Selin'imi kucağıma aldım :)

allah analı babalı büyütsünn cnmm :nazar::nazar: darısı bizim başımıza inşş coksekeriremsu

Adaşım en sonunda geldi. Çok sevindim. Allah analı babalı büyütsün. Mutluluğunuz daim olsun canım. Darısı herkesin başına

ALLAH ANALI BABALI BYTSN GÖZN AYDN.. bende epd.sezeryan olacağm ama merak ettim karnıma bastrdklarnda bağrdm demşsn acı mı hissettin yani yoksa normal orada olan baskıdan mı o şekilde tepki verdn

ALLAH ANALI BABALI BYTSN GÖZN AYDN.. bende epd.sezeryan olacağm ama merak ettim karnıma bastrdklarnda bağrdm demşsn acı mı hissettin yani yoksa normal orada olan baskıdan mı o şekilde tepki verdn

acı değil ama rahatsız edici bir baskı oldu. tam göğsümün altına baskı yaptılar. dayanılmayacak gibi birşey değil ama..

geç dalganı sen geçç senağlamatabı aldın kızını kucağına aatarsın havanıııı...oğluşum gelsınde hepınızın kızlarını alacam oğluma...:dance::dance:lülülülülülü

kızlar hepinize çok teşekkür ederim. inşallah sizler de kısa zamanda kavuşursunuz yavrularınıza. rose kısss valla kızım büyük olacak bilmem artık.. zengin olurlar derler ama görüyorum ki benim kızımdan başkalarına da talipsin istemem öyle damat.. bi tek benim kızım olacak. yok öyle herkese sulanmak :eek:klava: :eek:klava:

kızlar hepinize çok teşekkür ederim. inşallah sizler de kısa zamanda kavuşursunuz yavrularınıza. rose kısss valla kızım büyük olacak bilmem artık.. zengin olurlar derler ama görüyorum ki benim kızımdan başkalarına da talipsin istemem öyle damat.. bi tek benim kızım olacak. yok öyle herkese sulanmak :eek:klava: :eek:klava:

ne yapım adasu ya baksana karı büyüttü kızı dalga geçiyorr.kafamçokkarıştıbız daha doğuracaz...hıçbır belırtı yok ama..valla sen kıza ıyı bak ben onu alırım..tabı anası gıbı güzel olsun buyuyuncedecoksekeriremsu...yoksa bızım oğlan beğenmes bakksırnaşık şey

gözün aydın canım ömürlü olsun allah analı babalı büyütsün.

gözünaydın canım, Allah analı babalı büyütsün, nazarlardan saklasın inşallah, ömrüde güzel olsun kızımızın eminim yüzüde çok güzeldir, öpüldünüz

Son düzenleme:
amanda aman meralimde dogurmussssssss:lepi:
tebrikler canimin ici .. allah anali babali büyütsün.. mincikla o süt kokulu prensesi benim icin ..

Meralcim çok sevindim canım sağsalim doğurmuşsun bebeğini Allah analı babalı büyütsün güzel yazılar yazsın dilerim......

canım hayırlısı olsun allah uzun ömür versin inşallah...

ne yapım adasu ya baksana karı büyüttü kızı dalga geçiyorr.kafamçokkarıştıbız daha doğuracaz...hıçbır belırtı yok ama..valla sen kıza ıyı bak ben onu alırım..tabı anası gıbı güzel olsun buyuyuncedecoksekeriremsu...yoksa bızım oğlan beğenmes bakksırnaşık şey

benim kız senin oğlanı beğensin de göbek at laelaelaelaelae laelaelaelaelae kızım çooooook güzellllllllll... hele bi de senin oğlanı görelim. ama baksana senin oğlan tembel çıktı biraz. istemem ben öyle tembel damat. kızıma iyi bakamaz sonra lülülülülülü lülülülülülü

X