Popüler Konu Sevgili günlük...

Bu nasıl iş anlamadım...

Direnmeyi bıraktım...mirmirmirmir

Bugün öyle bir gündü ki fazlaca,abartılacak, rahatsız edeci düzeyde dobra olmam dışında (ki ağzımdan çıkanı kontrol edemeyip herkesin yüzüne pat pat konuşmak huyum değildir...) :mymeka: güzeldi..Beklentilerimin üzerindeydi...

Uyuyamama ve iştahsızlık ..Şu iki sorunu çözmeliyim artık...:sinifsinif:

gunluk
dua ediyorum yarin sabah bu icimdeki huzurla uyanayim.. surekli eksiklikleri negatiflikleri gormek yerine mutlu basliyim gunume oyle de devam etsin gun boyunca.
icimdekilerle savasmak istemiyorum animin tadini cikarmak istiyorum bundan boyle.

Habersiz gelen misafire kıl oluyorum günlük! Gelmeyin ya sevmiyorum habersiz hiç bilemedin 1 saat öncesinden hbr ver. Ya ben bi yere gideceksem. Bugün gelen misafir yüzünden çarşıdaki işimi halledemedim. Zaten uykum var gerginim, sinirliyim. Kafamda bir sürü soru işareti doğru mu yapıyorum yanlış mı diye cevabını da bilmiyorum. İyi değilim yani bugün. En iyisi gidip biraz kitap okumak çözümü orda, gidip biraz olumlama felan yapayım...

gece 2 gibi geldim yazdım uzun uzun ama tam cevaplaya basıyodum kii pc kapandı :))
şans...
uzun uzun yazmıycam o kdr..
bugünüm güzeldi ama...
sabah 9 gibi uyan(dırıl)dım...
kahvaltı vs derken hazrlandım kardeşimle dişçimize gittik..
meaşallah filinta gibin daktırım :)) şaka maka hoş biri 40 yaşına rağmen...
sonra çıktık geziyoduk magazalrı sıkıldım bi an..
hemen mesaj çektim tanrıça sanaa geliyom
ilk mesajı ne hazırliyim kankam oldu :icecream:
gamyoncuiremsu güzeldi kısaca günümüz
eve geldim günümü bitirdim....!
ayy bu arada tatlım şerbetini çekmemişti benneyaptımki sinirim bozuldu..keyfm olmaynca da kendimi yemege verdim yine hihoyyyt allahtan kilo almıyorum...
nese uykum geldi...dizimi izlicektim ama cd yi takmaya bile üşeniyorum mirmirmirmir
yarın evdeyim haberin olsun günlük...çat kapı gelme müsait degilim :1closedeyes:

canım benimmmmmm sana çok uzun süredir yazamıyorum yaa sabahları zaten internete girmiyorum geceleri de pek kimse olmuyor o yüzden uğramıyodum uzun zamandır buraya.yoğunum bu aralar günnüğüm yaaa bi yandan kpss derdi bi yandan başka şeyler araya giriyo kendime yabancılaştım beee.bak biraz önce zayıflama bölümünü okudum tamam yani artık bana gereken motivasyonu aldım ordan kaydirigubbakcemile3 hayatımı bi düzene sokmam lazım gerçekten.ilk olarak artık bu saatlere kadar oturmamayı öğrenmeliyim. bundan sonra erken yatıp erken kalkmak vaaaarrrrrr.gözlerimin altı çöktü artık geç yatmaktan.yasaklıyorum bundan sonra geç yatmayııı.bugün saati erkene kurcam ki erken kalkıyım akşam erken gelsin uykum.sonraaaaa şu sınava düzenli programlı bi şekilde çalışıcam hatta şimdi yapıcam programımı veee kilomu vermeye de başlıycaammm.2-3 yıl önce nasıl o 10 kiloyu verdiysem şimdi de verebilirim.iradem kuvvetli çok şükür.her gün de akşam yatmadan buraya yazıcam programımı gerçekleştirdim bugün böyle böyle yaptım diye.anca bu şekilde yoluna koyarım her şeyi.oh bee şimdiden rahatladım valla kaydirigubbakcemile3
bunları da hallettiğimize göree şimdi başka şeyler yazabilirm artık. her şey aynı günnüğüm evdeyim çalışıyorum sevgilim uzakta özlüyorum yokluğunu her gün hissediyorum yanımda olmasını, varlığını hissetmeyi istiyorumm. her şey çooookkk güzel olur inşallahhhh hakkımızda Allahım hayırlısını versin..
uykum geldi günlükcüm yavaştan kaçıyım beeen. bi mani olmazsa yarın akşama görüşürüz canımmm iyi gecelerrr ya da günaydınn mı demeliyimm kaydirigubbakcemile3aklinialirimsmile

günlük çok sıkıldım biliyomusun başlasın artık başlasın.....

günlükçüüm günaydınnn;:gitme:
günler azalıo günlük 12 gün kaldı koçişimin gitmesine ben napacam yaaa 15 ay onsuzzz nasıl yatacağım bennn:bbo: çok alıştıkkk birbirimizee bu hayataaa ilk başlardaki gibi deildik artık o beni ben onu anlıyor tamamlıyorduk birbirimizi:gitme: heran ona bakıyorum öpüorum kokluyorum amaa hala doyamıyorum onaa:asigim: elim kolum bedenimin yarısı yok gibi hissediyorum kendimi 20 şubatta yola çıkacaklar ben gitmicem o biraz bozuldu zannedersembilmiyorumkismile ama onu orda bırakıp gelmek bana daha çok koyacak geri gelirken o yol bana çekilmez olacak biliyorum işe gidiomuş gibi çıkar evden die düşünüorum napıyım günlük sence gitmelimiyim bana bi fikir ver kocama sölediğimde sadece sen bilirsin dedii off off daralıyorummm nefes alamıyorum ben yaa gitmesin günlük n'olur gitmesinnnn gitmeee kocacımmm GıTMEEEEEE:gitme::gitme::gitme:

dertsiz insan yok derler ya doğruymuş.herkeste aynı durum durum.senın derdin dertmidir benim derdim yanında böyle dert gördünmü sen ömrün boyunca.delikafaduldenherkes aynı bu şarkıdaki gibi.Allah hepimize yar ve yardımcı olsun inş.:Saruboceq:birbirimize dua edelim.belki aramızdan biri Allahın sevgili kuludur da onun yüzüne bizide affeder.derdimize dermen gönderir.opuyorumnanaktan

Günlükçüümm opuyorumnanaktan

Dün Tuzla sahildeydim, gezdim tozdum zemuszemus
sonra üşüdüm :sinifsinif:
kocişimi aradım erken çıkma ihtimalin varsa sinemaya gidelim dedim
4 gibi çıkabilirim dedi bende evime gittim akşam çıkarız diye
akşam iş çıkışı hazırlan gidelim diye aradı kocişim üşendim gidesim gelmedi :1ninca:

eve geldik yemeğimizi yedik hadi film almaya gidelim dedik
gittik orada çok samimi olmadığımız uzaktan bi akrabamıza rastladık..

2-3 ay önce aramıştı yoldayız sana geliyoruz diye akannehir
bende acıbademdeydim :ecrin_bebek:
evde değilim ki dedim neyse daha sonra gelin dedim konu kapandı

Dünde triplerdeydi :1ninca:
Allah allah manyak mı ne samimiyetimiz ne ki benneyaptımki
sen beni yoldayız geliyoruz diye arıyosun 15 dk lık yoldan :umursamaz:
en sinir olduğum mevzu :1closedeyes:
evde olsaydım da yokum derdim :1closedeyes: :dilcikar:

neyse evimize geldik aldığımız filmleri kocişimle koyun koyuna izledik :asigim:
soorada uyuduk :hulya:

Bu sabah kocişim işe gitti :gitme: sende benimle gel dedi :asigim:
başka zaman gelirim dedim kıvırdım yani
kaydirigubbakcemile3
sevgilim gidince de uyumuşum :mymeka:
şimdi başım ağrıyo kahvaltımı yapayım bari :ecrin_bebek:

günlükçüm benimm :1hug: yine çenem düştü sanırım fisfisfis
bir sürü gereksiz konuyla kafanı şişirdim :teselli:

Günnüşüm....ben geldim...

Günnüşüm bakliyat diyetim bitti şimdi 2 günlük sebze diyetim başladı...15 günde 3 kilo vermeyi amaçlıyorduk ama 4 günde verdiğim kilo gramla ölçülür yani.. kilo vermiş olmam lazımdı yani...

o kadardikkat ediyorum her yediğime,her şeye dikkat ediyorum..dengeli besleniyorum ama yine yok yine yok...

neyse günnüşüm şişirmicem kafanı...hadi seni öpüyorum...

heyy günnüş geldim ben ,evime aşkıma kavuştum.
sanki 1 haftadır yoktum .insanın evi gibisi yok yaww,
attım kendimi hemen yatağıma ölü gibi uyudumm
sabahta huzurla kalktım.
çok güzel iki gün geçirdim,kurtlarımı döktüm geldim
herşey çok güzeldi.ee bizim macurlar çok güzel eğelnceler yaptı
dağmat tarafıda lazdı gırgır şamata zirvedeydi :))

günnüş ben deryoşumuda çok özledim yaw
canım komşum hasta biraz bu aralar
Rabbim şifalar versin
bişile duydum annesine gidicekmiş
özlerim ama yaaa çok kalmaaa dicem de
oda annesini özlemiş :)
neyse hafta içi görüşürüz yine
ev işleri olmadı sanırm
bi taraftan seviniyorum bi taraftanda üzülüyorum
seviniyorum ,çünki komşum olarak kalıcak
üzülüyorum ,ev alsalardı onalar çok sevineceklerdi
neyse herşeyin hayırlısı

günnüş bu akşam yusufu anneme bırakıp aşkımla sinemaya gidicez inşlh
öyle niyetimiz var .bakalım güzel film varsa
şöyle gerilimli korkunçççç :)))

hadi şimdi kaçım ben yusufuma çorba yapıcam
bayyy

hello günlük,
sabahın 9 unda zorla kaldırıp kahvaltıya götürdü beni...
yağmurda fena yağıyor...sıkıcı bigün hiçbişeyden mutlu olmuyorum ya ben mi çok şey istiyorum acaba .hayattan hiç zevk almıyorum..acaba herşey olması gereken gibide ben mi daha fazlasını istiyorum?

Sevgili günlük:hulya:
Yarın final notları açıklanacak,bir dersim var onun için inceden inceye tırsıyorum:1shok:
Sağlığımı çok ihmal ettim bedelini ödüyorum,neyse Allah beterinden muhafaza etsin.:1closedeyes:
Sevmek,sevilmek istiyorum günlük.Şu ikisi yok ve bir boşluk var içimde.O boşlukla ne kadar gülsem de eğlensem de bir yerden sonra o boşluğu doldurma isteğim o kadar artıyor ki...kafamçokkarıştı

evimdeyim günlük gece geldim uzun ve sıkıcı yolculuğu alışdığım sevdiklerimden ayrılmanın burukluğuyla nasıl yaşadım sorma yol daha da uzadıkça uzadı kendimi sıkmakdan bütün kaslarım tutulmuş çok yorgun ve halsizim ..sabahdan beri de yoruldum malum evi süpürüp silme toz alma felan bide hiç aklımda yokken mutfağın tülü ve perdesi de yıkandı elim değimişken yıkayım dedim yarından itibaren inşallah vize ve kpss çalışma marotonuna başlıyorum... bu arada günlük evim dışında bu şehiri hiç özlememişim...
ama Allah büyük hissediyorum az kaldı...

sevgili günlük
daha bikaç gün önce mucize denen şey gerçekten varmı demiştim ya sana
varmış be vallaha varmış:lepi:
meğer mucize içimdeymiş yaaa :CüvCüv:
olmaz diyodum mümkün değil diyodum tedaviye başlamamız gereken gün gelmiş meleğimiz ya

Temizlik temizlik temizlik..Bit artık lütfen..Ben bittim çünkü...

sevgili günlük seni daha şimdi farkettim aslında iyi oldu yazılacak o kadar çok şey varki hergünn seni ziyaret edeceğim bu kış çok bunaldım hemde çoook bahara herşey daha güzel olacak inş.

Selam günlük
Dün akşam İzmit'de eski iş arkadaşlarımızla yemek yedik olumunekankayizsmile tam 65 kişiydik süper bir akşamdı :lepi: uzun süredir görmediğim arkadaşlarımı gördüm eski günleri andık kaydirigubbakcemile5 herkes birbirine görünüm itibariyle değişmediğinden bahsetti ama seneler hemen hemen herkese kilo eklemiş özellikle erkeklerde saçlarda eksilme olmuş kafamçokkarıştı ama kimse bunu dile getirmedi tabii mafoldumben gittiğimiz yer balık restorantı konuşmaya engel olmayan hafif bir müzik vardı alkisalkisalkis fotoğraflar çekildi facebook'a konuldu en kısa zamanda tekrar yeni organizasyonlarda buluşmak üzere ayrıldık :içelim: şu facebook iyi bişeymiş yav delikafadulden hadi ben fotoğraflara yine bakiyim baayyy delikafadulden

Bugün şehir uyuyordu resmen...
Herzamankinden daha sessiz ve sakindi...
Sokaklarda tek tük insanlar vardı...
Bütün herkes nereye kaybolmuştu böyle...
Gerçi havada soğuktu...Yağmurlu kasvetli bi hava vardı...
Çoğu için sıkıcı bunaltıcı bi havadır...
Ama ben severim yağmuru severim kapalı havaları... Sisli puslu anları... Birde soğuğu fazla olmasaydı bütün gün gezebilirdim tabi yorgunda olmasaydım:) Daha ne kaldı geriye der gibisin .. Ama öyle:)
Çok yoruluyorum son günlerde... Beden ve beyin yorgunluğu ikisi bir arada çok zor demişmiydim?
Ders üstüne ders açıkları kapamaya çalışıyoruz.... Beynim oluyor bazen karman çorman .... sınıf desen en üst kata geçtik 3 kat çık yukarı... Birde kantini sayarsan 4.... Bacaklarda hal mi kalır...İşte bunların hepsi birleşince bazen aptal gibi oluyorum resmen boş gözlerle baktığımı hissediyorum yığılıp kalıcakmışım gibi oluyorum.....
Herneyse bu uzun bi süre böyle gidicek alışmam lazım...
Ama herşeye rağmen herşey güzel şuan sorun yok..

Ohh be günlük ohh...

Bugün kankişimle özlempau ile birlikteydim... Dün gece birden kararlaştırdık ve gündüz buluştuk. Önce karar verdiğimiz gibi yıldıznamemize baktırmaya gittik. Tabi bende bir korku, sanki çarpılacakmışım gibi hissettim. Kötü şeyler duymaktan korktum ama çok güzel şeyler duydum. zemuszemus

Sonra kankişimle Pierre Loti'ye çıktık. Nargilemizi ve elma çaylarımızı söyledik. Vurduk dedikodunun dibine. Benim için çok rahatlatıcı bir gündü. Çok eğlendim. Onu çok seviyorum ben ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…