sevdiğim kişinin sonradan abisine aşık olmak

ooo beni takip etmen hosuma gitti:KK1:benim cocugumun babasi suan evli oldugum adam sorun yok yani..:KK1:soruma cevap vermedin simdiki sevgilinin abisi varmi:KK1:

merwosh hayirli olsun bu arada hayranindan ogrendim.. saglicakla kucagina al ins.

gözümün önüne tarık akan geldi bi an:KK1:

ahahhahaha ınan ol ben yazarken gecırmıstım tuhh yaa hıc boyle abısıne asık olacagım bırıyle tanısmadım ne guzel bır macera olurdu benımde sızlere acacagım bır konum olurdu vah vah bana yazıklar olsun:)))) bu arada sızlereda hahahahhhahaha

eyvah,savcılık falan denmiş ya.korktum şimdi????

ama ben genede yorum yapmadan duramıcam.

bana yaptıkların çok gurursuzca geldi.ister 18 yaşında çocuk ol ister 15 yaşında nasıl bu kadar rahat adamların peşinde koşturursun ki.

dua et başına birşey gelmemiş.

Eyy allahım yaa aksam aksam ne guldum rabbımde sızı guldursun cok ıhtıyacım vardı sagolun koçiş gelecek yemeklerım aygazda haa bu arada ben nısan yagmuru gıbı bol bebeklerımız olsun formundayım beklerım canlar caok eglencelısınız bende sıze gelırım cay ıcmeye hahahahah öptum sızııı

evet merwoshu severim ben harbi kızdır uygun cevabı vermiş yeterince ama aynen bende senin gibi çok daha ters bi cevap veriridim yani:KK20:

bacım kız sevmiş evlenmiş... garip olan siteye yeni üye oldum bu konuyu açmak için diyor...sonra merveye laf atıyor...bende az çok biliyorum merveyi yorumları falan hep dikkatimi çekmiştir gerçekten harbi kızdır yorumlarıda harbidir...( bu arada merve de selam ) :) ama savcılık deyince korktunmu merve..:) korkma tatlım koskoca kk üyeleri var arkanda..

bacım kız sevmiş evlenmiş... garip olan siteye yeni üye oldum bu konuyu açmak için diyor...sonra merveye laf atıyor...bende az çok biliyorum merveyi yorumları falan hep dikkatimi çekmiştir gerçekten harbi kızdır yorumlarıda harbidir...( bu arada merve de selam ) :) ama savcılık deyince korktunmu merve..:) korkma tatlım koskoca kk üyeleri var arkanda..

zaten seksi kaybolmuş baksana kapayıp çıkmış :KK1:

evet 18 imde sevgilimin abisine ilgi duydum ama kimselerle meşru yoldan çocuk yapmadım çok şükür ::)

arkadaş laf sokmak istemiş ama onu da becerememiş, meşru yoldan çocuk yapmanın neresi kötü ,meşru yasal olan demek zaten =))

ayrıca merwosh ben de çok sevindim,hayırlı olsun:KK49::KK49:..neden bilmem inşallah kızın olur diye geçti içimden

arkadaş laf sokmak istemiş ama onu da becerememiş, meşru yoldan çocuk yapmanın neresi kötü ,meşru yasal olan demek zaten =))

ayrıca merwosh ben de çok sevindim,hayırlı olsun:KK49::KK49:..neden bilmem inşallah kızın olur diye geçti içimden

insallah cnm bende kizim olsun isterim.Allah duysunnnnnn:emir_bebek::emir_bebek::nazar:

slmm cnm, cok tesekkür ederim guzel sozlerin icin,kalbinin guzelligi yazina dokulmus. savcilikmi orayi kacirdim ben kimi savciliga veriyor,.. :KK1: Korkmam ben :KK1:virsin..

merve yi irdelemek nerden gelmiş bu konu sahibinin aklına onu anlamadım..
forumdan biri olabilir bu kişi..:KK76:

sagol cnm benim , karsindaki kisiye surda küfürde etsen,anlamaz:KK14:onun icin sinirlenmeye kiyip bagirmaya gerek yok.

mervecim zaten ses soluk yok konu sahibinden...gerçekleri duymak zor geldi sanırım... herkese iyi akşamlar kızlar ben daha fazla bu bayanla ilgili yorum yapıp zamanımı boşa harcama istemiyorum..herkese selam :)En Büyük KK:KK16:

X