Sephora'nın Lumea macerası.

Denemekte fayda var. Bebekle merkeze gitmek falan zor olur zaten. Gerçi evde de fırsat bulup yapmak zor olabilir.

En azından bölge bölge beşer onar dakika yapmak daha mantıklı geldi.. merkeze gideceğin zaman randevu ayarlamak zaten çok zor. Yok adetten 1 hafta sonra olacak, yok bir sonraki adetten 1 hafta önce olacak. Tam ayarlarsın ararlar cihaz bozuldu haftaya gel derler killari jiletlediginle kalırsın. Zaten çalışıyorum zar zor gün ayarlıyorum keske en basta boyle birseyin varlığından haberim olsaydı da binlerce lirayı oraya vermeseydim...

Ben de bi ton para verdim oralara, sonra geri geldiler. O yüzden lumea daha mantıklı geliyor bana her açıdan.

Ben de bi ton para verdim oralara, sonra geri geldiler. O yüzden lumea daha mantıklı geliyor bana her açıdan.

Son bir soru daha :) merkezlerde lazer yapılırken jel kullanılıyor ya lumeayi kullanmadan önce de jel vs sürmek gerekiyor mu?

burda birkaç ay uygulamayınca yine çıktığını söylemişsiniz ama ilk başlardaki gibi çıkmıyodur dimi ? Yani ilk lazere başladığınız zamanki gibi değilde onun yarısı gibi mi ?

Dudak üstünde kullanıyorum. Yüzümde başka yok.

tamamdır benim boyun kısmım çok fena konu da açtım zaten resimde var ne yapcağımı şaşırdım dedim acaba bundan mı alsam hem tüm vücuda kullanırım yoksa iğneli mi yapsam ne yapsam bilemedim

tamamdır benim boyun kısmım çok fena konu da açtım zaten resimde var ne yapcağımı şaşırdım dedim acaba bundan mı alsam hem tüm vücuda kullanırım yoksa iğneli mi yapsam ne yapsam bilemedim

Baktım şimdi konuna. Onlara etki eder mi bilmiyorum, hiç tecrübe etmedim. Ama bıyıkta etkiliyse boyun bölgesinde de etkili olur sanki.

O kadar ugraşlar sonunda dün aldım bende
Bugün yapcam.

İlk cihazı açtıgımda. ısınması vs. oluyormu?
bekleme falan gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…