Selectra ve gebelik

7 haftalık hamileyim ve çok kötü olmaya başladım. Kullanmak istiyorum ilacı. Bayramdan dolayı da doktorlara ulaşamıyorum
Doktora sormalisin benim doktorum biliyordu ilaci ictigimi. ayrica ilacin etki etmesi 2 haftayi buluyor zaten icmiyormussun bosver baslama hic. Yakinda bulantilarin baslicak ilacda bulanti yapacak bosver

Doktora sormalisin benim doktorum biliyordu ilaci ictigimi. ayrica ilacin etki etmesi 2 haftayi buluyor zaten icmiyormussun bosver baslama hic. Yakinda bulantilarin baslicak ilacda bulanti yapacak bosver
Hamile olduğumu öğrenince bırakmıştım ama çok kötüyüm şu aralar mecbur başlamak zorundayım böyle geçmez gibi görünüyor. Keşke içmesem ama içmeden olmuyor

Merhaba 5 haftalık hamileyim. Selectra 50 mg kullanıyorum. Araştırdığim kadarıyla hamilelikte sorun çıkarmayan bir ilaçmiş. Malesef bırakmam mümkün değil. Yaygın anskiyete bozukluğu var bende. Kaygı bozukluğu basıyor 2. Gün ilaç almasam. Ter basıyor. Midem bulanıyor kusuyorum. Yani dayanamıyorum bu şekilde olmaya. Selectra kullanıp sorun yaşayan ya da yaşamayan var mi ?
Merhaba siz hala kullanıyor musunuz ?

X