selam.son zamanlarda canınızı sıkan sey.

ben yazmayı unutmuşum.su aralr kızmın hastalıgı beni canımı sıkıyo.1aydır düzlemedi.grip öksürük canım sıkılıyo yaaaa.ya sizin canınızı neler sıkıyo

7 şubatta cinsiyetini öğrenmeye gittiğimizde bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim.
8 şubatta da resmen bedenimden ayrıldı yavrum..
çok canımı sıkan şey annemden sonra bu...
bir de eylül arkadaşımızın adıvar arkadaşımızın anneleri rahatsızlanmış..konu anne olduğunca içimden hep bir şeyler gidiyor..
deminde kayınvalidemin bir akrabasının trafik kazasında öldüğünü öğrendim.haftaya cts nişanlıyacaktı oğlunu.
senağlama

Son düzenleme:
bu hafta başından beri eşim hastanede yatıyor ona canım çok sıkıldı..birde hafta onu çıkacak diye umutlanmıştım hafta sonuda hastanede kalacakmış..ne yapalım herşey bizler için allah beterini göstermesin..

ay hanımlar geçmiş olsun.ben canımı sıkan şeyi yazacaktım utandım şimdi.kk da bir bayanla tartıştık çok canım sıkıldı diyecektim.sizinkilerin yanında basit kaldı hastalara şifa.bebeğini kaybeden arkadaşım benimde başıma geldi şimdi iki yavrum var allah birdaha göstermesin çok zor.inş.en kısa zamanda acısını unutturacak yeni bebeklerin olur.

1.) Bir aydan beri aşkımla hep tartışıyoruz senağlama
2.) Üniversite 4. sınıftayım okulum bitecek ve ben stres içindeyim kpss korkusu ve işşiz kalacam korkusu var içimde senağlama
3.) Tarih dersiyle aram hiç iyi değil nasıl halletcem bilmiyorum senağlama

1)bu ay sonunda işsiz kalmam iyice canımı sıkıyor
2)bitmek bilmeyen evin borçları ve kredi ödemeleri iyice bunalttı bizi
3)annemi her geçen gün dahada özlüyorum:KK43:
4)tüm aramalarıma rağmen iş bulamıyorum
5)çok istememe rağmen eşim bebek istemiyor ve hala 1 sene daha beklemekten bahsediyor

1-Ssk olayımın hala olmaması canımı çok sıkıyor
2-Gebeliğimde sorun olacak diye içim içimi yiyor
3-eşimin eve geç gelmesi delirtiyor
poff

a.s.:çok üzgünüm:arkadslar teskrler hepinize.çok üzüldüm şimdi.allh daha beter dert vermesin hepinize geçmiş olsun..:1no2::1no2:

kendimi cok yanliz hissediyorum ailemi cok ozledim babamla 1 bucuk yildir konusmuyoruzsenağlamasenağlamabeni istemiyor keskehersey onun isteidgi gibi olsaydi....

canımya çok üzüldüm.baban nie küs özel deilse sölemek zorunda deilsin.işlah barısırsın.git karsısına yalvar.işallh hersey istedigin gbi our.

Eşimin departman müdürü eşime hiç husur vermiyor buna canım sıkılıyor, onun huzursuz olması benimde huzurumu kaçırıyor...

1.) Bir aydan beri aşkımla hep tartışıyoruz senağlama
2.) Üniversite 4. sınıftayım okulum bitecek ve ben stres içindeyim kpss korkusu ve işşiz kalacam korkusu var içimde senağlama
3.) Tarih dersiyle aram hiç iyi değil nasıl halletcem bilmiyorum senağlama

Sıkıntılarımız bu kadar benzeyemez bırbırıne şaşırdım resmen:bbo: ekleme yapıyım ama

3.ye ekleme matematiktende birşey anlamıyorum :KK43:((
4.sivilcelerim hala çıkıyor,çıkmış olanlar geçmiyor yerini izlere bırakıyor :KK43:((

off offf

samimi olmadığım insanların benim hayatımı merak etmeleri ve öğrenmek için çevremdeki insanların ağızlarından laf alma çabaları.Herkes işine baksın fazla merak iyi değildirKötü Kazen

Sıkıntılarımız bu kadar benzeyemez bırbırıne şaşırdım resmen:bbo: ekleme yapıyım ama

3.ye ekleme matematiktende birşey anlamıyorum :KK43:((
4.sivilcelerim hala çıkıyor,çıkmış olanlar geçmiyor yerini izlere bırakıyor :KK43:((

off offf

diğer yazan arkadaşlarımızın sıkıntılarının yanında bunlar biraz hafif kaldı sanki. herşeyin başı sağlık. sağlığımız,huzurumuz yerinde olsun gerisi boş.mutluluk birazda bizim elimizde. herşeyden yakınmayalım, şükredelim bence. yerimseniben

Sevgilimin işsiz olması işleri hiç yoluna girmemesi,mesleği olduğu halde bide bu durum çok canımı sıkıyor piyasa o kadar kötüki allah herkese yardımıcı olsun

Allaha şükür başkada derdim yok ufak tefekler hariç he bide iyi bir işim olsa güvenilir sevgiliminde işi olduğnda herşey çok güzel olurdu.

havaların soğuk olması nedeniyle eve tıkılı kalmak beni çok mutsuz ediyo son zamanlarsa
çıkamıyorum çünkü 6 aylık minik bir kızım var, hasta olmasından korkuyorum bende birçok anne gibi, ama çok bunaldım yaa

hem kızıma hem ogluma bir ay arayla astım teshisi konulması
isyerimdeki stres
bir kat merdiven cıksam nefse nefese kalmam

babamın kanser olduğunu ve artık yapılacak bir şey olmadığını ögrendim çok sıkılıyorum.
Allah herkese sağlık sihhat versin

X