Selin'imi kucağıma aldım :)

Meral

Guru
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
1.840
1
Selam kızlar. 16/07/2008 Çarşamba günü saat 15:15'e prensesime kavuştum nihayet... O gece eşime hazırlıklı ol demiştim... Gece suyum geldi yavaş yavaş ama ben altıma kaçırdığımı sandım. Bi kaç kez devam etti şüphelenmedim. En son saat sabah 04:30 gibi tuvalete gittiğimde lekelenme olduğunu gördüm. Hastaneyi arayıp nöbetçi doktorla konuştum ve gelmemi söyledi. Eşimi uyandırdım hazırlanıp gittik. Nöbetçi doktor muayene etti ama açıklık sadece 1,5 cm idi. Yatırıp doktorumu beklememi önerdi. Saat 08:00 gibi doktorum geldi. O da muayene etti ve yine açıklık aynı idi. Ancak suyum bitmek üzereydi. Kanama da olduğu için seni doğurtcaz, eve gönderemem dedi. Normal doğum istediğim için suni sancı denedik. Saat 15:00'e kadar suni sancı çektim ancak yine açılma olmadı ve üstüne üstlük kızım başını yukarı çıkardı. Tamamen sol tarafıma dayandı, ordan çıkmak ister gibiydi. Doktor sezeryan yapacaz dedi. Hiç istemiyordum ama mecburen kabul ettim. Suni sancı için epidural takılmıştı zaten. Sen epiduralli sezeryan yapabilirsin sana güveniyorum dedi ve kabul ettim. Hemen ameliyathaneye indik ve doğum gerçekleşti. Epiduralli sezeryan olduğu için kızımın ağlama sesini duydum. Çok güzel bir duyguydu. Ancak tam bebeği çıkarma anı karnıma çok bastırdılar ve bağırdım. Ama o sesi duyunca herşey unutuldu tabi. Bu sefer acının yerini sevinç gözyaşları aldı. Hem normal doğum sancısı hem de sezeryan acısı çekmiş oldum ama denediğim için pişman değilim. Bir tek epidural nedeniyle bacaklarımdaki uyuşukluk epey bi süre geçmedi ve hiç kalkamadım. İlk kalkmaya çalıştığım an başım döndü gözlerim karardı nerdeyse bayılıyordum. Doğumdan sonraki gün akşama doğru anca kalkabildim. Kızımın sarılığı sınırın biraz üzerinde çıktığı için dün geceye kadar hastanedeydik. Dün normalde öğlen çıkacaktık ama fototerapi yüzünden gece 01:00 gibi anca eve gelebildik. Hala sınırda sarılığı, salı günü kontrolü var. İnşallah düzelir o zamana kadar. Kızlar bu kadar bekledik bekledik ve bir çoğumuz nerdeyse kavuştuk yavrularımıza. Bakmaya kıyamıyorum kızıma. Simsiyah saçları var. Çektiğimiz bütün sıkıntılara değdi sanırım. Allah hepimizin yavrularını bizlere bağışlasın. Kavuşamayanlar da sağlıkla kavuşsun inşallah... Bu arada hastanede semrayla odalarımız yanyanaydı. O benden bi gün önce doğurdu ve bi gün önce taburcu oldu. O da sezeryan oldu.

Gözün aydın canım. Allah analı babalı büyütsün. Darısı başımıza.

Cnm hadi gözün aydin , çok sevindim hayirlisiyla kucaklamişsin selin i.. Bizim için kizini öp MINCIR Şeniz

Bu arada unuttum yazmayı, Selin'im 3360 gr ağırlığında 49 cm olarak dünyaya geldi. Doğum sırasında eşim de yanımdaydı hep...

Allah analı babalı büyütsün.Hayırlı bir evlat olur inşallah vatana millete SİZE...

gözün aydın canım.geçmiş olsun.bebişte biran önce iyileşir umarım.öptüm sizi.

Gözünaydın Allah analı babalı büyütsün .Darısı başımıza inşallah

canım bende merak ediyordum senden haber olmayınca...rabbim selininizi size bagıslasın...darısı bize...

canım nihayet kavuştun sende bide corumluyla rose kavuşsa artık karılar deliricek :roflol: mutlulugunuz hic eksik olmasın inş. bebişinle saglıklı mutlu uzun yıllar diliyorum canım allah analı babalı büyütsün yavrunu inş. Şeniz

ömürlü olsun analı babalı buyutsun allah.ay ne güzel bööle bizleri korkutmadan yumusacık yazılar yazıonuzz bazıları doğum hikayelerini çok acı anlatıolar bizlerdede ne moral kalıyo ne heyecan.

allah anali babali buyutsun canim insallah sariligi da cabucak gecer insallah ne guzel ya darisi bize insallah

gözün aydın meralcım...allah analı babalı buyutsun..kızında ınşallah en kısa zamanda toparlar kendını..ya ama senın gunun yokmuydu daha neden benı beklemdın bakımmmm..çok ayıppp şimdi senın kız benım oğlandan buyuk oldu bızım oğlanada gelmez küçük diyeee...ama kız buyuk olunca zengın olurlarmış kandırırırz onu bız....

geç dalganı sen geçç senağlamatabı aldın kızını kucağına aatarsın havanıııı...oğluşum gelsınde hepınızın kızlarını alacam oğluma...:dance::dance:lülülülülülü

Merhaba canım, allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin, kara saclı kızının bir fotosunu paylaşmıcan mı bizimle, darısı bizim başımıza artık,

Allah anali babali buyutsun canim, ve gecmis olsun a.s.
kizin, benim oglumun dogacagi gun dogmus benimki hala karnimda :)

Meralcim gozun aydın canım benim Allah analı baalı buyutsun en kısa zamanda fotosunu bekliyos Selinciğin

Allah analı babalı büyütsün meralcim.. maşallah kızına kilosud a iyi biz daha bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…