Sephora'nın Lumea macerası.

tamamdır patron , not alındı hersey teker teker.. gazamız mübarek ola..
gıllara son..

Pek son olmuyor ama öldürmese de süründürüyor işte. Haftada bir koltukaltı yolan hormonları deli bir hatun olarak gerine gerine bir ay gezmek şaaane valla...
hım...
ben o gerıne gerıne gezen hatunlardanım işte
survivora gitsem sıkıntı yaşamam yani..
olsun dur bakalım ıyıce arastırayımda , belkı tamamen kurtulurum

hım...
ben o gerıne gerıne gezen hatunlardanım işte
survivora gitsem sıkıntı yaşamam yani..
olsun dur bakalım ıyıce arastırayımda , belkı tamamen kurtulurum

Tamamen bitmez diyorlar ama bıyıklarıma 3-4 aydır tek bir atış yapmadım. Ya çıkmayacak ya da çok geç çıkacak herhalde. Bikini bölgesini denedim tamı tamına 105 günde aynen geri geldiler.

ya bende alıcam bu aletten ama bir şeyler sorucam in vino veritas ,şimdi ilk seansımızı kendimizi bir güzel jiletledik ve yaptık diyelim ,biliyorsun jilet olunca iki güne aynen geri çıkıyor iki haftaya kadar kıllı kıllı mı geziyoruz ,
ikincisi sonra bir ay sonra çıkıyor diyelim hepsi birlikte mi çıkıyor nasıl oluyor yoksa çıkan yerleri mi traşlıyoruz ,üçüncü olarak sürekli olarak kendimizi traşlayıp seanslara devam mı ediyoruz.Mesela 105 gün sonra bikini bölgesi geldi diyorsun sonra ne oldu jiletleyip devam mı ? Kafamda deli sorular

Canım bu alet ipl, yani kalıcı bir yöntem değil malesef. O yüzden bıraktığın zaman geri geliyorlar. Bende şu an tek tüy yok diyebilirim son seansımı haziran ortası gibi yaptım yanılmıyorsam.

Jiletledin yaptın ve o tüyler ilk seanstan sonra sanki hiç bişey yapmamışsın gibi uzamaya devam ediyor. Ulen ne oluyor, bi moka yaramadı heralde bu diyorsun. 10 gün kadar kıllı dolaşıyorsun sonra dökülmeye başlıyor. Ama ilk seansta hepsi gitmiyor tabi. Böyle hastalıklı insanlar olur ya saçı tutam tutam dökülür öyle garip çirkin bişey oluyor. İkinci seansta traş edip tüm bölgeyi yapıyorsun. Sadece çıkan yerleri yaparsan yapmadığın yerdeki tüyler muhtemelen uyanır. 4. Seanstan sonra tertemiz mis gibi oluyorsun. Sonra çıkacaklarını hissedersen ya da canın yapmak isterse 40-45 günde bir tekrarlıyorsun. Traş edilecek bişey olmadığı için traş etmiyorsun.

Düzenli yaparsan çıkmıyor, düzensiz yaparsan yarım yamalak çıkıyor ilk başta. Ama hepsi çıkarsa ilk dört seansı baştan alman gerekiyor.

ehhh napalım iki ay sabretmek lazım ,bende bıktım artık şunlardan yaa Alıcam bunu taktım kafaya Bir de rus kadar beyazım ben nasıl olmuş bu kadar kıl deliricem

Tamamen bitmez diyorlar ama bıyıklarıma 3-4 aydır tek bir atış yapmadım. Ya çıkmayacak ya da çok geç çıkacak herhalde. Bikini bölgesini denedim tamı tamına 105 günde aynen geri geldiler.
105 günde geri geldi derken o süre içinde hiç atım yapmadınız da o yüzden mi geri geldi anlamadım da .

iki ay demişsiniz ama ben 3 aydır kullanıyorum hiç te mis gibi gezemiyorum :)
kişiden kişiye değişiyo sanırım
hiç bi şekilde tüyler tamamen dökülmedi
sürekli jilet gerekiyo
uzaktan bakınca görünmüyo ama yakından tüyler belli ve hep elime batıyo

çok uzun zaman lazım bence tamamen dökülmesi için

peki bıyık bölgesinde leke filan kaldı mı
ben yapıyodum ama lazer koyu leke yapar zamanla dediler korkuyorum o yüzden

peki bıyık bölgesinde leke filan kaldı mı
ben yapıyodum ama lazer koyu leke yapar zamanla dediler korkuyorum o yüzden

Ben kendi tecrübemi yazıyorum zaten, muhakkak kişiden kişiye değişiyordur. Bende ilk seansta neredeyse yarısı döküldü. 2 ay sonunda 2-3 tüy dışında hiç bişey kalmamıştı. Şimdi de öyle. Bütün yazı rahat geçirdim. Acaba siz yanlış ayarda yani teninize uymayan ayarda mı yaptınız? Çünkü dökülenler çıkmıyor düzenli yapınca. Ben jilet kullanmıyorum artık.

Bıyık bölgesinde kararma görmedim. Ama şu an bronz tenim açılınca ne olur bilemem.

5inci ayarda yapıyorum
dökülenler çıkmıyo ama sorun zaten geç dökülmesinde
%25lik kısım döküldü sadece ama büyük oranda dökülme olmayınca hiç temiz olmuyo sürekli jilet gerekiyo maalesef

5inci ayarda yapıyorum
dökülenler çıkmıyo ama sorun zaten geç dökülmesinde
%25lik kısım döküldü sadece ama büyük oranda dökülme olmayınca hiç temiz olmuyo sürekli jilet gerekiyo maalesef
İlginç gerçekten, benim 3 ayda bebek gibiydi.
Teniniz esmer mi peki? Esmer olanlar 5. Ayarda yapınca işe yaramaz mesela. Ten renginize göre mi yapıyorsunuz? Ben kışın 5 ile yapıyordum şimdş 3'e düştüm bronzlaştığım için.

buğday tenliyim normalde ama yaz olduğu için bronzlaştım baya güneşlenmekten
daha mı düşük yapmak gerekiyo
hiç bilmiyodum ben bronzlaşınca tüyler görünmez diye iyice yüksek yapmak gerekiyo diye düşünüdüm broşüre bakmadım

ten rengi açılınca mı 5te yapıcaz yani

simon Çok beyaz tenliler 5 te yapar. Kutuda ten rengine göre hangi derecede kullanman gerektiği yazıyor zaten. Ona göre kullanırsan sonuç alacağını düşünüyorum.

Sephoracığım merhaba başlığını bayağı hatmettim. Aynı şekilde WOLFROG da bir başlık açmıştı onunkini de bayağı okudum. Sanırım ben de alacağım bu aletten.

Bir yerlerde seninkinin modelinin SC2008 olduğunu yazmışsın sanki. Ben mi yanlış okudum bilmiyorum ama türkiyede şu an sadece sc2006 ve sc1981 görüyorum. 2008 de yurtdışında var. Nereden aldın doğru hatırlıyorsam eğer :)

Bir de 1981 ve 2006 arasında %100 fiyat farkı var. Değer mi karar veremedim. Sen modeller arasındaki detayları çok inceledin mi? Tüy azalmasında etkisi olur mu bilemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…