Popüler Konu Sevgili günlük...

Sana Şukadarını söylim günlük Kararımı verdim Ve adımımı Attım Hadi bakalım Hayırlısı Diyorum:kedi:.. Zaten Şafakta 1 artık :Saruboceq: bişi diyimmi neyse boşver busefer fazla anlatmicam söz verdim kendi kendime...

Çok Hoşuma Gitti Bu yaaaa Baksana :nazar:

Coco-cola Gibi Hayatımın Tadısın,Tefalsin Herşeyin En ıyisini Bilirsin, Cornettomsun Aşkımla Erirmisin, Yeni Rakımsın Hayata Yeniden Bakışımsın, Efesimsin ıçtikçe Bitmeyen Nefesimsin, Nutellamsın En Değerli Türk Fındığımsın, Hanımellerimsin Anne Eli Değmiş Gibisin, Arçelik Gibisin Çelik Gibi Kuvvetlisin, ıkea Gibisin Ewimin Herşeyisin, Türkcell Gibisin Hayata Seninle Bağlanıyorum :asigim:

Son düzenleme:
slm günnük bu aralar bunalım takılıyom yaaa mafoldumbenyanlız kaldım kate 34üm yok ama az kaldı gelmesine opuyorumnanaktan aybiğim desen çok uzaklarda sesini duymayı okadar özledimkimafoldumben alışmışız hergün konuşmaya yeri çok belli ama benim can dostum tatilini yapsın tatil demişken bende gidiyom :eek:günlük hemide 5 hatun beraber gitcez aybiğim geliyo ben gidiyom gelir gelmez hemen yanına gelcem söz bu arada 2 aydır adet olmuyom:1no2: yaa tatilde olursam diye önlemimi aldım ve adet söktürücü aldım tabi doktoruma danışarak inş hemencecik olurum
bu arada doğum günümde leptop istiyodumya şimdi ne yüzle kocikten istiycemki:kedi: zaten tatile gidiyom ekstra masraf evimi taşıycam offf desene ben bu bozuk pc ile bi süre daha arkadaş olucam senağlama

Kaç oldu saymadım ama çok oldu..
"sen hisli korkak savaşçı..ben her savaş meydanında seni severdim" avazım çıktığı kadar ağlıyorum şimdi..mutlu ol..evet pişmanım,bildiğin halde susuyorsun..gelme artık.bu kadar kahretmişken gelme zaten.
ya da vazgeçtim gel..mafoldumben

Seni severdim
Hüznün koynunda
Seni severdim
Hem uyanık, hem uykumda
Seni severdim
Ve sana rağmen yine severdim
Dar ağacı ip boynumda
Sen aşkı anlamaz bilmez
Gül yansa ağlamaz sakin
Ben akmayan göz yaşında
Seni severdim
Sen hisli korkak savaşçı
Aşkı kime satmış hain
Ben her savaş meydanında
Seni severdim

selam günlük...
uzun süreden sonra bugün aşkımı msnde kamerada gördüm..
çok mutlu oldum sevindirik oldum resmen...
böyle bi enerji doldu içime...
böyle koşasım,bağır bağıra şarkılar söyleyesim var...:asigim:
onu çok özledim...

mutlumuyum mutsuzmuyum bilmiyorum
hastamıyım iyimiyim bilmiyorum
nerdeyim kimleyim
kimim
hayatımın neresindeyim bilmiyorum
bilmediğim çok şey var çokk

Sevgili günlük dün gelip burada baya bir sitem ettim...
Yatıştım sayılır.. Ama aldığım kararların arkasındayım...
Artık aman üzecekmişim aman kıracakmışım zihniyetini bıraktım..
Kırılan kırılsın ben kırıldığımda kimin umurunda oluyor ki ?
Zorla katı yürekli yaptılar beni ya helal.. bakalım kaç gün sürecek bu duygusuz halim kaydirigubbakcemile3
ayy ben bile kendimden emin değilim.. off görüyormusun günlükcüm...

unutmadan dün akşam bulunduğum bir ortamda çok güzel fal bakan bi adam vardı..
pek inanmam ama baktı falıma.. adam bile anlamış... yüreğin pütür pütür kızım dedi..
Bırak artık herkesin sıkıntısını taşımaktan dedi.. ee adam doğru dedi.. daha bişeyler dedi ama boşver şimdi günlükcüm..

Hayat kısa değmez yasa yerimseniben

merhaba günlükcan
artık KKya resmen sadece sana yazmak için geliyorum..bu aralar böyle olacak mecbur inşallah zamanla düzelir
bugün lapa lapa kar yağdı burda..mahsur kaldık ofiste çıkmadık hiç dışarı..gelirken de bu havaya rağmen yürüdüm..aslında nefret ederim kıştan ama karda yürümek keyif verdi bu sefer bana
bebeğim ise gurbet ellerde sınavlarla boğuşuyo hala..aksilik oldu üstelik sonradan 4 dersi daha çıktı piyasaya..zamanında yanlışlık olmuş onları geçti gibi görmüş internete yanlış vermişler zamanla düzeltmişler ama bizimki geçtim nasılsa diye dönüp tekrar bakmamış
bi hayli dersi oldu anlayacağın üstelik 6. senesi..ona destek olmaya moralini hep yüksek tutmaya çalışıyorum ama nasıl verecek bu kadar dersi ya..
üstelik bugün açıklanan bi sınavı da düşük geldi..sınavları bitmeden söylemicektim kaç aldığını ama ısrar etti söyledim..morali bozuldu..
sonra toparlamaya umutlandırmaya çalıştım finallere kadar bu derse daha bi ağırlık verirsin halledersin diye ama benim de umudum kırıldı..
off ya..Allahım görüyosun nasıl çalışıyo bak hala Konyada..nolur sen yardımcı ol diğer sınavları yüksek gelsin morali hiç bozulmasın
kıyamıyorum da ya..şu ders konusunda çok hassas..bu 4 dersi bile bana Konyada yüzyüze görüştüğümüzde sıkıla sıkıla söyledi..kızcam diye korkmuş..
aslında niye üstünde durmadın falan diye kızmam lazımdı ama zaten morali bozuk kızsam nolcak ki..
destek oldum herzamanki gibi..
iyice psikolojisi bozuldu..bu sene de okul bitmezse ayrılcakmış benden..benim hayatımı engellemeye hakkı yokmuş..ben yoluma bakaymışım..
ben bitirirsem o bitiremezse kaldıramazmış mahçup olurmuş..
okulu bitiremese bile ben yanındayım elbet..beklerim ben onu..istediğim adam o çünkü..ama bitiremezse çok fena depresyona girer ve nasıl teselli ederim bilemiyorum
çok daha zor olur herşey bizim için..zaten ayda yılda bi görüşmek yeteri kadar zor..
Allahım sen yardımcımız ol nolur..emek de veriyo görüyosun..tamam zamanında haylazlık yapmış onun zorluğunu çekiyo şimdi ama artık aklı başına geldi..bitirebilmek için çırpınıyo..nolur yüksek notlar alsın da daha da heveslensin
hiç kıyamıyorum ki..içine kapanıveriyo hemen takmıyomuş gibi görünmeye çalışıyo ama nasıl üzüldüğünü görebiliyorum
seviyorum onu be günlük..bu aralar daha da bağlandım nedense..olmazsa ayrılırız vs diyodum ama artık hayatımı paylaşacağım adam o olsun istiyorum..başkasını istemiyorum
yarın son sınavı..inşallah iyi geçer ve sonuçlar da iyi gelir..perşembe de gidicek evine..gitsin artık zaten yalnız bıraktım onu çok üzülüyorum..beni bi başıma bıraktın dedi bugün bana içim acıdı..anılla takılıyo ama biliyorum ki bizim ikimizin vakit geçirdiği gibi olamaz ki..ben onun en iyi dostuydum..
yine bunalım takıldım günlük görüyosun..okul bitmezse naparız ya..off be aşkım niye bu kadar ders bıraktın ki..piyango bana patladı baksana benden önce fingirdedin durdun kaldın tüm derslerden şimdi kahrını ben çekiyom..
bitir şu okulu nolur..sana bunları diyemiyorum panik olma moralin bozulmasın diye..buraya yazıyorum ben de napim
neyse günlük hadi gittim ben

iyi geceler günlüksempatiksalakcinni

günlük hayat hiç adil değil , biliyosun bunu zaten ama ben bide yaşıyorum , sinirim tepeme çıkıyo.
neyse boşver , bugün evimizin parkeleri de takıldı .sanırım tamamlanmıştır tüm odalar
geçen hafta mutfak ve banyo dolaplarımız takılmıştı
avizelerim takıldı .
günlük bi tek musluklar kaldı , ondan sonra temizlik, ondan sonra eşyalar, ondan sonra çeyiz , ondan sonrada biz gidicez evimize :):):)

İk gündür yazamıyorum sana... Dr gittim bi kutu daha ilaç kullan kanal tedavisi yapalım dedi bıktım ama ben bu diş sorunundan:kızgın: Neyse bugün aşkımla buluştukk başbaşa vakit geçirdik sonra hastaneye gittik sırt ağrılarım için kasların zayıf dedi pilatese dvm et dedi bırakmıştım tkr başlamak zorundayım bi kaç egzersiz de dr verdi onları da yaparım artık şimdi nasıl ağrıyo var ya off:nazar:

günlük ben yine geldim...
az önce yine msnde görüştüm sevgilimle...
çok özlemişim ya ağladım bi sürü..
onun da gözleri doldu,gördüm..
yeni kararlar aldık..
eğer bu yıl atanamazsa polisliğe gidecek ve en kısa zamanda evlenicez..
söz verdi ama..bu yıl atanıcam bak görürsün dedi..
böyle devam etmez dedi..
umarım polisliğe falan gerek kalmadan atanırız da evleniriz günlük..
bu kadar emek verdik,artık karşılığını almak istiyoruz..
Allahım nolur bize yardım et,emeklerimizi boşa çıkarma...

Günlük pek yorgun gördüm seni,
bu gece kendine bi iylik yap erkenden yat
bu milletin derdi bitmez, yarın anlatsınlar.
hadi bakim topla tası tarağı çocum sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

hastayım
hem çok yorgunum
hem de uyuyamıyorum
allah daha büyük hastalık vermesin gerçi

Günlük hep biz anlatıyoruz sen dinliyorsun varmı sıkıntın anlat bana ....
Ben çok bunaldım be günlük hayatımda hiç bu kadar işsiz kalmadım 4 ay kolaymı Rabbim hayırlı kapılar açsın tüm iş isteyenlere darda kalanlara ...Kalbimdeki işide bana nasip etsin 1 hafta oldu hala haber yok olumlu olumsuz arıycaz demişlerdi ama yaaaa...
Aşk yok , ış yok , Şans Yok ama inanıyorum hepsi en yakın zamanda bana gelicek vede yürekten isteyen herkese
öptüm seni günlük

gunnus bu aksam ck guzel haber aldım kuzenım hamılemıshihoyyyt
en buyuk ıstegı anne olmaktı :1rolleyes:
soleyınce bı duygulandım sorma gıtsın sankım ben anne olacagım :CüvCüv:
raabım tum ewlat hasretı cekenlerin dualarını kabul etsın kucaklarına almayı nasip etsin inss:Saruboceq:

Arada sinir kat sayım yükselmese keyfime değicek yok yani.

slm günlüş nabersiiiinnnnn
Dün buket bize geldi bi iş konuşacaktık
Sabah kahvaltıya geldi
Tabii gecenin bir yarısı ulaştık bayana peynir-Zeytine talim cokacimcoook:roflol:
Uzun uzun kahvaltı yaptık kocik ben ve buket
Sonra vadiye çıktık oooo bir sürü foto çekti buket bayıldı buraya
Taşınmayın siz nolur diyor
Zaten evide alamıyoruz banka vermedi krediyi
Çok üzerinde durmadık hayırlısı buymuş diye
Hee sonra Betüşüme gittik buketle süprizzzz demeye
Bi taşla 2 kuş diyor nuket Betüşün arkadaşı esmada vardı
2 bebiş Buketten iyisi yok tabii dünlara onun oldu bebişleri görünce
Sonra Sultanahmete gittik kcikin şleri bitene kadar dolaştık Buketle yemek yedik
Sonra nasıl yağmur yağdı anlatamam
Buketi eve bıraktık bizde evimize döndük
Ben izmite gidmedim Buketle :çok üzgünüm:mafoldumben
Halamıda arayıp adresi almıştım süpriz dicektim ama kısmet değilmiş
Gitseydim akşam dönemezdim eve
Öğlen başladı burada kar yağışı Dışarısı bembeaz fırtına var resmen ama hala kar yağıyorrrrrbilmiyorumkismile
Uludağa döndük birikmesi ne demek
Fatihe yağmamış daha hiç eşimin dayı kızıyla konuştum
burası bembeyazzzzzzzzzz
neyse günlüş çok sıkılıyorum bu aralar bunaltı basıyor neden acaba
Görüşürüz günnüş öpüldüna.s.

X