Sephora'nın Lumea macerası.

Bende çok kestim kendimi dandik jiletlerle, hala bacaklarımda izi vardır. Venüsle tanıştım kurtuldum. :KK66:

Oha o kadar sürüyor mu?

Buluşalım ayol, iyi olur valla.
Çok iyi yaaaa

Maalesef sürüyo. Konak , Alsancak hiç demiyeyim :KK59:
Hoş eşimle bizde fink fink fena geziyoruz.
İki hafta önce pazar. Çiğlide kuzenimdeydik. 4 Gibi ordan cıktık. Optimuma gittik. Ordan 7 gibi cıktık. Konaka :KK70::KK70:
Eve girdigimiz 11 geciyodu gece. :KK70:
Evin yolunu yitirmiş gibi gezioz.

Geçen ay. Forum. Optimum altını üstüne getirdik yine :KK70::KK70:
Ulan diyom antepde bu kadar gezmiyoduk. Gerçi o çok gec geliyodu eve:63::KK67:

Çok iyi yaaaa

Maalesef sürüyo. Konak , Alsancak hiç demiyeyim :KK59:
Hoş eşimle bizde fink fink fena geziyoruz.
İki hafta önce pazar. Çiğlide kuzenimdeydik. 4 Gibi ordan cıktık. Optimuma gittik. Ordan 7 gibi cıktık. Konaka :KK70::KK70:
Eve girdigimiz 11 geciyodu gece. :KK70:
Evin yolunu yitirmiş gibi gezioz.

Geçen ay. Forum. Optimum altını üstüne getirdik yine :KK70::KK70:
Ulan diyom antepde bu kadar gezmiyoduk. Gerçi o çok gec geliyodu eve:63::KK67:

İzmirde gezecek çok yer var. Yaz da geliyor daha çok gezersiniz. Araba var mı?

in vino veritas in vino veritas dünden beridir tüy işlerine takıldım iyice, bakınıp duruyorum, ampul ömrünü bulamadım, atış olarak değil de zaman olarak... Mesela sen kaç sene aynı lambaları kullandın? Bir vücudu komple bitirmeye yeter mi lamba değişmeden? Bi de süreklilik istiyormuş...

Bi şeyler öğreneceğim diye belan oldum resmen ya kusura bakma :KK53:

in vino veritas in vino veritas dünden beridir tüy işlerine takıldım iyice, bakınıp duruyorum, ampul ömrünü bulamadım, atış olarak değil de zaman olarak... Mesela sen kaç sene aynı lambaları kullandın? Bir vücudu komple bitirmeye yeter mi lamba değişmeden? Bi de süreklilik istiyormuş...

Bi şeyler öğreneceğim diye belan oldum resmen ya kusura bakma :KK53:

Atiş birince ampul gidiyor zaten. Atış sayısı bitmeden bişey olmuyor. 1.5 senedir kullanıyorum, bişey değiştirmedim.

Sor sor, benim hoşuma gidiyor böyle.

Atiş birince ampul gidiyor zaten. Atış sayısı bitmeden bişey olmuyor. 1.5 senedir kullanıyorum, bişey değiştirmedim.

Sor sor, benim hoşuma gidiyor böyle.

Teşekkür ederim.
Ben de alacağım, artık karar verdim.
Hamişliği atlattıktan sonra tabi, şu ara tüyler hormonlarla coşmuş hallerde zaten.

Hamişken kullanılmıyor zaten bildiğim kadarıyla.

O tartışmalı bi konu diye biliyorum ben de, yani lazer epilasyon olayı...
Şu zamana kadar kanıtlanmış bir zararı yok, ama kanıtlanmış bir zararsızlığı da :)
İhtimal bile olsa yapmayın tavsiyesinde bulunuyor doktorlar.

Teleferiğe de çıkın. Bu mevsimde çok güzel olur. Bir de asansör var, oraya da gidebilirsiniz toplu taşımayla.
Teleferiği cok istiyorumda oraya nasıl gidilir bakamadık. Avmlerin oldugu o caddeyi gezdik baya.
Yani o tepeye aşagıdan teleferiklemi cıkılıo onu bilemedik.

Asansör evet en cok sitedigim yerlerden biri. O kadar Konak a gittik aklıma gelmedi hiç.

O tartışmalı bi konu diye biliyorum ben de, yani lazer epilasyon olayı...
Şu zamana kadar kanıtlanmış bir zararı yok, ama kanıtlanmış bir zararsızlığı da :)
İhtimal bile olsa yapmayın tavsiyesinde bulunuyor doktorlar.

Ben yıllar önce doktoruma sormuştum yaptırayım mı zararı varmı, yumurtalıklara çok yakın bölge sıkıntı yaratır mı diye. Derinin iki milim altına giren ışın iç organlarına ulaşamaz demişti. Bu bağlamda bebeğe de zarar vermemesi lazım ama yine de risk alınacak bir konu değil.

Teleferiği cok istiyorumda oraya nasıl gidilir bakamadık. Avmlerin oldugu o caddeyi gezdik baya.
Yani o tepeye aşagıdan teleferiklemi cıkılıo onu bilemedik.

Asansör evet en cok sitedigim yerlerden biri. O kadar Konak a gittik aklıma gelmedi hiç.

Otobüsle dağın eteğine kadar gideceksiniz teleferikle de yukarı çıkacaksınız. Keyifli bir yer. Mangal falan var, bir de metro var et ıvır zıvır almak için. Yaz gelmeden planlayın bir teleferik.

Asansör eskiden çok daha güzeldi, şimdi pek keyfi kalmamış. Ama yine de gidip görmek lazım. Ona çok yakın oyuncak müzesi var bir de. Ufak bir yer ama gitmişken görülür.

Otobüsle dağın eteğine kadar gideceksiniz teleferikle de yukarı çıkacaksınız. Keyifli bir yer. Mangal falan var, bir de metro var et ıvır zıvır almak için. Yaz gelmeden planlayın bir teleferik.

Asansör eskiden çok daha güzeldi, şimdi pek keyfi kalmamış. Ama yine de gidip görmek lazım. Ona çok yakın oyuncak müzesi var bir de. Ufak bir yer ama gitmişken görülür.
ooo mangalmı cok özledim ya mangalı.
Ordan veriyolar yani mangalı. Semaverdemi veriyolar?

Çok saolasın ya :KK60::KK74:

Öncelikle herşeyi cok güzel açıklamışsınız tesekkur ederim :) ikinci olarak da emzirme döneminde bu cihazı kullanabiliyor muyuz bu konuda bilginiz var mi?

Sanırım kullanılıyor emzirme döneminde. Sonuçta vücuda giren bir kimyasal yok.

Çok teşekkürler :KK68: aslında devam ettiğim bi lazer merkezi vardı ama 4 seanstan sonra araya hamilelik girdi.. bebek doğunca gel devam ederiz dediler ama evde boyle bir imkan varken sanırım ben de bu cihazı deneyecegim :KK9:

Çok teşekkürler :KK68: aslında devam ettiğim bi lazer merkezi vardı ama 4 seanstan sonra araya hamilelik girdi.. bebek doğunca gel devam ederiz dediler ama evde boyle bir imkan varken sanırım ben de bu cihazı deneyecegim :KK9:

Denemekte fayda var. Bebekle merkeze gitmek falan zor olur zaten. Gerçi evde de fırsat bulup yapmak zor olabilir.

X