Sekilsiz tulerik sacma saclarim

Brezilya fönü yaptır ya da kendin evde yap. Kılıçbalığı'nın konusu var. Çok yardımcı oluyor. Benim saçlarım da seninkisi gibiydi. Kırıkla yanıkla alakası yok, yapısı öyle. Alfaparf diye keratin seti var onu alıp uyguladım, elim yatkın, saçlarım da belimde. 8 ay oldu, böyle rahatlık görmedim. Tabii artık etkisi azaldı, yeniden yapıcam.

İki uç parmak kestirim.kerastasin disiplin serisi çok güzel.haftadabi kez de hindistancevizi yagi ile bakım yapin

Brezilya fönü yaptır ya da kendin evde yap. Kılıçbalığı adlı üyenin konusu var. Çok yardımcı oluyor. Benim saçlarım da seninkisi gibiydi. Kırıkla yanıkla alakası yok, yapısı öyle. Alfaparf diye keratin seti var onu alıp uyguladım, elim yatkın, saçlarım da belimde. 8 ay oldu, böyle rahatlık görmedim. Tabii artık etkisi azaldı, yeniden yapıcam.

Seti kaca aldiniz bi de bazi kullananlar ilk yikamada bozuldugunu yazmis belki ayni marka degildir ama korkuttu beni

Seti kaca aldiniz bi de bazi kullananlar ilk yikamada bozuldugunu yazmis belki ayni marka degildir ama korkuttu beni

170 tl set ama, saçların çok gürse belki yetmeyebilir. Benim saçlarım gür ve uzun bir seti yetirmiştim ben zar zor. alfaparf şuan en iyisi gibi gözüküyor araştırdığım kadarıyla. forumda arat evde keratin bakımı yapmanın incelikleri diyeydi yanlış hatırlamıyorsam. oradan marka seçersin. şampuanını doğru seçersen bozulmaz

saçını kestirme, kestirsen de aynı durur yapısı öyleyse yapacak bir şey yok. uzun saça daha kolay şekil verirsin, toplarsın, örersin ama kısa saç sürekli tülerirse toplayamazsın da. artık sürekli düzleştirmek zorunda kalırsın. keratin yap kurtul

1 kere sıvı keratin uygulamasından sonra.fon yok.Kuaför malzemesi satan yerden 50-60 ml 50 lira.
P_20160623_131703_p.jpg
P_20160623_131703_p.jpg

Eklentiler

• IMG-20160607-WA0002.jpg
    IMG-20160607-WA0002.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG-20160607-WA0004.jpg
    IMG-20160607-WA0004.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 71
  • P_20160525_223546_1_p.jpg
    P_20160525_223546_1_p.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 71
Aynı ben ya canım saçını kestirsen değişen bir şey olmaz ki.
Şekil vermen kolaylaşır sadece. ben kestirdim her gün şekil vermekle uğraşacak 15-20 dk varsa tavsiye ederim. Eğer vaktin yoksa saçını topla geç ben öyle yapıyorum başka çare yok bulamadım hala.
Ama zeytin yağı keratin yağı yumuşatıyor gerçekten düzenli yaparsan faydası olur bunların biraz..
Ben düzenli yapmadım ama yaptığım hafta saçlarım yumuşacıktı ve az elektrikleniyordu...

Keratin uygulayabilirsiniz.Sert ve cansız yapısını düzeltir.
Zaten bakım yapıyormuşsunuz işe yaramıyorsa farklı şeyler deneyin isterseniz.
Örgülü modelleri kullanabilirsiniz.Ya da düzeştirin,brezilya fönü uygulatın.
Aklıma gelenler bunlar,umarım güzel saçlara sahip olursunuz :)

Hayır canım bu saçlar görüncemin.ben de bugün aldım.uygulayacağım.kuaför malzemesi satan yerden aldım.Bı şişeden 50 -60 ml. koyuyorlar.

Sizi keratin paklar mutlaka deneyin vazgeçemeyeceksiniz.. ben önce kuaförde yaptırdım sonra nature marka alıp kendim yaptım yapmaya da devam ediyorum.. harika bi şey..

bu konuda biraz bilgi verir misiniz nasıl yaptınız? kuaförüm bana da teklif etti, ben de evde yapmak istiyorum. 2-3 gün yıkanmayacağından falan bahsetmişti

X