Popüler Konu Sevgili günlük...

Off günlükk bugn içim çok sıkılıyo..
Boğazımı sıkıyo sanki birileri..
Aşkımı çok özledim o yüzdendir belkide :sm_confused:
Ama zaman artık iyice acıta acıta geçiyo..
Ya çok ağır ilerliyo yada bana öyle geliyo..
Bunaldım,daraldım.. :1no2:
Bahar gelsin artık havalar güzelleşsin bıktım yağmurdan,rüzgardan,üşümekten :1ninca:
Sevmiyorumm bu mevsimi..
Güneş açsın dünyamaa artıkk gelsin şu baharr şutarafagitti

günlük yine çok uykusuzum mafoldumben
uykusuzluğu çekerim yeterki kocem iyi olsun
dün yine çok kötüydü sabaha kadar kustu :gitme:
ilaçlar bitkisel içecekler ne varsa verdim fayda vermedi hiç bişi :1no2:
ilgilenirken uyuyakalmışım :bbo:
bi ara uyandım baktım yok yanımda
mutfakta bacağını ovusturuyordu kafamçokkarıştı
yerler batmış
süt kaynatmış bardağa koymuş içeçekken bardak çatlamış :1shok:
bacağına dökülmüş sıcak süt mafoldumben
çok canı acıyodu belli mafoldumben
bana belli etmemeye çalışıyodu
içim gitti vallahi yaa senağlama
bepanten neyim sürdüm üstüne yorgan bile örtemedi :çok üzgünüm:
zor sabah oldu ve işe gitti bugün
bugün geçmek bilmez aklım hep onda :a015:

Günlük,
Aşkımın babasının durumu netleşti tomografiyle:
Akciğer kanseri ve karaciğere de sıçramış...:1no2:
Yakında Denizli'den ızmir'e gidecekler...
Ege Üniversitesi'ne...
Allah'tan abisi menemende yaşıyor.
Yoksa daha da kötü olacaktı herşey.
Sinirleri çok bozuk. Ben de çok üzülüyorum. :1no2:
Şu an sana bunları yazarken ezan okunuyor...
Tek duam var Allah'ım:
Nolur herşeyin hayırlısını ver...
Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı eyle Yarabbim...
Ben başka birşey istemiyorum...
:Saruboceq:

off... ya söyle bana nasıl kızmayayım yaa... insanlar sözlerinde duramaz olmuşlar. çok sinirliyim çok. allahım ya.. söylenecek çok şey var ama söyleyemiyorum. kaypuk kuypuk insanlardan nefret ediyorum. söz insanın ağzından çıkmalı, bir şey söyledinmi arkasında durmalısın. senin önemsemediğin basit gördüğün şeyler bazı insanlar için çok önemli olabilir. o insanın hayallerini yıkmaya ne hakkın varki.. yazık yaa.. yazık. bir kez daha anladım kimseye güvenmeyeceksin

off bacaklarım; ayaklarım çok ağrıyor yaaa... değişik bir ilk gün yaşıyorum regl dönemimde...

selam minno$,

naber?

ben cok uzun süredir yazmiyordum.. artik yazayim degilmi ??
Oglu$umuz cok iyi ma$alla,git gide büyüyor.. yüzünü falan gösteriyor bize :asigim:
Kizim Abla olucak derken gercekten olmasina az kaldi diyebiliriz :kedi:
Dogum Hediyem geldi, cok sevincliyim boshayallersmile
Cok Seviyorum E$imi, bu dü$ünce, bu güzel yüreklilik ah ah canim benim :asigim:

Sevgililer günüde yaklasiyor, hediyem hazir bayanssulusmile
o gün cok güzel olacak insallah :1hug:​

Bak sen şu benim sıpama üzülmüş 3 dersten kald diyee nasıl içi içini yemiş masraflrım yüzünden suratınıza nasıl bakarım diyoo
günnük ama makine mühendisliğinde okuyoo dersleri ağır biraz konuştuk dedim ölümden öte değil ya canın sağ olsun çalışıp verirsin derslerini cana birşey gelmesin öyle olmuyo ama abla dedi
Biraz daha konuşarak kendine gelmesini sağladım çok şükür biletini de aldım sağ sağlim gelmek nasip etsin Allahım:Saruboceq::Saruboceq:

günlük netleşti artık gidiyoruz :lepi:
içim buruk,ne yaptık ki biz böyle oldu?
tamam gitmeyi çok istiyordum,hakkımızda planları varsa onun,Rabbim tersine çevirsin işlerini
bizi burda çok mağdur etti,para kaybımız çok olacak...ama artık onu bile görmüyor gözümüz,lafını bile etmedik yani düşün,o kadar kalmak istemiyoruz burda :dilcikar:
iğrenç bi ülke,iğrenç insanlar iğrenş bi okul :dilcikar:
sadece gözümü arkada bırakan,gitmek istediğim yerler vardı
gs ın buraya gelme ihtimali vardı ki,maça gidebilirdik
eurovision da türkiyeme oy atmayı çok istiyordum,tlf hatlarımız çalışsa bari...
onun haricinde arkama 1an bile bakmam yasakkelime
he bi de gider ayak yine sınav olucaz
okula her ayak basmamızda bi olay zaten
bu sınav olayıda sonradan çıkan bi olay,daha önce lafı olmamıştı kesinlikle
neler düşünüyorlar kimbilir,ne planlar dönüyor
ohhh gidince annemle bi güzel dertleşirim,burda anlatamıyordum,üzülmesin diye
gidince kısmetse,sarmaşır anlatırım opuyorumnanaktan
doktora giderim bi,benim tiroidler ne alemde,çok stres yaşadım,inş yükselmemiştir
çok üstümüze gelecekler orda,hele eşim...
ama düşün yani onları bile göze aldık yani,onları bile bile gidiyoruz
o kadar istemiyoruz burayı
daha sonra lafı olursa kesinlikle önermeyeceğim burayı,bu okulu,bu bölümü...:kızgın:
nedense konu anlatacağım diye hiç heyecanlanmıyorum
bişey ifade etmiyor benim için...
yolculuğumuza kısmetse 18gün var...

Bu yorgunum kelimesinden nefret ediyorum..
Ama öyleyim işte..
Bugün dersaneye gittim bi kaç saat durdum geldim eve...sıkıldım duramadım..
Ağrım var malesef regli oldum yine aslında daha yeni oldum sayılır... Yine şaşırdı bu kendini.. belim sırtım kasıklarım acayip ağrıyor..Acayip gerginim yine bu yüzden. Masajdan anlayan olsa yapan olsa yada yapan yer bilsem ne iyi gelirdi ya biraz olsun rahatlardım... Ama yok.. anneme diyorum yap diye 2 dk sonra bitiriyor ben ne anladım ondan hiç yapma daha iyi.. Hoş,böyle dediğim içinde yapmıyor ya orasıda ayrı bi konu...
Yarına istediğim saate kadar uyumak isterdim ama nerdee.. Önce ehliyet sınavına git.. Sonra dersaneye git... Sınava gitmek istemiyorum... Sınava çalışmak istemiyorum...Bi rahat olayım ya kafama göre takılayım..Ne iyi olurdu.

günlük patronumun top göbeğini ortadan ikiye yarmak istiyorum..
off ne guzel herseyı ayarladım gelmıcektım yarın..
aşağısı bişye siter bilmem ne diye söylenip duruyo sanane be adam ben işim ayarladım heralde..
çok yoruluyorm arkadaş doğum izninde..2 kişinin zor yetiştirdiği işi tek başıma yapıyorum...sende dinlen demiyo ya köpekler.
nefret ettim çalışmaktan yaaa..

daha ağızı süt kokanlar
gelinde
hayatın nasıl insana nasıl rakı çektirdiğini göstereyim.
kendini bir şey zanneden zavallılar!!!!
tuzu kurular,birilerinin arkasına sığınıp
işini döndürüp
iş sahibi olup,giyinip,gezip,tozup
ortalıkta oksijen yerine kötü hava bırakanlar!!!
ben yine alçak gönüllü olmaya devam edeyim
hayat,
kendini ona buna kanıtlamayla geçmiyor
güzelim :1closedeyes:

keyfim yok. . .

bu şehirden gitmek istiyorum...
yazın gitmycem edirneye de.banane zorla mı..
kuzenime giderim belki,onların yazlık da güzel vakit geçirirz...
aslında diğer kuzenime söz vermiştim bize gelirisn diye :S
offf
keşke yurtdışına gidip gelebilcegim bi bölüm okusaydım...
şehir dışına gitsem ya da...
kafamı dinlemek istiyorum yaa sadece ben oliyim tek.kmse gelmesin benle...
aşık oldugum adam daa...
insan bazen sevdigini bile istemiyo yanında,kafa dinlemek istiyo..
nedeni yok işte sıkılıyorum bişelerden.acaba neyden?
yüzmeye devam mı etsem acaba? ugraş olur en azından...
yada şimdi çıkıp deli gibi hız yapsam...
ölür müyüm sence günlük :))
yarın babamn arkadaşına davetliyiz.minik bi bebekleri var :))
onu severim :asigim: ne zamandr o kadar minik bişe görmemiştim..
. . . . .
kısacası canım sıkılıyo işte!!!

canım sıkılıyo günnüş eskisi kadar pc başındada durmuyom zaten bi türlü msnyi yükleyemedim gitti ne çaylağım ben yaaaa
haftaya izmire gidiyom günnüş bu tatil bana çok iyi gelicek inş

nişanlım kk girmeme izin vermiyo yardımmmmm....
derdim vara böyle bi başlıkmı açsamsempatiksalakcinniderlerki şimdi:'aa bu kadar taviz vermişsin şimdiden evlenince nour kimbilir:nazar:
-ayrılll:kahve:
-yok daha neler:1closedeyes:benim sevgilim böyle bişe söyliyemez bana:nazar:bla bla bla...:hulya:
kızları çok özlüyorum sık giremiyorum çünkü:gitme:
uykumu düzene sokup gündüz girmeye bakıcam dur sen:jeyyar:benle dalga geçiyo ya,tanrıçam yüzümde sivilce çıktı bana bi maske öner hayrına die pislik ya:smiley-cool:
amaann hayatın draması varsa rondonun kreması varzemuszemusşimdi reklamda duydum yazıyım dedim:teytey:-tatlicadiarzu-

ben geldim şekerim..birazdan vampire diariesi izlicem önce sana bi uğriim dedim..
sence ben neden bu kadar bunalım bu kadar karamsar bir insanım?
neden herşeyi kafama takıp kendimi üzmeye yer arıyorum?
bi rahat olsam ya..amaaaaan boşver diyebilsem ya..
ne kadar çok isterdim relax bi insan olabilmeyi,pozitif düşünmeyi,ağırdan almayı hiçbişeyi takmamayı
şu kişiliğim çok yoruyo beni...bu yaştan sonra değişebilir miyim sence?
aslında adım atsam bunun için biraz çabalasam harika olur..mesela can sıkıcı bişey mi oldu amaan boşver vardır bi hayır diyip geçsem ne hoş olurdu
gereksiz insanlar için sinirimi bozmasam onları hiç sallamasam..
harbiden ben bu haftasonu buna yoğunlaşayım günlük..kendimi mutlu edecek şeyler bulayım biraz rahatlayayım..çok tezcanlı bi yapım var..bu iş açısından iyi oluyo en azından sorumluluk sahibiyim ama yoruyo insanı be günlük
şu dünyaya bi kere geliyoz di mi..en güzel yaşlarım şimdi git gide yaşlanıyorum..
bu anların tadını çıkarmak lazım yazık değil mi güzel canıma..herşeye üzül herşeye surat as herşeye sinirlen nereye kadar
bi dur bi sakin ol ya...bi yüzün gülsün..sekretere mi gıcık oluyosun hiiç sallama yokmuş gibi davran..
sevgiline mi üzülüyosun Allahtan hayırlını dile dua et..üstelik teşvik et daha çok ders çalışsın
ilgisiz mi davrandı boşveeer içinden geliyosa sen ilgilen..küsme herşeye kızma..
acaba günlük mü tutsam..yani senin dışında yazarak..
saçma mı olur acep..eskiden tutardım ne güzel baya da işime yaramıştı..sevgilimle ayrı olduğumuz dönemde özellikle..
kimbilir bakalım belki tutarım...kıskanma hemen sen de aa..sana da gelcem söz
aileme de biraz daha zaman ayırayım..işten gelip odama kapanıyorum film izliyorum..kaçmıyo ya filmler izlersin bol bol..
höff bu arada ciddi bi kalkınma planı yapmam lazım..para toplamam lazım ya..harcamalarımdan feragat edicem belli bi süre..
yav saç bakımı da yapmam lazım ya depresyona girdim bugün resmen saçlarım ipincecik..kel kalıcam bu gidişle..zaten saç boyamak yok artık
bakım yapçam onun yerine güçlensinler gürleşsinler biraz..
çenem düştü..ben gideyim şekerim

selam canımm
dun gelsem sana estırırdım annemlede tartısmıstım askımlada.bazen sınırlı olunca ozellıkle ugramıorum sana kı sakınlesım sonradan burda okuyunca tekrar sınırlenmım dıealsanaalsanasmilebugun sabah cok moralım bozuktu askıma al benı uzaga gıdelım cok bunaldım dedım.senınle cehenneme bıle gelırım dıe benı sımarttı.sonra sakın sakın dusunelım problem ne sımdı herseyı anlat dedı.basbasa olabılecegımız bı yere gıttık.konustuk konustuk.onla duzeldım annemlede hala lımonıyız.ama herseye ragmen ıkısınıde cok sevıyorum bak bıde benım sacma bı huyum war mesela ugurla kusmuyum hemen aıleme yansıtıorum ewden bırıyle problemım olunca ugura.denge kuramıorum.we kımse benım kaprıslerımı cekmek zorunda deıl bunuda bılıorum.ama napım be gunluk ben boleyım :sinifsinif:askımla cok guzel bı gun gecırdık bız bı gun gorusmuyoruz mesela ıkıncı gun sankı uzun bı zamandır gorusmuyomusuz gıbı ozluyoruz bırbırımızı.:asigim:
bu ask dımı?aramıza gırmeye calısanlar hawasını alcak cunku bız delı gıbı asıgız.kımseyı kafama takmıcam onun benı sewdıgımden emınım.ee gerısı ne bossssss...:nazar:
bu arada allegrıa arkadasımızın gunlugunu okudum kendımı gordum neden bu kadar ayrıntıcı bu kadar takıntılıyım nıe rahat deılım dıe.Allegrıa gercekten kendımıze zarar werıyoruz herkes hayatına bal gıbı dewam edıyo bızde bu huy olduktan sonra kendımızı yemeye dewam ederız.:eek:lmaz:
nese aksamda kardesımıde aldık sınemaya gıttık bıraz once geldım .
recep ıwedıge gıttık.dıgerlerınden daha cok begendım en azından bugun benı guldurdu.yetmez mı.bazen gulmek ıcın ınsanlar neler werıyorlar dımı.
gorusmek uzeree...........

Günlük Can iyi akşamlar olsun sana... hihoyyyt
Sabah Korkulu bi rüya sonucu sapsarı saçlarımı bitter çikolataya boyattım.. akannehir
Eve geldiğimden beri tüm ilgiler üstümde delikafadulden
Babam artık beni kara kızım diye çağırıyo -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
Tek kardesim kaldı görmeyen birazdan işten gelir ve çığlığı atar :jeyyar:
Neyse gidim günlük can.. zaten hala alışamadım aynaya geçip bol bol bakayım kendime sırnaşık şey

cok uzun zaman olmus sana yazmayalı günlkçüm..
öyle halsızım oyle yorgunum ki..
hem bedenen hemde ruhen..
oglusum büyüyor..onunla karsılıyorum artık geceyıde gündüzüde..
ona bakınca onunla ılgılenınce herseyı unutuyorum..
ne yasanmış hüzünler kalıyor nede gelecek kaygısı.
ALLAH ım bızı bırbırımızden bir ömür boyu ayırmasın..
Rabbim melegimi hep korusun..(amin):Saruboceq:
simdilik hoscakal yine gelirim..
:gitme:

X