Sekilsiz tulerik sacma saclarim

Bitkisel yaglarla bakim cok yapiyorum permayi da arastirdim bugun de bana yakismaz sanki diye dusundum

Saçını yıkadığın zaman 2 saat boyunca saçını havlu içinde beklet düzelme olacaktır. Ayrıca çok gur saçların varsa efile attir. Ayrıca sakın kalsinlar diye saç ürünleri var . Ablamin saçları kıvırcık aynı şeyler oluyor çareyi yatmadan önce yıkayıp sabaha kdr kafasinda havlu ile uyumak ile bulduk hem daha yumuşak oluyor hemde bukleleri daha belirgin ve dingin oluyor . İnce telli saçları da sakinleştirmek maalesef çok zor

Bi arkadas da kopuk tavsiye etti siz hangi markayi onerirsiniz
Sizce ben de sacimi kestirmeli miyim

Açıcıyla yanan saçlarıma çok iyi gelen bi maske var marka vermek yasak mıdır ki acaba?

Hangi markayi onerirsiniz ve kopukle nasil sonuc aliyorsunuz

Marketlerde ya da Watsons, Gratis'te satılan Schwarzkopf marka yetiyor. Sert olanlarını tercih etmiyorum pek.
Banyodan sonra havluyla nemini alıp biraz da makineyle kuruttuktan sonra sürüyorum. Kabarmayı önlüyor.

Hmm düşündüğüm kadar kötü değilmiş durumu arkadaşlar önermiş köpük ben bide keratin maskesi diyorum buna ek olarak bide ısıl işlem uygularken koruyucu kullan canım

Keratin maskesini nasil uyguluyorsunuz ne kullaniyorsunuz yani

Havlu fikri aklima yatti saci taradiktan sonra mi taramadan mi yapiyo ablaniz

bazı markaların sıvı saç kremleri var ya onlarla beraber, argan yağını da kullanabilirsiniz benim saçımı çok yatıştırıyor bunlar

Saçına duştan sonra sıvı saç kremi sıkabilirsin ve de saç serumu uygulayabilirsin ..

saçlarınızı kuruttuktan sonra saçınızı burarak altta topuz yapıp yatarsanız da yatışacaktır.

Marketlerde ya da Watsons, Gratis'te satılan Schwarzkopf marka yetiyor. Sert olanlarını tercih etmiyorum pek.
Banyodan sonra havluyla nemini alıp biraz da makineyle kuruttuktan sonra sürüyorum. Kabarmayı önlüyor.

Mutlaka alicam cok tesekkur ederim vaktinizi ayirip cevap yazdiginiz icin

Bi arkadas da kopuk tavsiye etti siz hangi markayi onerirsiniz
Sizce ben de sacimi kestirmeli miyim

Ben saçlarımı kaybettiğim için yavaş yavaş gözüm alışsın diye kestirdim
Daha da kestiricem yani

Morfose dan ben çok memnundum
Ama bazıları saçı ağırlaştırıyo markaları deneye sana uygun olanı bulabilirsin.

Kestir tabi yazda geldi hem rahat edersin hem yazın çabuk yzuyo

Peki nasil kesim onerirsiniz

Evet keratini cok arastirdim aslinda benim de cok aklima yatti kuaforume sordum burada klinikler yapiyomus biraz sacma geldi bana evde keratini nasil uyguladiniz siz ne kadar gidiyo bazilari ilk yikamada bozuldugunu soyluyo da
Nature marka çok iyi zamanında çok araştırmıştım.. önce saçlarınızı tuzsuz şampuanla yıkıyosunuz yani sls olmuycak içinde.. sonra %70 civarı kurutuyosunuz ve keratini saç diplerinize gelmiycek şekilde bi güzel sürüp yediriyosunuz bi yarım saat öyle bekleyip yüksek olmayan ısıda saçınızı kurutuyosunuz.. sonra düzleştirici ile saçınız ince telli olduğu için 180 derece yeterli diye düşünüyorum.. 5 6 defa iz kalmıycak şekilde saçınızın üstünden geçiyosunuz.. 2 gün saçınızda kalırsa daha etkili oluyo.. bu süre içinde saçınızı toplamıycaksınız kulak arkası bile etmiyceksiniz açık kalıcak.. nasıl kalırsa o saç öyle gidiyo çünkü.. 2 gün sonra yıkadıktan sonra saçlarını ister kurut istersen kendi haline kurusun.. 1 gıdım kabarmıyo yumuşacık pırıl pırıl mis gibi saçlar.. zaten kutunun içinde uygulama resimli olarak anlatılıyor.

Sadece alırken formeldehiltsiz olanı alıcaksın.. brezilya fönü olan diil de sadece keratin bakımı.. koku duman v.s. olmuyo uygulaması çok rahat o yüzden..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…