Selülit Selülit ve sivilce için çözümleriniz

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

nurayaykut

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2011
21
0
selam bayanlar 24 yasındayım fakat selülitlerim portakal görüntüsünü geçti daha beter halde :KK43: ve yüzümde sivilce olduğu yetmezmiş gibi kalçamda da var yüzümdekiler kızarık seklinde arada iltihaplı çıkıyo lütfen yardımlarınızı bekliyorum :KK43:

herkeste olan bu dert malesef bende de var. ve benim üstelik kalçamda da var benim gibi kalçasında olan var mı çok merak ediyorum doğrusu.
millet sivilcelerinin nasıl geçtiğini anlatıyo bende anlatmak isterdimki ama gecmiyo ne yaptıysam

kızlar kk da bi konuda okudum
-limon suyu
-gül suyu
-elma sirkesi
bu malzemeleri karıştırın ve sorunlu bölgenize sürün ardından ılık suyla yıkayın ve nemlendiricinizi sürün.
bu elma sirkesi çok etkili deneyin derim ben.

Son düzenleme:
herkeste olan bu dert malesef bende de var. ve benim üstelik kalçamda da var benim gibi kalçasında olan var mı çok merak ediyorum doğrusu.
millet sivilcelerinin nasıl geçtiğini anlatıyo bende anlatmak isterdimki ama gecmiyo ne yaptıysam

canım benim de var orda nasıl biliyomusun kocaman ucu beyaz bi şekilde ahh bi de nasıl acıyo bi bilsen.:KK50:

insanların sorunları olması dert, fakat sorunlarına çare araması güzel bir şeydir.
bende doğal kilo verme ve cilt bakımı merkezine yazıldım 15 günde 3 kilo verdim aslında ilk hafta vermedim ikinci hafta verdim hiç acıkmadan susamadan zorlaanmadan, ve cilt ürünlerini kullanıyorum süper yüzüm ışıl ışıl herşeye alerjim vardı ama bu ürünler tamamen doğal olduğu için ister kilo kontrol ürünlerinin hepsini birden kullan ister dış beslenme ürünlerini kullan yok böyle bir duygu yaaaaaa ürüne güvenmek sevmek de bambaşka

cildini temiz tutu surekli ve herseye ragmen gecmeyen bir sivilce sorunuysa cildiye şart...

hergun bir tane elma mutlaka ye...

selulit için de kese yapmak ve bol su içmek

bunları önerebilirim..

Benim lise çağlarımda sivilce problemim vardı kuru sivilceydi iltihapli degildi yani.ama ben kurcalaya kurcalaya harita gibi yapmıştım alnını sonra cilt hekimine gittim bana cleocin t adlı bir solusyon verdi kullanım önerilerine göre kullandım hem sivilcelerim hemde izleri gitmişti cok memnun kaldım yani.Su anda da evde hep bulunduruyorum bu solistini ufak bir sivilce belirdiginde sürüyorum ve birkaç saat sonra küçülüyor.farkettigin an sürmek cok etkili yani.cilt tipine uygunsa kullanmanı tavsiye ederim.

Benim lise çağlarımda sivilce problemim vardı kuru sivilceydi iltihapli degildi yani.ama ben kurcalaya kurcalaya harita gibi yapmıştım alnını sonra cilt hekimine gittim bana cleocin t adlı bir solusyon verdi kullanım önerilerine göre kullandım hem sivilcelerim hemde izleri gitmişti cok memnun kaldım yani.Su anda da evde hep bulunduruyorum bu solistini ufak bir sivilce belirdiginde sürüyorum ve birkaç saat sonra küçülüyor.farkettigin an sürmek cok etkili yani.cilt tipine uygunsa kullanmanı tavsiye ederim.

sivilceler için çay ağacı merhemini önerebilirim..selülit içinde lik teki ürünü incelemenizi tavsiye ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selülit için bol bol yürüyüş yapın , bol su için meyva sebzeyi çok fazla tüketin
Sivilceler içinde aynen bol su meyva sebze , gül suyunu sürün cildinize kükürtlü sabunda olur tabi cildiniz yağlıysa

X