Sevdiğini özleyenler buyurun

benim eşim iki ay önce yaz tatili diye kızımı alıp memlekete gitti (annesinin yanına) - onu özledim dersem yalandır .
yalnız benim tatlı kızımı çok ama çok özledim .

nişanlım 105 gün önce gitti askere.. hayatımda onsuz hiç bi önemi olmayan 105 gün...
çok ösledim
ama seni sabırla bekliyorum... şafak 51 başkada yok

11 ay askerden dönmeni bekledim,döndünnn ama gene hasrettt...
Şimdi de kavuşmamızı beklemekten başka çare yok, evliliği hiç bu kadar çok istemedim çünkü bizim evlilikten başka kavuşmak için çaremiz yokkk...

24 ya da 31 Ağustos'a kadar yine özlem..
1 haftadır görmüyorum henüz seni ama öyle çok özledim ki her şeyinle..sensiz ben hep eksik yaşıyorum biriciğim

seni görmeyeli tam 62 gün oldu ...

Seni çok özledim evet çok özledim kimsenin anlamayacağı gibi desemde artık saklayamıyorum galiba bak yazarken bile dolu dolu oluyorum aslnda izin kullanmayalım dedik ama bu izin bize iyi gelcek ...

Seninle yetmeyen zamanın, sensiz geçmemesi beni deli ediyor!
Seni çok özledim ben yaaa.. Olmuyor artık sensiz, her gün kat kat artıyor hasretin..

Gel artık ..

Ben sana gene doyamadım, hiç doyamadım ama.. Hasretinin yükünü hafifletip dönseydin ne de güzel olurdu. Avunarak geçireceğim bi mehtap yaşatmadın. Ama bak seni çok özledim gene çok özledim.

Artık özlemin içime sığmıyor canım aşkımm öyle çok özledimkiiiii (

Canımın içi , birtanem benim...
Seni özlediğimi anlatmak için kelimeler bile yetmez, Seni çok seviyorum herşeyim iyiki varsın ve iyiki benimsin

Kızlar benide aranıza alınbenim sevdiceğim askerde değil amma başka ülkede yanına gitmek için gün sayıyorum bi bakıma kendi tezkeremi bekliyorum onu ancak seneye haziran gibi görebilicem

Burnumun direği sizliyor resmen... Sadece bir kere görmek, sarılmak için neler vermezdim. Nasıl geçer bu günler bilmiyorum.

Bu konuyu okuduğum için o kadar pişmanım ki.Kendimi hiç bu kadar yalnız hissetmemiştim.Tam 67 gün oldu yüzünü görmeyeli,elini tutmayalı ama kendimi alıştırdığımı düşünüyordum.Burada yazılanlar beni mahvetti.Çok özledim demek bile yetmiyor artık.Sadece sarılmak istiyorum sana.Sarılmak ve ağlamak istiyorum.Daha kavuşmamıza 2 hafta var ve artık her gecem seni düşünerek ve ağlayarak geçiyor.

Offf Offf geçmiyor şu zaman geçmiyor.Aşkımm çok özledim seniiii bugün tam 4 ay oldu seni görmeyeli.Ya bir daha göremezsem die okadar çok korkuyorumki(.Nsip olursa inşaAllah haftaya dağıtım iznine yanıma geliceksin inşAllah yanımda olacaksın 1 hafta sonra kavuşacağız aşkımmm.Sana uzun uzun sarılabilmeyi okadar özledimkiii.Canım aşkımmm hasretle özlemle gelişini bekliyorummm.Seni çok seviyorummmmm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…