sevdiceğinin miniki çeyize baslarsa..

Çok teşekkür ederim evet nevresimler biraz fazla oldu tekstilde ayarı kaçırmışım dönüp bakınca bi 10 yılda kullanırım artık:halay:ama gözünüzden kaçmış galiba 2 tane tek kişilik nevresimimde var 2 tanede tek kişilik lastikli çarşaf takımı da :) erken başlamanın bu yanı kötü fazla fazla oluyor hep..
Dogrudur canim :)))
Demekki okadar cok olunca biraz hizli gecmissim ve dikkat etmemisim.
Umarim zevkle kullanirsin butun esyalarini. Huzur ve mutlulukla.

Dogrudur canim :)))
Demekki okadar cok olunca biraz hizli gecmissim ve dikkat etmemisim.
Umarim zevkle kullanirsin butun esyalarini. Huzur ve mutlulukla.
Olabilir ben bile topiğe en baştan sona bakamıyorum :KK35: Normal öyle görmeniz resimlerde çift kişilik gösteriyorlar hep zaten teşekkür ederim tüm güzel dilekleriniz için:KK39:

Ben korkmazı çelikte çok beğendiğim için kırmızı olmasına rağmen bunları aldım kullanışlı gördüğüm için umarım pişman olmam bahsettiğiniz markayıda duydum ama güvenemedim açıkçası çevremde kullanan yok çünkü. Tencere çatal kaşık çaydanlık vs. bunların hepsini hallettim artık nasıl çıkarlarsa.. Tost makinesi ve çaycı konusunda ise hala kararsızım Sizde güzel günlerde kullanın aldıklarınızı:KK54:
AMİN çok teşekkür ederim inşallah ve sizde hayırlı ve güzel günlerinizde kullanın inşallah tüm eşyalarınızı :hamarat:

Teşekkür ederim sende hoşgeldin aramıza :KK25: Geçen sene kasımdan yılbaşına kadar n11 in kuponları vardı sürekli indirimler de oluyordu üstelik o zaman çok cazip geliyordu ama şu ara hem fiyatlar çok yüksek hemde doğru düzgün kupon yok acelen yoksa kışı bekle derim yıl sonunda belki yine güzel kampanyalar olur. O kadar çok mağazadan alışveriş yaptım ki n11 den bi yerde arkadaşa yazmıştım bulursam alıntılarım tekrar N11 de mağaza puanlarına dikkat et en az %90 olumlu olsun birde alışveriş yapmadan önce mesaj at ne kadar ilgili mağaza anlaşılıyor ordan.. Yinede ordan elektronik almaya hiç cesaret edemedim. Onun dışında hepsiburadada güzel kampanyalar oluyor bu ara kişisel bakım ürünleri ve mutfakla ilgili satıcısı hepsiburada olmasına özen göster yinede.. H. buradada yıllardır alışveriş yaparım nerdeyse hiç sorun yaşamadım. Elektronik alabilirsin. Bi sorun mu çıktı ücretsiz gelip alıyorlar kapından kargoyu iade yapabiliyorsun. Tekstil için linensin online alışveriş sitesini takip edebilirsin her hafta akıllı pazartesi kampanyası oluyor yine her ay belli ürün gruplarında indirim oluyor muhakkak. Porland tanda hep netten aldım ürünleri hem mağaza olarak ulaşılması zor markalardan hemde taşıma derdi olmuyor tabakları çok ağır:confused:

çok teşekkürler bilgim olmuş oldu sayende..acelem yok zaten ama yavaştan büyük parçalara girişeyim diyordum takipte kalırım artık :)

çok teşekkürler bilgim olmuş oldu sayende..acelem yok zaten ama yavaştan büyük parçalara girişeyim diyordum takipte kalırım artık :)
Buyuklerle baslamak mantikli ufaklar bitmek bilmiyo çünkü :) Sitelere kayıt olduğun zaman hergün kampanya maili geliyo zaten simdiden hayırlı olsun önünde keyifli bi süreç var bağımlılık yapmaz umarım :KK54:

Buyuklerle baslamak mantikli ufaklar bitmek bilmiyo çünkü :) Sitelere kayıt olduğun zaman hergün kampanya maili geliyo zaten simdiden hayırlı olsun önünde keyifli bi süreç var bağımlılık yapmaz umarım :KK54:
valla nette gezerken bile o da güzelmiş bu da güzelmiş filan demeye başladım bile..alsam ucu bucağı yok bunun onu anladım yani :halay::KK48:

Bu gidişle çeyiz profu olucaksın başımıza canım. Benimde iyi oldu öğrenmem o zaman gelsin dediğin gibi alırım uygun bi tartı Bunu alırken kampanyadaydı çokta araştırmadım açıkçası h.buradada 145e geldi indirimle uygun bulmuşken markasına güvenip aldım inşallah yanıltmaz:dua: Birde mutfak tartısı istiyorum kenwood düşünüyordum bi kaç olumsuz yorum okudum oda kaldı canım varmıdır senin bi tavsiyen? Renk olarak siyah yada gümüş istiyorum en çok tefali övüyorlar onlarda fosforlu gibi sevemedim bi türlü :KK51:
sorma canım evlilik danışmanlığı yapabilecek duruma ha geldim ha gelicem yani :)))
ben brabantia kullanıyorum ama baktım hep stoklar tükenmiş. biara tantitoni getirmişti o ara almıştım. hepsiburadadan baktım biraz. kenwoodda olumsuz yorum görmedim canım eğer fiyat skalan o civardaysa al bence, benim güvendiğim bi marka. Şahsen tefalin kalitesindende şüphelerim var çok değişti bence. ama bana başka bişey söyle dersen Beurer derim. tartıda isim yapmış bi marka, biraz ona bak istersen :)
silitinde şu modeli indirimde http://www.enplus.com.tr/silit-dijital-mutfak-tartisi-0022-4003-01/

sorma canım evlilik danışmanlığı yapabilecek duruma ha geldim ha gelicem yani :)))
ben brabantia kullanıyorum ama baktım hep stoklar tükenmiş. biara tantitoni getirmişti o ara almıştım. hepsiburadadan baktım biraz. kenwoodda olumsuz yorum görmedim canım eğer fiyat skalan o civardaysa al bence, benim güvendiğim bi marka. Şahsen tefalin kalitesindende şüphelerim var çok değişti bence. ama bana başka bişey söyle dersen Beurer derim. tartıda isim yapmış bi marka, biraz ona bak istersen :)
silitinde şu modeli indirimde http://www.enplus.com.tr/silit-dijital-mutfak-tartisi-0022-4003-01/
Sanırım elektronik şans işi brabantiada da gözüm vardı denk getiremedim indirim beklemenin riski işte stok kalmayabiliyor. Beurer den bi model beğendim canım ama netten görmeden almam gerekicek sanırım bu markanın satıldığı bi yere denk gelmedim ne yazıkki tansiyon aletleri dışında :))

mudo indiriminden kaptığım çam ağacından yapılmış tepsi ve balık formlu kesme tahtası ben sunum için kullanmayı düşünüyorum
92747_3_480x480.JPEG
92747_1_320x320.JPEG
65006_1_480x480.JPEG

evet bende görmedim hiç malesef görmeden alıcaz ama beğenmezsek iadesi rahat oluyo biliyosun internet alışverişinin güzel tarafı :) acele etme içine sineni al :) buarada tepsine bayıldımmmm nekadar a aldın canım ?
Indirim, kupon filan denk getirdigimde alicam canim ilk firsatta tepsi biraz küçük canım orta boy diyeyim indirimde 69 tlydi halat saplisi daha hoştu oda 59 du sanırım benimki bunu beğendi ama gözüm onda kaldı ikisine bütcem yetmedi :63:
Screenshot_2016-08-16-09-33-23.png

Indirim, kupon filan denk getirdigimde alicam canim ilk firsatta tepsi biraz küçük canım orta boy diyeyim indirimde 69 tlydi halat saplisi daha hoştu oda 59 du sanırım benimki bunu beğendi ama gözüm onda kaldı ikisine bütcem yetmedi :63: Eki Görüntüle 1879686
çok sağol canım bakıcam :)) , mudo yinede biraz pahalı malesef :KK43:

Pardon yaa havlu seti 3lu degil 6'liymis:)
Ben fotoda 3 gorunce 3 sandim, urun aciklamasina bakinca farkettim.
Diger markalara gore bambu orani da daha yuksek, fiyatinin boyle olmasi normal.:KK45:

X