Sevdiğini özleyenler buyurun

İşler öyle yoğun ki. Geceli gündüzlü. Haftasonu, bayram seyran hiç fark etmiyor. İstediğim kadar çok göremiyorum. Sürekli bir özleme halindeyim, bazen saldırganlaşıyorum deliriyorum kendi kendime. Kıskançlık krizleri gereksiz gerek huysuzlanmalarım. Kısacası of yani. ne diyim başka.:KK43:

Canımın içi,
Bir ayı geçti görmedim seni, sarılamadım ,öpemedim. Ama günler kaldı şimdi cumartesi sabahı yanındayım Allah kısmet ederse. Bütün gün gezicez sarılıcaz dertleşicez, sen omuzumda ağlicaksın belki...Bu sefer göz yaşlarını öpüp teselli veren ben olucam bitaneme. Seni çok özledim sevdiğim... :KK16:

çoook özledim artık gideli 4 ay oldu neredeyse seni görmeyeli ise 1 ay ama yıllar olmuş gibi...her hareketini her mimiğini her bakışışını..hatta her kızışını bişe çok özledim..anahtarının sesini o sesi her duyduğumda ki heycanımı..soframızda ki sesini..bana bi soda getirirmisin deyişini..maç yorumlarını heycanla izleyişlerini..çok yorulup kendini yatağa atışını..seninle gezmeyi alışveriş yapmayı..hatta bana hadi hayatım çabuk ol deyişini..evden çıkarken bak 3 dk var hemen hazırlan demeni:) eve gelirken bişe lazım mı canım diye msj atmalarını...hasta olduğumda çorba yapmanı..her kapıdan çıkışımda dikkat et demeni..herşeyini çoookk özledim prensimm, canımmm, bitanem, dualarımın karşılığı seni çok seviyorum

Canımın içi,
Bir ayı geçti görmedim seni, sarılamadım ,öpemedim. Ama günler kaldı şimdi cumartesi sabahı yanındayım Allah kısmet ederse. Bütün gün gezicez sarılıcaz dertleşicez, sen omuzumda ağlicaksın belki...Bu sefer göz yaşlarını öpüp teselli veren ben olucam bitaneme. Seni çok özledim sevdiğim... :KK16:
Hadi bakalimmm insallah bigun gelicek bende gidicem senin gibi tatlim yaaa heycanlandim simdi :-D ♥

bitanemi canımı askere yolladım hasretim her gecen gün artıyor onu cok özlüyorum hasret katlanılmaz
hal alıyor cogu zaman ben onu düsünmeden dakikam gecmiyor iyisi kotusu her hali her an aklımda
onsuz ben degilim sanki onun varlıgı beni güclü olmama yetiyor cok özlüyorum bitanemii

Çok özledim çook :KK14:

Ne albay ne yarbay 210 gün sonra o hürgeneral, ben hüryaren :KK17:

Benimki sizinkinin yaninda sacma olucak ama olsun bende eski erkek arkadasimi cok Ozledim ayrildik bir yil oldu ama Ben unutamadim ya bir aci cekiyorumki sormayin universitesi sinavi yuzunden ayrilmistim ailem zoruyla ilk sevgilimdi ilk askimdi sevmeyi ondan ogrendim ama unutmayi ogrenemdim.

X