severek boşanmak

bu adamdan size hayır geleceğini sanmıyorum.problem ailesinin saçma sapan tavırları değil çünkü bunlarla zamanında hepimiz karşılaştık problem eşim dediğin adamın seni yalnız bırakması.tanımıyormu anasını babasını bu insanlar bu kadar iyi oyuncumu o varken melek o yokken şeytan oluveriyorlar.eşşek gibi biliyor bence ne çektiğinizi ama aile kuzuları sizi ezer ama anasının babasını yaptığını öldürseniz kabullenmez.siz buna layıkmısınız.ona güvenmişiniz hayatınızı birleştirmişsiniz.kendi evinin perdesi ister yıkar ister yıkamaz.diyemiyomu.eviniz ayrı kimse karışamaz.hele birde küfür olayı var dimi.çok fena.ya elini beline koyup heyytt herkes şöyle bir çekilsin deyip mücadele edicen.ağlayarak pısarak olmaz buda.yada çocuk yok sanırım boşanmakta kararlı olduğunu iyice hissettir.geri adım atarsa kurallarını koy.atmazsada.niye evlenmiş.o zaman sizinle anasına babasına kölemi almış.hangi zamandayız ya aaaa çok sinirlendim yine.güçlü ol.bu sana.s.bu eşinelaelaelaelaelae buda ailesinelülülülülülülülülülülülülülülülülülü

canım bak üniversite mezunu ve bankacısın eşinde okumuştur herhalde oturun konuşun açık açık de seni seviyorum boşanmak istemiyorum ama olanları görüyorsun bana da hak ver sen benim yerinde olsan ne yaparsın sende yanımda değilsin de ve 3. şahıslar yüzünden sevdiğin insandan ayrılma canım ya.

allah yardımcın olsun tatlım.

canım benim demek karar verdin en sonunda ben yine yeniliyorum biraz düşün konuş eşinle bi ölç tart yani hemen karar verme ya zor gerçekten bende yaşadım ama direndim onlara karşı kaynanamları sevindirmedim sende sevindirme

Benim esimde ailesine cok düskün bir insan ama aileye düskün olmak esine yapilan her türlü hakarete, haksizliga susmak boyun egmek degildir...

9 Yil evliyim bu günden bu güne hicbir zaman hakli oldugum yerde ben ezdirmemistir, tabiki benim ailem farkli senin ailen farkli sükür ki esimin aileside iyi insanlar...a.s

Demek istedigim su: Esin seni savunmuyorsa bunu ailesine olan düskünlügünden veya saygisindan veya ne bilyim herhangi baska sudan sebeblerden degil kendide seni haksiz buldugundan yapmiyor....

Bence gururunu bir kenara atip son defa bile olsa esinle konusmalisin!!
Artik ondan sonra kararinizi verirsiniz, hakkinda hayirlisi olsun arkadasim.
Üzülme kendini yipratma desem biliyorumki mutlaka cok üzülüyorsundur ama inanki aslinda böyle insanlar bir damla göz yasina bile degmez....
:çok üzgünüm:

Allah yardimcin olsun:Saruboceq:

kaydirigubbakcemile3
ah tatlım neler olmuş çok üzüldüm
en başta hata yapmışsın yatakları ayırmakla ayırma birlikde yatın ne olursa olsun
madem eşini seviyorsun oda seni seviyorsa savaş aç savaşın annesiyle
eşinle arana kimse girmesin izin verme
madem anlaşamıyorsun
aynı aprtmanda oturma
ev değişince daha iyi olur herşey
umudunu kaybetme

baktın olmuyor başka çaren yok eşinde senden yana değil ayrılmak en doğrusu olur tatlım
ilerde bide bebek olursa naparsın bir düşün
seni ezen bu adam ilerde napar?
süprizzzzz

bu yüzden iyi düşün
seven erkek ne olursa olsun karısını ezdirmez bunuda UNUTMA hihoyyyt
bende 3 aylık evliyken eşimden ayrıldım 6 aydır ayrıyız
bizimkisi pc ve sorumsulukları yüzünden bitti ve unutmaya çalışıyorum

hayta devam ediyor demi kendine tatlı bak
inan çok sevsende değmiyor gerçekten senağlama sakın ağlayıp üzülme

ilk seneler güzel geçeceğine zehir etmişler sanada benim gibi...ne alıp veremedikleri var bilmemki... bende bu olayın artısı bide şiddet vardı.evi terkettim hatta boşanıyordum sonra araya büyükler falan girdi...sonra sonra eşim ailesinin gerçek yüzünü gördü...bir erkek evlat ne kadar tanıyorum desede ailesini tanıyamıyor bence...çünkü ailesine karşı davranışlarıyla gelinine davranışları bir değilki... gün gelip ailesine karşı beni savunacağını hiç sanmazdım ama bak şimdi oluyor.. bişi söyletmiyor bana...ben nasıl başlarsa öyle gider diye düşünmüyorum bunu yaşamış biri olarak... senide ailesinide tanıyınca bak nasıl o zaman işler değişecek...sizinkilerde aşmış yani hakaret falan bizimkiler arkadan konuşmaya programlıydı...eğer gerçekten seni seviyorsa biraz uzak kal onu korkut gerçekten seni seviyorsa gelip seni alacaktır dicem ama ne bilim adamdan adama fark var...eşinin huyunu sen daha iyi bilirsin ama muhakkak burnunu sürtmelisin...ailesiylede konuş olmazsa kimsenin sana hakaret etmeye hakkı yok...sevmeye bilirler ama saygı göstermek zorundalar yani....

evet canım sen nasıl başardın atlatmayı.nasıl yapıcamı bilmiyorum acıyı yenebileceğimi bi anlasam hemen giderim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…