Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri şerbetçi otu kremi yardım

izland

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2013
35
0
34
kızlar biliyorum onlarca kişiye açıklamaktan bıktınız ama şu kremi tam yapamıyo gibi hissediyorum hep bi şeyler eksik sanki ve doğru düzgün süremiyorum hep dökülüyor otu robottan da geçirdim fakat nafile. kremin resmini falan atsanız ne bileyim doğrusunu yapmam gerek artık zaman kaybı benim için

KIZLAR BİRİNİZ YARDIMCI OLSUN NOLUR YA
DÜN EN SON SİNİRLENDİM ATTIM KREMİ DÖKÜLÜYOR HER YERE SÜREMİYORUM DOĞRU DÜZGÜN BIKTIM KENDİMİ REZİL GİBİ HİSSEDİYORUM
MADEM Bİ ŞEYLERE ÇABALIYORUM ÜŞENMEDEN YAPIYORUM O DA BU KADAR ZOR OLMAYIVERSİN.
NE BİÇİM Bİ ŞEYDİ BU ŞERBETÇİ MİDİR NEDİR ALLAHIM ATSAN ATILMAZ SATSAN SATILMAZ
beceremiyorum beceremedikçe umudum kırılıyor çünkü en çabuk etki eden şerbetçi otu kremi ve ben yapamıyorum.
lütfen yapabilen biri varsa artık şunu herkesin anlayabildiği ve herkesin aynı şeyi yaptığı bi kreme dönüştürsün.
param olsa yarın ameliyat olucam yeminle.

KIZLAR BİRİNİZ YARDIMCI OLSUN NOLUR YA
DÜN EN SON SİNİRLENDİM ATTIM KREMİ DÖKÜLÜYOR HER YERE SÜREMİYORUM DOĞRU DÜZGÜN BIKTIM KENDİMİ REZİL GİBİ HİSSEDİYORUM
MADEM Bİ ŞEYLERE ÇABALIYORUM ÜŞENMEDEN YAPIYORUM O DA BU KADAR ZOR OLMAYIVERSİN.
NE BİÇİM Bİ ŞEYDİ BU ŞERBETÇİ MİDİR NEDİR ALLAHIM ATSAN ATILMAZ SATSAN SATILMAZ
beceremiyorum beceremedikçe umudum kırılıyor çünkü en çabuk etki eden şerbetçi otu kremi ve ben yapamıyorum.
lütfen yapabilen biri varsa artık şunu herkesin anlayabildiği ve herkesin aynı şeyi yaptığı bi kreme dönüştürsün.
param olsa yarın ameliyat olucam yeminle.

Bnde amlyt korkusu var :KK43: bunlsrinda ise yaradigini dusunmuom büyüten varmymis?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X