Popüler Konu Sevgili günlük...

Su Sevgililer Gununden simdiden biktim....en iyisi bende Pazar gunu "Sevgililer Gununden Nefret Edenler Partisi" mi duzenlesem acaba???

Herşey düzene girdi sonunda şükürler olsunnn mutluyumm. Bugün aldığım tek kötü haber kuzenin eşi hamileydi daha 1,5 aylıktı karnında ölmüş çok üzüldümmm:gitme: ne zor bi durumm allah bu durumda olanlara sabır versinn bebek geliyo diye ne çok sevinmiştimmm. boshayallersmile Çok uykum var günlükkk gözümden uyku akıyo resmen ama kendimi bakıma sokmam lazım benimmm yrn aşkımla buluşcamm yemeğe çıkıcaz sinemeya felan gidicez ben hala burda duruyorum:mymeka:
Kalkıp duş almam lazım cilt bakımı yapmam lazım manikür yapmam lazım saçlarıma maşa yapmam lazım ama benim çok uykumm var acaba erken kalkıp sabah mı yapsam ki?? Çok yoruldum bugün dişçiye git ordan çarşıya çık akşam annemlerle alışverişe gittikk bi de topuklu giydimmm ondan yoruldum kesinnnboshayallersmile neyse ben duramayacağım gidip yatayım en iyisi sabah erken kalkar hazırlanırım annem de uyudu uyumasa onun hatrına uyumazdımmm off gitt uyu karabiber yaa git uyuuuuu....

slm günlüş ooofff çok sıkılıyorum bu aralar yaw
Yarın Tubiğim ben ve buket hatunla Bakırköyü karıştırmaya gidiyoruzzzz:eek:
çok sıkıldım bugün çoookkkkkk
neyse iyi geeler günnüş yorulmuşum gözler beyin mirmirmirmir
gidip süzüleyim yatağımamirmirmirmirmirmirmirmir

ah ah hayatmda neler değişti bir bilsenmafoldumben

Pişşttt Ben Geldimmmm Nekadar Erken Dimiii kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
eeeee saat 1 gibi geldim eve daha doğrusu ablama, nerdemiydimm tabikidee recep ivedik 3'e gittik adını henüz koyamadığımız kişiyle opuyorumnanaktan hiç akılda yoktu biliyomusun? aniden aradı hadi biletim var dedi, ben gelemem ablamdayım eve gidip üstümü değiştir uzun iş dedim ablam sağolsun benden giyinirsin hadi kalk çabuk dedi.. neyse msj attım " Film Kaçta?" Hemen aradı yerimseniben neyse ablam süsledi püsledi beni ve geldi aldı beni sağolsun, Gittik izledik ama beyfendi çıkışta diyoki şurası nasldı burası nasıldı dedim sen izlemedinmi yooo ben seni izledim :1shok: varya ağzı iyi laf yapıyor işimiz varrr aklinialirimsmile neyse filmden sonra dolmabahçeye denize karşı çayımızı içmeye gidelim dedik, ablamı aradım izin çıktı ve bastık gittik dolmabahçeye....
Eve bıraktı sağolsun.. Ablama anlattım işte heyecanlı heyecanlı ( özlemişim senin bu hallerini diyor, sorma ablam bende özledim dedim) enişte beyde beyaz şhowu izliyordu onuda öptüm teşekkür ettim bu gece için... annem aramış bi bahane uydurmuş ablam sağolsun yalan söyledik anneciğime ama 1 kerecikten bişi olmazkiii sonuçta kızı çok çok mutlu bir akşam geçirdiii Şeniz
Ben yokken ablam bilgisyarımı açmış nete bağlanınca msn'im otomatik açılıyo benim ve bu akşam can dostum aslım'la Düşüm beni sormuş sekreterliğimi ablam yapmışşş kaydirigubbakcemile3 Kızlar evde değildim benim yerime ablam cevap vermiş ben anlatırım bir ara detaylı size, ablam diyorki aslı seninkinin ismini bile biliyor dedi eee o bilmicekte kim bilcek dedimmm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile5
Neyse ben yorulmuşum yorulmak değilde tatlı bir huzur mutluluk var biraz dinlenimmm, yarında eniştem ablamla beni Bakırköy C.tesi Pazarına Götürcek Deli gibi Alışveriş yapıcazzz Bekleyinn Cicilerr Ben geliyorummmm :lepi:

Hadiii Vallahi Çok Geç Oldu Kalkamicam Sabah, Öpüyorum Herbikesleriiiiiiiiii ve seviyorummm kavgalı küs olduğum insanları bileee....
Sevgi Kelebeği Modundayımmm yani biri gelip şuan Küfür Bile Etse Selam Gibi Görürüm yani O Dereceyim Düşün Artıkkk delikafaduldendelikafadulden

Hadiii Paiii Paiiiii :nazar:

iyileştim günlük. bugün midem bulanmadı... boğazımda ağrımadı. iyileştim yani:)

kurabiye yaptım bu akşam temizlik yaptım.:) ortalığı sildim toz aldım:)

çok iyi işler yaptım:))
kocacım bana bir sürü çikolata almış çok sevindim:)
bir de dün gece iki tane kocaman köpek heykeli almış:) :sm_cool: bayıldım.

biri buldog ve iki yavrusu diğeride alman kurdu heykeli:)

benim evde ki köpüşler heykel köpekleri görünce şok oldular:))) :dance:

korkuyolar yanına yaklaşmıyolarr:))

kocacım bu akşam iki tane kocaman bir karıştan daha büyük vantuz balığı almış:) birde görünce korktum :1shok: köpek balığı gibiler.

birazdan köpüşleri gezmeye çıkarıcaz kocacım işten gelecek :teytey:

Günaydın günnük opuyorumnanaktan
Bu hafta noldu böyle anlamadım nasıl bir yoğunluktu bu aman allahım
canım çıktı resmen çok şükür bugün yarım gün öğlende çıkar giderim evime tın tın
sonra da eşimin dayısına bebek görmeyee hihoyyyt
hava yağmurlu ama çok soğuk değil neyseki
işin dışında evde de çok hareketli bi hafta geçirdik

geçen hafta kocişe çok istediği navigasyon cihazını almıştık kampanyası var diye
iki gün önce aynı cihazı arkadaşında görmüş tesadüf aynı ürünü almışlar ama çocuk başka bir yerden daha ucuza almış 50 TL bi fark varmış arada
bizim aldığım mağazanın da iddiası vardı daha ucuzunu bulursan farkın 2 katını veriyoruz diye
gittik ürünü aldığımız mağazaya biz bi hafta önce bu ürünü aldık ama şu mağazada daha ucuzmuş arkadaşımız almış dedik
iki mağazada aynı gruba ait olduğu için fiyat farkını veremiyolarmış bilmem ne
bizde sinirlendik bu nasıl bi üçkağıt diye iade ediyoruz o zaman dedik faturayı getirin dediler
ama fatura kayıp akannehir iki gün evde fatura aradık akannehir
evi talan ettik dağıtmadığımız bakmadığımız çekmece, dip köşe kalmadı, meğer gözümüzün önündeymiş görmemişiz kaydirigubbakcemile3
neyse aldık faturayı gittik iade ettik aaa bu arada bombaaa bizim aldığımız ürün aldığımız mağazada da yine indirime girmiş
zaten kampanyadan almıştık ama biz aldıktan sonra 80 TL daha indirmişler akannehir
neyse eşimde onu bıraktı soğudum ben bundan dedi başka bi navigasyon aldı
bir de o aradaki 80 TL farkla da kendine bluetooth kulaklık aldı süper oldu trafikte elinde iki telefonla dikkati dağılmayacak artık hihoyyyt
doğum günü hediyesini böylece çözmüş olduk bu arada zemuszemus
ama pastasının siparişini geçen hafta verdim bile iki hafta önceden neden ayarladım bilmiyorum ama çok acele ettim işte delikafadulden
yemek ayarlayacaktım canımı çok sıktı yaptığım bütün planlardan hazırlıklardan vazgeçtim :mymeka:
laf lafı açtı konuşurken biz hiç başbaşa yemeğe çıkmayacak mıyız diye sordum
çıkarız yaa acelesi mi var şimdi ona ne gerek var falan dedi keşke doğum günümde bi yemek ayarlasaydık yada seninkinde dedim
boşver şimdi boşver dedi geçiştirdi şimdi ben bu adama ne yapayım ki :eek:klava:
geçen günde sakın doğum günüm için bir plan falan yapma gerek yok ben istemiyorum hiç bir şey falan demişti
ama ben heyecanla günlerdir plan yaparken yapılır mı bu bana
o yapmıyor ya ben yaparsam kafasına kakıcam diye düşünüyor o yüzden yapma diyor
keyfi bilir uğraşamam daha onun için :umursamaz:
ayrıca çok romantik bir sevgililer günü geçireceğimizi hissediyorum yarın
sinemaya gidelim mi falan diye konuşuyorduk ben dün çaktırmadan bilet aldım recep ivedik için :roflol:
sempatiksalakcinni geçen sevgililer gününde de recep ivedik'e gitmiştik bu sene de gideceğiz :roflol:
ama aşkitomun bundan haberi yok henüz sositososito sempatiksalakcinni
sempatiksalakcinni ne kaaa romantik bir çiftiz değil mi :asigim: şakkıdı

çooooooooook yorgunum..

hiç birşeye vaktim yok yaa..

bu nasıl iştir..
dün annemle dışarı çıkacaktık evde halı yıkamayaı bekledim benim tontiş bi sürahi zeytinyağını döktü halıya..
3 gündür gelicez diyolar halı yağlı yağlı bekliyor resmen sinir hastası oldum üç günde...

dün eşimde bursaya gitti bütn gün baba baba diye dolandı tontiş..dış kapıya vuruyoo açsam çıkıp getirecek çok komik..

gunluk yarisma sonucu bu hafta belli olucak,, nedense keske kazanmasam diyorum manyakmisin deme, koca okula sunum yapmak istemiyorum valla eksikler var projede o yuzden cok guvenemiyorum.
onun haricinde sabah islerimi hallettim paraciklarimi kazandim aslinda annem hadi alisverise diyor ama benim yorganin altina girip uyuyasim var.
bi de benimkinin arkadasi kazik atmis benimkine bundan bi benim haberim var sence soylesem mi soylemesem mi? rica minnet zor yaptirdim zaten demisti harbiden de zor yaptirmis gerizekali onu bile becerememis.
onun haricinde bakiyim neler var aslinda pek de bisi yok.. yorgunum uykum var.. sacima yuzume bakim yapmak istiyorum ama bi yandan da hic ugrasasim yok.. kendi kendilerine uyandigimda cok guzel olsalar ne super olurdu. harbiden guzellik uykusuna yatmis olurdum o zaman.
isteki ilk haftam bitti.. umarim diger haftalarim bundan cok daha guzel gecer..
vermem gereken kararlar var bi de.. off valla daral geldi bi anda icime..

:eek:günlük yuppi vize çıktı gidiyoz 15 gün sonra görüşmeyezemuszemus
inşallah hakkımızda hayırlısı olsun Abd teksas bekle beni:eek:

Bizim sevgililer günü şarkımız olsun opuyorumnanaktan
Seni Çokkkkkkkkkkk Seviyorum Kocişim :asigim: :nazar:

__ Hastalıkta Sağlıkta __

Şu hercai hayata bir kere geldik
Yedik içtik doyduk kalktık hesabı birlikte verdik
Sinsi hayat ihtirası bana hiç uğramadı
Dünya malı zenginin olsun sen benim kadınım

Seni hastalığımda sağlığımda da yanımda görmeliyim
Güneşin doğduğunu da battığını da senle izlemeliyim
Yanabilir saltanatlar olsun yeniden yaparız
Bizde bu sevda sürdükçe ölsek de yanyanayız :asigim: :nazar:

bilmem kı zaman bana bu sefer ne verecek......
mutluluk versın huzur versın .......
bı ıstegim daha var üstesinden gemeyecegım şey ile beni sınamasın
sen yoluma ışık tut ...ve gelecegımız bizim olsun...

bu turküyü dinleyip dineyip duruyorum iyi hissettiriyor kendimi bana......

Al Mendil Sende Kalsın
Sakla Koynunda Kalsın
Ben Murad Alamadım
Mendilim Murad Alsın

Oy Dağlar Zalim Dağlar
Kurbanın Olam Dağlar
Değmeyin Yaralıyam
Yaredir Sözüm Dağlar

Perçemin Yana Yatır
Kipriğin Bana Batır
Yar Benim Alın Yazım
Okunur Satır Satır

eşimle oturuyoruz
sordum, dedim en beğendiğin huyum ne..
güçlü olman dedi bana.. duraksadım, düşüncenin gerisini de söyle lütfen dedim
evlenmeden önce çok yıpranmışsın, hem bedenen hem zihnen dedi
evlendikten sonra ise biz yıprandık, bazen farkedemeden bazen çözümsüzlük hissederek yıprattım seni
ama sen benden öncesinde ve benimleyken hayattan kopmayışın, benden kopmayışın, bana tutunuşun, hayata tutunuşun, bunlara gayretin, çaban, daimi pozitifliğin takdir-e şayan.
benim karım çok güçlü dedi bana
...
..

Günlük yarın geliyo hemde üç gün önce benden ayrıldığını söylemişti.
Bende gelme dedim,benden böyle bir ayrılıp bi birleşemezsin dedim...

Sadece seni göreceğim barışmanı istemeyeceğim dedi.Geldiğine göre barışmak isteyecektir...

Yarın neler olacak bakalım...boshayallersmile

slm günnüş:kahve:
Bikaç gündür uğryamadım sana
Yoğunum bu aralar
Özetle ,
Bi kaç gün önce deryoşumda buluştuk kankalar olumunekankayizsmile
Süper bi gün geçirdik, herzaman ki gibi tuğçemle tıka basa yedik cokacimcoookcokacimcoook
Eee Deryoşumda süper şeyler yapmış .Bizde hakkını veridik kaydirigubbakcemile3
Sonraki gün evimle ilgilendim:eek:
Dünde bizim buluşmlarada gelen arkidişim ve bebeği bendeydi :ecrin_bebek:
Sonra Deryoşum geldi makarna pişirip yedik :))))aklinialirimsmile
Akşamda canım görümceme gittik yolda çiğ köfte aldık
Eşim, görümcemle bana çiğköfte canavarları diyoo :nazar: :roflol:
Napalım canım seviyoruz :jeyyar:

Yarın süepr bi gün olucak inşlh günnüş :teytey:
Yusufu anneme bırakıcazzzz veee ....
Deryoşum ve eşi
Aarkadaşım esma ve eşii
Ben ve kociğim
hep birlikte eğlenmeye gidicez :dance:
İnşallh yusuf durur da bol bol eğleniriz

He bu arada kilo aldım sanırım kaydirigubbakcemile3 ha gayret 55 olayım başka bişi istemem
Herkes çok iyisin alma diyo ,ama ben seviyorum balık eti yaww
öle çok kuru bayanları hoş bulmuyorum.kadın dediğin etli butlu olucka yaw boshayallersmile
gerçi kuruda değilim ama kaydirigubbakcemile3 :roflol:

Neyse hadi benden havadislerbu kadar
yarın akşam görüşürüz a.s.

yeni girdim eve ve çıkcam yarım saate...
alışverişten geldim günnük..çok sinirliyim evet bildin..sinirden alşverişe vurdum kendimi yine
aşkım uçagı kaçırmış :KK43:(
o müdür yok muuu :eek:klava:
onun yüzündenmiş..pazrtesi sabahı döncek o yüzden..evt bildin sevgililer günü yalan oldu!!!
nese çıkıyım ben...hiç süslencek halde de değilim öff...gece gelirim yine :a015:

Günlük...
Aşkım babasına üzülmekten resmen kendini kaybetti...
Bu arada midesine de kanser geçmiş dün söylemiş doktor...
Karaciğer, akciğer, mide...
Bilmiyorum herşey öyle karman çorman ki...
Herkes sevgililer günü derdinde bense...
Allah herşeyin hayırlısını versin...
Nolur Allah'ım artık bizleri düzlüğe çıkar...

günnüş bgn çok güzel bir çiftle karşılaştım hemmen tanıdım onları kimdenmi bahsediyom sende tanıyon günnüşzemuszemus
aslhsnkyk ile tanıştım vereliniortakmigrosta gezinirken bi anda karşımda gördm hemmen yanlarına gidip mrb dedim aslı önce tanımadı sonra hatırladı çok şeker bi çiftlerdi yaa hem aslı fotolardan daha güzelmişa.s
komşum pasaklıma duyrulur bi senle karşılaşamadık hergünde evinin önünden geçiyom

merhaba günlüğüm benim,
İlk başta iyiki varsın bir sana yazabiliyorum hissettiklerimi
başka kimseye anlatamıyorum içimdekileri
Bugün oğluşum beni çok üzdü gerçi alıştım böyle davranmasına ama genede yüreğim yaralanıyor bu hareketlerinden.
Birlikte problem çözüyorduk ben kontrol etmeye başladım yaptıklarını birkaç hatası çıktı
hemde çok basit yerlerde hiç dikkat etmemiş.annecim bak burda yalnış yapmışsın daha dikkatli ol dedim.hadi gel kalanları beraber yapalım dedim istemiyorum yapmıcam dedi
güzelce yapman lazım diye anlattım ama nafile.ben babanneme gidiyorum hemde şimdi
sen götürmezsen ben kendim giderim diye birde tehdit ediyor beni yaramaz.
İyi sen bilirsin kaç bakalım işine gelmeyince dedim tamam götüreceğim dedim ne diyeyimki başka hazırlandı kendi başına hiç bana bişey sormadan bende giyindim çıktık
bıraktım babannesine geldik ayrılırken hani beni öpmeyecekmisin dedim zoraki öptü beni.
Bazen moralimi bozuyor bu davranışları keşke böyle olmasaydı oğlumla ilişkimiz daha farklı olsaydı 9ay karnımda taşıdım anne olmayı sabırsızlıkla bekledğim bebeğim şimdi bana bir hiçmişim gibi davranıyor canımı acıtıyor bu
İnan ne iştah kaldı bugün nede keyif.Of offf hayat zor be günlüğüm
Bazen hayat o kadar anlamsızki omuzlarımda hayatın yükünü taşıyacak gücümün tükendiğini hissediyorum artık
Allahım ne olur bana güç ver dayanamıyorum artık benim imtihanımda bu ama bazen üstesinden gelemiyorum herşey anlamsız niye yaşanırki bu hayatta ...............

X