Popüler Konu Sevgili günlük...

slm günlük bende ilk defa yazıyorum sana bugün sıradan bi gündü oğlumun halası geldi okuldan tatile onun yanına götürdüm akşama kadar ordaydık pasta börek canımız ne istiyosa yaptık yedik bu arada kilolar aldı başını gidiyo tabi ama ne yapalım
dünde benim annemler bursadaydı annem babam dayımlar bitanem bi de oğlumuzla yemekteydik dışarda çok güzeldi valla işte böylee

tamamdır...bugün itibariyle diyete başlamış bulunuyorum...spor da yaparım heralde...gelişmeleri yazarım...hadi iyi geceler

hehee aldigim kilolari bugun bende yazacaktim tek degilmisim:))insallah yaz geleden eski fit halime kavusurum umarimm:)))bugun biseye bozuldum..onun disinda arkadaslarla guzel gecti.yedik,ictik,eglendik.off birde hep yolculuk ve duzenimiz kalmadi..umarim sabit yerde kaliriz.yakinda hosteslerle ahbap olcaz.resmen bikac parcaya bolundum..birde kendi evim olsun istiyorum.ben dikkat ettikce sakarliklarim bitmiyor..kafam bozuk.dunya bozuk oyle iste...

perişan haldeyim günlük..

gece yarım saatte bir uyandık yine.
tabi bu yarım saatlerde kalktığımda bazen 20 dk. sürdü geri uyutmak.
yani 10 dk. sonra yine kalkmış oldum :bbo:

asla ama asla tahammülüm kalmadı bu gece uyanmalarına.
herşeye dayanırım ama uykusuzluk beni bitirdi tüketti.
uykusuzluk da değil aslında,deliksiz uyuyamama.
çok sızlandım ama yaşamayan bilemez günlük,anlayamaz.
bunu gördüm zaten birebir.

2.5 ay oldu istisnasız her gece durum aynı.
6diş peşpeşe çıkardı.
4 tanesi azı dişi.
hala bitmedi mi bu diş cıkarma durumu bilmiyorum.
ne olur Allahım bitsin artık.
biraz ara..
hem bebeğim hem de ben çok yorulduk.

artık ağlayan bebeğimin sesini duyduğumda şefkatle yaklaşamıyorum ona.
sinirlerim öyle geriliyor ki.

istemiyorum ben bu durumu,
böyle gergin ve mutsuz ve çook yorgun,bitkin bi anne olmayı ...

gutın morgın günnük iyi haftalar...
bütün hafta sonu hastanelere taşındık kocemin ameliyat dikişlerinden biri açıldı malesefakannehir ama genel durumu iyi çok şükür...inşallah raporunu da uzatmak zorunda kalmayız...
cumartesi kayınvalidem evimi temizledi kadın yaa...ne kadar mutlu oldum anlatamam tabi bi o kadar da mahçupkaydirigubbakcemile3 Allah razı olsun hiçbişeyimizi eksik bırakmıyolar..
neyse günnük benden şimdilik bu kadar
görüşürünk inşalla

Selam günlük

Tavşanımız boncuk öldü biliyormusun:çok üzgünüm: Eşim aradı ben işe gelirken durumu anlattı, çocuklar sorarsa ağız birliği yapalım bari diye.

Minik kelebeğime almıştı babaannesi karne hediyesi. Daha 10 gündür bizdeydi. Çok alışmıştık ona. Bembeyaz kartopu gibi minnacık bir yavru. Daha dün ne güzel oynamıştık, atlayıp zıplıyordu halıda. Ayaklarının üstüne kalkıp etrafa şirin bakışlar atıyordu, minik kuzucuklarımın değmeyin keyfine. Çok mutlulardı boncukla.:gitme:

Hasta oldu sabah hemen babamız veterinere götürdü dedik kuzucuklara. Ama cidden çok üzüldüm yamafoldumben, ne diycez şimdi bebelere sorarlarsa. Öldü diyemem, çok üzülürler.:1no2:, bembeyaz minik bir tavşan almamız lazım Boncuk iyileşti geldi diycez artık

Sabah akvaryuma baktığımda minik lepistesimizde ölmüştü. Noluyor böyle yaa:gitme:

Güünaydın günlük..
Bugün çok güzel bir hava var dışarda..aklinialirimsmile
Öğleden sonra alıp kızçemi babama gideceğim..dolma saracağım onaopuyorumnanaktan
Akşama kocim gelecek babamlara yemeğini yedirip bizi canım dostuma bırakacak.Ben orda yicemsempatiksalakcinni
Dün çok eğlendik günlüğüm ya..Sabahın 8inde sadece Alyayı yedirip attık kendimizi sokaklara.Bindik bomboş otobüse gittik kayınpedere.Kyaınvalidem hala kızının yanında biliyorsun,eltimlerde geldiler.Evi toparladık,kahvaltımızı yaptık..kaydirigubbakcemile5
Sonrada Alyayı arabasına koyup çıktık dışarıya..Bir yürüdük bir gezdik anlatamam sana
Kızçemin doğumgünü pastasını hallettik.Kocim seçti onuda.Beyaz-pespembe bir pamukprensesli olacak..Babişi öyle istedi..Şeker hamurundan yapalım dedi..Bana uyar sen bilisin aşkım...:CüvCüv:
Dönüştede kardeşcim bizimle gelecekmiş onuda alıp geldik eve.Güzel bir masa hazırladık çayımızı demledik..Ohh keyif bizde,köy memet ağada..sırnaşık şey
İşte böyle cancağzım bizden haberler..Bu arada bi haberim daha var,yakında..sempatiksalakcinni

günlük
güzel bi habre bekliyordum ama umutlu da değldim
bi umut ışığı doğdu kısmen oldu gibi
ama korkuyorum ben budefada
arkadaşıma mahçup olmaktan
yapabilir miyim uzaklarda bilememekten
uzaklara gitmekten korkuyorum::gitme:
Allahım hep hayırlısını ver diyordum
bugün yola çıkıyoum en hayorlısı neyse o haberle geri döneyim tek dileğim bu şuan:Saruboceq:
okuyan duyan herkes hayırlısı olsun inşallah desin yeter be günlük
bu korkularımı kimse bilmio sırdaşımsın desteğim de olsenağlama

akşam için hazırlnmam lazım şimdiden günnük yarın sana çok güzel şeyler yazarım inşallah
çok enteresen ama çok heyecanlıyım ..bu neki şimdi yaopuyorumnanaktan

günlüüüüüük ... ben sana demedim mi başlayacak tesadüflerimiz diye...
yazarken bile sırıtıyorum sırnaşık şey

biliyordum yaaa ; bu haftasonu onunla karşılaşacağımı biliyordum...

dün dışarı attım kendimi nereye gideceğimi bilmeden ama sırf dışarda olmak istedim... belki de onunla karşılaşmak istediğimden... :kedi:

foruma giderken arkadaşım aradı nişanı olmuştu bir gün önce o çağırdı ona gittim... sonra ordan çıktım markete gittim... o marketten çıktım karşıdaki markete girdim ama tamamen saçma sapan bişey bakmak için ; hatta burdan da bu alınmaz ki tek diyerek reyonlar arasında dolaşıyordum ki :lepi:

bir heyecanlandım ki sorma yaaa ; ellerim bacaklarım titredi... zaten hep böyle oluyorum onu görünce... ayy sanki ortaokul çağımdayım... marketin güvenlik kamerası görüntülerini izlesen sanırsın ki ben hırsızlık yapıyorum... öyle bir telaş sempatiksalakcinni

o da beni gördü... reyonlar arasında manasızca dolaştım... onun yüzünden 5dk önce aldığım çukulatanın aynısından almak zorunda kaldım... kaydirigubbakcemile3

bu arada saçlar kısa hala ; evet evet askerdeydi o iyice eminim artık... günlükcüüüm 4 yıl sonra ilk defa sesini duydum yaaa... arkadaşıyla konuşuyordu ; güzel bir ses tonu var beğendim... hafif kalın ;çok seksi :kedi:

önce onlar çıktı marketten ; sonra ben... ağır adımlarla ilerlediler... ışıkların orda beklediler ben de o tarafa gittim yüzü bana dönüktü öyle baktık biraz birbirimize ben ışıklardan karşıya geçene kadar ve bu tesadüf böylece bitti... ama şimdilik opuyorumnanaktan

şimdi susan millerin şubat ayı burç yorumlarına bakmam lazım... ocak için tarihi tutturdu bakalım şubatta neler olacakmış kaydirigubbakcemile3

Günlük...
Ailem beni hiç ama hiç anlamıyor...
Bilmiyorum bunun sonu nolur ama sanırım insanın bir yaştan sonra kendine ait evi olması lazım...
Tez zamanda bana nasip et Allah'ım...
Olmuyo çünkü ne yapsam da olmuyor...
:gitme:

Merhaba günlük

dün tüm gün kitap okudum..Dayanamadım orhan pamuk u okumadan YÜREĞİM SENİ COK SEVDİ yi okudum...220 sayfada bıraktım...Akşam 9-15 gece ye akdar okudum...
Sabahlamak istedim kitapla resmen. Öyle akıcı ve tutuku bıraktıki bende...
Harika bir kitap...2. kez yine okuyabilirim yani zemuszemus
Piraye sinide almıştım... Oda güzele benziyor bakalım artık...
Ama ondan önce şu orhan pamuk amcayı okuyayım yazık olmasın

bizimkiyle dün hiç görüşmedik... Aradım ama acmadım
adım gibi eminimki konuşmak istemedi... Akşam 8 gibi aramıştı. aramadım
gece 11 e yakın yine aramış..Şuandada hiç araan yok arayasımda yok...
Özrümü diledim gerekeni yapmaya hazırdım oysa konuşurken ama beyimiz telefonu kapatmakda buldu careyi...
Eski iremi istiyor bu galiba. Her alevlenen konuşmada kökten telefonu kapatan iremi
burnundan kıl aldırmayan iremi arıyo kaydirigubbakcemile
Aradıgını bulucak artık. Madem bu kadar cok istiyorsun...
askere gidicek bu ay tabi gün belli degil daha.
psikolojim bozuk diyip duruo :umursamaz: bizimki psikoloji degil...
Hatta ORHAN PAMUK un kar kitabının bir kısmını okudugumda intihar eden kızlar falan vardı... Oda sordu konusunu. kocasından dayak yiyen kız intihar ediyor. Evde baskı altında kalan kız intihar ediyor. Sevgilinin psikolojik sorunları olan bi kız daha vardı dedim o anda ikimizde koptukkkksempatiksalakcinni anladı cünkü kaydirigubbakcemile
ee ona nolmuş dedi. bilmiyorum göremedim sonunu dedim :mymeka:
Her bi söylediğim sözü alıp götürüyor yada bana karşı kırıcı oldugunda hemen psikolojim bozuk kelimesi arkasına saklanıyor... Sen bir şeyin arkasına saklancak insan degildinki...
Tamam askerlik kolay degil. en azından sen gidip kendin bizzat o durumun içinde olcaksın
ya geride kalan ben bekleyen ben napıcam söylermisin... ya bi adım öteye ya bi adım geriye gidip gelcem... Kahrolmuyor canım sıkılmıyor mu? sanıyosun...
Sana yansıtmıyorum...Madem birimiz direncisiz birimiz ayakda durmalıyız...
o ayakda durmakda bana düşüyor şuanda... Allahım sonumuzu hayır getirsin...

Aramamı bekleme bu gün. sende bende kafamızı dinliyelim...
Tek sözümle böyle olmamalıydı...Kötü amacla söylemedimki ben onu...
bana acıklama yapmadan sacma sapan konuşman gururuma dokundu...
Bizden bir parca için bizden bir can için nasıl böyle düşünebiliyorsun kiii
hala aklım almıyor. almadıkca kırılganlıgım dahada gün yüzüne cıkıyor...
Her zorluga acıya dayanırımda böyle ceviz kabugunu doldurmayan sebebelr öyle kanıma öyle agrıma gidiyorki... O gece ağladım ya. kitap okurken o aglamam öyle gözümün önüne geldiki. neye ağladım niçin ağladım diye. tek söz sinirim boşandı...
Kitaba verdim kendimi zaten dün... Konuşmalarımızı kırdıgımız dakikaları bir kez daha düşünüp farklı acılara yönelmemek için... Öyle iyi geldiki kitap.

Neyse gene uzun oldu gideyim ben....

Ay dur dur en matrak yeri unuttummmm
ay beni bu kitap fena etkiledi galiba. rüyamda gördüm :lepi::lepi:
Aslının yerindeyim işte...Murat beni götürüyo annesi gile :roflol:
Bana hoşgeldin demiyolar... Muratta tuvalete gidiyor...
1-2-3 dakika falan geçiyor Murat yok kaydirigubbakcemile
Ayaklanıyorum elidme çantam kapıya yöneliyorum. Kapının hemen yanındada tuvalet camlı bişi ama içeri net gözükmüyor sempatiksalakcinni
Murat çişini yapıor suyu döküyor ayaga kalkıp, bu işlemi 3-4 kez yapıyor...
cıkmaz bu diyorum cıkıp gidiyorum kapıdan :roflol:
annesigil arkamdan Murat a bana iftira atıyolar. bi erkek geldi aldı gitti falan diye
Murat ta tabi benden yana :roflol::roflol:

Bi yerlerim acıkda dildi bi kerem

He birde iş yerinde köpeklerimizden bi tanesi ellerimi ısırıyordu heee kaydirigubbakcemile
Düşmanlarım hoşt hoşt :1closedeyes:

gider :bbo:

Günnükümcüm ben yine GELDİM ohaoldumsmileolumunekankayizsmilekaydirigubbakcemile3sempatiksalakcinni
bu kez SÖZLENDİM öyle Geldim :asigim::asigim:
Cuma akşamı eve gittim bi hız ile evi temizledim erken bitti ama malum söz zaten ev kirlenecekti öyle aman aman yapmadım :1closedeyes:
Sonra 11 de KK ya Takıldım 1 saat Son Durak filmini izlerken uyumuşum mirmirmirmir
Hiç heycan falan yoktu yani bende ertesi günü sözlenicem falan peeehhh :içelim:
Cumartesi 12 de yine KKdan çıktım ben :roflol: eccemin zoru ile:roflol::sm_cool:
2 de kuaföre gittik vallahi hiç öyle randevu falan yalan haaaa:1closedeyes::1closedeyes:
3 te hala bizden 1 kişiye bile başlanmamıştı:1closedeyes::dilcikar:
5 te oradan çıktım yengeme makyaj için eeee saat 6 da bitti hemen eve giyinmeyekafamçokkarıştı
7 de Geldiler ama beni göremediler ben üst kata gittim yüzüklerimiz takıldı :asigim:
Herşey mükemmeldi :asigim::asigim:a.s.
Vur Patlasın,çal oynasın :teytey::dance::sm_cool:
Sonra ailesi erkenden gitti 11 de erken dediğimde eee aile kalabalıktı anne-baba da gitmek zorunda kaldı Resmen Nişan gibi oldu dedi hepsi :1closedeyes:kaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmile
Hakan kaldı gençler diyelim bizim odada falan sohbet-geyik kıyamet oturduk 2 de sanırım oda gitti direk yatış finish pilim bittii:asigim:guclubacismile

Ertesi Günde abim-ben-kızarkadaşı-aşkım sinemaya gittik kaydirigubbakcemile5
Sonra da bizim kuzenler gününe yeni damat olaraktanolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile
Ondan sonra yine bize 1 e kadar benim bebekliğime baktıkdelikafadulden
Bu akşamda Hakanlardayız bi bu hızla özlem ne unutucaz:roflol::1rolleyes::asigim:

Merak Eden Arkadaşlar Resimlerimiz Sadece Sipaydi yardımda yerimsenibenŞeniz

günnük bugün çokk keyifliyim ya
cumartesi günü iş çıkışında aşkımla yemeğe gittik sonra gezdik bayağı bi
sünde annem, berke aşkım ben bursaya gittik mevlüt vardı
ordan saat 3 gibi çıktık
tophaneye gidecektik ama çok yağmur vardı ne yapsak falan derken
yeşile gidelim dedik
orda manzaraya karşı çaylarımızı içtik
çok keyifli geçti
oturduğ*umuz çay bahçesinin düğün salonu kısmında da annemlerin düğünü olmuş
güzel bi yermiş gerçekten
sonra akşamüstü mecbur döndük eve tabii ki aşkım bizi bırakıp gitti mi hayırr
bizimle eve geldi hepberaber akşam yemeği yedik kalktığında saat 11 di

bu sabahta biraz keyifsizdim malum ilaçlar midemi mahvetti ve istifra ediyorm naıl bitcek bilmiyom ya neyse
sabah işe geldiğimde saat 9 olmuştu
masaya oturdum bilgisayarın düğmesine bi bastım bomm sigorta attı
saat onbir buçuk gibi halloldu sorun şimdi iyi
ısındımda ohh
gel keyfim gel

Bazen duyarsan sitemli sözlerimi ... bağışla , çünkü çok özlüyorum seni.... :çok üzgünüm: Seni çok özledim aşkım... kokunu özledim... burnumda tütüyosun mafoldumben

*... Hayırlısıyla bu işlerin içinden çıkmak nasip et Allahım ...*

Günlüğüm Bugünle Beraber Son 3 gün Hayırlısıyla inşallah:Saruboceq:

2 gündür fazlasıyla yoğundum inan artık sabah 5 lerde yatıyordum, plan yaptık program yaptık.. dün öyleki biraz ters düştük ve bugün senin trip gününmü dedi beyfendi eee çok muhabbet ettik 21 gündür kesintisiz sabahlara kadar konuşuyoruz neyse düzelttik arayı hep allttan alıyo yaaa, ama sen düzel ben sana sorcam demeyide ihmal etmiyo beyimiz :kedi: karar verdik sabahları koşucaz haftasonları, ama çabuk kesiliyorum ben sen beni beklemessin dedi beklerim bekleri merak etme dedim yerimseniben sonrasımı sonrası aynı işte planlar yapıldı neler yapıcağımıza kararlar verildi hadi bakalım hayırlısı diyorum...

Işıklar Kapalı Mumlar Yanmış Yüzünde Bir Tebessüm Gözler Kapalı Ve Aklında O Kişi.. Eğer ıçini Kıpır Kıpır Ediyorsaa Her Düşündüğünde Mutlu Oluyorsan Ve Konuşurken Zevk Alıyorsan Yüzünden Gülümseme Eksik Olmuyorsa Sende Benim Gibisin Demektir...:kedi:
ıçime Kelebek kaçtı benim günlerdir o kelebek uçuşup duruyor :asigim:
Neyse hadi görüşürüz Günlüğüm paii paiiii

Not:ıçimde kelebekler uçuşuyo ama Çiçeklerde açıyo hatta gökkuşağı bile gözüktü yağmurdan sonra :) canım azelyam desteğin ve yanımda olduğun için teşekkürler seviyorum seniii

Son düzenleme:
Çok kötüyüm...
Midem çok kötü ağırıyor ya neden böyle oldu anlamadım...akannehir
Maaşım yatmadı kredi kartını ödemem lazımdı ...akannehir
Bizimki hala iş bulamadı akannehir
Offf offfff

bu adamın benim odamda ne işi var yaaa
minicik monitorun arkasına saklanıp çalışmaktan bel fıtığı olucammm artık
görmek istemiyorum o iğrenç sıfatını .. :mymeka:

h.sonu eşimle ve neyranlarla edirnedeydik, bizim herifler kanka oldular valla
biz neyran ve diğerleriyle çalışırken onlar alem yaptılar
bide otelde nişan vardı, ordan canlı müzik dolaptan biralar çıtırlar çerezler iyi bir gece geçirdiler
biz neyranla derse devam tabiki, eğitim aşkı yaaaaa ondan :S
herifler eğleniyo biz baygın baygın ders çalışmaya çalıştık :teselli:

amaaa pazar sınav sonrası edirne macerası başladı, önce kebaplar yendii bi güzel
sonra meriç kıyısına gittik, ben önce yarım sahlep sonra sıcak çikolata içtim
neyranınkinde gördüm ya hemen bende içicem, kıskanç ben naniknanik
artık kusucaktım çöp gibi doldurdum midemi kaydirigubbakcemile3

edirne belediyesi sosyal tesisi hayatımda içtiğim en güzel sıcak çikolatayı yapıyorsunuz
sizi burdan reklam ederek, alkışlarımı sunuyorummmmm :lepi: alkisalkisalkis

7de otobüsümüze binip yola koyulduk
otobüste şeytan marka giyer diye bir film izledim fena değildi
ama sonuna doğru uyumuşum aşkuşumun omzunda :) uyandığımda bide niye filmi kapadın diye çemkirdim onaaa:)
zurnik film bitti ben kapamadım dedi , uyku sersemliği işte şakkıdı
10 gibi evde olduk
haftasonu uykusuzluktan zombi gibi olduğum için
cumburloop yatağa girdim ve zıbardım :dance:

bu kadder olan bitenlerrr şincilik... a.s

Selam günnük
Hiç keyfim yok, biriken işlerim çok, yapmaya halim yok, bitirmeye çalışıyorum yavaş yavaş
Bir haftadır yatıyordum bugün işe başladım ama ne halim var ne de keyfim
Doğru düzgün toparlanamadım bile
Burnum tıkalı, başım çok ağrıyor, dün gece bi gram uyku girmedi gözlerime
Sinirimden uyuyamadım, gözlerim kan çanağı gibi

Günnükk aklıma takılan bir şey var, acaba kocamın son kullanma tarihi mi geçti, ne dersin?
Onu boğmak geliyor bazen içimden, özellikle beni çok üzdüğünde
Acaba ben onun karısı değilde dış kapının dış mandalı mıyım diyorum bazen
Gerçekten karısı olsam bu doğum günümü de plansız, hediyesiz, çiçeksiz geçirmezdim değil mi?
Beni hiç mi sevmiyor acaba yada bana hiç mi değer vermiyor çözemiyorum ben artık mafoldumben
Geçen sene de aynı şeyi yapmıştı, ondan önceki sene de
Onunla geçirdiğim 3. doğum günüm ve yine gözümde yaşlarla gezdim
Doğum günümdü ya doğum günüm daha ötesi var mı?
Bi çiçek alsaydı ne biliyim istediğim bi şeyi hediye etseydi bi yemeğe gitseydik
Haketmiyor muyum ben bunları acaba?
Ben hediye seçemiyorum, zevklerimiz aynı değil, beni böyle kabul et diyor ve çekiliyor köşesine
Peki ben neden aylardır beğendiğim bir şey olduğunda özellikle ona gösterdim ki
Bu çok güzelmiş, doğum günümde bana bunu al olur mu dedim
Ben hediye seçemiyorum diyor benden yardım istiyor bende beğendiğim şeyleri açık açık söylüyorum
Ama onun bir kulağından girmiş öteki kulağından çıkmış bütün söylediklerim
Hatta hafızasında yer bile almamış ki hatırlamıyor nelerden bahsettiğimi
Bu kadar mı değersizim gözünde günnük çok üzülüyorum ya
Biz bunca zamandır bir kez bile başbaşa yemeğe çıkmadık, defalarca dedim ki doğum günümde baş başa yemek yiyelim
Ama o hiç bir plan yapmamış, doğum günüm için hiç bir organizasyon yapmamış
Geçen sene evliliğimizdeki ilk doğum günümdü çok heveslenmiştim yine böyle yapmıştı
Ve geçen sene tüm hafta sonu gece gündüz ağladım perişan ettim kendimi sandım ki bu sene affettirir kendini ama bu senede umursamadı, bu sene de geçen sene ki gibi boş geçti
Sğolsun yine de istediğim yerlere götürdü gezdim dolaştım, aylardır görmediğim yerleri gördüm, çok özlemiştim ama yağmur yağıyordu, ben hastaydım, keyfim yoktu, her an bir şey çıkacak diye hevesle bekledim bekledim ama gün bitti eve geldik hala ellerim boştu
Çok mutsuzum ben günnük
Doğum günümü bile kutlamayan bir adamla evliyim, neden böyle vurdumduymaz bilmiyorum
Beni gerçekten sevdiğine inanmıyorum ve onu asla affetmeyeceğim mafoldumben

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…