Popüler Konu Sevgili günlük...

meraba günlük mirmirmirmir

bugün bi durgunluk var bende hala geçemedi mirmirmirmir

kendimi kötü hissediyorum nedense :sinifsinif:

canım sıkkın mirmirmirmir

sevgili günlük ilk defa yazıyorum sana
off canım çok sıkkın delircem ne zamn düzelcek bu işler
kocamla kavga ettim yine :mymeka:
ne zaman bitcek buı kavgalar :a015:
sinirden agladımmafoldumben soguk odada dondum soguktan inattan içeride geçemedim
sonra kocam zorla salona geçirdi ben hala kızgınımklava:
alsanaalsanasmilealsanaalsanasmile en iyisi duş alıp yatmak böyle olmıycak hadi iyi geceler

Günlük ! Oradamısın oradaysan şu soruma cevap ver bu sitede bayanların bana yaptıkları zulümü kocalarına sevgilililerine yapıp yapmadıklarını çok merak ediyorum : ( acaba yapıyorlar mı ? Yoksa yapamadıkları için mi bana esip gürlüyorlar ?

Bana cevap verme rep mesajından notunu iletebilirsin....
--> işte bundan...

Günlük;
Burda bazılarının yaptıklarını bana kocam yapmadı..
Haberin olsun

Sıradan bi gündü ve uyumakla geçti.
Zaten kendimide iyi hisettmiyordum bugün yapıcak bir işim olsada hayatta yapamazdım....
Yarın dersanem var yine ne giysem diye düşünüp duruyordum sonunda karar verdim...
Elbise giyicem yine ...
Şimdi ojelerimi çıkarıp yenilemem lazım.. Kararsız kaldım siyah mı kırmızı mı sürsem...

Selam Günlük
Bugün iyi ense yaptım izinliydim koca bir gün evdeydim kendi evimi çok özlüyorum günlük kocamı çok özlüyorum yine bgün bitti yine aşkım yok :çok üzgünüm:

bugünde beni sevdiklerimi şerden koruyan YARADANA şükürler olsun...
bazen umutlanıyorum hayat güzel diyebiliyorum bazen ..pöfff bi sigara yakıp gelmişine geçmişine sövesim geliyo hayatın..
sövüyorumda
neyse bugun kk da takılmadım yenı geldım sayılır
o yuzden ekşınlarından entrıkalarından muaftım iyiki öyleydim...
hep diyorum ya kk bı dunya ama o dunyayı bız var ettik ...
kk dünyamızı birbirimize dar etmeyelim..
nede olsa hepimiz olgun insanlarız diymiya..
aklinialirimsmile
herkez ergenliğinin geçişinden söz edıyor burda ne kadar mantıklı ne kadar olgun olduklarından uleee diyorum kaç bı olgun hanfendi daha:)
benden uzak olsun reca edicem olgun hanfendiler...
yarın belkım gene yazarım..
sempatiksalakcinni

günlük yine kazen abimizi çileden çıkartmışız desene
valla büyük sabır helal sana kazen [:lepi:

bende yazayım dedim sana ama ne yazayım bilmemki.. aslında çok şey var yazacak bir başlasam inanki bitmeyecek ama nerden girsemki... içim bir garip bir burukluk bir sıkıntı var içimde sanki biri ruhumu sıkıyor ama neden böyleyim bilmiyorum. adet dönemindeyim ondanmı acaba? oturupta hayatımdaki herkesin adına aglayasım var denizler kadar gözyaşı dökesim var ama sebebi belirsiz.... yanlızım herşeyden önce ama biricik kızım ve canım kocacazım yanımda. annem babam tüm sevdiklerim hayatta ve mutlu fakat tüm dostlarım çok uzakta herbiri ülkenin bir ayrı şehrinde. o kadar yanlızımki dost arkadaş bakımından... 4 yıldır bir kahve bile içecek dostumun olmaması beni çok üzüyor.. umarım güzel ii dostlar edinicem kk sayesinde .. kararlıyım bak ben bir çevre yapıcam bu kk sayesinde ama ne zaman?... içimde bir acı nedenini anlamadım üzülüyorum evime gelen arkadaşım neden yok diye benimde arkadaşım dostum evime gelsin ben hazırlıklar yapayım kekler börekler çaylarrr... mutlulukla kalkayım o sabah tatlı bir telaşa gireyim.. benimde kızımında arkadaşları olsun artık yaz gelsin ve ben dışarıya atayım kendimi artık kar yagmasın yagmur dursun hava ısınsın allah dışarıda çalışanların ve yaşayanların yardımcısı olsun rabbim onları ve tüm sevdiklerimi korusun... kızımda 11 aylık oldu allah kızıma saglıklı sıhhatli hayırlı nice uzun ömürler versin eşimi anamı babamı başımdan eksik etmesin beni sevdiklerimin acılarıyla terbiye etmesin.. ii geceler günlük.. iiki varsınnn

günlük kardeş sayın kazene söyle istersen
ben kendi adıma burda çok kibar davranıyorum
özelliklede sayın kazene
garibim eşim ah ah
fakat her şeyin üzerine iddiasına girerim sayın kazen bize söylediklerinin yada yaptıklarının onda birini
sevgilisine yada eşine yapsın
valla ömrünün yarısı salondaki kanapede geçer
yapamazkiii

çok sevgili günlük hani derler ya kendimle bile kavgalıyım..hah işte tam öyleyim bende çok sıkılıyorum günlük herşey üzerime geliyor yada ben öyle hissediyorum bilmiyorum.başkalrının hayatını yaşamaktan sıkıldım gerçekten artık delirme noktasına geldim sonunda...tabi bu durumdan hoşnut olanlar böyle isyanlar beklemediği için ortam baya gergin.hangi ortam mı?aşk,ev,akrabalık ilişkileri yani herşeyle herkesle aram buz gibi...bi işe başlasam artık diyorum aralarında geçirdiğim son on gün diye umut ediyorum en azından zor da olsa kendim için bişeyler yapmak huzur getirir diye düşünüyorum.umuyor ve diliyorum:Saruboceq: dua et de bari iş hayatım düzgün olsun be günlük en azından o olsun bari.................hadi iyi geceler

Slm günnüşşş bu aralar kötüyüm sağlık problemleri
Bırakmıyor yakamı
Bu aradaa bugün Eminönüne gittim boncuk almaya yine doldurdum geldim
Birde satılmaya başlansa rahat ediciiimmm
Takıya verdim kendimi 2 masayı işgal etmiş durumdayı evin içinde
Ama güzel şeyler çıkıyor biraz daha biriksin resim atarım KK ya
Can komşim Eskişehirde yaw sanki çok uzun kalacakmış gibi geliyor bana mesaj attım bugün nasıldı yolculuk diye iyiymiş
banada uzun gibi geliyor ama yarına evimdeyim inş. demiş
İnşallah canım benim sağsalim gitgel
Eğleniyordur umarım
Midem çok ağrıyor günnüş yarına geçsin lütfen
Sevgililer gününe az kaldı bişey bulmam lazım
Bu arada Kahvaltıda konuştuk kocikle Özledim artık anneciğimi babacığımı
Bir sürü ciciler aldım annemede eeee ne zaman gidicezzz
Anladı hemen canım benim vermek için heycanlanıyorsun hediyeleri dimi dedi
Evet dedim
Tamam gidelim bende özledim dediiiii:lepi::lepi:
off inşallah günlüş yaw
Neyse dolaşayım ben bu arada hayretlerdeyim sorma gitsin

Adam mı seçiyorlar dalgamı geçiyorlar diye bekliyorum çıkar ortayaa.s
Ayrıca bence yalan söylüyorlarkaydirigubbakcemile3
Vicdanları rahatmış hiç sanmammmmm

Kociğime sarılıp uyumak istiyorumŞenizmirmirmirmirmirmirmirmir
Dinlenirim birazcıııııkkkkmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir

buraya yazmayalı çok uzun zaman oldu
bakıp bakıp geçtim şimdiye kadar yazmak içimdekileri kelimelere dökmek nedense zor geldi bana
Oğlumla beraberim 3gündür oynamadığımız oyun kalmadı 5dk yalnız bırakmıyor beni kerata kaydirigubbakcemile2
hep yanında istiyor beni:1hug:
ama bende biraz kendi başına bişeyler yapsın hep bana bağımlı olmasın istiyorum
ama istemekle olmuyor işte.çünkü onun yetiştirilme tarzı öyle 9 yaşında olmasına rağmen hala nazlı bir bebek gibi benim oğluşum bu konuda yapabileceğim fazla bişey yok malesef:umursamaz:
Kader böyleymiş diyorum sadece sen anladın ne demek istediğimi nasıl olsa yerimseniben

çok güzel yazmış Yonca Ebüzziya güllüğüm..okuyunca gözlerim dolu dolu oldu. hep aklıma anılar geldi. iyi kötü dört yılımın anıları... O'ndan öncesi ve O'ndan sonrası...
Topkapıda havuzun başındaki şakalaşmamış, fotograf çekilirkenki laf çarpmalarımız, Heybeli'de alana dönüşte başbaşa yürürken konuştuklarımız..
neden be bi tanem, ne be güllüğüm neden?
iki yıldır söylüyorum bunu güllüğüm. İstanbul dendiğimde aklıma O, O geldiğinde de aklıma İstanbul geliyor... ben O'nunla aşık oldum bu şehre, O'na aşık olduktan sonra..

Çiselerken yağmurlar, gülüşür tüm yapraklar
Çiçekler fısıldaşır, oynaşır tomurcuklar
İşte ben de böyleyim, canlanırım yeniden
Seninle ben...!

Günlük üzülmemek elde değil...
Her seferinde umutlanıyoruz, heyecanlanıyoruz ama hep boşa çıkıyor...
Bunun bir sonu yok mu?
Sıkıldım artık gerçekten...
Ben bu haldeysem o ne haldedir...?
Her seferinde yıkım. Kendine güveni yavaş yavaş gidiyor...
Bu sorun yetmezmiş gibi kendini bilmeyen o insan...
Bize, ailesine yaşattıkları...
Aslında beni etkileyen bir durum yok ama onların üzülüp yıprandığını görmek beni kahrediyor...
Bir insanın kendi hayatına niye kastı olsun?
Herkes onun için birşeyler yapıyor. Ama o ne kendi için, ne de ailesi için hiç birşey yapmıyor...
İyice bunaldım günlük...
Kafamı dinlemeye ihtiyacım var...
Bazı şeyler yoluna girsin artık....

günlük,bu akşam, laf ebesi(phoibe) bende kalmaya geliyor, bir şişe şarapla.
akşam içeceğiz dertleşeceğiz,birilerinin kulaklarını çınlatacağız.
mantılar açacağım .şimdiden başlıyorum desemde beceremem.

hazır mantı alacağım, anacımm.
burada bir yer var muhteşem.
.
ohhh.
harika yapıyor kadınlar..

ayy iyiki kkdan tanımışım onu.
bana harika dostluklar kazandırdı kk.sadece sanalda değil reelde görüşmek ve böyle dost olabilmek çok güzelmiş...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…