Popüler Konu Sevgili günlük...

sevdiğim....
ne olurdu yanımda olsaydın şimdi...
herkes bugün birlikte sen 10 gün boyunca dağda olucaksın
12 gün sonra ise benim kollarımda
seviyorum seni hem de deli gibi
ömrümün sahibisin...
[/B][/B][/B][/B]

günlük be
bugun halamlardan gelıyorduk.yolda babannemın mezarlıgına ugradık.çok kötü oldumm
ölen şehit vardı bizim tanıdık oluyo onun mezarıda orda hemen.bi baktım mezarının başında bi kız dua ediyo sevgilisiymiş.
bugunde sevdiği canı karatoprakta onu yalnız bırakmamıss.gördüm çok etkılendım agladım hungur hungur..allahım kımseye yasatmasın o acıyı :gitme:allah sabır versin ona

Günlük,
Evdeyim bugün de...Yüzümdeki şişlik azaldı ama gözüm mosmor.Off yarın nasıl gideceğim bu halde okulaeyvahedigeldismile

selam günnüşüm
anlatacak o kadar çoook şeyim bvar ki neler oldu bilsen ahanda böyle kalırsın :1shok:
ama anlatamak gelmiyo içimden şimdi uytkum var sonra anlatırım hadi bayy

Günlük,
Hemen yazıp çıkıcam..Yemeğe gidiyoruz..Yok yok sadece karı koca baş başa değiliz,çok yakın aile dostlarımız ve kardeşcimle birlikte.
Biz pazar günü saat 09:40 uçağıyla gidiyoruz İst.a.Arabasızlık tak etti artık kocama,dün ani bir kararla aldık biletlerimizi.İznini ayarladı 1 hafta içinde de inşallah arabamızı alır döneriz:Saruboceq:
Ben bu ara felaket çirkefim kavga etmediğim dolmuşcyu otobüscü kalmadı,eşimi de üzüyor bu durum.Beklemeyelim artık dedi,nasılsa doların yükseleceği yok..
Biz gitmek istemiyorduk ama sizde gelin gözüm arkada kalmasın diye tutturunca kıramadım..
Cts.akşamı Alya'mın doğum gününü yapıp ertesi sabah ver elini İst.
Allahım hakkımızda hayırlısını nasip etsin,paramız alın teri.Birikimimiz..İnşallah şöyle helaliyle bir araba alır dönebiliriz..:Saruboceq:
Öper kaçarım günlük..kaydirigubbakcemile5

Merhaba günlük,
bugün çok sevdiğim bir ablamın 3. torununun bebek mevlüdüne katıldım,görsen minicik bir kız,küçük meleğe pespembe mevlüt elbisesi giydirip saçına bandana takmışlar:))
Allah sağlıklı uzun ömürler versin,analı babalı büyüsün inşallah:Saruboceq:
Dualar edilirken aklım hep buradaki bebek isteyen,bekleyen kardeşlerimdeydi,Allah biliyor ya avuç açıp onlar için dua ettim,minik meleğin bebek ilahisi okunurken Rabbim hiçbirinin kucaklarını boş koyma diyerek hepsi için kucağıma alıp salladım.
Küçük kız bugün mevlüdünde ettiğim dualar kabul olur inşallah:Saruboceq:
İnşallah Yüce Mevlam isteyen,evlat diye yanıp tutuşan herkese nasip eder,inşallah onlarda bebek mevlüdü yapar,bu mutluluğu yaşarlar:Saruboceq:
Hoşgeldin dünyaya,hoşgeldin minik melek
Allah seni nazarlardan korusun

selam günlüğüm
Sevgilisi olanın olmayanın herkesin sevgililer gününü kutluyorum opuyorumnanaktan. Benim için gayet sıradan bi gündü o açıdan akannehir. Ama yinede herşeye rağmen çok güzel bi gündü boshayallersmile. Bu gün gittim biletimi aldım, bi kac gün sonra yolcuyum artık günlüğüm. Çok mutluyum çoook kaydirigubbakcemile2. Hem arkadaşımı görücem ve İnş:Saruboceq: onunlada görüşecem aylar sonra. Nasıl bi görüşme olucak çok merak içindeyim bendebilmiyorumkismile. Acaba tekrar herşey baştan mı başlıcak yoksa Bu son görüşmemi olucak hiç bilmiyorum. Ama tek bildiğim onu çok çok çooook özlediğim... :çok üzgünüm: Onu hala unutamadım ve belliki o da beni unutamamışki beni aradı geçen gün, oofffffff bu ne olacağını bilmediğim belirsizlik beni deli ediyor gerçekten akannehir
İnş :Saruboceq: onunla çok güzel kocaman bi gün geçirecez birlikte başka hiç bişey istemem... opuyorumnanaktan

:asigim::asigim::asigim::asigim:

Sevgilimleydim bugün günlük... Aslında dün ona çok kızgındım bütün gün cebi kapalıydı... Deli olmuştum ulaşamayınca ama sabah mesaj gönderdi... "2'de her zamanki yerde buluşalım aşkım" diye... Tabi bende trip anında bitti. :kedi::kedi::kedi:
Buluştuk, Ortaköy'e gittik, oradan Taksim'e geçtik... Bugün ipini koparan dışarıya çıkmış ay ne kalabalıktı. :roflol::roflol::roflol:
Sonra birde baktım ki aşkım bir paket çıkardı, bana yüzük almış inanamadım çok mutlu oldum günlük... :asigim::asigim::asigim::asigim:
Tamda parmağıma uygun geld, benim etli, dolma parmağıma olmaz, yanında rezil olacam dedim ama oldu çok şükür. :sm_cool::sm_cool::sm_cool:
Birde kendi parmağıma deneyip aldım aşkım olsun diye demez mi haylaz. :dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar:
Aslında bi sevgililer günü kutlamayız, zaten hediyesini verirkende Aşkım sevgililer günü için değil ne zamandır planladığım bir şeydi, bugüne denk geldi dedi. Bugün çok güzeldi çok çok...
Eve daha yeni geldim, ayaklarım şişmiş resmen, hemen KK'ya gireyim dedim. Bizim kızlar falcı muhabbeti açmışlar yine, ay bunlar hiç akıllanmaz, gideceğiz tacize neyim uğrayacağız deli misiniz uleeee. :roflol::roflol::roflol::roflol:
Her neyse...

Bugun gunlugun zıyaretcısı bol olur hepnızı guzel haberlerle yazarsınız umarım kızlar

içim sıkılıyor ders çalışamaıyorum başım ağrıyor daha duş yapcam saat oldu on of ki of...seni kapatsam bir güzel çaışsam atnsam da öyle gelsem olmaz mı?artık kararlı olmam lazım harekete geçmem lazım.

nasıl anlatsam nerden başlasam güllük?

Sirkeci tren istasyonu desem yeter heralde değil mi? Bir gün umuyorum ki kendimi kötü hissetmeden ve ağlamadan da geçebileceğim Sirkeci'den.
Sonra Ağa kapısı desem, hayali benimleydi sanki desem. Yanımdaki arkadaşımı gözüm görmedi desem..
Çorlulu'da O'nunla oturduğumuz yerde oturamadık ama oturduğumuz yeri bir defa daha görüp o günü hayal edebilmek için yok yere tuvalet davası çıkardım desem... Biliyorum deliyim bi tanem, biliyorum. =)
Özlem insana her bir haltı yediriyor, emin olabilirsin..

Bir gün oldu iki gün oldu
Ay oldu yıl oldu ümitlere
Unutmuyor gönlüm seni
Seviyor her gün her gece
Yoruldu , duruldu, kırıldı , vuruldu bi kaç kere
Yazılıdır hepsi hikayede,

Günlükkkkkkkkkkk çok mutluyum çokkk :sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Aylar sonra sevgilim geldi bugün nasıl özlemişim onun kokusunu yaa :asigim:

Çok ama çok mutluyum biz yanyanayken hiç kavga etmiyoruz aksine çok iyiyiz ama uzakta olunca hep sorun çıkıyo iştee kaydirigubbakcemile

Neyse sonra anlatceklerim varr aklinialirimsmile

merhaba pembış cım..
sevdıkceler gunun kutlamaya geldım Şeniz
nasıl olsa senle cok vakıt gecırdım ..
sabah 7 de evden cıkdım arkadasımla kahvaltı ettk ..
sonra okulda actım gozumu ayk sıkıcı :gitme:
basım cok agırdı akannehir 3de kacmaya kalkısdım ve kacdımda arkadasın nısanına gecıcem dıye bızım gurup bulusduk eyvah elıf aynı kıyafet pıstı olmazmıyız :mymeka:
cıglık attım şakamı bu yaa dıye saclar duz kırmızı elbıse ıncı setler :roflol:ay sınırlerım zıpladı allahıma ..magzaya daldım hemen elbıse almaya ama bulamadım zorla gettım nısana az durdum cıkdım keyfım yokdu yagmurda ıslandım bıguzel sukran abla ıle bulusduk yemek yedık hıı cıcekcı geldı esı cıcek yollamıs bendeaa banamı dedım :roflol:cıcekcıde sukran hanım demezmı :1no2glum ınsan bı gul yollar getırır dedımfisfisfis
nıse 8 de evde aldım solugu hava superdı sabah sonra guzel bı yagmur heryerde sevgılıler ne şekerlerdı ole allahım daım etsın onların aşklarını:kedi:..
ve kkdakı aşksız prenseslerede nasıp etsın..:Saruboceq:

bugun uyudukca uyudumm..sonra arkadaslarin israriyla disari ciktik.gitmez olaydik yolda biraz gerildim.neyse sonra restauranta geldik cok şık ve guzel bı yerdı ama biz yine basbasa kalamadik heryere birlikte gitmekten bazen hoslanmiyorum..evet guzel ve eglenceli geciyor ama biz ikimiz daha cok egleniyoruz birlikte.birde uyku basti yolda..aslinda disari cikmak cok gereksizdi.anneme kirginim mesafe koyacam arama bi sure aslinda kavgamiz,tartismamiz yok ama biseyden dolayi ona karsi bunu uygulama karari aldim.uzaktayim herseyi kontrol edemiyorum bu beni bitiriyo.uzuluyorum.insallah hersey iyiye gider.

selam
sorunlu ya bı kız cıdden sızofren.yıne maıl atmıs nasıl sınırlerımı bozuo yaa.
bı ınsan kufur yemekten hosnut olur o oyle ıste.sımdı dua etsın ıcımde soledıklerımı buraya dokemıorum pıs zıllı.nese onun ıcın bugunu bozamam.
bugunumuz cok guzel gectı askımla mutluyum onu cok sevıyorum:asigim:

Bana yeni bir ben ve yeni bir başlangıç lazım...,
kesinlikle...
herşeyden çok sıkıldım.

Günlük,
nasil özlemisim ben mutlu olmayi, kalbimin atisini duymayi :asigim:
Bir anliksa bile olsun,
hic umurumda degil.
Hayirlisi olsun diyelim mi ? :asigim:

bugün aşk günü idi,malum biz de daha şehvetli yaşamaya çalıştıkohaoldumsmile ... önce her hafta sonu olduğu gibi eşim yine muhteşem kahvaltıyı hazırlayıp beni öpücükleri ile uyandırdı... kızımda yine bastı çığlığı tabii..alsanaalsanasmile
gün boyu romantik bakışmalar ,uzaktan öpücük atmalar derken,eşim ara ara elimden tutup dansa kaldırdı ve sevgiler günümüz kutlu olsun deyip ,o çikin sesi ile şarkılar çığırdı ama ben tüm buna rağmen romantik gülüşlerimle onun nağmelerine eşlik edebildimdelikafadulden ...gün boyu kızımdan köşe bucak kaçtık ,bizi yanyana bile oturtmamakta yine kararlı ve hırslıydı...bizde kaçamak ta olsa her anı sevgi ile aşk ile tazelemeye ve yaşamaya gayret ettik... aklinialirimsmile

seni çok seviyorum mavi göz...
16 yıldır sevginle ve seninle nefes almak ,çocukluğumu paylaşmak seninle ve herşeyi koruyup ,tüm engelleri aşıp 16 koca yılı devirmek,
bizimkisi gibi bir aşka yakışabilirdi ancak ...Şeniz
sen benim hep mavi hazinem,bende senin hep gökkuşağın olacağım... :Saruboceq:

Slm günlüş :asigim:
Çok güzel bir gün geçirdim aşkımla bugün
Çılgın komşum Atlantise eğlemeye gitti:roflol::lepi:
Biz miskinler geç kahvaltı yaptık tam bir pazar geçirdik aslında
Yetişemedik canımızda istemedi açıkcası evden çıkmayı
Dün canım Tubiğimle buluştuk Bakırköy kazan biz kepçe dolandık durduk
Yemek yedik sohbet ettik
Kocime hediye baktım ama beğenemedim almamıştım
Sonra beni aradığında eşim İstanbul Forumdayım dedi pc lere bakıyorum dedi
Ben dedim ki hehh Leptop alınıyor banaaaaaaa:teytey::dance:
O bana ben ona hediye bakıyoruz:asigim::asigim::asigim:
Sonra sesi biraz asabi canım sen çık ben seni almaya geliyorum içeri girmiyim AVM de şimdi dedi tamam dedim Tubiğimle dışarda laflarken geldi koşarak bindim arabaya hemengamyoncuiremsu
Elinde bir paket arabanın arka koltuğundan uzanıp aldı
SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN AŞKIMMMM dedi
Önce çok şaşırdım çünkü beklediğim şey değil kutusundan belli
Açtım çok ama çok şık bir takı almış bana
Bir kolye ve bir çift küpeeee
:asigim::asigim::asigim::asigim::asigim::asigim:
Canım benim ben çokşaşırınca beğenmedim sandı
Bayıldıııımmmmmmmmmakannehirakannehirakannehirakannehir
Canım kocim benim minik hediyemle geçirdi bu Sevgi gününü
İşte böyleeee 2 günümüm özeti budur:roflol:
canım eşim seni çok seviyorum
:asigim::asigim::asigim::asigim::asigim:

Selam günlük... bayadır yazamıyorum yine.. ama evdeki günlüklere de yazmıyorum bu ara.
sakin günler geçiriyordum, yazacak bir şey olmuyordu.
ama şimdilik sana birkaç haberim var.
hem de bu sefer güzel haber var içinde...

birincisi gazeteci,eski sevgilimin, taptığım adamın çalıştığı kanalın ortak kanalına, dört büyük kanaldan birine transfer oluyorum,tek hayalimdi ki bu benim...
aynı plazada çalışacağız artık düşünebiliyor musun?

ben onun çalıştığı binanın önünden arabayla geçerken bile heyecanlanan insanım, şimdi o binanın kapısından falan gireceğim. onun bindiği asansöre falan bineceğim.duvarlara falan dokunurum herhalde. çünkü iyi psikopata bağlıyorum konu "o" olunca...

bir de karşılaşınca tam bomba olacak..
çünkü ben ona demiştim, bir gün karşına çıkacağım demiştim.
"hı hııı çıkarsın tabi" demişti.
şimdi fakir ama gururlu kız olarak, gerçekten aynı sektörde karşısına çıkacağım.
hem ona göre çok gencim ilerleme şansım da daha yüksek.
kanaldan aradıklarında bu haberi vermek için,ben bile beklemiyordum. havalara uçtum resmen.evin içinde horon tepen falan bir kıza dönüştüm. karadenizli falan da değilim halbuki ama...

günlük bu arada zor günleri paylaştık burada.. bırakmak vefasızlık gibi geliyor.
hakkımda kim ne derse, ne konuşursa konuşsun istediği kadar atıp tutsun sanki burada bana ihtiyacı olan arkadaşlarım var gibi geliyor. isteyen istediği zaman mesaj atabilir, bilsinler istiyorum. girip bakıyorum çünkü, eskisi kadar sık yazmasam da...

asıl ikinci habere geleyim..
eski sevgilimi izledim geçen..zaten her gün tv'de olduğu için ekstrem bir şey değil onu izlemek...ama bi kaç gün önce farklıydı! nasıl tatlıydı inanamazsın! bir küçük çocukla konuşuyor röportaj yapıyor haberde. ama çocukla çocuk oluyor resmen. koskoca adam o ürkek erkek çocuğunu açtı, bıdı bıdı konuşturdu, gülüştüler,kıkırdadılar falan.. üzerinde takım elbisesi..
bi daha aşık oldum ona.
üzülüyorum sanma günlük, üzülmüyorum. iyiki varmış diyorum hala.
nefret de etmiyorum. iyiki var...

herneyse asıl haber bu değil tabiki de..
şimdi ben bu haberi yeni tanıştığım bir spiker arkadaşımla izledim..
kahve içiyorduk o sıra. hadi bana fal bak diye tutturdum kıza..
kız da "ben bakamam ama iyi bir falcıya götüreyim seni" dedi..

ertesi gün dışişleri bakanlığında seminer vardı, oraya katıldık. çıkışta da falcıya doğru yol aldık..
önce bi mağazaya gittik, klasik kadın tavırları sergiledik, alışveriş falan yaptık.
sonra yemek yedik falan...
ve falcıya doğru yola koyulduk,
yürüyoruz işte..

ben de şimdi iş kadını moduna girdim ya yeni yeni, annemin gardırobundan giyiniyorum genelde.. annemin takı tokalarına sardırdım. hani tarzım değişti yani bir sene önceye göre çok.

yürüyoruz işte kızılayda, bi an resmen cehennemi yaşadım.
sımsıcak oldu etraf.
hani şimşek çakıcak olur da bi karanlık olur ya öncesinde, hafif mavi bi karanlık.
ondan oldu.

bir de baktım karşımdan "burak" geliyor...
bir sene önce bugünlerde sevdiğim adam.. burada bi ton konu açtığım, buraksız yapamam diye ağladığım adam..

evime gelip eşyalarımı bıraktığında "teyzem ölüyor burak, sen yanımda ol. dayanamıyorum, kaldıramıyorum" diye ağladığımda "seni artık sevmiyorum princess, bitti anla" dedikten sonraki ilk karşılaşmamız..

herneyse baktım burak geliyor, "yolumu değiştirdim..."
ben arkadaşın kolundan çektim, başka yola saptırdım.
burak da beni gördü. arkadaşına bişiler söyledi gülüştüler.. görmezden geldi.

1sene önce geberiyosun, resmen ondan başka bir şey konuşmuyorsun,
ne pahasına olursa olsun geri istiyorsun,
yüzbin tane dua ediyorsun;
1sene sonra adamı görünce yol değiştiriyorsun..
bana da ilginç geldi.. zaman aşımı menem bir şeymiş. gerçi düşünüyorum da unutulmaya değmeyecek adam olsa unutmazdım. vefasız olmadım hayatımda hiç.
çok canımı yaktı, çok yanlış zamanda canımı yaktı.
herneyse , bir gün burak için iyiki bitti yazabilecek miyim diye merak ediyordum, burada söz ediyordum bundan.. şimdi yazabiliyorum... iyiki bitmiş. hayırlısı buymuş....

not: çok zayıflamış, ufacık kalmış, çocuk gibi. ya da ben şişmanladım.
not 2: ondan sonra çıktığım adamların yanında burak'ın esamesi okunmaz.gerçekten sümsük bir çocukmuş.
not 3: böyle boş gezenin boş kalfası olarak sürdürecek hayatını. iyiki gözümü kararttığımda karşılık alamamışım.. alsam şimdiye yüzüğü parmağımdaydı..
not 4: ah etmiyorum. ama biliyorum mutlu olamayacak. onun da söylediği gibi, en büyük şansı bendim onun...onu da kaybetti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…