Selamın aleyküm hanım kardeslerım .Gümüşhanelı bır aıleye gelın gıden var mı? Gumushanenın erkekleri ınsanları nasıllar ıyılermıdır? Gümüşhane torullu

Makedonlar Slav ırkından gelir ve ortodoks hrıstiyandır. Kendisi olsa olsa Makedonya türkü veya arnavutudur her nasıl adlandırırsa ama Makedon olsa Bursalı bir göçmen demezdi kendine

Ben küçükken ailedeki tek siyah sacli kizdim ha bir de oz Bulgaristan vatandasi yengem vardi siyah sacli (Bulgaristan Turk'u degil, direkt has Bulgar)

Onu kara gelin beni de kara torun diye severlerdi.

Bunu nasil bir ses tonuyla yapiyorduysa ananem, nenem falan ben kendimi copten bulunmus, aslinda öz olmayan, yine de (!) ayirilmayan torun saniyordum, o kucucuk kalbimde ne eziklikler yasiyordum, anlatamam.

Gocmen alıklığı ve sovenizmini ailemin icinde dibine kadar yasadigim icin, şoven makedon gocmeni arkadasin yazdiklari aslinda beni sasirtmadi.

Oluru yok , aile apartmanı ölüm gibi bişey...

Kastamonulu vardı bir tane oda aile evinde oturmak istiyordu senin buldukların neden hep aile evinde oturmak istiyor anlamıyorum görücü usulu yerine kendiniz mi biraz sosyalleşip bulsanız tüm gelen görücü usullerini de değerlendiriyorsunuz sanırım memleket memleket sorduğunuza göre

insanlari memeleketlerine gore ayirt etmeyi sevmem ama bekarken 2 gumushaneli ile gorustum. ikisi de birbirinden cimriydi. asiri sekilde hem de. calisirken patronum gumushaneli idi, adam zam yapmamak icin her turlu yola basvururdu. is yerinde wc lere tuvalet kagidi bile koymazdi cimrilikten. ama kendisi trilyonluk jeeplerle gezerdi. neyse bunu gecelim asil sorun bence aile apartmani. bak burda hic konu okumadin mi es ailesinden yakinanlarla ilgili? birak ayni apt i ayni sehirde olsan bile buyuk sikinti. eger kabul edersen bak sana seneye acacagin konu basliklarini yaziyorum:
-eltim cocuklarini surekli bana gonderiyor biktim
-kaynanam cat pat gelip rahatsiz ediyor.
-kaynanam misafirleri geldiginde temizligi bana yaptiriyor
-kendi aileme gidecegim zaman kaynanam karisiyor.
-kaynanam kiyafetlerime karisiyor
-eltim ve kaynanam cocugun olmuyor mu diye laf sokup duruyorlar
diye uzar gider bu liste. yorumlari okumadim ama eminim tecrubeler de konusmustur.

Zengin muhitte takılcan bacım

Aklın varsa kaççç
Delimisin aile apartmanında yaşayacaksın hayatını mahvetmek istiyorsan evlen
Siz sanıyorsunuz ki evlenince de kocalarınız size prenses gibi davranacak
Ebu cehile dönecekler haberiniz yok

Benim babaannem de çok esmerdi. Yüzüne aklığını sürmeden banyodan dışarı çıkmazdı. Genç yaşında ağzında diş kalmamıştı aklık içerisindeki civa yüzünden

Benim babaannem de çok esmerdi. Yüzüne aklığını sürmeden banyodan dışarı çıkmazdı. Genç yaşında ağzında diş kalmamıştı aklık içerisindeki civa yüzünden

Eski insanlarin guzellik anlayisi simdikinden daha vicdan yoksunuymus zaten, o yuzden bizim ailenin yaşlıları da boyle burus burus, gerci onlar hep cookkk asiri sari olduklarindan burustuklarini söylerler, ultra premium gocmen olduklari icin

O kremlerin içinde civa olduğunu da senden öğrenmiştim. Evde yapmıyolar mı bunu civayı nerden buluyolar?

O kremlerin içinde civa olduğunu da senden öğrenmiştim. Evde yapmıyolar mı bunu civayı nerden buluyolar?

Evet evde yapılıyor ama babaannem kendi yapmıyordu memlekete gidince yapan tanıdıklardan alıyordu. Civa bulunduruyorlar evde sırf bunun için ya. Dökülse etse evdeki herkes risk altında. Bilmiyorlarmış zararlı olduğunu. Gözlere ve dişlere direkt zararı varmış.

Sizin hayatınızla ilgili bitmek bilmeyen uydurmasyonlarınız…. Hiç yorulmuyonuz da her konuya 1500 karakterlik hayali hikayeler anlatırken.

Gaz yağı saklar gibi evde civa saklamak. Çılgınlık.

Sizin hayatınızla ilgili bitmek bilmeyen uydurmasyonlarınız…. Hiç yorulmuyonuz da her konuya 1500 karakterlik hayali hikayeler anlatırken.
Bi de körün taşı gibi hepsi de gidip beş para etmez adamlarla evleniyor hepimiz hata yapıyorsak acaba problem bizde mi diye de soran yok

Bi de körün taşı gibi hepsi de gidip beş para etmez adamlarla evleniyor hepimiz hata yapıyorsak acaba problem bizde mi diye de soran yok
Ben yazdıklarını bayadır okumuyorum o yüzden ne yazdığı konusunda fikrim yok her mesaj destan gibi, sonuna gelene kadar 1 saat kardiyo çalışmış gibi yoruluyorum. Anlatılan şeyler de hep kendisine övgüler ve bir grup insanı aşağılamadan oluşuyor. Hani tahmin etmek zor değil

35 yaşında üçüncü kez evlendi ve adamın ilk karısı o bir kere tamam mı. Sanki 3 tane olimpiyat kupası almış gibi anlatıyor Geçenlerde bir üye yazmıştı eski nickindeki konularda bambaşka bir hayattan söz ediyormuş ama sonradan trol olmayı mı tercih etti acaba orası belli değil.

Üyelikleri birleştirilmiş eski konularını okumak isteyen okuyabilir. Şu anki evlilik hikayesine de inanmıyorum ben. Düzgün erkek kalmadı, erkeklerin hepsi leş püüü onlara diye gezerken 1 hafta sonra nişanlandım yazmaya başlamıştı. Eski konularından bahsedenlere de hiç cevap vermiyor bu arada. Sadece fantastik hikayelerini anlatabileceği mesajları alıntılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…