Popüler Konu Sevgili günlük...

Yine Geldimm Şekerimmm...Yarın Gelemicem sana yazmaya Bende Şimdi telafi Edim aklinialirimsmile Akşam Aslı ile dertleştik canım o benim sağolsun Diinledi yine benii... bikaç gün yazışamadık haber alamadık birbirimizden ama yine kaldığımız yerden tam gaz devam ettik İşte Benim canım arkadaşımm Bu olumunekankayizsmile
Şimdide Düşle Dedikodu Yapıyoruz msn'de kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Allahım Herşey güzel olucakkk hissediyorummmmm çünkü şubat ayı benim ay'ım heleki 6 şubattt :asigim: Neyse Aslı Zaten Biliyo Eee kuzum ablamada çıtlattım biraz neyse Düş beni gebertmeden cevap vermeliyim ona :roflol:

Gamze Kaçar Hadi Pai Paii :jeyyar:

Son düzenleme:
yine karlı bir istanbul gecesi:nazar:
içim üşümüyo,mutluyum..beklediğimiz gün geldi şükür:Saruboceq:herşey yolunda:nazar:bi kaç gün sonra yine üzülücez ama bunada şükür..bu günlerde geçicekboshayallersmile
allahım bizi ayırmasın ömrümmm:asigim:

ben geldım kıs:)
gozlerm yıne cok acıyo bu sıra ama hep pc de otrmaktan
5ten once yattıgım cok nadr..
valla bu ara buraya gelıp yazmak ıstedıgım hıc bıs eyok..yazasım yok...bı tuhaf oldum sankı..tembelım ck su sıra..yıne gıdıyorum..baş baş

Bugün kocacımla 3. nişan yıldönümümüz..
Aslında hem isteme,hem söz,hem nişan yıldönümü kaydirigubbakcemile3
mesafeler uzak,biz de sabırsız ve istekli olunca hepsini bi seferde aradan çıkarmıştık o gün.
Ne kadar heyecanlıydı her şey.

Bugün mü daha çok seviyorsun,yoksa o gün mü sevgin daha fazlaydı dersen..
inan kıyaslanamaz bile..
ben o gün hiç bir şey bilmiyormuşum onun hakkında..
yıllar geçtikçe tanıdım,günler,yıllar geçtikçe hep daha çok sevdim.
inş hep daha da çok sevicem :nazar:

günaydın bebişim...
dün o acaip kar yağışında akşam mesaisindeydim ve tabir i caizse geberdim....Allah sokaktakilerin yardımcısı olsun ne diyim buz tuttum yaaa...sağolsun kocem geldi beni almaya ama o da dondu garibim...heee bu arada canımıniçi cuma günü iş başı yapıyo hayırlısıyla...kaydirigubbakcemile2
beni sorarsan durumlar aynı
hedi bebem si yu şimdilik:eek:

gunaydin gunluk mutsuZum hemde çok gereksiz kavgalarda araya giren insanlardan nefret ediyorum keske hiç ama hiç evlenmeseydim bekarligimi ozledim hayat benim için berbat gidiyor ehiyete gidiyordum saolsunlar burnumdan getirdiler artık orayada gitmicem ben böyle asalak bı hayat ve insanlar istemiyorum hayatımda bu ben degilim offf......

sevgili günlük
dün akşam annem ve babam geldi, onlarla konuşmak annemle dertleşmek çok iyi geldi canım annem benim iyiki varsın Allah seni başımızdan eksik etmesin canımıniçi. Ayrıca annem dolabına mantı yapmış, yaprak sarmış ellerine sağlık tontişim, sen ne kadar fedakar bir annesin seni çok seviyorum bitanem. Minik kızım göğüs kafesinde kalbine doğru göstererek anne buran ağrıyor diyor korkuyorum bir an önce doktora götürmek istiyorum, Allah ım beni kaldıramaıyacağım zor sınavlar içine sokma yarabbim.

SLm günLük ,

inan şu an tek derdim bir an önce cumartesi gününün gelmesi ...
ben sözlümü çok özledim !!!

şu tarih olayıda bir kesin hal alır inşallah bugün de , bende aşkıma haftasonu süpriizzzz yaparım kaydirigubbakcemile3 planımda hazır... "çakma davetiye" aklinialirimsmile

Şafak 3 uleee.... :lepi:

Günlük yarın büyük gün ..!!! gamzem kurtulacak alçıdan sonunda ooohh... Veeee 6 şubat büyük gün yerimseniben

Dikkat et kendine meleğim , hiç bir şeyin seni üzmesine izin verme ... :1hug:

Nişanımıza : Son 3 ay 5 gün ! ( geçsin zaman artıkkkkkkk )

günlük ben geldim :lepi:
ama gidiciyim
bir yazıp çıkıcam
herşey yolunda günlük
6 şubatta nişanlanıyorum :lepi:
çok mutluyum çook herşey çok güzel gidiyor
aşığım seviyorum seviliyorum 2010 bana çok güzel geldi :asigim:
ALLAHım hayırlısını nasip etsin
kızları çok özledim ama giremiyorum ölesine girdim çıkıcam şimcik
herkese bol bol selamlarımı ilet emi
beni unutmasınlar
öpüyorum hepiciğiniziiiiii
byeeeeeeeeeeeee

günlük çök hele yamacımaa
bugün güne süper başladım
benim memleketin sitesine üye oldum
bi baktım benim mezun olduğum yılki ortaokulların yazın buluşma organizasyonu var
amcamla birlikte okudum ben
babaannem ölünce dediş tekrar evlenmiş ve amcam 2. babanneden yani,
neysee
bikaç tane de o yıllardan foto koymuşlar
amcamın resmi de var,
amcama özel msj yazdım
tabi nikimi falan bilmiyo
sen ne kadar büyümüşsün serpilmiş ve yakışıklı olmuşsun die zuhahahaha
emicemin bi karısı var uçan sinekten kıskanır kocasınıı
ay merak ediyorum tepkilerini
çok eğlenicem çokkk

Günaydın günlük bayanssulusmile
ıstanbul yine karla kaplandı tam gitti derken geri geldi ohaoldumsmile içerden seyrederken güzel ama ıstanbul'da kar yağdığında işe gitmek bir işkence eyvahedigeldismile çocuklar seviniyor kar topu oynamak için ama ben hiç sevinmiyorum valla ne yalan söyleyeyim aklinialirimsmile dün biraz sıkıntılıydım bugün biraz daha iyiyim boshayallersmile eski işyerimden arkadaşlarım ızmit'te c.tesi günü yemek düzenlemişler hava düzelirse gitmek istiyorum eşim gideriz dedi kaydirigubbakcemile5 aslında iyi de olur 7-8 senedir görmediğim arkadaşlarımla görüşme fırsatımız olacak dile kolay aynı fabrikada 14 yılım geçti olumunekankayizsmile işe girdiğimde bekardım nişanlandım evlendim çocuğum oldu :emir_bebek: kimler geldi kimler geçti, işten de ayrılınca tüm arkadaşlarım Gebze'de ızmit de kaldı Kocaeli bölgesinin yeri bende ayrı :nazar: kısmet olursa cumartesi görüşebileceğiz , cumartesi akşamına tiyatroya bilet almıştım yemek işi çıkınca açığa aldırdım biletleri haftaya da gidebiliriz :lepi: şu anda gündemde arkadaşlarımla yemek var olumunekankayizsmile heyecanlıyım günlük gelişmeleri bildiririm sana şimdilik hoşçakal vereliniortak

:enbuyukkk:

Son düzenleme:
Günlük kardeş ben geldimm...
Bembeyaz bir Bursa sabahından günaydınlar olsun sanaa...
Evin orası okadar güzel kii anlatamam sana...
Sabah hatta eşime arabayı bile çıkarttırmadım çok kötü yollar sen bahçeden nasıl çıkarcaksın dize yakın diye...Aaa şehir merkezine bi geldik bişey yok kızdı bana:KK43:(( Ama napimm onu düşündüm uğraşmasın iki saat şimdi arabayla diye...
Akşam aldık çerezlerimizi geçtik penceremizin önüne sıcacık peteğin yamacına ohh seyrettik karın yağışınıı bir güzelde muhabbet ettik...Allahım ne güzel mucizelerin var...Sana şükürler olsun...
Kızımda büyüyodur inş. günlüğüm sabahları hiiç kahvaltı yapamıyorum bulantımdan...Cuma 4.ayımız bitecek inş..ama hala var bulantılarım...Çok üzülüyorum besleyemiyorum onu diye:KK43:((Aylar yaklaştıkça herşeyi düşünmeye de başlıyosun eve badana yaptırıcaz salonun parkesini değiştirmek istiyoruz,panjur yaptıralım diyoruz...Eee bebişimizin odasıda var tabi...Birde hastane masrafları olunca düşünüyoruz inş.hallederiz herşeyi alnımızın akıyla diye...Bakalım allahım herkesin gönlüne göre versin inş...

günlük dünden beri bekle bekle yokk !!!
allahım kafayı yiyeceğim çok merak ediyorum bitanem ne yaptı alıştı mı
zorluk çekiyor mu karnını doyuruyormu
günlük napıcam ben üç gün ne telefon ne bi haber
neden bütün aksilikler bizi buluyor yeter artık yaa
yemin ediyorum sıkıldım artık dayanacak gücüm kalmadı
çok üzülüyorum ben ona
allahım ne zaman tam yolunda aksilik çıkmadan devam edecek bizim hayatımız
dilimn ucuna çok şey geliyor ama söyleyemem
aşkımm ben sni çok seviyorum
çikolatanın aklı sende unutma sakın olur mu :Saruboceq:

Günlük canım sıkkın hava kar kıyamet...
Kar sevmiyorum ya, acayip hissediyorum kendimi kanım çekilmiş gibi...
:1no2:
Halsizim...
Babam da hasta galiba, suratı asık isteksiz isteksiz konuştu benle dünden beri...
Bazen çok kırıcı oluyorum biliyorum ama o da beni kızdırıyor işte...
İşe gelince, aylardır yeni işim olacak. Sorumluluk zam vs...
Terfi de edeceğim edemiyorum bu arada ...
Salak kadın yüzünden ya!
Şiş karnıyla işe geliyor ısrarla.
7 aylık hamile. Gitmiş doktorsan özel izin almış 1 ay daha çalışabilirim diye. :umursamaz:
Sanki yapacağı birşey kaldı haspam! boshayallersmile
Otura otura para kazanmak için... akannehir
Anlamıyorum kocası da zengin parası bol buna rağmen hamileliğinin son 2 ayına girdi... Hala burada. Nasıl bir mantık ya? akannehir
Bana ayrıca baştan beri gıcık oluyordu hazımsız kadın... lülülülülülü
Yerine geçeceğimi söylediklerinden beri içi içini yiyor biliyorum...
:dilcikar:
İnşallah işe dönmez dönüşte, bırakır...
Onla yüzyüze gelmek dahi istemiyorum artık...
O kadar nefret ettirdi kendinden... benneyaptımki
Laflarıyla imâ sokmalarıyla... ohaoldumsmile
Ona karşı hep iyi davrandım, arkamdan etmediği dedikodu kalmadı...
Hepsi birbiri ardına kulağıma geldi ama... kötükedihüso
İlahi adalet sabrediyorum sonunda zafer benim olacak...
:lepi:

Yetmez mi otuz gündür aksatmadan işe geldiğim.Bir güncük izin istiyorum ya bir gün....Tek sizin işiniz var bizim olamaz.Bunların

alayını.!!!!!!!

Gelemem demiştim ama geldim bak zemuszemus elimden bi uçan bi kaçan kurtulur alimalallah kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Biliyonmuuuu az önce aslının yazdığını okudummm ya varyaaa ben kurban olurum onaaa özlem çekiyo birde beni düşünüyooo kıyamam ona bennn canım ciğerim o benim, hımmmm hasanında kulağını çekicem ben birazcık ucundan azcık trip yapmışşş eli maşalı baldızı var onun bilmiyo enişte bey akannehir ben ve nur hakkından geliriz onun kaydirigubbakcemile3aklinialirimsmile
Bu arada randevuyuda aldım yarın saat 13:10'da herşey mükemmel olcak ve rahatlicammmm ohhhhhhhhh:lepi: Hımmm şuan saçlarımı yıkadım ve kurumasını bekliyorum sonracığıma kırmızı ojelerimi sürücem başka başka heh maskelerimi yapıcammm sonracığıma saçlarımı fönlicemmm...
Bu akşam Babişimin Doğum günü olduğu için ablam ve enişte bey gelicekler sürprizleriyle sositosositosositososito pasta yicem yani şekerimmmm

İYİKİ DOĞDUN BENİM YAKIŞIKLI BABAM İYİKİ VARSIN İYİKİSİ SENİN KIZINIM VE İYİKİ EVİMİZİN DİREĞİSİN.. 26 SENE BOYUNCA HEP YANIMDA OLDUN EN UFAK AĞRIMDA EN UFAK SIZIMDA VE GÖZYAŞIMDA HEP KOLLARININ ALTINA ALDIN VE BANA TESELLİLERDE BULUNDUN, HATIRLIYORMUSUN 7 HAZİRANDA NASIL BÜYÜK BİR TRANVA ATLATTIĞIMI YEMEKTEN UYKUDAN HATTA İNSANLARLA DİYALOĞUMU BİLE KESTMİŞTİM HEP YANIMDA OLDUN BABAM SAĞIMDA ANNEM SOLUMDA SEN OLDUN VE BENİ İSTANBULDAN UZAKLAŞTIRDIN KAFAMI DİNLEMEM KENDİME GELMEM İÇİN ELİNDEN GELENİN DAHA FAZLASINI YAPTIN HEP YANIMDAYDIN OTURDUK DERTLEŞTİK ELİNİ TUTARAK UYKULARA DALDIM ÇOĞU ZAMAN VE SANA SARILDIĞIMDA BERABER AĞLADIK BABAM, İLK DEFA OMUZUNDA BİR ERKEK İÇİN AĞLADIM BABAM 25 YAŞINDA İLK KEZ BİR ERKEK İÇİN GÖZYAŞI DÖKTÜM BABAM VE SEN HEP DESTEKÇİMDİN BİLİYORUM SEN BENİM UĞURUMSUN VE BENİ KARŞILIKSIZ ÇIKARSIZ YALANSIZ HEP YÜREKTEN SEVENDİN, AYAĞIMI ÇATLATTIM YİNE KUCAKLARINDA TAŞIDIN KOSKOCA 1 75 BOYUNDAKİ KAZIK KADAR KIZINI YAŞLILIĞINA ALDIRMADAN KUCAKLARINDA TAŞIDIN AYAĞIM BASMASIN ACI DUYMİM DİYE, VE GECELERİ UYURKEN HEP AYAĞIM HAVADA DURSUN DİYE KALKIP UYKULARINI BÖLÜP ANNEMLE BİRLİKTE BENİ DÜZELTTİN BABAM, 23 GÜN BOYUNCA YATAĞIMA YEMEKLER GETİRDİN PRENSESLER GİBİ BAKTIN İLAÇLARIMI KENDİ ELLERİNLE VERDİN VE GECELERİ ANNEM SÜT VERSİN VE KEMİKLERİM DAHADA GÜÇLENSİN DİYE EVİ SÜTLERLE DOLDURDUN BALLARLA PEKMEZLERLE DOLDURDUN ÜŞÜYORUM ISINAMIYORUM ELLERİM BUZ GİBİ DİYE.. 26 YAŞINDA OLSAMDA GÖZÜNDE HALA KÜÇÜCÜĞÜM BABAM..
SEVİYORUM BİLİYORMUSUN BABAM SENİN VE ANNEMİN BENİMLE BUKADAR İLGİLENMENİZ ÇOK HOŞUMA GİDİYOR, SEN ALDIRMA BANA BABAM NEKADARDA YEMİCEM İÇMİCEM DİYİP NAZLAR YAPSAMDA HAKKINIZI ASLA ÖDEYEMEM İYİKİ VARSIN VE RABBİM SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN EVİMİZİN DİREĞİ...
İYİKİ DOĞDUN BABAM İYİKİ VARSIN KIZIN GAMZE VE AYSUN EŞİN HATUNUN EVİNİN KADINI OLAN ANNEM HEPİMİZ SENİ ÇOK SEVİYORUZZ BABAM, RABBİM BABAMIN VE ANNEMİN ÖMRÜNE ÖMÜR KAT :Saruboceq:

Neyse günlükçüm duygusala bağladım ben biran duygu patlaması yaşadım daha fazla patlamadan ben gidip biraz süslenip püslenimm zemuszemus
hadi paii paiii :kahve:

Günlük...

Söyle şu Gamzeme beni ağlatıp durmasın mafoldumben
Ya içim titredi yazdıklarını okurken ya mafoldumben
Ben onu gerçekten çok seviyorum... Ayın 10unda benimde babamın doğum günü...
Onu çok iyi anlıyorum.Şu an nasıl olduğunuda tahmin edebiliyorum...
Duygusala bağlamak yok gamzemm.. yasaklıyorum sana...
Babam ben bi erkek için ağladığımda bana şunu demişti...
"Hayatta başarılı olmak istiyorsan duygusallığa yer vermeyeceksin" ... gerçektende öyle...!

iyiki varsın canım ailemmmm...herşeylerimm benimmm... :1hug:
iyiki varsın eşimmm... ömrümmm... canım sözlüm... :1hug:
iyiki varsın candostum gamzemm... :1hug:

gitme vakti yaklaşdı buralardan yine...o yüzden ben gene stresliyim...çatacak yer arıyorum ..
dayanamıyorum artık.:umursamaz:

Merhaba günlükkkk

Okudugum YÜREĞİM SENİ ÇOK SEVDİ yi dün bitirdim
Bingoooooooooo :eek:
3 günde bitirdim. Ama sonu bence böyle olmamalıydı başka bir durum beklemiştim oysa kaydirigubbakcemile

Bizimkisi gitti adıyaman a ... gecenin bi vakti verdi bana bunu...
İş için galiba...Bilmiyorum ilgilenmiyorum... İlgilenmicemde...:mymeka:
Ona bunlar elektrik su olarak dönücektir :roflol::roflol:
üf ya sinirimden gülüyorum :mymeka:

Pİraye yi mi? okusam ne orhan pamuk dan önce :dilcikar:

eve gidince bakcez :nazar:
yaşasın kitap okumak...Dertler bahane Kitap okumak ŞAHANEbayanssulusmile

günlük oğlum bazı şeylere tepkiler vermeyi öğreniyor galiba.
mesela ben işten gelince hoşgeldin partisi olarak üzerime kusuyor her gün. hee bir de sabahları yolcu etmek için gene üzerime tükürüyor sağolsun.
hiç şaşmıyor üç gündür yıkıyor beni sağolsun..
ama anlıyorum parti zamanının geldiğini; bööyle gözlerini bertlete bertlete bakıyor suratıma gölzeirni kısıyor ve şenlik başlıyor. hihoyyyt

X