sevdiceğinin miniki çeyize baslarsa..

Misafirlik için olan o kalpli nevresime bittim kalpli olanaktı kesinlikle misafir vermem ben hepsi birbirinden güzel 10.satfaya kadar geldim ilk defa bir çeyiz işinde olan birinde tupperware ürünü görmedim şaşırdım Herşeyin çok güzel Allah geçim tadı versin canım mutlulukla aşkla kullanın
Bambu ürünlerini esseden mi aldın ? Temizliği felan Nasıl Acaba bende çok seviyorum almak istiyorum çeyizime

Tesekkur ederim canim güzel yorumlarin için kalpliyi zaten bizi düşünerek almıştım m. cocolari misafire kullanirim sanırım.. Tupper konusuna gelince geçen sene d.gunumde bi kaç parça gelmisti aslinda ama herseyi yukleyemedim ben genel olarak plastik sevmiyorum o kadar paraya değerler mi gerçekten kafam karisik o konuda kimi memnun kimi değil erzak için alabilirim belki.. Bambularimin hepsi bambum marka digerlerinden daha kaliteli gözüküyorlar ama inan kiyip kullanamadim hicbirini essenin outlet mağazalarında güzel indirimler oluyo çoğu ordan bazilarida n11den

harikalar bayıldımmmm en son bu işlere ara verdim diyordun canım ama olmuyor sanırım

canım ne kadar süredir bu şekilde ayıptır sorması ben biraz sıkıldım bu ara bir şey alasım gelmiyor ama bunlarda gözüm kaldı çok güzellermiş
Bi yıldır aliyorum kasimdan beri durduramiyorum canim aslinda yemek takimini almadigimdan böyle oldu eksikleri gordukçe alasim geliyo çok begendiysen sende yap 2 kişilik bi takım

Bi yıldır aliyorum kasimdan beri durduramiyorum canim aslinda yemek takimini almadigimdan böyle oldu eksikleri gordukçe alasim geliyo çok begendiysen sende yap 2 kişilik bi takım

canım eksik dışında bir şey almıyorum, öyle karar verdim. keyfime göre olanları evi tutunca bakıp alacağım kendimi bu konuda dizginliyorum bide bu ay yatak odamı alacağım beğenebilirsem çok para harcamamam lazım

Canım bizim daha net bi zaman yok ya ondan benim rahatligim sen bana bakma gözüm kalinca aliyorum illa almam gerek die de almiyorum aslında cok begenip sonra alirim dedigim bisuru şey uretimden kalkip içime oturdu y. takimi gibi.. ondan boyleyim Mobilya olayı çok pahalli valla Allah yardimcin olsun tatlım iyi yapiyorsun tutmakla digerleri sonrada alinir yatak odası bi kere

evet canım birde bunları her zaman alabilirim, mobilyayı düğünden önce almam lazım ama onun sayesinde dizginledim bu ay kendimi zaten aman aman bir ihtiyacım da kalmadı.

evlenirken çok rahat edeceksin sen, en zahmetli kısmın bitmiş olacak. hemde maddi yönden de sana rahatlık sağlar şimdiden halletmiş olman benim gibi son aylara sıkıştırmamış olacaksın hemde herşeyin fazla fazla olacak

Belli olmaz canim isin o kısmı kısmet ama bi çok konuda kafam rahat olucak en azından büyük parçalar kaldı yatak odasını nerden almayi dusunuyorsun tatlim çok pahallilar ya

Belli olmaz canim isin o kısmı kısmet ama bi çok konuda kafam rahat olucak en azından büyük parçalar kaldı yatak odasını nerden almayi dusunuyorsun tatlim çok pahallilar ya

Canım büyük ihtimalle Enza olacak gibi 7.000 TL idi beğendiğim model, canım düşününce şu aldıklarından daha ucuzdur ya cidden :) ama tabii nereden alacağına da bağlı mesela Lazzoni'de bir model beğenmiştim 25 bin liraydı ben kendime limit koydum tatlım, yatağı ile birlikte en fazla 10 bin vereceğim, daha üst modellere bakıp da içimde kalmasın

Canım benimde en begendigim modeller enzada boşuna demiyorum zevklerimiz uyuyo diye ama herkes bana o para fazla diyo mobilya için kiraci olacaksan mahvolur taşınırken die hevesimi kırdılar hep inşallah senin gönlüne göre olur

canım sen bu çeyiz işine harcadığın paraların hesabını tutuyor musun bilmiyorum ama bak bulaşık makinesi de içine katarsam 9 bin liraya yakın para harcadım ben, excel tutuyorum ve 10 tl ye bardak alsam yazıyorum yani hesabım net, ve eminim sen benden çok daha fazlasını harcamışsındır aldıklarından görüyorum ee şimdi binlerce lirayı bunlara harcadıktan sonra o yatak odaları pahalı gelmesin tatlım başta bana da öyle dediler nerdeyse onlara uyup eşya bile almayacaktık, nişanlımın bekarlık eşyalarını kullanacaktık kendi evimize çıkana kadar sonradan düşündüm kiracıysak kiracıyız sonuçta en az 10-15 yıl kullanacağız o eşyaları ve evimize her gelen tencere tavamızdan çok mobilyamıza bakacak. bende gelinlikten, düğünden çok mobilyaya hevesleniyordum, o yüzden beğendiğimi alacağım canım ne yapayım zaten kendimiz ödeyeceğiz, gönlümüze göre olsun

Bende senin gibi düşünüyorum canım ama diyorum ya hep hevesimi kaciriyolar inan herseye o kadar özeniyorumki daha ortada bisi yokken basladim ki ilerde istediklerimi alabilim diye milletin bakmasi degil benim icime sinmesi onemli olan Benim buyuk parcalari almadan baya tuttu sanirim hepsini deftere yaziyorum ama toplamadim korkudan birazdan hesaplim bende milletin lafi o kadar önemli degilde bizimkide pesinat biriktirelim ev alalim diyo esyaya yatiracagimiza kafam bulanik anlayacagin kendimi ivir zivira verdim inşallah hepimizin gönlüne göre olur canım

inşallah canım, benim de çok hevesimi kaçırdılar şu çeyiz olaylarında. bıdı bıdı susmuyor insanlar, herkesin herşeye bir yorumu var :) inşallah dediğin gibi içimize sinen olur, geç olsun da güç olmasın

Inşallah canım hayırlısı olsun Herseyin dört dörtlük olmasinin imkanı yok zaten artık olduğu kadar yapicaz bizde bisiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…