Selülit selülit yardımı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

CansuCan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2008
4
0
32
merhaba ben 19 yaşında 53 kilo 1.62boyundaym.yağlı yiyecek yemiyorum, gazlı içecek içmiyorum, hareketli bi hayatım var, hergün mutlaka 1 saat yürüyorum, günde 2litre suyumu ihmal etmiyorum ve bol bol meyve yiyorum.kısacası selülit için hiç bi nedenim yok ama çok fazla selülitim var.nasıl giderebilirim :/

merhaba ben 19 yaşında 53 kilo 1.62boyundaym.yağlı yiyecek yemiyorum, gazlı içecek içmiyorum, hareketli bi hayatım var, hergün mutlaka 1 saat yürüyorum, günde 2litre suyumu ihmal etmiyorum ve bol bol meyve yiyorum.kısacası selülit için hiç bi nedenim yok ama çok fazla selülitim var.nasıl giderebilirim :/

canım benim de öyleydi.neler denedim neler.en son tak netti yeter lan dedim kremler srmeyi falan bırakıp spor yapmaya başladım.kahveyi azalttım sigarayı bıraktım,doğum kontrol hapı zaten kullanmıyorum.genetik de olabiliyo inanır mısın kambur durmaktan bile olabiliyormuş.bence sen temponu biraz daha hızlandırıp aynı şekilde devam et.bol bol su ve yeşilçay:KK66:banyoda sıcak-soğuk su şoku uygula ve şu ponza taşı mı ne var ya ayaklar için kullanılıyo,al ondan bitane bacağına kullan.sonra da bi güzel kese.sonra bana teşekkür edeceksin:KK66::KK54:

yaz da geldi madem ben bol bol yüzeyim kulaçlıyım kurbağalıyım.ponza taşıyla ben orayı bol bol ovalasam yeşil çayı da içsem geçer diyosun yani?tüm sene vize-final çalışmaktan neskafenin dibine vurduğum için de olabilir gibi geldi şu an bana :/ çook teşekkür ederim önerilerin içinnn :KK70:

yaz da geldi madem ben bol bol yüzeyim kulaçlıyım kurbağalıyım.ponza taşıyla ben orayı bol bol ovalasam yeşil çayı da içsem geçer diyosun yani?tüm sene vize-final çalışmaktan neskafenin dibine vurduğum için de olabilir gibi geldi şu an bana :/ çook teşekkür ederim önerilerin içinnn :KK70:

Bende henüz 16 yaşındayım hergüne yarım saat spor yapıp 2,5litre su icerim ama yinede selulitlerim var. Uzun suredir arastiriyorum Seluliti en çok tetikleyen seyin kahve olduğunu öğrendim . Bde bir kahve tiryakisiyim ozelliklede sınav dönemlerimde fincan fincan kahve içtiğimi bilirim. Selulitlerle savaşmanın birinci adımı kafeinden uzak durmakmis :KK43:

kafeinden uzak durduğum an üni.de tüm derslerden kalırım mezun olamam muhtemelen :KK70:

kızlar bence bu kadar takmayın kafanıza çünkü selülit bizim yağ depolama şeklimizden kaynaklanıyo, biz çok oturduğumuz için bacaklarımızda yağlar birikiyo.. erkekler de de şişmanlık oluyo ama onlarda selülit olmuyo çünkü onların yağ depolama biçimleri farklı.. ayrıca bende selülit var diyip kendi kendinize bi şeyler yapmaya çalışmayın, selülitin farklı farklı nedenleri var.. :KK70: mesela ben olmam gerekenden 20 kilo azım ve daha az kiloluydum, biraz kilo aldım, eskiden hiç selülitim yoktu ama kilo aldıktan sonra selülitlendim çünkü tansiyon ilacı kullanıyorum, tansiyonumu düşük tutmam gerekiyor.. selülitin nedenlerinden birisi de yetersiz dolaşım.. o yüzden hiç umrumda bile değil, şu anda yarım santim kalınlaşmış kollarımda bile selülitler var ama ben takmıyorum.. :KK1: bi ara bende kurtulmayı denedim ama kurtulamayınca öğrendim ki kullandığım ilaç yüzündenmiş.. o yüzden denemelerimi bıraktım.. ama spor yapmayı değil =)

X