Popüler Konu Sevgili günlük...

günlük ya bu ilaçlar taşıkardi yapıyor bende.
neden neden neden. off..keşke yapmasa
bugün markete zor gittim geldim.kalbim sıkıştı.
almayacağım artık.

günlük ooooffffdan başka bir şey yok.
Ben konuşalım diyorum.
Onda offfffffff...
Konuşamıyor galiba.

Sevgili günlük demeyi isterdim ama sana bile '' Sevgili'' diyemiyorum günlük. Korkuyorum artık bu kelimeyi kullanmaktan. Sevmekten ve her zaman yanılmaktan korkuyorum. Yine yanıldım. Seni bile sevememem bu yüzden...

Ölçülü sevmeyi öğrendim bugün, hala aklım almasa da nasıl ölçülü olacağını, öğrendim işte.

Yine inandım, yine yanıldım bugün.

Daha nice yanılmalara...Ölçülü yanılmak sanırım artık, ölçülü sevgi gibi...

bir insan yaşarken defalarca öldürülür mü?
8 ay önce bugündü.tek kelime etmeden bırakıp gitmiştin beni.sabaha kadar ağlaya ağlaya aramıştım telefonunu ama açmamıştın.beni o gece öldürmüştün.oysa ben o gece netten sana sınav sorularını bile indirmiştim çalışıp sınıfını geç diye hiçbişeyden habersiz.
haftaya görüşürüz belki diyordum içimden çok özlemiştim.çok ayrılmıştık çok barışmıştık ama ben seni hep çok sevmiştim.sen hiçbişey söylemeden çekip giderken ben acaba başına bişeymi geldi diye kendimi hırpalayıp duruyordum ama arayamıyordum da seni.çünkü söz vermiştin bana bundan sonra ne olursa olsun hep yanımda olacaktın.bende senin ağzından çıkan her söze inanırdım.sen bu gidişinle benim inançlarımı da yıkmıştın.aylarca dua etmiştim Allah'a seni bana bağışlasın kalplerimizi birleştirsin diye..bana dokunan ilk erkektin son ol istemiştim Rabbimden.resmine bakıp sabahlara kadar ağlardım ben.15 gün önce sevgilinden gelen mesajla yine öldüm ben..iki kişi öldürdünüz beni busefer..oysa ben o mesajı sana atmıştım sen cevapla diye.onca aydan sonra yaşadıklarımızın hatırına onca yılın hatırına bana bir sebeb söyle diye nefes aldığını bileyim diye..
merhaba ben ....'nın sevgilisiyim diye başlayan şukadar zamandır birlikteyiz diye devam eden okudukça aldatıldığımı anladığım ve sonunda aranızdaki büyük aşkın ve birlikteliğin değişmeyeceğine dair bir notla biten binevi biz mutluyuz mesajıydı bana geri gelen.
birde açıklama istemiş sadece merakından dolayı.kaç yıl çıkmışız,neler yaşamışız vs.hiçbirşey yaşamadık demişsin ona .yaşamadığımız daha ne kalmıştı 5 sene boyunca.Yalan bakarmış bazı gözler. Nerden bilirdim ?Suç mu aldanmak, inanmak, kendini bir rüyaya bırakmak? Hiçbir suçum yok benim..insan defalarca ölürmü,ölürmüş işte.evlenme bile teklif etmiştin birkeresinde oysa beyazları kefen biçmişsin üzerime.bütün hayallerime umutlarıma da mezar taşı dikmişsin sen.hadi tak ihanetini madalya gibi seni seven kalbin üzerine.ben ağlarken uyuyabilecekmisin o kızın koynunda hadi daha sıkı sarıl şimdi ihanetine.hiç acımadın değilmi aldatırken..sessizce defolup giderken..5 yılımı mahvederken..yalanlar söylerken..Böyle daha mı kolay hesap vereceksin Rabbine..olmayan vicdanınla hadi önce aklanabiliyorsan Rabbim'e aklan... hayattan kopardın sen beni günahlarınla,zor geldi adam gibi sevmek.katilim sensin benim.nekadar yıkarsan yıka temizlenmeyecek elindeki kan izlerim.meğer ölüm ne kolaymış benim mezarım sensin.

günlük...
Bu pembe,mavi haplar mı iyi gelecek şimdi bana
Ben bir ömrü siyaha boyarken sadaka bir gölgenin koynunda
Ama ahdım olsun..sevdam sana haram olsun...

Önce şunu yazmam lazım. LonleyLove Allah yardımcın olsun.
Çoookkkk üzüldüm. :KK43:(

Günlükcük sıkkınım. Bıktım bu ruh hali değişimlerinden. ınişli çıkışlı.. Dün ne kadar mutlu ve umutluydum. Bir de şimdiye bakk..mafoldumben

günlüklerin en vefakarı
sen daha yatmadınmı bende uyuyamıyorum bir türlü nedense
yakında uykusuz yaşamayı başarabilicem sanırım
hadi bitanesi görüşürüz
bence ikimizde uyumalıyız

kendi pembe içi mor günlük
bugün bir arkadaşım bu şiiri ekledi, okudum tüylerim diken diken olmuştu.
bu zamanlar her okuduğum ve dinlediğim şeylerin şiir haliydi bu.

Kadın adamı çok seviyordu...
Yemyeşil ovalarını verdi adama
Yaşam fışkıran.
Beni seviyor musun?
Evet, dedi adam...
Güneşini, ayını verdi kadın
Yıldızları taktı bir bir adamın omuzlarına...
Beni seviyor musun?
Tabi, dedi adam...
Kadın çağladı
Gürül gürül akan pınarını verdi adama.
Beni seviyor musun?
Elbette, dedi adam...
Kadın bağlandı
Yaşam ipini adama verdi.
Bir oldular tek oldular adamla.
Beni seviyor musun?
Biliyorsun, dedi adam...
Kadın dağlarını verdi adama
Tırmandılar doruklara.
Beni seviyor musun?
Aşağılara baktı adam zirveden.
Başkalarını gördü
Sustu adam...
Ağladı kadın...
Gözyaşını verdi adama
Almadı adam...
Kadın onurunu verdi adama
Şaşırdı adam...
Sordu yine usulca kadın
Beni mi seviyorsun?
Onu da seviyorum seni de, dedi adam...
Sustu kadın...
Verecek bir şeyi kalmadığında...
Senin yüreğine ihtiyacım var, dedi adam
Başkasını sevebilmek için...
Çıkarıp yüreğini verdi kadın.
Korktu adam...
Beni sevmiyor musun, dedi adam.
Sesi yoktu kadının söyleyemezdi.
Gözleri yoktu kadının ağlayamazdı.
Kalbi yoktu kadının sevemezdi.
Onuru yoktu kadının yaşayamazdı.

şiddet sadece dayakla olmuyor günlük.
herşeyin hayırlısı canım, dua edebiliyorum sadece...

Gunlukcum,
Sana Boston'dan yazmakta nasipmis burada 3. gunum yarin Canada'ya gecegim cok guzel kareler cektim ama her cektigim adamin para istemesinden de gina geldi artik. Yahu bizim memlekette para vereyim abi ne olur beni cek derlerdi veya abi hangi televizyonda cikacak (foto cekiyorum ha film degil ama nedense TV ile bagdastirmisiz)

Saygilar hormetler....

Bu arada burada saat 21:32 bizden 7 saat ilerisiniz su anda cogunuz pofur pofur uyuyor....

Saçlarını dağıtırsın rüzgarlara bırakırsın sen sevmeye yakışırsın seni sevmeyen ölsün ölsün seni sevmeyen ölsünsempatiksalakcinni
Bakma bana öyle günlük bıraktım arabeski bu şarkı ne alaka dersen bi yerden takıldı dilime ama nerden takıldı bilmiyorumguclubacismile
Evde tadilat var boya var günlükk heryer ayaklandı hiç sevmiyorum bu durumu fena dağınık ev yerleştiremiyorum da sıkıntı basıyo hem ev hem diğer durum off bunaldım mı ne herşey hemen bitse düzene girse keşke:nazar:
Günlükk aşkımın bi kızı var artıkk adı zilli çok tatlı yaa ama çok büyükkeyvahedigeldismile çok seviyorum köpekleri ama korkuyorum daeyvahedigeldismile gerçi zillinin ıstırma huyu yok hemen ısınıyo geliyo yanına oturuyo çok tatlı ya hele o başını dizine koyup yatmıyo mu off off yerim onu benn:asigim:
Neyse kaçayım ben günlükk gidip bi duş alayım sonra yatarımm:eek:

Herşey yalan gerçek sensin gelirse dert senden gelsin bence aşkın kendisisin seni sevmeyen ölsünn ölsün seni sevmeyen ölsün :içelim::nazar:
Gitmeden önce devamını söyleyeyim dedim tmm sustummm kalanını söylemiyorumalsanaalsanasmile

gud morning bebişim
benim halam nihayet geldi ama nasıl gelmek...ölüyom sanırım bi kenara vasiyet neyin yazayım...tööbe tööbe..
bu aralar bende bi hamaratlıktır gidiyo maşallah akşam eve gidince banyo aynasını lavaboyu sildim, tuvaleti dezenfekte ettim çamaşır astım topladım 20 dakkada...23 nisanda izinliyim inşallah ananeme kalmaya gidecem çok ösledimm

neyse günnükcan şimdilik benden bu kadar si yu

Slm günlük nbr :-)
Epeydir yazmıyorum sana
Bugün bi gaz geldi yazayım dedm...
Valla eriniyorum günlük yaaa...
Gün sayıyorum nişana günlük 17 günümüz kaldı delikafadulden
08.05.2010 :asigim:
allah bütün sevenlerin gönlüne göre versin
o kadar güzel ki bu heyecanlar mutluluklar
bütün dostlarımı aramda görmek istiyorum o gün
her ne kadar gamzem bana kırgın olsada onuda istiyorum o gün yanımda inş. gelir...
10.10.2010 düşünüyoruz aramızda konuştuk düğün için günlük
bakalım araştırcaz aşkımla sosyal tesisler,düğün mekanları,salonlar v.s
cuma günü mesaisi olmazsa çıkıp bakıcaz

Slm günlük, yağmur yağıyor ben izliyorum...
Eski günlere baktımda neler yazmışım sana yaa :KK43:( üzüldüm eski halime, ama şimdi de hayat pek kolay sayılmaz zorlu bir yola çıktık, karşımıza bi dolu engel çıkacak, inşallah sevdiceğimle yılmadan, birbirimizi kırmadan bu yola devam ederiz..
Bizim adama bu aralar bişe oldu :)) (aman nazar değmesin)
Her dakika arıyo, anacım sıkılırım ben bu kadar ilgiden, ama çok özlemiş belli, hayallerini anlatıp duruyo
Gelince eşya bakcez :)) 2 gün kalacak ama çok iyi değerlendirmek istiyorum...
Nisandan sonra çook yoğun olcam günlük, kayınvalidem ve eltilerim gelecek, bizimde haziranın her haftası kuzenlerin düğünü ve benim nişanla dolacak. Aşkımda tesekereyi alıyor :)) Haziran 16'da yanımda olacak inşallah 2 hafta beraber olucaz, annemlerde köye gidiyor, sadece aşkım ve ben kalcaz, şimdiden plan yapıyoruz, biz böyleyiz günlük çok öncelerden planımızı yaparız Allah'a şükür hepte uyguladık, tabi aksilikleride göz önünde bulunduruyoruz.
Aşkımla yapılacak törenler konusunda da çok iyi anlaşıyoruz yaa, ben hep sadelikten yanayım, oda aynı şekilde, evde küçük bir törenle takıcaz yüzüklerimizi :)) Bana kalsa yüzüğü aldığımız yerde takıcam törene falanda gerek yok ama takılması gerekiyormuş işte...
Günlük 8 ay önce yazdığım bir yazımı okudumda, o zaman ettiğim dualar, kurduğum hayaller bana gerçekleşerek döndü :)) Nasılda yürekten yapmışım, içim nasılda yanıyormuş meğer...
Şuan tek üzüntüm evlenince ailemden ayrılmak, Allah başka sıkıntı dert keder vermesin, ölüm ayrılık vermesin bu da çok zor günlük yaa, gerçi ölümlere alıştık artık dicem ama hiç alışamadık, her telefon çaldığında kötü bir habermi var diye düşünüyorum, paranoyak oldum iyice...
Bu seneki izinimi ızmir ve Edremitte geçiricem, ızmirde aşkımla Edremitte arkadaşlarımla geçiricem, dün Balıkesirde bi arkadaşımla konuştum çok dertli be günlük, yaşadıklarımı kısmen oda yaşamış, gidipte elimi omzuna atsam, yalnız olmadığını bilse...
Okul biteli 7 yıl olacak neredeyse ama arkadaşlarımdan kopmadım Allah'a şükür uzak olsalarda muhabbetimiz aynı, Allah bozmasın...
Oyy çok yazdım ve konudan konuya atlamışım, uzun süre yazmam heralde, görüşmek üzere günlükcüm..

Dünlüknaz, daraldım bunaldım.. bu neymiş böyle hee.. ne umarken ne buluyor insan...
şöyle bir çılgınlık edip içimdeki her şeyi dökmek istiyorum, ama olmuyor dünlük..... karşımda aynı dili konuştuğum bir kişi yok......

insan kahrından ölürken aynı zamanda çok mutlu olabilir mi;? içinden kan ağlasa da her gün unuttuğu gerçekler yüzüne çarpılsa da bir kere daha görüyorum ya yeter diyebilirmi..
bırakıp gitti işte beni neden aşığım hala neden günlüğüm.. yüreğimi yerinden söküp atmak istiyorum..

""efsaneye göre bu ırmağın sularına düşen herşey,yapraklar,böcekler,kuş tüyleri,bunların hepsi ırmağın yatağında taşa dönüşürmüş.ah!yüreğimi bağrımdan söküp,akıp giden sulara atabilmek için neler vermezdim...hiç acım kalmazdı o zaman,hiç pişmanlık kalmazdı içimde,anılarım olmazdı hiç.
piedra ırmağı'nın kıyısında oturdum ve ağladım.kışın soğuğu,yüzümdeki yaşları hissettirdi bana ve bu yaşlar,önümden akıp giden donmuş sulara karıştı.bu ırmak bir yerlerde bir başka ırmağa kavuşuyor,sonra bir başkasına ve bütün bu sular,gözlerimden ve gönlümden çok uzaklarda,sonunda denize kavuşuncaya kadar böyle akıp gidiyor.
gözyaşlarım böylece akıp gitsin ve aşkım,bir gün onun için ağladığımı hiç bilmesin.çok uzaklara aksın gözyaşlarım ve ben,denizi,nostaljiyi,birlikte yürüdüğümüz yoları unutayım."

sevgili günlüğümm
çok yoğunum bunaldım sıkıldım gitmek istiyorum artık bir yerlere

kendi pembe içi mor günlük
bugün bir arkadaşım bu şiiri ekledi, okudum tüylerim diken diken olmuştu.
bu zamanlar her okuduğum ve dinlediğim şeylerin şiir haliydi bu.

Kadın adamı çok seviyordu...
Yemyeşil ovalarını verdi adama
Yaşam fışkıran.
Beni seviyor musun?
Evet, dedi adam...
Güneşini, ayını verdi kadın
Yıldızları taktı bir bir adamın omuzlarına...
Beni seviyor musun?
Tabi, dedi adam...
Kadın çağladı
Gürül gürül akan pınarını verdi adama.
Beni seviyor musun?
Elbette, dedi adam...
Kadın bağlandı
Yaşam ipini adama verdi.
Bir oldular tek oldular adamla.
Beni seviyor musun?
Biliyorsun, dedi adam...
Kadın dağlarını verdi adama
Tırmandılar doruklara.
Beni seviyor musun?
Aşağılara baktı adam zirveden.
Başkalarını gördü
Sustu adam...
Ağladı kadın...
Gözyaşını verdi adama
Almadı adam...
Kadın onurunu verdi adama
Şaşırdı adam...
Sordu yine usulca kadın
Beni mi seviyorsun?
Onu da seviyorum seni de, dedi adam...
Sustu kadın...
Verecek bir şeyi kalmadığında...
Senin yüreğine ihtiyacım var, dedi adam
Başkasını sevebilmek için...
Çıkarıp yüreğini verdi kadın.
Korktu adam...
Beni sevmiyor musun, dedi adam.
Sesi yoktu kadının söyleyemezdi.
Gözleri yoktu kadının ağlayamazdı.
Kalbi yoktu kadının sevemezdi.
Onuru yoktu kadının yaşayamazdı.

şiddet sadece dayakla olmuyor günlük.
herşeyin hayırlısı canım, dua edebiliyorum sadece...

hangi arkadaş acaba liv olabilir mi =)

pembiş dün harika bir teklif aldım mükemmelim bugunlerde hihoyyyt

allah bozmasın :Saruboceq:

Son düzenleme:
bir insan yaşarken defalarca öldürülür mü?
8 ay önce bugündü.tek kelime etmeden bırakıp gitmiştin beni.sabaha kadar ağlaya ağlaya aramıştım telefonunu ama açmamıştın.beni o gece öldürmüştün.oysa ben o gece netten sana sınav sorularını bile indirmiştim çalışıp sınıfını geç diye hiçbişeyden habersiz.
haftaya görüşürüz belki diyordum içimden çok özlemiştim.çok ayrılmıştık çok barışmıştık ama ben seni hep çok sevmiştim.sen hiçbişey söylemeden çekip giderken ben acaba başına bişeymi geldi diye kendimi hırpalayıp duruyordum ama arayamıyordum da seni.çünkü söz vermiştin bana bundan sonra ne olursa olsun hep yanımda olacaktın.bende senin ağzından çıkan her söze inanırdım.sen bu gidişinle benim inançlarımı da yıkmıştın.aylarca dua etmiştim Allah'a seni bana bağışlasın kalplerimizi birleştirsin diye..bana dokunan ilk erkektin son ol istemiştim Rabbimden.resmine bakıp sabahlara kadar ağlardım ben.15 gün önce sevgilinden gelen mesajla yine öldüm ben..iki kişi öldürdünüz beni busefer..oysa ben o mesajı sana atmıştım sen cevapla diye.onca aydan sonra yaşadıklarımızın hatırına onca yılın hatırına bana bir sebeb söyle diye nefes aldığını bileyim diye..
merhaba ben ....'nın sevgilisiyim diye başlayan şukadar zamandır birlikteyiz diye devam eden okudukça aldatıldığımı anladığım ve sonunda aranızdaki büyük aşkın ve birlikteliğin değişmeyeceğine dair bir notla biten binevi biz mutluyuz mesajıydı bana geri gelen.
birde açıklama istemiş sadece merakından dolayı.kaç yıl çıkmışız,neler yaşamışız vs.hiçbirşey yaşamadık demişsin ona .yaşamadığımız daha ne kalmıştı 5 sene boyunca.Yalan bakarmış bazı gözler. Nerden bilirdim ?Suç mu aldanmak, inanmak, kendini bir rüyaya bırakmak? Hiçbir suçum yok benim..insan defalarca ölürmü,ölürmüş işte.evlenme bile teklif etmiştin birkeresinde oysa beyazları kefen biçmişsin üzerime.bütün hayallerime umutlarıma da mezar taşı dikmişsin sen.hadi tak ihanetini madalya gibi seni seven kalbin üzerine.ben ağlarken uyuyabilecekmisin o kızın koynunda hadi daha sıkı sarıl şimdi ihanetine.hiç acımadın değilmi aldatırken..sessizce defolup giderken..5 yılımı mahvederken..yalanlar söylerken..Böyle daha mı kolay hesap vereceksin Rabbine..olmayan vicdanınla hadi önce aklanabiliyorsan Rabbim'e aklan... hayattan kopardın sen beni günahlarınla,zor geldi adam gibi sevmek.katilim sensin benim.nekadar yıkarsan yıka temizlenmeyecek elindeki kan izlerim.meğer ölüm ne kolaymış benim mezarım sensin.

günlük...
Bu pembe,mavi haplar mı iyi gelecek şimdi bana
Ben bir ömrü siyaha boyarken sadaka bir gölgenin koynunda
Ama ahdım olsun..sevdam sana haram olsun...

arkadaşım gerçekten sana çok üzüldüm allah yardımcın olsun sabır versin sana kimsenin ahı kimsede kalmaz unutma bunu senin tek suçun sevmekse eğer cezasını çekecek tek kişi var o da o şerefsiz başın yukarda ol bence sen en büyük olan sevgini vermişsin zaten ona ve ona inat gülmelisin tekrar seviceksin elbet belkide seni daha çok hakeden biriyle daha çok değer veren ve mutlu olucağın biriyli umarım karşına çıkar ve mutlu olursun:çok üzgünüm:

Gunlukcum,
Sana Boston'dan yazmakta nasipmis burada 3. gunum yarin Canada'ya gecegim cok guzel kareler cektim ama her cektigim adamin para istemesinden de gina geldi artik. Yahu bizim memlekette para vereyim abi ne olur beni cek derlerdi veya abi hangi televizyonda cikacak (foto cekiyorum ha film degil ama nedense TV ile bagdastirmisiz)

Saygilar hormetler....

Bu arada burada saat 21:32 bizden 7 saat ilerisiniz su anda cogunuz pofur pofur uyuyor....
kazen abi çok sempatik geldi çok güldüm ancak
sen kkyı bilmezmisin 7 kıtadan insan var burda kaydirigubbakcemile3
hangi saat aralığını diyorsun 24 saat yaşayan bir yer burası :nazar:
aşkolsun yani pembik kırılır bu sözüne valla alsanaalsanasmile

hangi arkadaş acaba liv olabilir mi =)

pembiş dün harika bir teklif aldım mükemmelim bugunlerde hihoyyyt

allah bozmasın :Saruboceq:
olabilir değil ta kendisi :asigim:
bir kadının sevgisini ve zamanla nerelere geldiği ancak bu kadar güzel ifade edilebilirdi :1closedeyes:
çok çabuk unutuyoruz unutuluyoruz yaşadıklarımızdan ama fıtraten en çok biz kadınlar yıpranıyoruz... mirmirmirmir

Selam günlükcüm :lepi:
Buaralar dengem yerine gelmeye başladı iyiyima.s. hemde nasıl, hayatımda aldığım karar işe yaradı. huzur huzur çooğ huzurluyum. küçük bir çocuk kadar şenkaydirigubbakcemile5
Malum sağlık sorunlarım var neyseki son tahlillerde temiz çıktı tabiricaizse:kedi:
eşim nasıl mutlu nasıl anlatamam günlük. Ne desem yapıyor ehehe işe yaradı bu sağlık buhabebeti neyse doktorumuz pzoitif olmamı, üzüntü, sitresden uzak durmamı işte ıvır zıvır bişeyler anlattı. Birde sigara içtiğimi söylediğimde birdaha gelme bizleri oyalama dedi:roflol: Bu sigaradan da kurtulup arındıkmı tamamalsanaalsanasmile kanser neyimden daha bir uzak kalıcaz. artık hiçbirşeyi umursamıyorum, sinirlenmiyor kızmıyorum hadi bakalım ne kadar devam edicek:jeyyar: İşte bende bugünler böyle kendimi evime kapattım okadar güzel bir duyguki kimse beni kızdırmıyor kalbimi kırmıyor. Birsüre daha böyle nasıl olsa tatile gidicem kızkıza süper olucak günlük ehüü bensiz kimse eğlenemez (çoğ ukalayım bugünlerde):roflol::lepi:

X