Popüler Konu Sevgili günlük...

Naber günlük zemuszemus
harika bi hafta sonundan sonra yine burdayım :hulya:
cumartesi sabahın köründe çıktık eşimle dısarda kahvaltı ettik..
sonra da arkadasımla buluştuk arabayla doğru yola çıktık
uzun zamandır gitmek istediğimiz bi yer vardı gittik dolaştık
ordan da güne gittik bi para çıkamadı bana ya mirmirmirmir
orda akşamladık ..
pazar da eşimle beraber çıktık sabah işe gitti bende annemlere gittim
anannemler gidiyolarmış hava güzelken gidelim dediler :gitme:
annem balık felan yaptı eşim le babam geldi hepberaberce yemek yedik
akşam olunca çıktık arkadaşlarla buluştuk recep ivediğe gittik son seansa çok ormantiğiz biz :icecream:gece çıktık kokoreç yedik gözüm kapanmaya yakın eve vardık
hediyemi önceden almıştım dayanamadı erken verdi :asigim:
ben almadım bişiye ihtiyacı yoktu :tomato:

:eek:

Günlüğümmmmm ben geldimmmm hemde öyle bir geldimkiii gümbür gümbür geldim... yalnızlık sona erdiiii artık göğsümü gere gere söyleyebilirim evet dün çok güzel bir günden sonra karar verdik ve artık biz bir çiftizzyerimseniben
dün beni geldi ablamlardan ve önce harika bir yemeğe ardındanda bakırköyde istasyon cafe diYe bir yer var canlı müzik yapıyorlar gitar eşliğinde ee dünde özel birgün olduğu için harİka bir atmosfer vardı 5 gibiçıktık ve sanırım 11 gibi evdeydim.. kucak dolusu çiçeklerimle:eek:

neyse fazla anlatıp büyüyü bozmayalım facede tebrikleri kabul ediyoruz:asigim:

RABBİM GÖSTERDİĞİN BU GÖKKUŞAĞI İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM SANA.....

Slm günlük :)
Biliyormusun süper bi pazar geçirdik aşkımla opuyorumnanaktan
Cevahir Atlantise gittik. Arkadaşlarım ve eşleriyle birlikte .:eek:
Çocuklar gibi eğlendik :dance: Gülmekten yanaklarımız kasıldı artık kaydirigubbakcemile3
En kısa zamanda tekrarlıycaz sanırım .Bağımlılık mı yaptı nedir ? boshayallersmile
Birdahakine deryoşumla gideriz inşlh
Pek canları istemdi gelemdi uykucular kaydirigubbakcemile3
Biz erkenden gittik :eek: Ama gece 10:00 da anca geldik eve kaydirigubbakcemile3
Sevgililer günü kutlamayız biz ,ama bu eğlencemiz 14 şubata denk geldi :nazar:
Herkes bayram gibi dışarı atmış kendini bi gör sengözlerimebaksanabhepsi ayrı bi şık bayanssulusmile
Dünü hiç unutamıycam çok güzel bi gün geçirdim canımın içiyle
Oyuncaklarda çığlık atmaktan sesismiz kısılmış :roflol:

İşte böle yine görüşmek üzere
Oğluşum hasta biraz onunla ilgileneyim a.s
Hadi çavv:eek:

ayyyyyhhh günlük :asigim: Dün unutamayacağım bir akşam yaşadım :nazar:
Tüm emeklerinden,tüm uğraşlarından dolayı aşkıma teşekkürü bir borç bilirim Şeniz
Bugün biraz uykusuzum, hala ayakta uyukluyorum ama değer yaaa boshayallersmile

Günlüküüm, haftaya süper başladım bee...
Süper olmasının nedenini en son açıklayacağım :))
Önceliknen cuma akşamı süper bir oyuna gittim, hem ağladık hem güldük, akşam 10 gibi çıktık, Çemberlitaş'tan Laleli'ye kadar yürüdük (aşkımın olmasını çok isterdim ama ne yapalım :KK43:(( ) 12 gibi eve geldik, tabi patroncum yolda aradı yarın iş yok diye, zaten moralim yüksekti iyice tavan yaptı :)) Hemen yengemlere geçtim nasıl olsa Zafer abim yok evde yalnız kadıncağız gece 4'de kadar oturduk tebi bunun 1 saatini aşkımla konuşarak geçirdim oyunu değerlendirdik tabi biraz tartıştık ama konuşarak sorunlarımızıda hallettik. Cumartesi 3 gibi eve gittim, biraz yatayım derken bir misafir baskınına uğradık gece 12'ye kadar gelen giden eksik olmadı vee kardeşimde geldi günlüküüm. 1 hafta yanımızda :)) ama sonra Hakkari'ye gidecek :KK43:( ınşallah hayırlısıyla askerliğini bitirip döner be günlük, çok zor asker yolu beklemek, tabi şimdi daha zorlu günler bekliyor bizi. Pazarda 11 gibi kalktım 4'de kadar temizlik yaptık, ah bu annem bir haftasonunda da otur dinlen demez, beni bulduya hemen temizlik yaptıracak. Sonra yengecim geldi, ve küçük askerim, amcası Eymen'ime kamuflaj getirmiş çok yakıştı kuzuma, küçük komando oldu tebi hemen resimlerini çektik :))
Gelelim bu sabahaa aşkım sana bir mail attım demişti, bende resim sanıyordum meğer şiir gibi bir yazı atmış... Sevgililer gününü kutlamıyoruz ama o güne gelmeside tesadüf oldu, ah günlük yaa şair ruhluymuş meğer benim aşkım haberim yokmuş. Tanışmamızdan bugüne yaşadıklarımızı şiir gibi dökmüş satırlara, bu bana 10 tane pırlantadan daha değerli. Günlük sana bir sır vereyimmi bu yazıdan sonra bu adamı daha çok sevmeye başladım :))
Şimdilik bu kadar görüşmek üzere...

Son düzenleme:
Slm günlük...

Aşkım yanımdaydı 2 gün boyunca .. ctesi geceside bizde kaldı...
Doğum günümü ilk kutlayan o oldu ... 14 şubat 2010 00:00 'da yapıştı hemen sarıldı öptü :)
Sabahta gittim ben onu öptüm oohhh :)
Nişanlığımı kiraladık ctesi günü... Hayırlı olsun disene nan günlük :)
Bu haftada aşkıma takım alıcaz..
Herşey yavaş yavaş düzene giriyor ve güzel gün için şafak sayıyorum
Şimdiden öyle heyecanlıyım ki :asigim:
Bugün tam 2 ay 3hafta kaldı.. off geçsin zaman yaa.... boshayallersmile

Ctesi günü Avcılar'da nişanlığımı kiraladıktan sonra Beylikdüzü'ne geçtik.Beylikdüzü Migros Avm'de dolaşırken arkamdan birinin seslendiğini duydum.Kadınlarkulubünden lepitap :1shok: önce tanıyamadım ama sonra nikini söyleyince tanıdım.çok sevindim canım benim yaa... Oda hemen yazmış günlüğe sağolsun :) Dostluklar o kadar güzel ki... İyiki varsın KK! İyiki varsınız Kızlar!

Herkes ne güzel vakit geçirmiş Allah mutluluklarını bozmasın :Saruboceq:
Cumartesi işten çıkınca soluğu taksimde aldım Aldım hediyemi doğru evee
temizlik tam bitti kuzenler aradı sana geliyoruz içmeye diye iyiki de gelmişler yanlızlıktan sıkılmıştım
geç saatlere kadar oturduk kalmadılar hainler:dilcikar:eşim geldi sonra sohbet falan derken onları eve bıraktı eve geldiğinde hediyesini de getirmiş güzel bir hediye aldım kullanamıyorum hala ama olsun :roflol::roflol:pazar günüde akşam eltime gitik poğca yapmıştım tek boğazımdan geçmedi sıcak sıcak oturduk yedik güzel bir hafta sonuydu :1hug:

slm günnüş şimdilik sana güzel haberler vermek isterdim amma cumayı bekliyom 5 yıldır eşim hiç sevgililer gününü kutlamadı mafoldumben5 gün sonrada doğum günüm geçen yılda kutlamamıştı ve saatlerce ağlamıştım tepki vermiştim unun üzerine doğum günümüde kutlamamıştı bu yıl tecrübeliyim dün hiç üstüne gitmedim bazen şakayla karışık laf attım okadar ama cumaya kadar sesimi çıkarmıyomaklinialirimsmile inş doğum günümdede aynı şeyi yapmaz:eek:klava: inş ben artık bi leptop bekliyom a.sondan zaten cumartesi izmire gidiyom
yaaa ben galiba çok şey istiyom hiç bir şeyi kasıtlı yapmıyo sadece hediye alma yeteneği yok olsun ben onu her haliyle çok seviyom :asigim:
canım dostum aybiğimin:nazar::1hug: dünü çok güzel geçmiştir diye düşünüyorum bolca gezmekten pc başınada geçemiyo gönlünce eğlensin ben iyi olduğunu bileyim yeter zaten az kaldı gelmesine burnumda tütüyo resmen alya dua olumunekankayizsmile
aslhsnkyk arkadaşımda dün doğumgünüymüş mutlu yıllar canım seninle tanışmak güzeldivereliniortak bir gün inş uzun muhabbet etme şansımız olur nişanada çok az kalmış herşey gönlünüzce olsun
:Saruboceq:

günlükcüm... sakin bir haftasonu sonrası sakin bir haftaya başladık...
patronum haftasonuna kadar yok ; işler de az... sıkılırım ben şimdi...

neyse bakalım haftanın kalan günleri nasıl geçecek...

hadi sevgililer günü ile ilgili ben de bişiler söyleyeyim;

dün yakın arkadaşlarımla karar aldık ; sevgilimiz olduğunda dahi kutlamayacağız bu manasız günü...
zaten de kutlamamıştık önceki yıllarda da... yani özellikle sokaklarda elele gezinmeyeceğiz...
boykot ediyoruz :enbuyukkk:

Dünü Hiç Böyle Geçireceğimi Düşünmemiştim..

Tek Kelime İle Harikaydı!!!!

Anladımki Çooooook Seviliyorum.... :asigim:

ne sıkıcı bı gun hıcbısey yok.en azindanbu ara havalar guzel yani en dusuk eksi13 lere alistik:))disariya daha cok cikip dolasabiliyoruz.gerci bugun hic halim yok parmagimi kaldirmaya.dun sozlestik bugun kaymaya gidecegiz.canim hic cekmiyooo..

Öyle yorgunum ki...Cuma'dan beri.Dün de çok güzel birgün geçirdik eşimle.Sabah benden önce kalkmış,kahvaltıyı hazırlamış,güller gelmiş.Hediye almış ayrı ayrı.Kıyamam,alma diyorum o kadar oysa ki.:kedi: ''Senin gibi bir prensese hediye alınmaz mı ?''diyor.:kedi:
Ben de eşime aldığım hediyeyi verdim.O da çok beğendi hediyesini.Beni çok hoş bir yere götürdü.Önceden yapmış yine hazırlığını,hiç de çaktırmaz.Eskiden meraktan söyletirdim zorla,artık hiç kurcalamıyorum.Hava da fena değildi.Hem doğum günümü ,hem de sevgililer günümüzü kutladık.boshayallersmile Tatlı bir yorgunluk kaldı bugüne.boshayallersmile opuyorumnanaktan :nazar:

Günlük lan, burda sana yazılanları okuyunca valla benim herifin odun olduğuna kanaat getirmeye başladım. Evet, evet sanırım benim kocam bir odun. bilmiyorumkismile Ne kahvaltı hazırladı, ne el üstünde tuttu, nede başka bişi.tek bir gül verdi, onuda minik kızım verdi, ısrar etmiş babasına ben vericem diye. Gülü aldım kızıma teşekkür ettim ama herifin eline tutuşturdum sonra. Al sen vereceksin bu gülü dedim.

Ya niye hiç ince değil benim kocam, niye bu kadar düşüncesiz.CADIARZU

Biraz öncede aradı işten almaya gelicem seni dedi. Hayırdır inşallah. Bugün doğum günüm ya kanımca yemeğe filan çıkaracak. Ay yinede çok ümitlenmiyim ben, sonu hüsran olabilir. Amaaan ya, amaaaan, patlıycam şimdi.

Bugün çok sinirli asabi iğrenç başladım güne. Günaydın diyene Allah belanı versin diyecek kadar sinirliyim.:umursamaz:, Başımda çatlıyor, nasıl bir ağrıdır bu.

sanırım hayattan çok fazla birşey beklememek lazım günlükcüm. Sağlığımız yerinde olsun yeter.benneyaptımki

günnük öncelikle Kuzum ablamın doğum gününü kutluyommzemuszemus
bana gelince, hafta sonum gayet yayılarak geçti, ev işi de yaptım arada ama genelde yayıldım...cuma günü de izinliydim ananeme gittim teyzelerimi de görüdm iyi oldu...
dün sevgililer günüydü ama kocemle bana hiçbi anlam ifade etmediği için ekstra bişey yapmadık...zaten bize hergün sevgililer günüboshayallersmile
bu arada gayet başım dönüyo ve halsizim günnük hayırdır inşallaaa
hedi si yu

Selam günlük :KK66:
cumartesi günü ehliyet sınavım vardı bana göre bütün sorular çok kolaydı en fazla yanlış 10 tane falan çıkar hepsinden :) pazarda direksiyon dersim vaardı ama gitmedim salla sanırm özel ders alıcam bu gidişle çünkü bebekle zor oluyor neyse sağlık olsun. Sevgililer günümde gayet hoştu :KK70: aşkım bana adidasdan eşorfman takımı bide çok güzel bi mont aldı bunlara çok ihtiyacım vrdı doğumdan sonra kilodan dolayı olmuyor hiç bişeyim :KK43: Birde çok yusufcuk kolyesi almış aşkım bende ona çok şık bi gömlek ve kazak aldım güzel bi hafta sonuydu son olarakda akşam romantik bir filme gittik RECEP ıVEDıK 3 :))))

yola devam sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
canım bunu yazmak istedi :çok üzgünüm:
deja vu deja vu deja vu!!!

Sevgülüler gününde annem ve babamla evde rakı-balık keyfine diyecek yoktu Günlük...:))

Bugün ise sabahtan bi koşturmaca...Fransızca 2. kur sınıfı açılmadı üniversitede, başka kurs arıyorum çılgın gibi...Hepsini gezdim bugün, yorgunluktan bittim...Biraz da alışveriş yaptım Taksimden...

Sonra da eve döndüm işte...Sevdalım gelmeden bu Fransızcayı tam söksem süper olacak Günlük.

merhaba günlük bugünlük yazacak bişi bulamadım sadece tek yazmak istediğim iyi bir dert ortağım olacaksın :)

Son düzenleme:
X