Sekine Duası

Yok bi tek sana yazmadım ki genel yazdım. Az önce Bi arkadas vardı isteyen etiket yapayım

ARKADAŞLAR EŞİMLE AYRIYIZ 8 AYDIR.13 EKIMDE MAHKEMEMİZ VAR LÜTFEN DUALARINIZA KATILMAK İSTİYORUM BANA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ?BOŞANMAK İSTEMİYORUM EŞİMİ BANA DÖNDÜRSÜN RABBİM

ARKADAŞLAR EŞİMLE AYRIYIZ 8 AYDIR.13 EKIMDE MAHKEMEMİZ VAR LÜTFEN DUALARINIZA KATILMAK İSTİYORUM BANA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ?BOŞANMAK İSTEMİYORUM EŞİMİ BANA DÖNDÜRSÜN RABBİM
İlk sayfada nasıl okunacagi yazıyor, anlamadıģınız yeri sorarsınız.

Sekine Duası Listemiz :

1. Bluedew _ Duam:
Rabbim sen kudreti sonsuzsun. Ol dersen olur. Cömertsinistersen verirsin Rabbim. Gönlümde olan duamı bana nasip et Allahım. Ol de olsun Allahım . Tez vakitte inşallah. ( amin )

2. Nego _Duam : Huyumu ahlakımı güzelleştir Allah'ım, gönlümü evimi huzurla nurla doldur. Kalbimdeki vesveselerden sıkıntılarımdan kurtar. Eşimle çocuklarımla huzurla,sağlıkla, ağız tadıyla, mutlulukla oturacağımız helal kazançla bir ev almayı ve bir an önce taşınmayı nasip et.

3. @pembe hayallerr _ Duam
: Rabbim ahlakımı güzellestir evimde mutluluğum lhuzurum eksik olmasın kimseyi darda bırakma sen bütün müminlerin ne duasi varsa kabul eyle benim hakkımda en hayırlı kaderi ver amin.

4. italianjob _ Duam: Allah'ım anneme, babama, kardeşime, bana, teyzeme ve tüm sevdiklerime hayırlı, uzun, güzel ömürler ver. Benim, ailemin ve sevdiklerimin bütün günahlarını bağışla isteyene hayırlı eş, isteyene hayırlı iş nasip eyle. Kalbimden geçenleri benim için hayırlı kıl. Bana ve kardeşime çalışma azmi ver, bizi cehennem azabından koru cennetine al, bize kabir azabı tattırma Allah'ım., hem budünyada hem ahirette hiç birimizi utandırma ya Rabbim.'

Hayırlı sabahlar hanımlar, 4 kişiyiz , 5 er tane okuycaz, kendimize okurken 4 tane okuycaz ki 19 tane okumuş olalım.

Bugün yeniden başlamış olalım, Bluedew için okumaya başlamıştık, onun için okumayan varsa okusun, yoksa ikinci arkadaşımıza okusun Nego e

Bu grup takip etmiyor malesef. Ben okudum baktım yazan yok ben de vazgectim. :/(

Bu grup takip etmiyor malesef. Ben okudum baktım yazan yok ben de vazgectim. :/(
Canım takip etmeyen olursa istersen sadece ikimiz okuyalım, ben kendim için her gün okuycam, liste yapmak aklımda yoktu, herkes faydalansın diye paylaştım duayı, isteyenler olunca liste yaptım bende.

Bu grup takip etmiyor malesef. Ben okudum baktım yazan yok ben de vazgectim.
Canım takip etmeyen olursa istersen sadece ikimiz okuyalım, ben kendim için her gün okuycam, liste yapmak aklımda yoktu, herkes faydalansın diye paylaştım duayı, isteyenler olunca liste yaptım bende.
tamam olur Bi gün sen Bi gün ben okuyayım birbirimize.

Selam hanımlar , bugün abdest alıp bitirecem inşallah

Selam hanımlar, kusura bakmayın, benim özel günlerimde ciddi düzensizlik oldu, ne zaman başlıyor ne zaman bitiyor belli değil, 10 gün özürü bile sayamıyorum.
Bugün okuyamadıklarıma okuycam, çok gecikti kusura bakmayın lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…