sevdiğim kişinin sonradan abisine aşık olmak

valla savcılıkla işimiz olmaz bizim canım çok şükür yabancı değiliz burda herkes birbirini tanır... ayrıca telefon olayıyla savcılık mevzularına sen girmişsin... biz sakince oturuyorduk ve ortamı karıştıran sen oldun unutma...

Yok gacım yaaa kıızyorum böyle yazanlaraa :KK14:

kusura bakmayın ama benden büyüksünüz ama çok gerildim haliyle neler söyleniyor okuduysanız ben forumda yeniyim o sebeple yanlış yere açmışım herkesler saçma sapan eleştiri yağmuruna tutuyor beni yok babasınada aşık olursun sen iyi ki birleşip bişey yapmamışlar felan nne bu ya sizdende özür diliyorum benden büykmüşsünüz gerginlikle yazdım onlarıda

evet 18 imde sevgilimin abisine ilgi duydum ama kimselerle meşru yoldan çocuk yapmadım çok şükür ::)

ooo beni takip etmen hosuma gitti:KK1:benim cocugumun babasi suan evli oldugum adam sorun yok yani..:KK1:soruma cevap vermedin simdiki sevgilinin abisi varmi:KK1:

yeni uyelik... ilk konu....

buna da guzel bi manim var ama kuafordeyim eve gecince yazicam:KK53:

valla savcılıkla işimiz olmaz bizim canım çok şükür yabancı değiliz burda herkes birbirini tanır... ayrıca telefon olayıyla savcılık mevzularına sen girmişsin... biz sakince oturuyorduk ve ortamı karıştıran sen oldun unutma...

herkes birbirini tanır felan :)) ne kadar basit bi düşünce bu ya ayrımcılık yapıyosun yani yeni gelenlere karşı ... valla haddini bilmeyenin peşine düşerim bu böyle bilinsin artist artist konuşmak değil öyle ...!

herkes birbirini tanır felan :)) ne kadar basit bi düşünce bu ya ayrımcılık yapıyosun yani yeni gelenlere karşı ... valla haddini bilmeyenin peşine düşerim bu böyle bilinsin artist artist konuşmak değil öyle ...!

evet biçok kişi tanır ve herkes dostluk kurdu burada..yeni geleni dışlamıyoruz..sen kendini dışlanmış sanıyorsun...bu kadar ters cevap vermek yerine adam akıllı cevaplar yazsan kimse topa tutmaz zaten...valla biz artist konuşmuyoruz.. gayet sakin cevaplar yazıyoruz ama artist yazılar senden geliyo...asarım keserim falan..

En son hangı turk fılmını seyrettın cok klasık eski turk romanlarından fırlamıs bır fılm uzun boylu yesıl gozlu hafıf yanmıs tenı, ınce bellı genıs omuzlu karızmanın ayyuka cıkmıs halı vs vs vs kızlar sızde fazla ustune gıttınız belkıde arkadas ılerıde yazar olak aama emın ol ucuz yazar romanlarından :))))) ben almam sahsen...

En son hangı turk fılmını seyrettın cok klasık eski turk romanlarından fırlamıs bır fılm uzun boylu yesıl gozlu hafıf yanmıs tenı, ınce bellı genıs omuzlu karızmanın ayyuka cıkmıs halı vs vs vs kızlar sızde fazla ustune gıttınız belkıde arkadas ılerıde yazar olak aama emın ol ucuz yazar romanlarından :))))) ben almam sahsen...

gözümün önüne tarık akan geldi bi an:KK1:

X