Popüler Konu Sevgili günlük...

günlük, saatler geçmiyor..günler geçmiyor..eylülü çok seviyorum hemde çook.. tahmin bile edemeyeceği kadar çok değer veriyorum kim ne derse desin..onunla samimi olmamı çekemeyende istemeyende var..umrumda değil..bir kulağımdan girip diğerinden çıkıyor..ben onu seviyorum tüm kalbimle ilk kez bir ablam var ..ama söyle ablama elimde değil ..yıkıldım ben...hiçte hak etmedim..:1no2: az önce özgür abimle konuşmak için msnden yazdım günlük...biz çok sohbet ederdik..üstadım derdim ona..bana cevap bile yazmadı..bozuntuya vermedim günlüğüm..dik durmalıyım değil mi..çalışıyorum inan..içim aglasada durumu anlasamda...müsaitmisin dedim..cevap gelmedi..gene bozuntuya vermeden sanırım meşgulsun üstadım bye dedim,çıktım.. beni artık hangi kalıba koydularsa çok başarılı olmuşlar..Allah a dua ediyorum nolur bişeyler olsun..nolur düzelsin bişeyler..bukadar haksızlıga yeter artık sevdiğim insan gitti herkese inandı beni yalnız bıraktı...sen kötüymüşssün dedi..günlük duyuyormusun bunu bana aşık adam dedi ağrıma gidiyor günlüğüm..şimdide özgür abim..kimbilir neler dedilerde oda bana soğuk davranıyor..benim sonum hiç iyi değil..farkındayım ben lafa söze ifitraya dayanıklı değilim güzel günlüğüm değilim..uzaktayım kendimi ifade bile edemedim..bir anda tüm sülalesi bana cephe oldu günlük..kendi yaptıklarına rağmen..neler yaptılar bir bilsen keşke..gücüm yok ama anlatmaya..ben onlarla başa çıkamam günlüğüm laflarına laf yetiştiremem..ama günlük o sevdiğim çocuk yanımda durmadı ..durmadı işte canımı yakan bu ve kendi haklılığını savunuyor...ve en son beni gururumu herşeyimi mahvetti toplanamıycam ben günlük..paramparçayım..yalnızım..annecimi özledim çok özledim..ağlayayım kucagında istiyorum...saçlarımı okşasın geçecek desin..yalnız başıma ağlıyorum hep..ağlıyıp yoruluyorum susuyorum..bir kez daha böyle bir dönem yaşamıştım..bide biliyormusun annem uzakta..yanına gidemiyorum günlük..gitsem bukadar ağlasam onun güzel yüreği dayanmaz.annemi üzemem..ondan yalnız kalmalıyım..yıllardır yalnızım..17 yaşında evden okumak için ayrıldıgımdan beri yalnızım..hiç mi vicdanı yok onun...nasıl gülüp eğlenip içiyor...:((( onun vurduğu herkesten çok acıtıyor günlük çokk..bukadar şey bana fazla...gün boyu çocuklarla ilgileniyorum onlarla biraz avunuyorum..onları konuştururken sohbet ederken geçiyor zaman..sonra akşam oluyor...kabus bu günlük..o benim herşeyimdi kabusum değil..::::::::::((((((((((((((((

günlük merhaba,kendi sorunlarımı unuttum birden gözüm sürekli bir arkadaşın yazılarına gidiyor.çok üzüldüm,üzülerek okudum dentplus arkadaşın yazdıklarını.ona söyle lütfen bence herşey çok güzel olacak,laf değil bu içimden geçenler söylüyorum.fırtınaların ardından en parlak güneş çıkacak,onun için doğacak...kalbini ferah tutsun o,zaman neler getirecek sabretsin görsün olurmu?
haksızlık,yapanları görüyor Rabbim,bunun günahı çok be günlük...

Kalbi güzel olanlar,hep kazanırlar,bunuda söyleki oda kazanacak...

BANA gelince aynıyım günlükçüm,birazdan spor yapacağım...
görüşmek üzere...

ne zaman kavuşucam sana doya doya sarılıcam..
seniii seviyorum diceemmm..çok özledim bennn çok:gitme:
90 gün nasıl geçicek

yağmuur yağmuur yağmuur yağmuuur
geri verecek buharlaşan sevgimiziii . .

sabah ojelerimi sürdüm
saçımı da yıkadım
ohh mis :)
gittim, geldim.. cook güzeldi
yağmur eşliğinde yürüdük falan
yalnız bi insan wayfarerime bile iltifat eder mi yahu :)
bi iltifatlar bi iltifatlar bende ego tavan tabi
böyle iste..
özetle; seviyorum bizi :)
:asigim:

Günnüş bu havalar beni perişan ediyor,
bir halsizlik, bir uyuşukluk sorma gitsin.

Öfff -tatlicadiarzu-

Canım sıkkın günnüş :çok üzgünüm:
Sanırım tatile ihtiyacım var
Yok olmak istiyorum bazen :1ninca:
Herşeyimi paylaşabildiğim ve güvendiğim tek dostum deryamın kafasını ütüledim yine bu akşam sempatiksalakcinni
Allahtan o var yanımda yoksa her insana güvenilmiyo zaten ,herşeyi paylaşamıyosun şakkıdı
neyse...

Son düzenleme:
Günlük bugün ne çok güldüm ya:roflol: kankam geldi bugün ablasının nişan cdsini getirmiş taa 6 sene önceye gittimboshayallersmile hatırlıyo musun o anları dersen ıı ıhh hiç hatırlamıyorum:sinifsinif: kankayla halimize ne güldük ama ya ikimizinde kıyafetler saç baş hareketler berbat ben tam bi erkek çocuğu gibi oynuyorum bi mezdeke oynamışız kendimizden geçmişiz resmen çok güldük halimize yanaklarım acıdı gülmekten öyle yani günlük bugünde böyleydi biliyo musun hala regl olmadım karnım çok ağrıyo ama gelmiyo dr yolu gözüktü yine bana

Sevgili Gunluk,
Biliyor musun,dostlarim artik herseyin cok guzel olacagini soyluyorlar,ben de buna tum kalbimle inaniyorum

Bazen çok gıcık olabiliyorum :/
Mesela az önce..
Onuda kendimide sinir ettim.
Ama uzakta diye çok huysuzluk yapıyorum.
Aynı şehirdeyken hiçte böyle değildim.
Neyse bu da geçer.

günaydın günlükcaaannn.....

annemle babam tatile çıkıyo bu ctesi sabah

önümüzdeki hafta temmuz 4 pazar günü akşama kadar yoklar
onlar geliyo sonra kardeşim haftaya pazar yani annemlerin geleceği günün gecesi bodruma gidiyor arkadaşlarıyla
nişanlımda kardeşimden 5 gün sonra gidiyor
ben ölim ya ben ölim yaaa kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
babam dedi aslında haftaya cuma bizim dönmemize 3 gün kala..cuma için izin al cuma ctesi pazar gel yanımıza diye ama
şimdi annem babam ben
sarmaz gibi geliyo nişanlımda yok kardeşimde yok dimi ama :sinifsinif:
aslında ıhtıyacım var ama gıdersem bu haftasonu nısanlımı gorcem
onumuzdekı haftasonu ben burda olmıcam
sonrakı haftasonuda o olmıcak
hatta ondan sonrakı haftada daha yenı donmus olucak
offfffffffffffffff :sinifsinif:
en ıyısı gıtmemek
bu senede bole gecsın artık napalımM:sinifsinif:

Bu arada gamzeciğime şimdiden başarılı bi görüşme diliyorum inş D.T.M'nin kapılarının içerisinden geçmek ona uğurlu gelir.... opuyorumnanaktan

günaydın günnüş:hulya:
uyy havadan mı nee şimdıden uyku bastı bı yorgunluk var bı halsızlık ki sormamirmirmirmirmirmirmirmir
dün bekle bekle koçiş gelmedı aradım yatıyom aşkım sen gel dedı:mymeka:kızdım kızdım eve gıttım
bı baktım anam solmuş sararmış hastaymış meğersem:çok üzgünüm:guzum benım
sardır sarmaladım onu
hemen yemek yapım dedım
kalktı yardım ettı anam dedım sen yat
olmaz askım dedı yardım edım zaten senı görunce iyi oldum dedı:asigim:10 a kadar yemek yaptık yedık kaldırdım falan
sonra uyduk
sabah erken kalkıp duş aldım ustumdekı ağırlık gtsn dıe ama yok mirmirmirmirçamasrları mak.attım koçişe dedım evegelınce çalıştırırsın sen
kahvaltı ettım işe geldımakşam olsun hemen yaa

içim kan ağlıyo günlük:gitme:Rabbım tez zamanda eylül ü babasız kardelen elif ı eşsız bırakan buse yı aılesınden ayıran haınlerın tez zamanda belalarını versın genç fıdanlarımıza nasıl kıydılar yaa:gitme::gitme:

Günaydın günlük
Çok canım sıkılıyor yinebenneyaptımki
Herşey, herkes batıyor bana(kızım hariç tabiki)
Kızım dışında hiçkimseyi görmek sesini duymak varlığını dahi hissetmek istemiyorum.
Havalardan değil ama sanırım doldum artık etrafımdaki insanlara nefretle bakar oldum artık.:umursamaz:
İçimdeki umutlarda tükeniyor, hep içimde birgün mutluluğa erişeceğimin kıpırtıları vardı ama zaman geçtikçe olmayacak gibime geliyor.:çok üzgünüm:
Ne zaman ha ne zaman şöyle içim huzur dolu, mutluluk dolu, güzel günler göreceğim ben :çok üzgünüm:
5 yıl oldu be günlük tam tamına 5 yıl, hiç mi insan mutlu olmaz, olamadım işte olamadım.
Ne beddua aldım da bunları yaşıyorum, mutlu olmayı beceremiyorum.
Geçecek dimi günlük, benim artık umudum yok günlük geçmeyecek, en güzel zamanlarımı mutsuzlukla geçiriyorum. Benim de yazgım bu galiba:a015::a015:

Günlük;
Harammı bize vuslat ???
Olmadı vermediler tayin.
2 yıl beklediğimiz yetmez gibi 2 yıl daha beklemeliymişiz !!!!
2 yıllıkta evliyiz yani aile bütünlüğüne ne kadar değer veren bir devletimiz var !!!
Allah razı olsun onaylamayanların, kanunları yapanların hepsinden !!!!!

Yıldız bende aynısını soruyorum kendime?
Kimin bedduasını aldık kime ne yaptıkta Allah mutluluk vermiyor biz ??
Kavuşturmuyor ??? Nedeeeeennnnn !!!!!!

selam
kız gunluk bu sayfaya kac kere geldım kapadım bı bılsem cok usenıyorum nedense
ama bu sefer kararlıyım.bılıosun kı koyu bır askı memnu fanıyım.dolayısıyla aksama
fınal oldugu ıcın heycan doruktaeyvahedigeldismile
gunler nasıl gecıo dersen ewde olmak kotu tabıkı okul olmasınında ayrı bı zewkı oluomus bunu anladım canım.ıkı gun once sabah bı kalktım anaam butun kuzenler bızde hadı uyan
hawuza gıdıyoruz dıyolar.hıc canım ıstemıodu ama mısafır sonucta taa nerelerden gelmısler goturmesen olmaz ben hawa yagmurlu dedıysemde dınletemedım neyse ılk onlar gıttı bende bakmaya gıttıgımde canım bı yuzmek cektı kı sorma.
hemen aradım askımı bızım oraya gel hawuza gıdelım dedım.o gelene kadar bende hazırlandımm weee sezonu actık hayırlısıyla.orda gorewlıyle tartısma yasadım ben. wala cok cazgırız yaa zıllı korktu bızdenalsanaalsanasmilesorunda hawuza atlamıcakmısız sana mı sorcam be sankı ılk kez gıden bırısıyım ben oraya nasıl eglencegımı sana mı sorcam capulcu dedım mudur falan geldı olayı tatlıya bagladık ama hala sınırlıyım bdahakı gıttıgımde dalmasam ııdırkaydirigubbakcemile3buarada 3te yagmur yagdı we ewe donmek zorunda kaldıkk

onun harıcınde gecen aksam bı haber geldı amcamın kızı camdan asagı dusmus 4. kat bıde.bı endıse we korkuyla hastaneye gıttık kımseyede ulasamıyoruz.neler dusunduk neler.ama allah ıste o kadar buyuk kı kırıgı bıle yok daha kucucuk melek yaa 3,5 yasında.
kıyamam ben ona neysekı bu olayıda hayırlısıyla atlattık.

bugun napcan dersen alıswerıse gıtmek ıstıyorum aslında ama hawa kotu cewahıre gıtsem mı gıtmesem mı daha karar weremedım.
buarada annemın boynunda fıtık cıktı bılıo musunmafoldumbenaskımda tas dusuruo.
kız ben sana bayagıdır ugramamısım anlasıldı bayagı haberler bırıkmıs.
parmaklarım agrıdı daha uzatamıcam sekerım kalanını sonra anlatırım
herkesı coook sewıyorum gorusmek uzeree:asigim:

hellö günnük
değişik değişik huylarıylan, tuhaf kapris ve sürekli kendisiyle çelişen randevu prensipleriylen bizi bizde alan prof teyzemizi tatile yolladık çok şükür...ayın 2 sine kadar yokkksositososito
inşallah nispeten daha sakin bi hafta bizi bekliyi yehuuuu
beni soracak olursaaan, bildiğin gibi aynı muhabbetler, haftasonunu bekliyom evde pinekliyim diye:hulya: belkim yine arkadaşlarımızlan akşam gezmesi de yaparıs ama hava güzel olurssa tabi..
neyse beybi kendine tikkat et yine görüşürüz öptüm dostları

günnüşcan naber canımmm
yaaaaa hiç sorma sabahtan beri karnım ağrıyor iştahım açıldı
bende diorum bana bişeyler oluyor dannnnn hasta oldum yavvvv mafoldumben
yaaa yazın ortasında resmen kış geldi ank.ya yaaaa :2:
ayhhhhhhh bi yağmur yağıyor bir güneş açıyor bir hava soğuyor of yaaa
sıkıldım bu saçma spaan havalardan :1no2:

Günlükcük öyle halsiz mecalsiz hissediyorum ki kendimi...
Bugün üstümde bir uyuşukluk, bir tuhaflık var ki sorma gitsin.
Keyifsizim de babam sabah doktora gitti, faranjit olmuş, üzüldüm baya
bir sürü ilaç içiyo.yazık ya kıyamam ki ona....ınşallah ilerlemez geçer bir an önce.
Soğuk yasak ama gel de bunu babacığıma söyle.Hele de yaz günü..
Neyse işte Allah daha beterinden korusun tabi ki.
Bu arada tek tek isim vermiycem ama canı sıkkın olan bütüüün arkadaşlara canlarını sıkmamalarını söylüyor ve Allah dertlerinin dermanını versin diyorum.
YeşilgözlüMELEk'in de doğum günü kutlu olsun, nice mutlu, huzurlu ve güzel yıllar yaşasın inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…