Selamın aleyküm hanım kardeslerım .Gümüşhanelı bır aıleye gelın gıden var mı? Gumushanenın erkekleri ınsanları nasıllar ıyılermıdır? Gümüşhane torullu

Trabzonlu degil ama bir arkadasimin Samsunlu erkek arkadasi ayniydi. Kizi kendi kuzeni ile aldatti ki kuzen evliligi cok yayginmis oralarda. Cocuk muhendis ama o gen kirilmiyor. Ailesi de yularda anlatilan tipik karadenizli aileydi. Ayrintiya girmeyecegim. Kiz ayrilinca 3-4 yil boyunca rahatsiz etti kizi, surekli mesajlar, engellenince mailler, kursuna gitmeler, kiz sanki bunu aldatmis gibi agiza alinmayacak kufurler hakaretler. Kiz kpssyi kazaninca panik olup iyice delirmisti falan

Beyran'i blenderdan gecirsinler, niye ugrasiyorlar ki ahshhssh aradiklari karmasaya, bulamaca ulasirlardi hemen.

Gerci bu beyran'a hakaret ama olsun.

Aile binasi demek erkegin iradesinin degil anne babasinin sozu geçer demek yani siz karı koca degil o aileye giden biri olursunuz ama kendi sınırlarınız ve kararlariniz olamaz demek.
Bu söylediklerim konusunda kendimden taviz veririm derseniz buyrun evlenin
Sahsen birkac kez buna benzer bir durum yasadim biriyle gercekten ciddi dusunmustum ben de, o da annem ayri olmaz dedi sen benim annemi atmami istiyorsun diyerek sorun cikartti annesiyle konustuktan sonra bu moda giren erkekle hayat nasil paylaşılır ki zaten

Her memleketin iyisi var kötüsü var ama bizim bu Rumeli göçmenlerinin de ırkçılığı beni bitiriyor. Ailem de sizin gibi
Tekirdağ’da yaşayan Maraşlı arkadaşım bir gün küçük kızını severken kara boncuğum demiş. Yanındaki göçmen arkadaşları atılmışlar “Öyle deme üzülür” herkesi içten içe sarışın olmak istiyor falan sanıyorlar herhalde

Adamların geleneksel kremi var rengi açmak için, sen düşün takıntının boyutunu.

Kaç diyorum...
Aile apartmanı hatasını yaşamış biri olarak.
Kurtulmam 8 yılıma mal oldu...

Bazı yerlerde haklılık payı varsa da abartı kısımları genellemeniz doğru değil. Irkçılık boyutunda yazmışsınız.

Ayrıca hala evli olan kuzeninizin erkek arkadaşını güzellemeniz de bizim yapıya uymuyor. O zaman biz de sizinkilerden uzak kalalım.

Konu sahibi için de şunu diyeyim. 4 farklı Gümüşhaneli tanıdığım oldu. Hepsi de ılıman, saygılı ve iyiydi. İlçelerini bilmem. Belki çok gelenekselcilerdir ama orada yaşamayacaksanız çok da dert etmeye gerek yok. Siz eş adayınıza ve ailesine odaklanın.

Aaaa, onu doğuda görmüştüm de Trakya’yı bilmiyordum.
Aa doğuda eski krem mi varmış ben yeni fabrikasyon bleacher kremlerden kullanıyorlar sadece sanıyordum. Benim bildiğim doğulularda o kadar beyaz ten takıntısı yok, trakyada gördüğüm farklı bir boyutta.

Aa doğuda eski krem mi varmış ben yeni fabrikasyon bleacher kremlerden kullanıyorlar sadece sanıyordum. Benim bildiğim doğulularda o kadar beyaz ten takıntısı yok, trakyada gördüğüm farklı bir boyutta.
El yapımı değil, dükkanda görmüştüm. 20 yıl önceydi. Üstünde Arapça yazılar vardı. Ben o zamana kadar leke açıcı krem vichy markasınınkini görmüştüm. Öyle komple cilt beyazlatıcı Avrupa menşeili olmayan bir ürün olması ilgimi çekmişti. Doğuda beyaz teni beğenirler böyle bir şey var. (Doğulular linçe gelir şimdi ) Trakyadaki dediğin gibi farklı boyuttaymış valla ben de arkadaştan duymuştum öyle.

Dikkatimi çekmedi daha önce. Bundan sonra özellikle okuyayım. Eğlenceli birine benziyor.
Kocası kalp damar cerrahı ha ona göre okuyun. Her yerde yazmış olmayabilir, o ayrıntıyı sakın atlamayın. 1.70’den uzun kadınların hepsi erkek özellikleri taşıdığı için onlarla asla sevgili olmayan yarı Boşnak yarı Makedon bir abimiz. Ve kalp damar cerrahı. Evet.

Son düzenleme:
Aaa ama bir Trabzonlu olarak bizden kaçmana çok çok üzüldüm. Bu üzüntüyle ben çok yaşamam inan o kadar üzüldüm yani kelimeler üzüntümü anlatmaya kifayet edemiyor...

Forumdaki trabzon düşmani hanım ablaları da mimledim bu arada
Hepiniz ayağınızı denk alın
Sıkarım topuklarınıza .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…