Popüler Konu Sevgili günlük...

Selam günlük :hulya:

ben iyiyim iş güç işte uğrayamaz oldum hayırsız deme sakın

Sevgililer günü de yaklaşıyor ne alsam diye düşünüyorum

7 sinde sevgililer günümüz 14 ünde söz yıldönümümüz olucak çifte hediye alıcam -tatlicadiarzu-

bana ne alıcak aceba merakla bekliyorum..

günlük günaydın ya bu aralar bi dertliyim sorma içimdeki pencereyi kapansın artık yüreğim çok üşüyor (

pek iyi değilim sanırım ben günlük.
gönlüm çok yorgun,kalbim çok kırık!
kızımdan kalan vakitlerde yaptığım bi kaç aktivite dışında beni rahatlatan bişey yok henüz.

bedenim de çok yorgun,hem de çok.
haftalardır hastalığım bir türlü iyileşmedi,
yatıp dinlenemeyince de kendime gelemedim.
dün akşam mutfakta bayılmışım artık.
Allahtan eşim evdeydi.
yoksa neler olurdu tahmin etmek istemiyorum.

gecemiz acilde geçti.
2 şişe serum yedim.
bi kaç gün kalman lazım,dinlenmen gerek dedi doktor.
ama kızıma kim bakıcak?
onu kimseye emanet edemem ki ben.
mecbur geldik eve sabaha karşı.

eşim işe gittiğinden beri ağlıyorum.
öyle moralsiz,öyle sıkkınım ki..

işte ben bu haldeyken ve üstelik bunu aylardır yaşıyorken,
ihtiyacım olan sadece biraz hassasiyetti.
ama bunu fazla görenler yüzünden şimdi durumm bu..
çok üzgünüm..

yine olmadı günlüğüm olmadı :çok üzgünüm:
yumurtalarım 12,5 da kalmış bir sonraki ay iğneye geçelim dedi doktorum
hayırlısı diyorum ama çok üzgünüm çokkk
bende çocuğum olsun isyorum senağlama senağlama
Allah'ım ne olur isteyen hiç kimsenin kollarını boş bırakma

Gitti be günlük ne çabuk geçti günler...
Şimdiden çok özledim onu, şalıma kokusu sinmiş hep üzerimde duruyo....
Dün çok şaşırttı beni işyerime geldi, bu sabahtan beri görüşemedik, içim buruk acaba gittiğinemi yoksa görüşemediğimizemi bilemiyorum.
Off günlükcüm kafam nasıl dolu bi bilsen, bazen güvensizlik duyuyorum aşkıma karşı, neden böyle bilmiyorum oysaki onu çok seviyorum...

içim öyle burukkiiii bu sende sevgililer günü geliyor ben yine yalnızım yine yalnızım offffffffffff bilmiyorumkismile
canım öyle sıkılıyorkiii işyerinde olmasam içimden deli gibi ağlamak geliyor geçen senelerimi yaşadığım anılarımı çok özlüyorum eski
dostumu özledim ben o hep yanımda olacak çmrümün sonuna kadar beraber olacağız sanmışım...ama çok yanılmışım o dostum dediğim
insan meğersem insan değilmiş onca geçen 18 seneme yanıyorum ben herşeyden herkesden çok en çok onu sevmiştim ona değer vermiştim
onun için her türlü fedakarlığı yapmıştım ama meğersem değmezmiş...arkamdan öyle şeyler dediğini duydumkiiii artık kimseyi hiç kimseye
güvenmiyorum inanmıyorum öz babam bile maaş aldığımda kendisine madi yardımda bulunmayınca beni evden kovmakla tehdit etti
ben kimse nasıl güveneyim hiç bilmiyorum insanlar hep menfaatçi hep çıkarcı bazen sırf çevremdekilerin buna ailmede dahil sırf param
olduğu için benmle konuştuklarını anlıyorum ve buna çok üzlüyorum ben sevilmeyecek değer verilmeyeck bir insanmıyım offfffff offfffffff
lanet olsun herşeye dünyama insanlarahaziranda ayrı eve çıkıcam umuyorum herşey daha da düzelir sadece bunu istiyorum benm bi
evim olsun eşyalarım olsun kendi kendime yetiim yeter zaten bu gidişle ne bi sevenm olacak ne de evlenicem artık sevgiyede aşkada
güvenim inancım kalmdı herkes mutluyken ben mutsuzum herkesin yanında sevdiği varken ben yapayalnız bomboş dolanıyorum ankara sokaklarında.... senağlama senağlama

Son düzenleme:
günnükkk hakkımızda herşeyin hayırlısını versin inşallah Yüce Rabbim
bugünümüzü aratmasın, yarınlarımızı daha mutlu, daha huzurlu kılsın..

Herkesin olduğu gibi benimde gönlümden geçenleri kabul eylesin..

günlük çok korkuyorum çok içim çok sıkkın ne anneme bellı edebiliyorum nede eşime ikisininde üzülmesine dayanamıyorum çünkü ama çok yanlızım günlük içime ata ata patlıcam gelecekten çok korkuyorum hzurum bozulacak günlük hissediyorum nolur allahım nolur yalvarıyorum rabbim sana üstesinden gelemeyecegim yükü verme bana nolur:Saruboceq:senağlama

Sevgili günlük donuyorum donuyorum ölcem ya...
akannehir

Off günlüğüm off....
Çok yoruluyorum bugünlerde...
ışyerinde yalnızımm....ışlerle boğuşup duruyorumm..
Diğer taraftan ablam doğum yaptı...
Dün de kayınpederi vefat etti...
Çok üzüldük....
Onlar da çok yoğunlar...Annem orda kalıyor zaten...
Eve gidemiyor bir süredir..Yunanistan dan babaannem geldi evde de o var...
Maalesef kadın tek kaldıı ona üzülüyorum...Babam var ama oda işe gdip geliyor...
Şimdi akşamları ablama gidiyoruz..Bu akşamda görümcem,teyzem ve kayınvalidemde gelicek..
Ordan da annenlere geçeriz babaanneni görmeye dediler...
Bir yoğunluktur gidiyor ki sorma....
Ve ben eve zor atıyorum kendimi...
Zaten dayanamıyorum bu tempoya bebişimle birlikte...
Umarım en kısa zamanda herkes toparlanır eskiye döneriz...

günnük içim çok sıkılıyor
daha belli olan hiçbişey yok,belirsiz herşey
konuşmaya gittiler ama sonuç çıkmadı yine
ne işim var burda niye geldimki :umursamaz:
skıntıdan sanırım,1 gecede uçukladım mafoldumben
anneciğimede anlatamam,üzülür oralarda yazık
kimseye anlatamıyorum...
burda kalmak istemiyorum kesinlikle
hiç değilse orda kpss ye filan hazırlanırım,öğrt alımı olacakmış çok
anneciğimede yardım ederim,dizleri çok ağırıyor,burda bişey yapamıyorum
elimkolum bağlı mafoldumben
en güzel zamanlarında şimdi,keşke yanında olsaydım
çok özledim mafoldumben

Ben geldim uleeeeee sempatiksalakcinni
Bugün Annem ve Babamın Bağrışlarına Aldırmadan Dalıverdim Banyoya, Girme kızım yapma kızım etme kızım ayağın alçıda su kaçar içine kızımmmmmmmmmmm.. Anne poşet sarıcam ayağıma bişi olmaz duşakabine sandalyede koyarım havada tutarım ayağımı, Erdal Gamzeye bişi söyle bu soğukta bu ayakla Banyo yapıcakmış, Gamze anneni dinle girme duşa saçlarını yıka sadece.. Ama baba girmeliyim banyoya yapmam lazım ve inat ettim ben kazandım... Önce aldım büyük çöp poşetinden bir tane ve sol ayağıma geçirdi bir güzel lastiklede bağladımki açılmasın içine su girmesin ve cıbıl cıbıl girdim suyun altınaa ohhhhhhhhhhhh öyle bir rahatladımkiiiiii sırtım belim ağrımıştı yatmaktann biraz zorlandım ama olsun azmettim yapacam dedimm ve yaptımmm :lepi:
Sonracığıma çıktım baktım alçım kupkupuru aferin ulen gamze dedim kendi kendime şahsen bizzat ben kendim kaydirigubbakcemile3 saçlarımı taradıktan sonra aldım bir sandalye geçtim aynanın karşısına başladım föne ohhhh bir güzel oldumki sorma gitsinn birde gözaltım için yosun yağımıda sürdüm birazdanda oje sürcem kırmızı kırmızı :kedi:
ee gelen giden oluyo bakımsız görmesinler yatan hastayı dimiii yaniiii zemuszemus

Kız günnüş biliyonmu Hem Ayağım Alçıda Hemde Grip Oldummm off Yaaa.. Ya Ben iyileşmek ıstiyorum Şu Ayağımdaki Ağırlıktan Kurtulmak ıstiyorum, Şu Selpakları Ihlamuru Görmek ıstemiyorum, Ben Yüz üstü Yatmayı Özledim Ve Sinemaya Gitmeyi Gezmeyi Özledimmmm :sinifsinif: Cengizz Gribin Bana Bulaştı Yaa Çok Tesirliymişş :kedi:
Neyse annem bol göbek salata tarhana çorbası ve soslu makana yapıyor ımm süper bir menüü hadi bakalımm bana afiyet olsunn birazdan mutfağa geçerim artık tepsiyle yatakta yemek istemiyorum Allaha şükür değneklerim var onlarla yürüyebiliyorum okadar elden ayaktan düşmedimmm çok şükürr :Saruboceq:
Ulen bende emine ve aslı gibi şafak sayıyorum emine askeri için aslı nişanı için bende alçımın çıkması içinn Şafak 8 :lepi: Sonramııı sonraa aslıma anlattım bugün msn'de neler yapıcam ayağa kalkıncaa planlar çok yani ben değilde plan yapanlar çok banada uyması düşüyoo ee uymamak olmaz dimi aslı anladın sen onu sevgili kankamm olumunekankayizsmile

Hadi paii paiiii kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
offf günlük offf.....o kadar stressliyim kiii.....hafta sonu taşınıyorum.....heryer eşya dolu bi yerden toplamaya başlıyorum diger yeri dagıtıyorum.....nasıl altından kalkıcam bilmiyorum....taşınmak başa belaymış...gözümde büyüyor herşey :sinifsinif:

offf ayrıcada kayınpederim ameliyat olacak pazartesi günüüü........napcam ben yaaaaaaaaa

Son düzenleme:
Pozitifim pozitif pozitif :)))

Sen anladın onu :d

Hayat hep istediğim gibi olacak,hep hayal ettiğim gibi.

Şu kar bozuntusu dışında her şey çok güzel günlük hanım.:roflol: Yine başladı ,yağıyor.:dilcikar:
Bu arada tezim için yeni bir umut ışığı belirdi.Bu durumu lehime çevirmem an meselesi.yerimseniben Seviyorum ben çalışmayı.hihoyyyt Zor olacak ,ama sonuç güzel olacağı için değer doğrusu .:lepi:

Sunrise, sunrise
Looks like morning in your eyes :asigim:
But the clocks held 9:15 for hours
Sunriseee sunriseee
Couldn't tempt us if it tried
Cause the afternoon's already come and gone....!

And I said hoo...
Do you?

Surprise surprise
Couldn't find it in your eyes
But I'm sure it's written all over my face
Surprise surprise
Never something I could hide
When I see we made it through another day

than I say :asigim:

100 kere dinleyip bıkmıycağım bişey bu yaa...müzikle birlkte hep aynı şeyi hissetmek :asigim:
her dinledigimde aynı şey...
yine adanadayım sanki...
günbatımındayım yine...
hava feci sıcak...
birden yağmur ciselemeye başlıyor...
serinlemeye başlıyorsun...
vee tamda bu şarkı başlıyor...
ayarlasan cıkk olmaz...!!!

offff....

Nihayet Ankara'ya da kar yagdi, evimden manzara o kadar guzel ki..bahceme bakarak kitap okuyup uyumak istiyorum huzurla insallah...

Naber günlük...
Biz evimizdeyiz,dün temizliğimizi yaptırdık.2 kadın bir de ben alttan girdik üstten çıktık..O pis farenin tüm pisliklerini temizledik..Ama bir çamaşır var yıka yıka bitmiyor:bbo:
Akşam iş çıkışı da eşim erken gelince Alyanın doğum gününde dağıtılmak üzere olan bebek süslerimizi bitirdik..Çok zevkliydisempatiksalakcinni
Doğum günü için prensesime prenseslere layık bir kutlama hazırlıyoruz inşallah..
Alya Derin Gümbür Gümbür gelmişti çünkü...:lepi:bayanssulusmile
Ama bir tatlı oldu ki günlük görsen..Allahım nazarlardan korusun..
Şaşırdığı bir şey olunca hemen aaaayyyy diyor o kadar ince narin bir sesle ki..Öpüük ver diyoruz elini ağzına götürüp öpüyor..alkisalkisalkis
Annecim gel beni öp diyorum..Yürüteciyle nerde olursa olsun koşuyor öpüyor yanağımı,kendinide öptürüp gidiyorŞeniz
Almasını istemediğim bir çok şeyi biliyor yanından geçerken cışşşşş(cıs)diyoreyvahedigeldismile
Bay bay yapıyorkaydirigubbakcemile3
Del(gel),Bu(su),Dede,Anni,Baabba,Mama,MemeAddii(adda)diyor..
Müzik çıktığında hemen oynamaya başlıyor,ellerini şıklatmaya çalışır gibi pozisyonla..
Kucağıma gelip fışfış kayıkçı oynamak istiyor delikafadulden
Çok çok seviyorum annecim seni..Sana parmak bile kaldıran olursa anında bırak parmağı o kolu kırarım prensesim..

Yani bir sürü şey yazabilirim buraya..

of be günlük...
geldim yine..
anlaşılan bu gidişle hep gelicem...
çok canım sıkılıyor,çok bunalıyorum..
hep bişeyler var kafamda..sorular sorunlar var..
olacak mı diyorum...kurduğumuz hayaller gerçekleşecek mi?
bazen bi heves başlıyorum çalışmaya..
bazen de artık yorulduğumu düşünüyorum..
hayat herkese adil davranmıyor be günlük..
bizim ulaşmak için çırpındığımız şeylere insanlar öyle kolay sahip oluyo ki..
kızıyorum işte buna..
herşey bu kadar zor olmak zorunda mı ya?

belki birkaç gun daha kalsak bir çıkar yolunu buluruz ne malum sabredersek belki mutlu oluruzmafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…