Popüler Konu Sevgili günlük...

Slm günnüş
Düşünceliyim bu aralar biraz .Bi çok konuda...

Bi şüphem var nolur Allahım... çok erken, olmasın nolurrrr!!! ıyice çökerim herhalde :KK43:

Bu akşam akraba ziyaretine gidicez ailecek .Ameliyat olduda bi yakınım
Hem özledim onları.Görmüş olucam

Sivilcelerimle başım dertte
Yusuf paşa sitrese sokuyo beni çok :))
Alnımda sivilceler çıkıyo yaw :))))
tarçın limon karışımı sürdüm bakalım bi kaç gün devam edicem işe yarıycakmı
Tarçının lekelere limonunda sivilcelere ve mikraba iyi geldiğini duymuştum
Gerçi bu içten gelen bişi bakalım faydası olucakmı

Merhaba günlükcük nasılsın görüşmeyeli beni sorarsan pek iyi değilim dün son olan gömük dişimi aldırdım ölüyorum zannettim:çok üzgünüm: ama ilki daha ağır geçmişti yanağım şişti baya dikişliyim yemekte yiyemiyorum pazartesi sabahına kadar soğuk tüketcem herşeyi:kızgın: ağrıyı uzun süre çekceğime 1 hafta çekerim daha iyi böyle düşününce rahatlıyorumm kaydirigubbakcemile5şu 1 hafta geçsin duba gibi olucam sanırım neysee hadi görüşürükkk muahh:smiley-cool:

selam günnüş;
bugün gitti kocem 15 ay ayrıyız arıkkk yaa biraz az olsa bu askerlik n'olur sankiii neyim var benim kocamdan başka elim kolum herşeyim o benimmm sabır ver bana allahım n'olur çok şükür ki gözlerimin içine bakan bir oğlum varr birde karnımda minik 2 meleğim varrr onlarla avunuorummm...TEZ GEL TESKERE TEZ GELLLLmafoldumben

114 gün sonra hiç ayrılmayacağız sevdalum...:asigim:
Yapışçaz valla billa...

Artık iyice zor geliyor...Sen de çok sıkıldın biliyorum...Yeter di mi...yeter...mafoldumben

Dün ablacım geldi, bugün gitti...:gitme:
Yakında 23 yaşında oluyorum. Büyüyorum ben ya...İstemeden...ohaoldumsmile

KPDS geldi bile, April çalıştı mı ? hayır...:1no2:
ALES te kapıda...:1no2:
KPSS az kaldı.:1no2:

haydi April denyosu, otur da test çöz, ne işin var ki başka...
:mymeka:

Sanırım hayatımın en zor sınavını vericem günlük....
Kendimi okadar yorgun hissediyorum ki tonlarca ağırlık varmış gibi sırtımda...
Toparlayamıyorum tam herşeyi kafamdan sildim derken en ufak birşeyde puzzle tekrar birleşiyor...
Dün cok üzüldüm..Sadece gülerek cevap verdim mutluymuşum gibi görünerek...
Bilselerdi içimin kan ağladığını ..Bilselerdi eğer başka şeylerin hayaliyle kendimi avuttuğumu
Acırlardı sanırım halime...
Hüzünlerden bozma mutluluklar yaşıyorum resmen...
Sanırım bugünlerde beni en çok mutlu edecek şey yeğenim olacak...İyi ki geldi en azından karşılıksız masum sevgisini hissedebildiğim tek insan...
Keşke hep cocuk kalabilseydik diyorum bazen kendime...Herkesi herşeyi karşılıksız sevip sonunun nereye varacağını düşünmeden yaşayabilseydim..Ağlarken kısa sürede gülebilseydim...
Hiçbirşey için geç değil diyerek bir yola başkoydum..Herkesi karşıma alıp kendimi kanıtlamak istedim...
Ama bu yolculuğun beni bukadar yoracağını hiç tahmin etmedim..Ne olur Allah'ım yüzümü kara çıkartma...
Çünkü gerçekten cok yoruldum..İnsanların anlayışsız davranmasından,hakettiğimin karşılığını alamamaktan ve en önemlisi takdir edilmemekten...
Gereken çabayı gösterdiğime yürekten inanıyorum..En azından bu konuda içim rahat gerisi kendi vicdanlarına kalmış çünkü ben hakkımı helal etmiyorum...
Ne kadar dolmuşum öyle değilmi..Çok sabrettim ama bi okadar da yoruldum...
Hakkımda herşeyin hayırlısı...Umarım herşey güzel olur...

Günnüş
Bugün ablamın sevgilisi tanışmaya bize gelecek.
Sabahtan beri pasta börek derken canım çıktı walla
Tüm işlerimi bitirdim hazırlandım birazdan gelirlerboshayallersmile
Öfffffffff ablam dersaneye gitmek zorunda olduğu için tüm işler bana kaldı ve çok yoruldumm.Ama olsun ablam için değerr canım benimm:1hug:

Günlük kardeş nabersin bakalım?

Benim günlerim bi kaç gündür öyle yoğun geçiyor ki sorma gitsin. eyvahedigeldismile

Perşembe vizemiz vardı hafta boyunca vizelere çalıştım, kızlara ders anlat, diğer sınıflardakilere kopya ver falan okul böyle koşuşturmalıydı anlayacağın. kaydirigubbakcemile3

Cuma günü tatildik ya artık tadını çıkaralım dedim. Sabahtan sevgilimle güzel bir kahvaltı yaptık. :asigim::asigim:
Geleceğimizle ilgili yeni planlarından bahsetti, Allah'ım sen yardım et bize, güzel günler hayal ediyoruz gerçek olsun. :Saruboceq::Saruboceq: Sonra ben ona bir sürpriz planlamıştım e şaşırdı tabi ama sevindi yarim. :asigim::asigim::asigim:
Neyse ardından kızlar konuştum ve onların görmek istedikleri bi kaç yer vardı oralara gidelim dedik. Önce Süleymaniye'deki meşhur kurufasülyeciye ardından Ağa kapısına ve Lale bahçe'ye gittik. Deli gibi nargile, çay, manzara, türkü ziyafeti çektik anlayacağın. :eek::eek::eek:
Sonra Fındıkzade Cuma pazarına gittik ama diğer pazarlardan bi farkı yok aynı işte, çok dolaşmak istemedik, fazla gezmedik yani.
Eve vardığımızda yogunluktan canım çıkmak üzereydi, o da ne hiç hoşlanmadığım birisi evimizde. :mymeka::mymeka::mymeka: 12'e kadar oturdu kalkmadı anlayışsız şey :mymeka::mymeka::mymeka:
Bugün'de bizim kulübün Beşiktaş'ta toplantısı vardı, toplantıdan çıkınca bizimkilere buraya kadar gelipte waffle yemeden gidersek yol boyunca ağlarım diyince beni kıramadılar tabi ki kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Yine yedim wafflemi anlayacağın çok güzel bir şey bu yaaa cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook
Yarın içinde planım çok güzeldi ama eve gelince annemden duyduğum bir şey nedeniyle iptal etmek zorunda kaldım malesef. mafoldumbenmafoldumben
KK'dan arkadaşlarla Çocuk Esirgeme Kurumu'nu ziyaret edecektik ama Dayım rahatsızlanmış anjiyo olacakmış, yarın onu ziyarete gideceğiz. mafoldumbenmafoldumben
Dayıma mı üzülsem, gidemediğime mi bilemedim. :gitme::gitme:
Neyse hayırlısı olsun, bir dahakine gitmeyi çok istiyorum... :Saruboceq:

Yani böyle işte günlükcan, güzel bi kaç gün geçirdim bakalım, her şey güzel yani... :asigim::asigim::asigim::asigim:

Günlüğüm artık sadece gülüyorum olanlara
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

cok olmadı bu sarkı ıle tanısalı ama duydugum gunden beri nerede duyarsam duyayım oturup aglıyorum

off nasıl sarkı bu böyle ,

hele babasına asık bır kız babasından uzakta ıse ,hep özlüyorum işte hep mafoldumben

babaaa dıyısım yeter ona atlar gelır daha 1 ay olmadı gıdelı ama gurbette olmak bu kadar mı zor olucaktı

Evlendiğin adam seni benim gibi korur mu?
Sen böyle mutluyken içimdeki hüzün sorun mu?
Başın sıkışırsa bana söz ver lütfen olur mu?
Sen çağır baban hazır..

annem ,kardesım , mafoldumben

of.. 1hafta icinde hersey nasil degisti birdenbire inanmak ne kadar zor..
sunu kesinlikle anladim ki insanlari cift yaratilmislar.. ama kimse birbirinin yerine gecemez..
bu konuda kalbim kirik acickasi.. cok kaptirmistim kendimi.. ama simdi dusunuyorum da daha olaylar gelismeden bir bakisi ile beni uyarmamismydi? o ruyayi unutmadim bu kadar sure icerisinde ve ruyanin aslinda beni nasil uyardigini simdi anliyorum.. kimse yerine gecemicek kimse..
bir diger mesele de beni ozledigini soyledi.. planlari hayalleri.. yahu sanki bu kadar aydir kavga eden cift biz degiliz.. bozmadim, ama hayallerini de gerceklestiremicem..
ask insanin hayatini bu kadar degistirir mi cidden....

bugün üniversite 1. basamak sınavına giricek olan bütün arkadaşlarıma,başarılar ve bol şans diliyorumopuyorumnanaktan

Bugün çok tuhaftı güllüğüm, güzeldi. Bazı bazı hüzünlendim aslında. Annesizlik nasıl bir şey diye düşündükçe gözlerim acıdı ama ağlamadım tuttum kendimi.. Bu benim için büyük başarı biliyorsun. =)

Yarın sınavım var ve daha hiç başlamadım. içimi boşaltmam lazım öncelikle yoksa hayatta kafamı veremem biliyorum. Uykusuz bir gece beni bekliyor ne yazık..

Adını duymak bile bir tuhaf ediyor içimi be güllüğüm, bu ne sevgi be kardeşim bu ne sevgi!
Çok özledim aslında ama gel göreyim seni diyemiyorum ne komik, diyemem ki zaten.
Çok bi şey istemiyorum ben be güllüğüm. Ben halimden razıyım aslında önce Allah sonra da O razı olsun benden yana yeter. Onca hakkı var üzerimde ne de olsa..

Bak bugün bir şeyi fark ettim hayatıma dair hakkaten çok çile çektim feleğin çemberinden geçtim olayı değil bendeki tamam eyvallah derdim çok büyük de demiyorum. Ancak her derdin ya da acının ya da sızının ya da hüznün ayrı bir yeri var. Verdiği duygu başka, acı başka, his başka.. Düşünüyorum evet her bir şeyim yerinde, elim ayağım yerinde, maddi sorunumuz yok çok şükür, ailemden herkes sağ, sağlıklı.. Bunlar çok güzel evet ama O'nun sevdasının hüznü de acısı da bir başka..

Mutlu olacağım be günlüğüm, sevgimle kendi kendime mutlu olmayı öğreneceğim biliyorum. Bu sevgi beni bambaşka yerlere taşıyacak inşallah. Düşündükçe hüzünle birlikte bir ferahlık ve huzur da geliyor içime çünkü. Tek duam O'nun için hayırlısını görsün..

Şuan en sevdiğim şarkımızı dinliyorum rastgele denk geldim radyoda...
Asla..Asla vazgeçemem senden asla....
Kalamam ben sensiz...Yapamam sevgisiz...

Böyleydi işte bizim aşkımız günlük...
Uzun süre sonra ağlamayı başardım..Sessizce akıtıyorum gözyaşlarımı
Yüreğim acıyor..Hislerim yok olmuş durumda ...

Verilen sözler söylenen sözler ne çabukta siliniyor insanların aklından...
Şimdi kim bilir nerdesin..Nasılsın..Merak ediyorum ve özlüyorum...
Ama kendime bir türlü kabul ettiremiyorum bu durumu...

Bana bir mucize gerek günlük..mucize...

iyi akşamlar gunnukum...
çok yorgunum ayaklarım fena agırıyor...neden mi? çok gezdım bugun çokkkkkk
lap dıye üşüp uyuyasım varrr...
bugn forum istanbul a gıttık uzun zamandır istiyordum gıtmeyı nasıp olmamıştı..çok begendık gunnuk tavsıye ederım mutlaka gıtmelısın:))
akvaryuma da gırdık müthiş ti ya köpek balıkları falan..kameraya çektık görüntüleri ..çok etkılendım ama yaa çok degişik su altı canlıları varmış...
sonracıgıma kendıme çok guzel bı hamiş pantolonu aldım..biraz tuzluydu ama uzun zamandır o modelı arayıp bulmıyordum bulmuşken kaçırmak istemedim...
sonra mutfak alışverışı yaptık malum uzun zamandır evde degıldık..eksıklerımız çoktu onları hallettık....kociş çok yoruldu ama napalım bı pazar ar eglenceyi ve sorumlulukları o gune sıgdırmaya çalışıyoruz bızde:KK43: başka türlü vakıt bulmak zor olluyor...görümcemın sözlüsüyle annesı gelecekmiş onlara gıttık bır saatıde orda öldürdükkk oyyyyyyy çok yoruldum yaaa...ben bıraz gezıneyım gunnuk sonrada naş yatagaaa...gelırım yıne bayy

ıyi değilim günlük...
Gerçekten iyi değilim...
Ben rüzgara karşı dayanmaya çalıştıkça rüzgar beni eğmeye dallarımı koparmaya çalışıyor.
Çok güçsüzüm günlük.
Karşımda artık yenilgilerden bana donuk donuk bakan bir adam ve koskoca beklenecek yıllar var.
Çıkış göster bana Rabbim...
Dayanamıyorum...

Gece yarısı oldu ben halen yusuf paşayla uğraşıyorum günnüş
uyumuyoooo :emir_bebek:

Bugün araba kullandım günnüş:eek:
Eşim anlattı ben uyguladım kaydirigubbakcemile3
Süper zevkli bişi yaa .Artık devamlı çakıcaz alışmam lazım şakkıdı
Yaza kursa gidicem inşlh ehliyet için
Evimizede bi çıkalım Allahın izniyle sonra bana ufak bi araba düşünücez
Doblo çok kaba yaw onu eşim kullanmaya devam etsin bilmiyorumkismile Ben ufak isterim
Evimize de baktık bugün ,çoğu bitmiş binaların ,tam 1 senemiz kaldı ,ömrümüz varsa inşlh:Saruboceq:
mobilyaları inceliyorum nette ,fiyatlar felan :)
Allahım sağlıklı ömür versinde hepsi olur zamanla :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Hadi hayırlı geceler herkese :gitme:

Günlükk nasılsınnn? Ohh ii ol tabi ben de bomba gibiyimguclubacismile Evt günlük aynen tahmin ettiğin gibi düzeni mi bozdum yineeyvahedigeldismile neyse biraz daha takılayım böyle nasılsa yakında düzenli hayata geçiş yapmak zorunda olcam-tatlicadiarzu- Yrn sevdiceğimle buluşcamm günlükk:asigim: Biliyo musunnnn ben diyete girdimmm napalım yaz geliyo fazlalıklardan kurtulmak lazım yedim cipsleri şimdi böyle diyet yapıyom:nazar: ama var ya dün bi yedim abur cubur off off ne sen sor ne ben söyleyeyim yok böyle bişi:icecream: artık çıktı hayatımdan abur cubur kendimi seviyorum ve bu vücuda daha fazla eziyet etmeyeceğim günlük sağlıklı olan ne varsa onları yiyeceğim artıkk spora da başlıyomm kim tutar beniiikaydirigubbakcemile2 haydii karapiper kaçar günlükk:eek:

X