Popüler Konu Sevgili günlük...

Sevgili günlüğüm,tombişim,tosur yanaklımopuyorumnanaktan
Ver bir makassempatiksalakcinni
Sanırım kızım dişini patlattı,kaldı beş tane,bir tane köpek dişi,dört tane de iki yaş dişi..
Altı ay var iki yaşına,biraz mola istiyoruz diş perisinden,zira kızım yerlere yatıp uuuuu diye bağırmaktamafoldumben
Bu köpek dişleri ne itmiş yahu,havladık,uluduk,yeri geldi çık dışarıya oynayalım diye kuyruk bile salladık:nazar:

sevgili günlük,

şu an işteyim. uyku gözümü geçti artık paçalarımdan akıyor. dayanamıyorum sabahın köründe yollara düşmeye.

bugün otobüs şoförleri grev yapmış. az daha servise geç kalıyordum. taksiye binmek zorunda kaldım. kaçan kaçtı tabii bütçeme. benim suçum günahım ne? otobüs bileti - taksi bedeli arasındaki farkı talep ediyorum. kaç paraysa o kadarlık beleş binmek istiyorum otobüse. kaç kuruşa çalışıyoruz zaten şunun şurasında.

agresifim, sinirliyim, uykuluyum...

günnük kız biz evleneli bugün tam 4 ay oldu....
Allahıma şükürler olsun k bu evlilik bizim ilişkimizi çok çok güzel bir boyuta getirdi:nazar::nazar:Allah herkese en az bizimki kadar muylu ve huzurlu bir yuva nasip etsin...
oyy uykum var beni yeuuuu

Çok doluyum günlük çoook...
Dayımı kaybettim malesef, civan dayımdı o benim, en büyük dayımdı hem annemlerin en büyüğüydü, babalarıydı hemde benim gözümde yeri çok büyüktü...
Aniden kaybettik, üzüntüden farklı bişey var bende yüreğimin yandığını hissediyorum adeta, içimden bağırarak ağlamak geliyor ama yapamıyorum, annemler zaten yeterince bağırıyor bide benmi....
Ahh günlük aff ölüm çok yakınımızda aniden geliveriyo akşam plan yapıyosun ama sabah yoksun, ölüm bu kadar işte 1 satte herşeyi bitiriyo...
İçim kor gibi 8 ay önceside var bunun tabi diğer dayımı kaybedişimiz, ondan önceside var yengemi kaybedişimiz, artık ölüm bize acı vermiyormu yoksa günlük ölüm kendine alıştırdımı bizi, bazen boğulduğumu hissediyorum şu koca dünyada tek tesellim gözyaşlarım...
Bide üstüne haftasonu yatılı misafirimiz var iyimi...
Kaç aydır haftasonu dinlenme hayalleri kuruyorum ama olmuyo olmuyo olmuyo, ben çokmu şey istiyorum sadece dinlenmek!!!
Alıp başımı gitmek istiyorum buralardan tek başıma yaşamak istiyorum bazen hem sevdiklerimin acısı olmaz, hemde kafam rahat olur...
Dayanma gücüm kalmadı günlük...

Günaydın günlük....

dün eve gittim. gene buraya girdim teeeee 8-00 kadennnnnkaydirigubbakcemile2

ondan sonra kuruldum koltuga film izlemeye kalktım yaprak dökümünü olumunekankayizsmile
gecen haftada izlememiştim pek özetini izledim.
Ynei bölüm başladı... Baktım reklam oldu.
Aldım elime PİRAYE yi. başladım okumaya 20 sayfa okuyup bıraktım...
ORHAN PAMUK emüce kala kaldı gene sempatiksalakcinni
Güzel gibi sanki heyecanla diger sayfalarını bekliyorum opuyorumnanaktan
Hiç kendimde degilim. Kitap iyi bir dost iyi bir arkadaş bana
sinirliliğimi agresifliliğimi alıyor sanki pammık gibin ediyo beni Şeniz

daha sonra bizimki aramış aradım... Yoldaymış geliyor muş alsanaalsanasmile
bir hafta kalıyodun hani dedim :kızgın:
Öylesine demiş beyfendi :mymeka: iyi devam et dedim...
beni özlermiş dayanamazmış hasretime :1closedeyes:
algılayamıyo bazı organlarım duygumuolar...
bende ses yok sogukluguk var aramızda sanki dedi. evet dedim. :kızgın::kızgın:
sonrada kapattı zaten. şu saat oldu ne ben ne o aradı...
hiç içimden gelmiyor aramak... bilmiyorum düşünmekte istemiyorum hiç bir şey...
tek bildiğim kendimi farklı yönlere yönlendirmek... şimdilik kitap buldum ilerleyen günlerde bi kursa dogru uzana bilirim. boshayallersmile
sıkıldım usandım bıktım...

üffffff sendende sıkıldım boguyon beniii daral geldi :kızgın:
gider ben bas bas kaydirigubbakcemile2

Eskişehir yolcusu kalmasınn. :eek:
Gidiyorum memeleketime,
1 Günlüğüne de olsa oranın havası çok iyi gelicek bana.
Aşkıma ömrüme haytıma iyi bak İstanbul :gitme:
Neden bukadar zor geliyo bilmemki:sm_confused: ,eskidik artık ama bilmiyorumkismile
1 gece bile ayrı kalmak zor geliyo:çok üzgünüm:
sanki boynu bükük garip bırakmışım gibi hissediyorum:teselli:
Ne yapıcak bensiz yanı boş uyuyabilecekmi CADIARZU
Valla günnüş o iş için 1 günlüğüne gittiğinde ben zor uyuyorum.
Yeni aşıklar gibi msj atıp duruyodum :kedi: kaydirigubbakcemile3
Yusufun yokluğu evde sessizlik :emir_bebek: bakalım nasıl hissedicek :nazar:

Hadi ben gibip yarım kalan hazırlıkları tamamlıyayım
:smiley-cool:
:gitme:

sabah yataktan kalkmak istemiyorum
işe gelmek istemiyorum
kimseyle konuşmak istemiyorum
bunaldım sıkıldım pööff:nazar:
yeni şeyler olsun istiyorum hayatımda yada güzelleşsin herşey gözümde
cok sitemkar geldim sana günlük biliyom
ama mutlu halimle gelmeyi bende çok istiyom
olumunekankayizsmile

yaww günlük
uzun zamandır ne fark ettim biliyomusun
online forum takibe bakıyorum
1 tane konu varsa 40 tane bilmem hangi ayın anneleri die konu geçiyo
aralık anneleri,şubat anneleri
ocak anneleri bebelere ne aldınız

site hamilelik ve doğum sitesine döndü valla
en iyisi 2. yavrulayım bari
yoksam kendimi çok yabancı hissetmeye başlicam
al işte krdi de doğuruyo
şimdi başlar konu açmaya bunun gazı nasıl çıkıcak die

bugün güzel.... bugün özel bi gün.... :lepi:
gamzemmm alçısından kurtuluyoooor olleyyy olleyyy olllleyyyy :sm_cool:
ayy ama ben çok fenayım 923 tane mutabakat beni bekliyor...
sevincimi yansıtayım didimm :roflol: hade ben gittimmm çüüüüsssss :teytey:

bu ne yoğunluk yaaa.... 2 gündür pek bir koşturuyorum...

günlükcümm ; iyiyim ben herşey yolunda...

arkadaşıma yaptığım doğum günü sürprizimde hiç sorun çıkmadı... olumunekankayizsmile

çikolatalar için sağlık bakanlığından onaylı kağıt istediler; gümrüğe takılır ; tüm paketler açılır dediler ama ben şansımı denemek istedim... veee hiçbir paket açılmamış... sanırım ingiltere gümrüğü kıyamadı paketciklerime kaydirigubbakcemile3

iş yeri adresi de doğruymuş ; ve de ilk defa bu hafta çarşamba günü işe gitmiş... herşey kafamda tasarladığım gibi oldu... sanırım şans benden yanaydı kaydirigubbakcemile5

neyse hadi ben kaçıyorum...

günlük sana anlatmıycam yazmıycam buraya...
bu haber kötü oldu...
dünyanın sonu değil yapıcak bişi yok ama...
ama işte neden böyle oldu ki...
olmasaydı keşke..
napıcam bilmiyormm...
off günlük offf...

bilmiyorumkismile

galiba bu sefer başarıcam :lepi:günlük neyimi:uhm: direk merak ettin dimi diyet yapmayı tabiki sempatiksalakcinni3 gündür tatlı ve çikolata yemedimalkisalkisalkis pazartesi sporum başlıyo tatile 18 gün kaldı azıcık sıkılaşsam iyi olucak şimdi alıştırıyom vücudumu pazartesi daha sıkı yapcam inş

ah be günlük tatil de bitti ,
2 hafta ne çabuk geçti .şimdi gel hazirana kadar bekle ki gelsin tatil.

Dersaneden şimdi geldim ölüyorum yorgunluktan...
Şöyle bi masaj yapan olsa ne güzel olurdu ...

selamm
uzun suredır ugrayamadım sana ama anlatıcak bıseyım yok gelmenınde bı manası yok dıe dusundum.sıteye hergun gırıorum bakıprum sole bı kac yere cıkıorum hemen.bilmiyorumkismile
hersey cok kotu gıdıo be gunluk neden bole oldu bılmıorum.onunla aramız cok bozuk.guzel gıden hıcbıseyden eser yok.o kadar soguguz kı sankı hıc sewgılı olup el ele yanyana dıpdıbe olmadık hıc bırbırımızı tanımadık.neden bole oldu bılmıorum.bı yanım onu cok sewdıgımı soluyo asla kopamıcagımı dıger yanım olesıne soguk kı.bolesı daha ıı hıc ırdelemeden bıtsın kurtul dıo.neyapcam.eskıden hıc problem yapmıcagım seylerı problem yapıorum ondan uzaklasmak ıcın mı bılmıorum sureklı bıselerı esıorum.onun cewresını aılesını herseyını elestırıorum.gelecegın ıcın bıtır dıorum.amaa onu hala sevıyorum ben.hıcbıseyı alttan almak ıstemıorum ben kızım o benı nazlıcak gunluk ben onu deıl.sacma sapan kurallar koymaya basladı onla gorusmıceksın bunla sunu yapmıcaksın ben cocuk muyum ya.kıskanclıgında bı sınırı yok mu gunluk.o ters olursa ben daha hırcın olurum.kendımden tawız wermıcem sankı yoldan hergecenle konusuorum.tw dekı adamlardan bıle kıskanmaya basladı.bıze nazar degdı.
bugun gorusmek ıstedı yne tersledım gelme ıstemıorum senı gormek dedım.camından bak dedı.offff offfffffffffffff.bak sımdı su msjı atmıs aynen yazıyorum.
--bu ugur senınle bıgun bıle kusluge dayanamazken bu ugur kapında kopek olmusken senı cok sevıyorken bu ugur delırırken bu uguru azcık sevemıyormusun bu kahrolası ugurun bıkerede gonlu olsun barısım sewıyım dıyemıor musun?ne kadar kızmaya calıssada sevgısının ustun cıkıcagını sen bılmıo musun.bıgun olsun yuzunu guldurup huyuna gıdemıo musun?
bunu yazmıs ben kımsenın kaprısını cekmek ıstemıorum bu sewdıgım olsa dahı.ılıskıde ustunluk saglamıcak.yaparsa hawasını alır.bana tawır yaptı yaptı sımdı bu ne?kararımın cıddı oldugunu anladı tabı.tıpıs tıpıs yola geldı.ama dahası gerıde.
nese canım gorusmek uzeree

ya ben cok neşelıyım hayırdır?..
kızım dunyaya geldı sankı ustumden yuk kalkdı kaydirigubbakcemile3
ne zormus beklemek ..
bugun super bı gun yaşadım gulmekden mımıklerım cıkdı kaydirigubbakcemile3 neşelı bı gun gecırmeyı zolemısım
vallahı taksımı karıstırdım resmen :hulya:totm dundu elbıse yah ne bılem hava bukadar soguk bı anda nıckmden sogudum vallah nerden olmusum kar kaydirigubbakcemile3ah dayı ahh ne dıye kucuklugumden berı kar dersın bana yedın omurumukaydirigubbakcemile3..
yanlız akşam az basım dondu hastaneye gıttım doktor arkadasım tansıyonuma bakdı 8 e 4 olmus sok oldu ne oldu sana dedı vallahı bılmıyom dedım ama ılac ıcmem dedım keyfım yerımde uyustuma benı dedımkaydirigubbakcemile3gunluk saglıgım gıtmesın ya sırası degıl az işlerım daha var ..
cocuklarım bekler benı ..gencım vallah sakın sol tarafımı etkıleme fena bozusurz vallahkaydirigubbakcemile3
pembış neşem keyfım yerımde cok sukur..
saglıkda nasıp et baana ve herkese..hadı bukadar gırgır yeter :)..

Günnüşümmmm ben geldm...
nasılsın sen bakalım...ben iiyiyim çok iyiyyyyyyyyim...
neden y ler fazla çıkıyoı die düşünebilirsin ya da bazen hiç çıkmıyo..çnkü yyyyyyyyyyyyyy harfi bozuk..bazen basılmıo bazen de fazla basılıyo işte..amaaan ne biliyim ben..
günnüş deliler gibi alışveriş yapıyorum..neden blmiyorum..bugün de çilekten kendime cilt bakım üsrünleri aldım...çok güzeller ama çılgınlar gibi para harcıyorum..yapmamalıyım...

şimdi ömrümün sahibini nerdeyse 1 aydır görmüyorum..saklambaç gibi birbirimize bir görünüp bir kayboluyoruz..ben onu özlüyorum o da beni...

biliyo musun...bizim için yani o ve ben için geleceğe dair planlarımız haayata geçiyor..sevgilim bizim için aldığı yere planladığımız haayal ettiğimiz evi yaptırıyor...günnüşş bazen düşününce içim içime sığmıyor..ben nasıl da aşık olmuşum böyle...nasıl da güvenmişiim nasıl yaslamışım sırtımı ona...

Zaten onda her şey tamam be günnüşüm...o beni bekliyor aslına bakarsan...ben üstüne gidiyorum o olsun bu olsun diye ama halbuki ama beklemekten başka çare yok ki...

amaan günnüş kafanı şişirdim senn de...heh şimdik soliyim için rahat etsin..iyiyz biz iyiyzzz...çok şükür sağlığımız da yerinde..rabbim herkese gönlünün istediğini versin.......

GÜNNÜKKK BUYUK ıHTıMAL BU KEZ OLDUUUU:icecream: CUMARTESI GÜNÜ NET HANERLERLE GELCEM SANAAAA:dance:

X