Sekilsiz tulerik sacma saclarim

bu konuda biraz bilgi verir misiniz nasıl yaptınız? kuaförüm bana da teklif etti, ben de evde yapmak istiyorum. 2-3 gün yıkanmayacağından falan bahsetmişti
Önceki sayfalardan birinde anlatmıştım uzun uzun :) 4. 5. Veya 6. Sayfa olabilir hatırlayamadım.. memnun kalırsınız mutlaka ama burda püf nokta keratin sonrası tuzsuz şampuan kullanmak.. yoksa keratin bozuluyo..

Eklentiler

• P_20160623_131716_1.jpg
    P_20160623_131716_1.jpg
    111,8 KB · Görüntüleme: 46
çok güzel tavsiyeler gelmiş sırayla biri işe yarayana kadar deneyin bakalım. ama sakın yok şekil almıyor kestireyim diye düşünmeyin uzunken bile biçimsiz duran saç kestirince koyun yünü gibi olur yazık etmeyin saçınıza mutlaka buradaki tavsiyelerden biri işe yarar.

Ben de kiyamiyorum zaten su kotu hali gitse cok guzel olacagina inaniyorum cunku

Önceki sayfalardan birinde anlatmıştım uzun uzun :) 4. 5. Veya 6. Sayfa olabilir hatırlayamadım.. memnun kalırsınız mutlaka ama burda püf nokta keratin sonrası tuzsuz şampuan kullanmak.. yoksa keratin bozuluyo..

boyayı akıtıyor diyorlar bilginiz var mı? saçlarım bakır renkte

boyayı akıtıyor diyorlar bilginiz var mı? saçlarım bakır renkte
Akıtmıyo sadece 1 ton kadar açılıyo saçlar o yüzden ya önce boyayıp 2 hafta sonra keratin yüklemesi yapın.. veya önce keratin yüklemesi 2 hafta sonra da saçınızı boyayın.. ama bitkisel boya tavsiye ederim.. az da olsa keratini o da etkiliyo çünkü

Havlu fikri aklima yatti saci taradiktan sonra mi taramadan mi yapiyo ablaniz
Saçını tara açık bir şekilde havluda bırak . 8 saat kadar kalırsa pamuk gibi olur :) sadece ablam değil ben gelen müşterilerime de aynı tavsiyede bulunuyorum çünkü en kaliteli üründe bile sorun çıkabiliyor . Dene bakalım, diğer arkadaşların dediklerini de dene onlar da fayda verir

X