Popüler Konu Sevgili günlük...

Bu gün üst üste güzel haberler alıyorum..Allahım sana şükürler olsun..Aile dostumuz olan eczacı bir arkadaşım da hamileymiş ve bir kız bebek bekliyorlarmış..:lepi:Allahım hepimize sağlıkla kavuşmak nasib et inşallah..:asigim::Saruboceq:

af edersin popom dondu bugün günnük..öle bakarsın işte yaa...
şuanda da duştan çıktım ki degmeyin keyfme..doldurdum jakuziyi sıcak azcık kaynar suyla,köpürttüm bide :))
çocuk gibi mutlu oldum inan ki..sonra tam elime teli aldım kiii düşmez mii.35 parçaya ayrıldı
yarım saat çırpınmam sonucu telim açıldı çok şükür :Saruboceq:
internetten yeni yerler araştırdım bu arada,farklı yerelere gidelim artık diyorum nişanlımla :asigim: taksmde süper bi yer buldum haftasonu denemesini yaparz artık.
içkili filan ama kolayla idare etcz içersem fena olurum :kedi:
haa henüz haberi yok süprüz olsun didim :))
bide istinye parkda bi yer önerdi tanrıçam olumunekankayizsmile oraya da bi teftişe gitmem gerek...
nese gidim saçlarımı halledim günnükcan.sonrasına bakarz.öpüldün yerimseniben

Günnük bazen diyorum ki tamam herşey yoluna girdi... Bir bakıyorum yine alabora olmuş hayatım...
Sanırım alışmalıyım... Bundan sonra sakin yaşamım olmayacak. Koşuşturmalar, mücadeleler başlayacak... Hayat daha hızlı akacak...
Bir yola girdiysem o yolun benden beklentilerini karşılamalıyım...
Bilmiyorum ama umutlarım var beklentilerim var. Elbette herşey dörtdörtlük olmayacak. Ama neden sorunlar beni bu kadar yıpratıyor? Neden bir türlü büyüyemiyorum. Neden alınganlıklarımı, kaprislerimi bir kenara bırakamıyorum. Hem kendimi hemde karşımdaki insanı huzursuz ediyorum? Böyle olunca umutlarım hayallerim bir anda sönüyor. Bu mu yani?
Benim gözlerimi daha iyi açıp hayata daha gören gözlüklerle bakmaya ihtiyacım var...
Anlaşılan tam anlamıyla doğru hareket edemiyorum...
Umarım günlük umarım bir an önce doğru bildiğim yanlışları düzeltir hayatımı yoluna koyarım...
Yoksa böyle çekilmez bu hayat...

gerçek hayatta dostum dediklerim dostluğumu ezip geçselerde,unutsalar da yapılanları, yaşananları olsun.. sanal da olsa dostlarım sevgilerini gösteriyorlar ya benden mutlusu yok..kaydirigubbakcemile5

uykudan uyanmış gülermiş bakarmış
annesi onu çok öpermiş severmiş
okula gidermiş yazarmış çizermiş
babası onu çok öpermiş severmiş
annesi onu çok
babası onu çok
herkesler onu çok
öpermiş severmiş
annesinin yavrusu kuzusu pamuğu
annesini ninni söyler can kuşu dinlermiş....
canım kızım...

eşim geldi günlük
ona sarılsam da bi uyusak..
çok özlemişim inan..
bi de bu ninniyi dinledim facede çok duygulandım yaa ağladım..
annem hep derdi sen benim gözümde hala bebeksin
şimdi daha iyi anlıyorum onu
kızımı ne zaman gözümün önüne getirsem onu ilk gördüğüm an geliyor aklıma
ne kadar büyüse de canım o benim miniğim..
anladım ki bir kadın anne olmazsa eksikmiş..

Selam günlüküm a.s.

Bugün patronuma işi bırakmak istediğimi söyledim, nedenlerimi de açıkladım
Ama kabul etmedi
Yarın da diğer iş görüşmesine gidiyorum...
Allah sonumu hayretsin :uhm:

günlük eyi geceler sana ben bi garip oldum vala iyice kafayı sıyırdıkya hadi hayırlısı
ya baksana bi gelişme var hayatımda eger olursa işte bu kader dedikleri şeyi anlayacagım günlük eger olursa kader biliomusun çünkü on yıl garip bi duygu sonra daha açıklayıcı yazarım

Günlük hayatımda hiç bu kadar kendimi aşşağılık hissetmemiştim
Bunu bana hissettiren insan ise, hayatımın özel insanı sandığım şahsiyetti..
Onunla bir ömrü geçirebileceğimi düşündüğüm pislik !
Ama onun gözünde ne kadar da basitmişim..
Yanında kalbimi bin parçaya böldü diye kendimi tutamayıp ağladım ve o beni merak edip aramadı bile..
Özür bile dilemedi...
Sen artık gözümden düştün...
Tüm inançlarımı, sana olan tüm güzel duygularımı öldürdün...
Artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak.. Artık ben eski ben değilim..
Ve Sen ! BENCE ŞıMDı SENDE HERKES GıBıSıN
...

ikigündür tekim herşey üstüme geliyo buevde eşiin anlamsız küsmelri beni artık bunaltıyo degersiz hissediyom kendimibbu ara çok degersizz 24saat yalnızım 4duvar arasındaa

gunluk yarin bu saatlerde coktan hayatimda bi donum noktasi daha belli olmus olacak..
hatta 10 saat sonra felan belli olmus olur sanirim.
coook hayalim var.

Son düzenleme:
sevgili günlük bakıp bakıp geçiyorum bide yazayım dedim
bugun beni mutlu eden 2 sey yasadım biri kızardımzemuszemus bunun için kaderdasıma tesekkürlerr
biride eşim işe girdi bakalım zaman herseyi gösterecek inan zaman

Slm günlüş nasılsın
Hava buzzzzz
Dün dışarı çıktı eve dönüşümüzü hiç sorma
AVMler bile erken kapanıyor biliyor musun
Psikljim bozuluyor yaaa sanki bi çeşit felakete döndü durumlar
Sadece İstanbul değil doğu bölgeleri her yıl yaşıyor bunu ama sadece kar yağsa inanılmaz bir soğuk var....
Herneyse evde sıkılıyoruzzzz
Koşu bandında koşuyoruz sürekli:dance::dance::dance::roflol:
Camı açıp manzaraya karşıı:dance::dance::dance::dance:
Kociğim pc başında ben takılarımın başında çalışıyoruz karınca misali
Birde eşimi çok özlüyorum yaa çalışırkenboshayallersmile:asigim::asigim: uyurken bile özlüyorm ben:asigim::asigim:
Rabbim hak eden herkese böyle güzel evlilik nasip etsinnnn
Sonra eşim içeri gidiyor dinlenmeye ben hoopp pc başına dinlenmeye böyle işte
Kankilerimi özledimmm...
Evlilik yıldönümü yaklaşıyor ne yapıcam ben günnüşş düşün hadi düşünnnnfisfisfis:uhm:

Yahu rahat bırakın beni, Hayatımda birini istemiyorum, hep salağa yatmak zorunda kalıyorum, bırakmayın, açılın biraz huzur verin :umursamaz:
Çalışmak da istemiyorum kardeşim, teklif etmeyin, tamam siz kurtsunuz ama ben de pek kuzu sayılmam aklinialirimsmile

Bu sene sonuna kadar yapacağım herşey planlı, kafamı karıştıramazsınız zemuszemus

günlük
keşke onu daha farklı bir yerde daha farklı bir şelikde tanısaydım...herşeyin bu kadar imkansız olması normal mi hiç mi umut olamaz...öyle bir girdiki hayatıma sanki hep vardı yanı basımdaydı...ona bakarken kendimi görüyorum karşımda.o kadar mı benzer iki insanın düşünceleri yaklaşımları...mesafeler hep ayırmak zorunda mı bi kerede birleştirse olmaz mı

yine gayet güzel bi gün geçirdim günlükcan boshayallersmile

annemle dışarı çıktık, önce biraz alışveriş yaptık 1-2 parça bişeler aldık, sonrada atakente yemeğe gittik, yine favori restaurantımıza, çok hoş bi yer bayılıorum oranın lezzetine bayanssulusmile

dönüşte nezamandır almak istediğim kitabı gördüm, ve hemen kaptım tabiki "Yuvaya Yolculuk".. eski bi kitap ama ben yeni keşfettim:hulya: kitap okuyunca huzur buluorum, zaten gereksiz streslere yer yok hayatımda benim sadece huzura mutluluğa yer varolumunekankayizsmile

aşkımda 14 şubatla ilgili ağzımdan laf almaya çalışıo ama yemezler kıvrandırıorum onukaydirigubbakcemile3

sizinle yaşamayı seviorum sevgili ailem ve nişanlım, hep benimle olun:Saruboceq:

offf biraz daha sıcak hava beklentisiyle uyandım ama cıks yine olmadı, buz gibi burasıakannehir

Allah evsiz barksız olanlara sabır ve kolaylık versin, yardım etsin :Saruboceq:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün 20.30 da kalktım biliyo musun oha dedim kendime ohaakannehir
Nolcak benim bu uyku düzenim bilmiyorum. Gribim geçti ya arada burnum akıyo o kadarzemuszemus
Biraz önce aşkımla konuştummmm. Kıyamam uykusuz uykusuz benle konuştu. Sana hasret kalcağıma uykuya hasret kalayım dedi:asigim: Yrn buluşcaz beraber dr gidicez. Gideyimde bi bakıma sokayım kendimi yrn kokoş olmak istiyorummmbayanssulusmile

günaydın günnük yevrum..
dün gece kocemin yanında uyudum kanepede...bir hafta aradan sonra ne kadar özlemişim onunla uyumayı:asigim: bi iyi geldi ki sorma...ama bütün gece yarasına değmeyeyim diye kendimi parçaladım resmen, o ayrı:roflol:
bunun dışında günler bildiğin gibi, ekşın yok...karların erimesini bekliyom haftasonu belki temizlik yaparım...
hedi bebişim görüşmek üzereeekaydirigubbakcemile2

günaydın günlükcüm... bugün hava daha az soğuk burda...

bilmem yazacak birşey yok belki ondandır havadan sudan konuşmak isteyişim...
günlerim aynı işten git evde çalış ; yat kalk işe gel...

sadece mucizemi bekliyorum...
yahu mucize bu; sanki bir akşam evde otururken zili çalacak da ben bekliyorum...

olsun ama zilde benim ismim var be günlükcüm...
hiç mi mümkün değil acep sempatiksalakcinni

aaa bu sempatiksalak tipe de bayıldım...

Amaaaan be günlük, amaaaan.

Ömrüm böylemi geçecek benim.

günlük,
insanlar hatalarını mutluyken değil,ancak mutsuzken anlarmış.
anlıyorum,ama hiçbirşey yapamıyorum.
allah daha büyük bi hata yapmaktan korusun beni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…