Popüler Konu Sevgili günlük...

selam günlük sempatiksalakcinni
hayatın rutinlerinden kurtulalı 7 ay oldusempatiksalakcinni
nasıl bir kutlama yapsam diye düşünüyorum aklinialirimsmile
göbeklerini ve sarkmış memelerini sallaya sallaya
bir yandan parmağını gözüme sokar gibi göstere göstere gezinen mongollar hayatımda değil 7 aydır:ecrin_bebek:
zaman zaman üzüldüm ama hiç pişman olmadım günlük:1closedeyes:
uzun zamandır buraya vakit ayıramıyordum, ben yokken ne ekşınlar dönmüş günlükaklinialirimsmile
cadı kazanı gibi kaynıyor nereye elimi atsam hihoyyyt
bir söz verdim ismi lazım değilin birine bundan bir kaç ay önce ve sözümü tutmaya devam ediyorumsempatiksalakcinni
kimseye bulaşmak yok :1closedeyes:
muhattap değilim olmayacağımda
görev beni bekler

çok oldu be yazmayalı günnük...
kursumu bitirdim sonunda...şükürler olsun.1 ay sonra sertifikamı alıcam hihoyyyt
çarşambayı umutla bekliyorum annemin sonuçlarını alıcaz,inşallah temiz çıkacak... :teselli:
çekilişte kurbanımıda öğrendimm ona hediyede alıcamm bu hafta... :1hug:
bi takılayım sitede şimdi sen bekle beni burda

ah günlük ahhhhhhh günlük bu aksam kader arkadasimdan tel geldi
yillarca bebek sahibi olmak icin ugrasmis ayni hastanede tadavi olmustuk
osman hoca ona tam dört embriyo yerlestirmis bir tanesi annecigine tutunmustu
anne olmasina artik dogumuna günler kalmistiki banyoda düsüp kafasini carpmis sonuc hem bebegi hem kendisi bu sefer hayata tutunamamislar cok üzgünüm cok
hayat o kadar acimasizki
hersey bos her sey bos

selam
sanırım bugun guzel haberlerle geldım sana gunlukopuyorumnanaktan
hemen solım askımla aramızı duzelttık barıstık opusup koklastık cok sevıyoruz bız bırbırımızı yaabugun kurs gunumuz sabah 10da baslıodu askım senı almaya gelıorum hazırlan dıe mesaj attı aradım cok uykum war yarın zaten okul baslıo sen dırek gt ben bugun gelmıcem dedım tamam dedı.:dilcikar:sonra ben az daha yattım ıcım elwermedı kalktım10,30da hemen hazırlanıp gıttım ıkıncı derse yetıstım askım benı gorunce cok sasırdı ay bı gulumsemesı war gorsen sankı benı uzun zamandır ılk kez goruo:asigim:bensız yaramazlk yapma dıe geldım dedım keske gelmeseydın uyusaydın dedı ama ohoo ıs ısten coktaan gecmıstı.bu arada kurs demısken ordakı butun kızlara uyuz oluorum cok konusuolar hıc sewmem sureklı bos konusan ınsanları:1closedeyesrdakı tek arkadasım askımm benım hıhh onlara mı kaldım:dance:
cıkıstada gezdık ben bır ıkı bıseler aldım.ewe geldık gecenın kanatlarını actım ızledım ondan sonra arkadasımla yazıstık gorusmuoduk bayagıdır gel bıze dedı onlara gıttım sımdı geldım ıstee.bılıosun malum yarın okul war ay kız gunlukkk yarın okul acılıoo ne cabuk bıttı kocaman tatıl saka gıbı:1no2:erken acılıo bu yıl cok azdı tatılımız sanırım erken kapanıcak gecen yıl hazıranın sonuna doruydu kapanısı yazın okulada gıtmek ıstemıo ınsan :bbo: wee asıl haberr calıstıklarımın karsılıgını aldım notlarım fena sayılmaz ortalamam da 3,52 yanı yuksek onur alabılıorum :hooray:mutluyum sekerım.
aslında yazıcagım bıkac sey daha war ama sonra anlatırım bıraz fazla uzun oldu daldan dala kondumaklinialirimsmile
allahım hayırlı bı donem nasıp etsın benım ıcınde butun ogrencıler ıcınde.herseyden korkar olduk wala ılk basta can guwenlıgımız olsunda gerısı muhım deıl.kacırılma olayları o kadar cogaldı kı herkesten herseyden supelenıorum.cok korkuorum ya.allah kımseye bole kotu bıse yasatmasın :Saruboceq:
gorusmek uzere ..........

Ay bu Arka Sıradakiler beni şişirdi günlük:bbo:
Patlamam yakındırakannehir
Neden bilmiyorum seviyorum bu diziyi ama ne olacaksa da olsun artık?

canımm günlüğümm ben geldiimm.nasılsın dünden berii.ben iyiym dün bahsettiğim programlarımı yapmaya başladım bugün çok şükür kendimi tebrik ediyorum başarılarımın devamını diliyorum zemuszemus kaydirigubbakcemile3 sabah 10da kalktım 11de dersimn başına oturdum 2 saat falan çalıştım eğitim bilimlerine.sonra çok üşüme geldi anlam veremedim hiçbi şey yapamadım üşümekten titredim resmen ısınmak için yattım biraz o sırada bi iki saat geçti tabi.bugün bi kırgınlık gibi bi şey vardı ama üstümde aman hasta olmayım da akannehir neyse günlükcüm ondan sonra akşam da coğrafya çalıştım çok değil ama çalışmaya başladım ya önemli olan da buydu zaten.ama tarihe başlayamıyorum bi türlü gözüm korkuyo yaaa :sinifsinif: inşallah çalışabilirim güzelce derslerime yaa amiiinn :Saruboceq:
bugün bi tek sporumu yapamadım günlükcüm o da işte halsizlikten, kırgınlıktan dolayı :bbo: neyse yarın kendimi iyi hissederim de yaparım inşallah sporumu da.
yarın belki saçımı boyıycam günlük biliyo musun.aslında kararsız kalmıştım baya.saçımdaki boya aksın gitsin kendi saçım kalsın diye düşündüm ama bu renk de çok güzel oluyo beğeniyorum ben ve tabikiii aşkım daa :asigim: aslında boyamamın sebebi eğer sevgililier gününe gelirse güzel gözükiyim diye şööyyllee süslü süslüü bayanssulusmile gelicek mi sence günlük ben bi yorumda bulunamıyorum hiç bakalım bekleyip görücez.
erken kalktım ya uykum geldi bak bu saatte.bu saat hiç benim uykum gelir miydi yoksaa kaydirigubbakcemile3 biraz geziniyim kk'da sonra da romanımı okuyucam ondan sonra da yatarım zaten.
bugünlük bu kadar olsun günlüğüm yarın görüşürüz artık güzel bir günde kendine iyi bak canım yarın görüşene kadar hoşçakaaalll benm için dua ettt öptüm seni çoookk opuyorumnanaktan

ohh be günnüş iki haftlık tatil sonunda sporum başlıyo çok şükür yaz geliyo kilo vermem lazım

soguga alistim ama bu ic titremelerim bitse birde bugun uzun zaman kaydik canim cikti formdan dusmusumm(ev isimi yapamadim yarina kaldi artik..

Son düzenleme:
selam...
sıkılsım artık etrafımdaki modifiye insanlardan...
orjınalliklerini iki efe cümleye satmış yaradılışını bpzmuş insanlardan bunaldım öğğkk geldi...
her yerin olduğu gibi sanal aleminde de kendisini üfürükten ağa zanneden uzman yardımına muhtaç kişilikler var.
off offf bi sigara yakasım var şimdi.
neyse üfürükten ağalarla ilgili yeterince konuştum ...:1closedeyes:
yeni kararlar aldım gıcır gıcır...
işe geri dönüyorum
:)
yarın görüşmeye gidicim
sosyalleşmenın zamanı geldi:)
3 yıl aradan sonra tekrar dönüş yapıyorum çok mutluyum...
:teytey::teytey::teytey:

yine üşüyorum
yine buz ettin yüreğimi
ellerine sağlık canım!

Neden insanın kaçtıkları peşinden gelir de, bulmak istedikleri bir deliğe girmişcesine ortadan yok olur... Geçmişimdekileri sildim diyorum, pat başka biri buluyo beni sildiklerimden. Ondan sonra adını dahi anmak istemediklerim bana bir şekilde ulaşıyor... Ben istemiyorum artık herhangi bir şekilde herhangi bir yaşanmışlık geçen kimseyi yeniden hayatımda. Yeni biri bulacak beni adım gibi de eminim ancak bana engel oluyor eskiler. Eski sevgililerim; çırpınıyorum suyun dibinde, sizse ayağımdaki engelsiniz beni dibe çeken. Lütfen, özgür bırakın artık....

Yrn çok mühim işler var günlük... Kankimin sevgilisi aradı yrn onları buluşturmam lazım bi sonuca bağlayacaklar inş hayırlısı olur. Yrn sevgilimi görücem inş, umarım işe çağırmazlar özledim onu...

iyi geceler günlük;
ilk defa yazıyorum buraya
içimdekileri kolay dökebilen birisi değilim çünkü
kızıyorum kendime insanlara birbirimizden alıp veremediklerimize
ya bişey sorucam günlük bu zaman da iyi olmak bi insanın edinebileceği en kötü meziyet midir acaba????
ya da nedir benim bu canıma kastım
aman şu kırılmasın yazıktır aman gönlü kalmasın içime dert olur
aman boşver sen bu kadar aciz değilsin onun kadar küçülme
diye diye hep kendimden verdim
eee ne oldu peki
ha inanıyorum gün gelecek karşılığını alıcam o ayrı mesele
ama şu an canımı acıtması neden ki???
isteyerek yapmıyor muyum bunu o zaman neden içim de bi boşluk var
neden kendimle olan bu çelişki
hep benim mi etrafım da birikir bu insanlık fukaraları yoksa ben mi bi dur diyemiyorum etrafımda ki acziyete offf offf ne olur du içim de bi parça olsun boşveeeeer diyebilme güdüsü olsaydı
etrafım da gelişen olaylara baktıkça içim eziliyor
Rabbim kızlarımı sana emanet ediyorum
ne olur onları kötü ruhlu insanlardan koru hep yanlarında olabilmem ve dimdik ayakta durabilmem için bana güç ver
evet günlük bu gün ruh halim bu malesef

mükemmel bi hafta sonundan sonra,yeni bi haftaya girmiş bulunmaktayız...
bu hafta içinde 24.yaşıma giriyorum
bi de bugün diyete başlıyorum..bu sözü onlarca kez söyledim biliyorum ama,artık kesin başlıyorum :hooray:
o yüzden evdeki bütün abur cuburu tükettik...bundan sonra vakit sağlıklı beslenme vaktidir
uzun bi zamandan sonra zor olucak ama,artık çok sıkıldım.
öyle işte...
neyse hadi ben gittim

Okul başladı günlüüükkk..Tatil bitti.Üzgünüm.
Üzgünüm
Üzgünüüümmm mafoldumben

günaydın günnük mutlu haftalar...
içim şişti artık bi çıkar yolu bulmalıyım bi an öncemafoldumben

günlük ya,ne bu hava .
offf.
kasımdan beri yağmur sel,fırtına...
ne oluyor bu şehire böyle.
güneşi aylardır en fazla 4 5 gün gördük ...sanki tropiklerde yaşıyorum.
böyle olmazdı burası..
Allah,dışarda kalan insanlara,evsizlere,ve kediciklerle köpüşlere yardım etsin...

Günaydınn günlük,niye şaşırdın len yine..bu saatte hiç gelmezdim di mi ben buralara.ondan mı ağzın açık kaldı.kapa da ceryan yapmasın günlükcüm..ay sabah sabah pek bi neşeliyim ama.
yok aslında o kadar da değilim.işini adam gibi yapmayan insanlara gıcığım gıcık..sabah servisimiz arıza çıkardı yine..değişmiş ve bize haber veren yok.yuh yani yuh..oğluş kaldı mı evde..valla izin günüm,yat annem dedim ilk gün gitmeyiver.O da ısrar etmedi sen götür diye.tatil modunda hala...ee ama uykumuzda açıldı.kalktık biz de.ekmek bekliyoruz şimdi kahvaltı yapıcaz..özlemişim oğlumla yaptığımız kahvaltıları.ohh sefamız olsun.sonra biraz evimizi toplarız,çıkar dolaşırız..
benden bu kadar günlük oğluma kavuştum ya canımı sıkmıyor diğer olanlar..hadi sana iyi günler.öptüm bebek..
zemuszemus

Günaydın günlük....

of of öyle şeyler oldukiiii sana koşa koşa gelip anlatmaya geldim...

Cumartesi bizim burdaki kız sabah sabah sevgilisi olcak zübbenin onu aldattıgını falan analttıydı bana... Bende tabi teselli sözlerimi birer birer döktüm ona... Ağlıyordu canı cok yanıyodu...Bilirim o yangını birim o acıyı teselli edemez hiç bir sözüm ama ben yinede denedim...Evlede ilgili sorunu var zaten...Nasıl olmasınki...Annesinin yerine gelmiş bi başka yabancı kadın...Hor görmeler cekişmeler vs. biliyorum az cok anlatırdı bana bende kendime göre geregince sözler söylerdim...
Lavaboya gittim bi ara...10-15 dakika ordaydım...Bu aşagı inmiş... Lavabodan bi cıktım merdivenlerin uzunca yıgılmış kalmış...Kesin midesine vurdu sinir üzüntü sıkıntı... Kusmuşta cünkü... Kaldırdım su kolonya falan tutuyorum...Aşağıdan yukarı cıkardım tabi elimde onun ellerinde tuttugunu ilaç poşeti...Rahatsızdı onların ilaçı sanıyorum...
Sakinleştirmeye calışıyorum patronun odasın...Yok bi türlü yok ağlama krizinde yavrum :gitme: Bende ağladım ağlıcam hiç dayanamama:gitme:
İlaç poşetini aldım hele içine bakım dedim... Anam oda neee bi tonnnn ilaç tableti ve birde zarf bantlanmış üzerinde babama diye allah dedimmmm
Kız sen ilaç mı? içtin diyorum tık yok baya bi uğraş sonra öğrendim ilaç içmiş ah be kızım ahhhh kim için bu ölüme adım atmak ölüm herşeyi cözseydi eminim hemen herkes o yolu secer ceker gider bu dünya kahrından tasasından ama yok işte. Mücadele etmek yerlerde sürüne sürüne yaşam mücadelesindeyiz...
Çağırdım içerden abiyi...Hastaneye götürdük. hemen midesi yıkandı... yüreğim parcalandı yaaaa :gitme:
Babası olcak herif şehir dışında onu arıyamıyorum. dayısını aradım geldi hemen adamcagız... Bana soruyor neyi var bilmem ne falan ailevi sorun galiba... Evdeki karı orda olsa kesin bende dahi dövmüştük onu iyi bi sana emanet sayılır öksüz anasız sahip cıksana sende bi annesin kendini onların yerine koysana bi... ama sende o düşünce zihniyet nerdeki varsa yoksa cocugun :mymeka: ah ah elime gecme sen paralarım seni -tatlicadiarzu-
Sinirim hat safhada...Kızın teli bendeyken a diye kayıtlı olan o malum kişinin telini telime kaydettim... Aradım acmadı adi herif :mymeka: du bakalım elbet acıcak....
Kızı yogun bakıma yatırdılar...50 tane ilaç içmiş :1shok: Yogun bakıma onlar yatıttırırken bu dangalagı yine aradım baktım actı...
Senin yüzünden kız şuanda yogun bakımda.Çok memnunsun galiba dedim.Memnunsundur herhalde dedim. Onun bana cvp dahi vermesini beklemeden şak diye yüzüne kapattım terbiyesizin. daha kötü şeyler söylüyebilirdim cünkü :mymeka:
Ama birazdan yine arıcam... Kurtulamadın yine diyip agzıma geleni saycam hak etti cünkü... Kızı aldattı ya hemde bile bile var mı? böyle bi denyoluk
Bir gecelik bi halt yemiş :mymeka: Kızada aynı şu aşk ve ceza daki densiz gibi laflar sayıyo...Onun verdiğini sen bana vermedin vs diye...Yenilir yutulur degil bu:mymeka:

Şükür ki dün eve cıkardılar durumu iyi...Ama bi uzmana gitmesini önericem ve göndericemde...Konuşurken hep ölüme dair konuşuyordu...Bu aldatılmada bi bag oldu işte :mymeka: Ah ah ölüm yok mu? ölüm...Topragı üstüne cekip yatmakla herşey bitmiyor ki...
Kızı yatırdık yogun bakıma...İş yerien geldik...Ne iş yapcak halim var ne yemek yicek...
abahda hiç bir şey yememiştim. Midem boş gezindim işte...İşten cıkar cıkmaz eve gittim. Kimseler yoktu...Oh iyi dedim kafamı dinler az uyurum dedim... Uzandım yatmaya koyuldum..Yok ya uyuyamıyorum o kızın o hali ağlaması acıc ekemsi gözlerimden kulakalrımdan gitmiyor ki..Dayanamadım kalktım... Canan TAN ın piraye kitabını aldım onu okumaya koyuldum...İyi geldi acıkcası.... Ona verdim kendimi...Bitirdim...Güzeldi.
Ama bence diğer YÜREĞİ SENİ COK SEVDİ yazısı harikaydı bana göre....
1 haftada iki kitap bitirdim aferin bana...Biraz olsun toplamama yardımcı oldu kitap...

Bizimkiyle iyi gibiyiz şuanda...Yine toparlıcaz umarım... Dün iş yeriyle ilgili sorun oldugunu yinelede yine...Tahmin ettiğim gibi yine... Of askere gitsede kurtulsa şu iş yerinden...Asker dönüşü oraya gitmeyi düşünmüyor abisinin çalıştıgı fabrikaya gidicek...Bir süre orda idare edip iş yeri acıcaz. Kendimize ait abisiyle...Güzel fikir...İnşallah hakkımızda hayırlısı olsun...
İş yerindeki sıkıntısını bana anlatınca benim ona ılımlı yaklaşımda bulunuyorum...Ne var yani hep böyle olsan söylesen bende ılımlı olsam sana karşı... Yada söylemiyorsan söylemek paylaşmak istemiyorsan bana hemen sinirlenmene ne gerek var...Şimdilik askerlik psikoloji diyorum...Hele sen ordan bi gel ben sana dünyanın en ala en gelmiş gecmiş psikolojisini yaşatıcam emin ol :mymeka:
Bu gün inş. görüşürüz cok ama cok özledim. nefesini kokunu sarılmanı ellerini :asigim:
ve kafanı kırmayı sempatiksalakcinni

Günnük şey oldum ve sinirlilik agresif halim düzeldi oh beeeeeşakkıdı
kafayı yicektim ya sinirden agresiflilikten kafamçokkarıştı
dün gittim saclarımıda kestirdim kahküllü falan cillob gibin oldum zemuszemus
cok mütevaziyim bayanssulusmile

sabah sabah yine cok yazdım ben gider byesssss grş turkbayragi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…