Selam kzlar...

cileklipizza

Sana emanetiz...
Kayıtlı Üye
21 Mart 2009
1.375
84
arkadaslar oncelikle hepinize merhaba.. uzun zamandır sohpetlerinizi takip ediyordum ancak üye olmak şimdi kısmet oldu.. samimi ve guzel ortamınıza katılmaktan dolayı son derece memnun oldugumu bilmenizi isterim. bol bol gorusmek dilegiyle... Sevgiler... :1rolleyes:

aramıza hoşgeldin ilerleyen günlerde kk yaşamının bir parçası olacak inan buna diğer sitelerden çok farklı burası

hepinize cok tesekkurler.. şimdiden cok keyfli olacagına eminim. yalnız birsey sorucam. kullanıcı panelinden resim yukledim, kaydettim ancak mesajlarda cıkmıyor. niyeki acaba ?

hepinize cok tesekkurler.. şimdiden cok keyfli olacagına eminim. yalnız birsey sorucam. kullanıcı panelinden resim yukledim, kaydettim ancak mesajlarda cıkmıyor. niyeki acaba ?

profile resminize degil avatarınıza yuklediniz değil mi?

genel olarak cnm sıkkın vallafisfisfis

şu gunlerde herkesin canı sıkkın valla benimki de soru !! yok avatarlara girmedim daha, dur bir de oraya koyıyım bakıyım sizin gibi cıkıcakmı :) o kadar da cilek resmi aradım seçtim internetten

ilk zamanlar bende hiç bişe bilmiyodum hatta şimdi bile çoğu şey nasıl yapılır bilmem zamanla öğreniyoz

çileklerin çok güzel görünüyo valla hamile olaydım canım çok çekerdi resmen beni ye diyo yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…