Popüler Konu Sevgili günlük...

Günlük artık bencil insanlardan usandım..

yahu bi dakka ! neden ben hep insanları memnun etme çabasındayım ?
yeter beeeeee offffff çıkın gidin hayatımdan istemiyorum hiçbirinizi....
kırmayım kimseyi diyorum ama yetti bu kadar pollyannacılık !
Başkalarının kusurlarını, başkalarına duyulan öfkelerin benim üzerimde çıkarılmasına izin vermiyorum artık !

Ne bu be stres topumuyum..? Doldum artık kırılırsanız kırılın defolun çıkın gidim hayatımdan !
Umurumda değil artık hiçbişey.... Varlığınızdan ne buldum da yokluğunuz beni acıtsın..

Hade BARRAAAAAA ! Ohh be günlükk iyki varsın.. Rahatladım..
Duvarlara konuşmak daha güzel artık benim için.. :dilcikar:

günnük ya
bu insanlar neden bu kadar samimiyetsiz
hayret verici ya,ne yaptık ki biz sana bilmiyorumkismile
üzüldüm,ama samimiyetsizliğini göremedim diye,onca zaman yakınmışız sandım diye
nasıl içleri rahat ediyor bunların ya,-birinin kalbini kırıcam diye ödüm koparken-,nasıl bi düşüncesizliktir :umursamaz::mymeka:
ama yaptığın terbiyesizlik,başka hiçbirşey değil
bundan sonra hakettiğin kadarsın yerimsenibenzemuszemus

sence pozitifmiyim..

Hayat bazen zalim oluyorsun..o küçücük bebeğe de mi hiç üzülmüyorsun...

Hani mucizen nerde,bekleniyor...

Gülerken kan ağlamak nedir diye sormuştu ya sana birisi,işte buymuş..

Acı çekmek Özgürlükse Özgürüz ıkimiz de
O yuvasız Çalı Kuşu,Bense kafeste kanarya

Şarkı alakasız oldu ama idare et işte sende ya.

günaydın bebeeemm
bugün kocem pansumana gidiyo inşallah kurtulur artıkın o dikişlerden:Saruboceq:
günnüküm biliyon mu maaşımıza zam yapmışlar hemi de geçen seneki rakamdan daha iyikaydirigubbakcemile2 Allah sağlıkla harcamak nasip etsin ne diyim
hadi bebişim si yu leytırrr

günlükk guten morgennn,
canım yine burnunmda çıktı çıkacak
snirden kuduruyorumm
ben kendimi çekmez oldum allah etrafımdakilere sabır versin
mıçtımın şirketi zam yaptı sözde
heç yapmasaydı da iyiydi,
servis değişti,yeni şoförle de bi atıştık
adama diyorumki öncekinle hiç sorun yaşamadık umarım sizinle de yaşamayız
öküz benle yaşarsınız diyoo
o zaman ben de taksiyle gelirim paşa paşa ödersiniz parasını dedim
susmak zorunda kaldı,
biliyorum arıza benim ama napimm
sanırım 35 yaş sendromu aşıyorum
kuzu da 2 yaş baba da 40 yaş sendromunda,
mümkünse bizim 5m yakınımıza uğramayın:))
alışverişe gidecektik arkadaşlarla bu zamlardan sonra iptal ettik
oğlanın seneye kış için kıyafetlerini alacaktım
artık önümüzdeki ay alırım,
cuma günü krdi uyuzuyla konuştum bi doğursam da rahatlasam diyo
başka da bişi demiyo
zamanında naneyi yemeyi biliyo ama
daa zıpasının adı bile belli değil
ama mırat efendi duru diyomuş
bence duru olur,mırat ne dediyse o olur
zavallı erzunun bebesine isim koyma hakkı bilem yok
çok mu abarttım nee
gurbiğide aramadım gittimi acaba,
jadıyı aradım açmadı telini
iloş desen msj panosunu bile kapatmış
ben yaşlanıyorum galiba cidden
yaa günlük sende taş gibi durma iki kelam et ayol
bööle duvara konuşur gibi
olmuyo ama yaaa

Günlük içimde can kırıkları var...
Bilmiyorum neden ama canım fena sıkılıyor...
Hava da iğrenç!
...
Yar bana bir eğlence!!!

Günnüş ben geldimmm.......
Reglim olmuyo diye bütün söktürücüleri kullanırsam şimdide reglim çok fazla olur ve bitmezzz:mymeka: Offff Allahım yaa olur bi dert olmaz bir dert
Bugün kaçgün oldu bitecek gibide değil.Hastaneyede gitmek istemiyorum.Walla ruh gibi geziyorum kansızlıktan.Soldum resmen zayıfladım bünyem çöktükafamçokkarıştı
Canım hiçbişi yapmak istemiyo ama dışarı çıkmam lazım.Dün gidecektim üşendim halimde yok :gitme:Beyefendiye hediye almam gerekiyo ne alacağımıda bilemiyorum.Ona en güzel hediye benim zatende neyse:dilcikar:kaydirigubbakcemile3
Neyse günnüşş benim mıçımı kaldırıp hazırlanmam gerekiyoomirmirmirmir
Hayde görüşürükkkkk:hulya:

Günlük meraba mirmirmirmir

Bugün doktora gidicektim ya gidemiyorum
Regl oldum üşüyorum titriyorum terliyorum kafamçokkarıştı
ve bu huyuma sinir oluyorum :1closedeyes: :mymeka:

"evlenince geçer" dediler evlendim geçmedi
şimdi de "çocuk doğur, geçer" diyolar
bunlar bizi kandıracaklarını mı sanıyor günlük mirmirmirmir

bide geçen gün annmedeyken hayatımda ilk defa gördüğüm bi teyze kahvaltı vakti geldi yaklaşık 15 dk kadar sonra bana
"sen evleneli naadar oldu" dedi "1,5" sene dedim
"hani bebek" dedi "yok benneyaptımki " dedim
"üzülme, artık bir sürü tedavi yöntemi var, olur :teselli:" dedi..
kimseleri üzmeye dayanamayan ben bu gereksiz konuşmanın hemen kesilmesi için
artık laf çakma zamanı gelmiş dedim kendi kendime
"öyle bi çabamız var demişmiydim :1closedeyes:" dedim ahan böyle kaldı :1shok:
kaydirigubbakcemile3
ee niye evlendin diyo benneyaptımki
naadar gereksiz bi teyzeydi
mirmirmirmir

neyse günlük yine kafanı şişirdim :teselli:
sana yazmaya başlamadan önce bergamot aromalı çay demlemiştim, gidip alayım sıcak sıcak içeyim zemuszemus

Selam yeni günlük,
Gerçi sende eskidin emme benim için daha yenisin.
Günlük içim sıkılıyor patlamaya hazır bomba gibiyim.Çok üzgünüm çoook
İş yerinden maaşlarımızı alamıyoruz yaklaşık 1 yıldır. Benimde içeride birikmiş 5 aylık maaşım yatıyor. :1no2:
Dün çok sinirlendim kendimi de gaza getirip çıktım büyük patrona
Biraz tehdit vari söyledim söyleyeceklerimi adam tamam halledicez dedi. Sadece kendim içinde konuşmadı diğer işçileri de söyledim. Adam akşamüstü gelip demez mi yarın vericem para ama 300-400TL den fazla veremem.
Ya reva mı bu günlük benim içerideki paramın 10 da 1 i değil bu para günlük.
Ben akşama kocama ne diycem.Çok üzgünüm çoook
Kesin akşama cıngar çıkartacak bu herif.Çok üzgünüm çoook
Tamam bu günümüze de şükür ama bir yerde bende patlıyorum. Anasını satayım bi sorun bitmeden ötekisi baş gösteriyor.akannehir
Şimdi deme sakın kızım manyakmısın neye daha çalışıyorsun ama ne yapayım burası benim psikoloji kliniğim gibi üstelikte patronlar zor günlerimde maddi çok yardımcı oldular geri de almadılar. Gerçi bende yıllık izinlerimi kullanmadım hiç ama bilemiyorum işte...
Bu adam bana çıkarıp akşama 400 TL verirse benn akşama ayvayı yedim günlük.
Zaten 300 ü kaynananın 100 TL yi bozdur bozdur harca. Offf...:1no2:

günnüüüükkkk günnük çok kötüyüm :gitme:
gözyaşlarımı tutamıyorum çok kötüyüm
bitanem bbnm yüzümden çok zorluk çekkiyo günlük
çok kötüyüm ben çok kötüyüm işte :1no2:
napıcam ben şimdi üç gün ne bi telefon ne bi haber
allahım bana güç kuvvet ver ne olur
kendimi çok berbat hissediyorum!!! senağlama​

Günlükcan nabersempatiksalakcinni

Varyaaa bu akşam Lost başlıyor. 8 aydır bekliyoruz artık gına geldi beklemekten. Şükür kavuşturanaŞeniz

Ölen tavşanımızın yerine akşam gidip beyaz yavru bir tavşan aldım. Güya hastalandı veterinere götürdük akşamda iyileşince aldım.Eve gider gitmez anladı hemen sıpalar, anne nolmuş boncuğa, sanki kulakları kısalmış, kiloda vermiş gibi demezlermiohaoldumsmile, halbuki ben bayağı bir benzeyenini almıştım.bilmiyorumkismile 4 haftalık minnacık bir bebe tavşan. E diğeri daha büyüktü tabi. Bende ishal olduya hani boncuk, canı hiç yemek yemek istememiş haliylede kilo vermiş dedim, nasıl amaaklinialirimsmile, inandılar sankibilmiyorumkismile

Hee, bu arada sol koltuk altımdaki kitle bayağı bir ağrı yapıyor 2 gündür niye hala ihmal ediyorum yarebbimakannehir

şeytan diyorki al 2 parça giysi,topla bütün paranı kaç git buralardan...
gitmek ne kadar zormuş meğer aileni,sevdiklerini,herkesi,herşeyi silmem gerek gidersem..gidersem herşeyi göze almam gerek..
sevdiğim adamın gözlerinin bu kadar kör olmasına tahammül edemiyorum,ya ben senin için zamanında herkesi karşıma aldım,bütün gemileri yaktım geldim..
sen hangi cesaretle,hangi yüzsüzlüğünle beni gerizekalı şeyler için üzüyosun.hata bile denmicek bütün yanlışlarımı yüzüme vuruyosun.sen çok mu iyisin?, sen 4*4 lük müsün? ben seni bu kadar eksikliğinle kabul edebiliyorum,sesimi çıkarmıyorum senin sorumluluğunda olması gereken herşey benim üstümde,
hala üstüme geliyosun,hala suçlu benim,hala nankörsün,umursamazsın,gamsızsın..ama aptallık bende senden nasıl daha fazlasını bekleyebilirimki sen bir erkeksin...
unut bütün söylediklerimi hata bende ben senin baştan böyle olduğunu biliyordum,ana-baba sözü dinleseydim keşke...tek keşkem sensin,hayattaki tek hatam sensin..bu sefer 1 yanlış bütün doğruları götürdü...
götürdün herşeyi götürdün ömrümden... yaşama sevincimi,heyecanımı,gençliğimi herşeyimi götürdün...
:çok üzgünüm:

oooff günlük yaa....
niye hep böyle oluyo !
ne biçim bi hafta bu offf
sanki ben dedim arkadaşına , git bizim nişanlandığımız gün düğün yap diye...
bana patlıyo yaaa mafoldumben

Sevgili günlük,
Ben bu hatuna ne diyeyim,eşeği boyayıp sahibine satmayı geçtim,at diye yutturur alimallah :)
Bu arada sanırım ishal olmam gerekiyor acilen,ebat olarak küçülmem lazımsempatiksalakcinni

Günlük sultan,
Hava soğudu,
Böyle olacağı hiç aklımda yoğudu,
Dolaptan çıkardım yoğurdu,
Akşamdan ıslamışım nohudu,
En sevdiğim ahududu,
Dilleri dudu dudu,
İkametim Dudullu,
Yetişin hu huuuu....
Canım sıkılıyor sanırsam:roflol:
cuğara,cuğara,cuğara...delphin yani şutarafagitti

Günlük bugün fena canım sıkkın mafoldumben içim sıkılıyor kimseyi görmek istemiyorum mafoldumben işyerinde mümkün olmasa da sürekli ağlamak istiyorum senağlama hem fiziken hem ruhen yorgunum kafamçokkarıştı akşam saat 9'da uyudum sabah 6'da uyandım deliksiz uyumuşum mirmirmirmir sabah da evden çıkarken eşime beni aramamasını söyledim bu saate kadar aramadı normalde bu saate kadar gerek cepten gerek normal telefondan 7-8 kere aramıştı alsanaalsanasmile sıkıldım azıcık kendimle baş başa kalmak istiyorum çok şey mi istiyorum günlük

[/naber gunluk ooo yine çok yogunsun maşallah ya
ben çok iyiyim şimdilik günlük dün mukemmel bır akşam geçirdim... dün evlılık yıl dönumumuz dü akşam 7 de eşim geldi dışarı yemege gittik önce süper bi yemek yedim günlük hayatımda hiç o kadarlezzetlı et yememiştim eşimin bekarken süreklı gittigi bir yermiş özel biryer ve enteresan restorntın özellıgı çatal bıçak ne bılım ney hiç birşey yok herşyi elle yiyorsun zaten adıda elle ye mı neydı unuttum şindik..ama çok keyif aldım ya tadlar mukemmeldı bundan sonra her yemekde ordayız çok bgendım çünkii.neyse konuy döneyım yemek yedik sonra sinmaya gittik ejder kapanını seyrettık onu da çok begendım (ben dün çok pozitifdim herhal her bişeyi begendim valla=) sonra bi çıktık saat 23:30 bütün pastneler kapanmış pastamızı alamadık ya çık çık..neyse bugun yiycez onuda inşallah.. hediyem iki tane çok şık kazak koçiş zevklıymış aslında bee bende fenerbahçe forma almıştım takım bu kadar begenecegını düşünmemiştim araba alsan bu kadar mutlu olmazdım dedi..begenmesıne çok sevındım ya....bu rada bana alıgı hediyenin üztünde not vardı not da: seni tanıdıktan sonra geçen 27 yılı boşuna geçirdigimi anladım bitanem iyiki benimsin yazmış ay notu görünce çok mutlu oldum irde duup durup iltifat etmeler falan ay çok güzeldi ya bebeğim benım çok seviyorum seni çokkkkk... bu arda gunluk bu gün başka güzel haberlerde verebilirim accık sabretlülülülülülü]

Çok az kaldı.Heyecan dorukta.Ser veriyor ,sır vermiyor.kaydirigubbakcemile3 Çok güzel geçecek,eminim.opuyorumnanaktan

Sevgili günlük
kendimi çok salak hissediyorum aklım ve beynim bana anormal şeyler fısıldıyor korkuyorum kendimden, Allah ım sen yardımcın ol.. Yanlış işler yaptırma bana..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…