1closedeyes:
o kadar başım agrıyo ki şuan çalan müzikten başım çatladı resmen yaaa ayy lady sus biraz bee :mymeka:

Hersey bir bir yoluna giriyor günlük..
Sabrin sonu selamet demisler, ne dogru demisler..
Huzurluyum,icim kipir kipir..
Güclüyüm, rahatim..
Güzel haberleri getirmek icin henüz cok erken,biliyorum,
ama sanki Allah´im bana bi mucize gönderdi en ummadigim anda.
Baska ne diyeyim, insallah hayal kirikligi olmaz.. Hakkimda hayirlisi bu olur.

günlükcüm annem yine tuhaf bi kaza geçirmiş... haber de vermediler hiç... şimdi eve gidince görücem nasıl... önemli değil dedi babam ama... dolmuş ani fren yapınca dengesi bozulmuş boğazını koltuk demirine çarpmış ; ses telleri zarar görmüş...sesi çıkmıyormuş şimdi... var mı böyle bişey yaa...

dikkatli ol diye kızasım geliyor ; hep böyle şeyler geliyor başına yaa... bu tarz konularda çok ruhsuz oluyorum ben...üzülmek yerine canım sıkılıyor ; sinirleniyorum...
benden anne olmaz kesin ; canı yanan çocuğa bir de ben vururum heralde...:1no2:

çok yorgunum bugün buradan da çok sıkıldım artık ancak kaygılıyım günlük mayısta tayin yerleri belli olacak Allah burayı aratmasın

günnükçüğüm buralarda hava bi garip puuuuuffffffff hiçbişey yapasım yok sadece salak salak bakmak istiom ilacımı almadım unutmuşum oda olabilir evi mok götürcek 3 gün oldu süpürmeyeli sankim süpürge benim sokak süpürgesi kimi sokaklarda olmak istiom yada istemiom bilmiiiiiioooomlaelaelaelaelae

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…